Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie. Globusiku pan elektryk pracowal do pozna na budowie i z wielkimi przeprosinami dzwonil ze nie da rady do mnie przyjechac. No cóż rozumiem. Za oknem buro i deszczowo. Typowa listopadowa pogoda. Wczoraj moj wnusio mial ślubowanie w szkole. Córka wyslala mi filmiki. Stał sie pełnoprawnym uczniem. Dzieci przygotowały piękne przedstawienie. Ada życzę wnusi szybkiego powrotu do zdrówka. Moj wnusio w tamtym roku tez tak często chorował. Jak na razie jest spokój. Alergolog zmienila mu leki wziewne. Jak na razie z dobrymi efektami. A tez byly wiecznie oskrzela i pluca. Oj jak dobrze ze to juz piatek. Wypilam swoje sniadanko i czas sie po malu zbierac do pracy. Jeszcze jutro do 12.30 i zacznę wochenende.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globusiku dzięki za kawkę;-) Cieszę się,że zbiórka słoików powiodła się :-D :-D Zmachałam się :-( z miotłą tańcowałam .Liście nie chcą się zamiatać,mokre przyległy do chodnika. Ime;-)pewnie,że modnisia. Nawet w mojej branży można wpadkę modową zaliczyć :-D Dokładnie miałam taką minę,jak ta pani z filmiku :-D X Ada trudne decyzje przed Wami,mam nadzieję,że coś postanowicie w sprawie wnusi. X Luna czyli ten domek w Polsce?? X Stefcia na stanowisku już jesteś?? Mój Majster przyszedł do pracy 15 min. mi opowiadał o swoim katarze :-( Jakoś nie zauważyłam,żeby go miał :-D No dobra babki, zabieram się za robotę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Witam się i daję znać, że żyję. Po południu się spokojnie odezwę, bo jestem zawalona. Jakby ktoś reflektował na herbatę, to w dzbanku zostawiam ciepłą, liściastą i z plastrami cytryny i pomarańczy... Pozdrawiam i pamiętam o Was :) Do spisania :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do spisania :-D Rudziu Stefciu Po raz kolejny zaskoczyłaś mnie oryginalnym pożegnaniem ;-) Co to za gwara? W wolnej chwili oczywiście....odpowiesz? Miłej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Tyle się wydarzyło w Stacyjkowie, że nie nadążam z czytaniem. Fajnie.. a za oknem znowu pada. Chciałam posprzatać znjcze na cmentarzu, ale z parasolem zadna robota. Od 2 tygodni chodzę znowu na basen. Przynajmniej rozruszam kości. Buziaki, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu A u mnie słoneczko cały dzień świeciło. Dobry pomysł z pływalnią.Mi też by się przydało.... na kości rozruszanie. X Globusiku czy mile spędziłaś czas w domowym SPA ;-) Taki miałaś plan na dzisiaj :-D Ime dzisiaj nie widziałam:-( Przepadła... Zbieram się powolutku. Pichcę w międzyczasie obiad.Spodziewam się studencika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
cześć Rudziku, cześć Marylko , cześć po raz enty Jedyneczko u mnie deszcz pada ,przestaje i tak cały dzień. Ja w SPA:) chętne zapraszam. x Miłości nasz gdzieś się zapodziałaś:( x Do uzdrzeni i spisania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się zapodziałam ;) Mama...w nocy się przewróciła bo jest osłabiona Ma protezy bioder.Stłukła sobie łokieć i pośladek :( Ja nie wiem co ja mam robić... Do mnie rodzice nie chcą,wiadomo,starych drzew się nie przesadza... Uparci tacy,obydwoje... Siostra w Krakowie,dwóch braci za granicą... Przelewu dalej nie ma.Piec szwankuje...Jak się sypie to wszystko na raz :( Lunka Masz już ciepło? Bo ja też dzisiaj zmarzłam Adziu Jak wnuczka? Dziękuję za @ 👄 Marysiu A co mi tam! Idę z Tobą na basen ;) Globusiku Jakie SPA sobie urządziłaś? Jedyneczko He he...W mojej branży tez można :D Zwłaszcza jak mój M wypali sobie dziurę palnikiem w spodniach :D Stefciu Do spisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Oj dostalam dzisiaj w kosc w pracy. Nie mam sily i ochoty na nic. Jedyneczko domek kupilismy tu w Niemczech. Cala masa pracy przed nami. Remont ,remont i jeszcze raz remont. Dach juz jest nowy i okna dachowe tez juz wstawione. Teraz szukamy firmy co zrobi nam nowe ogrzewanie. Chcemy miec takie z odwiertu z ziemi , nie wiem jak to po polsku sie nazywa. Jutro musze zasiasc do pracy papierkowej. Oj nazbieralo mi sie tego troche. Milego wieczoru wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wieczorową porą 🖐️ Dopiero mam czas, żeby usiąść i dowiedzieć się co u Was. DAjcie mi chwilkę..... jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, dzieciaki niestety w przedszkolu i żłobku szybko łapią od innych dzieci. Mój młody dwa razy w m-cu miał antybiotyk. Nie był chorowity, ale moment się to zmieniło. Fajnie, że ma babcię, która może z wnuczką zostać. Ty będziesz spełniona, a przy okazji pomożesz dzieciom. Życzenia zdrowia dla wnusi :) 🌻 Luna gratulację dla babc***ełnoprawnego ucznia :) To jest przeżycie :) Mam nadzieję, że elektryk zrobi w końcu swoje i nareszcie będziesz zadowolona. Po pracy proszę się zrelaksować, dołączyć do tych w SPA ;) Wiem, że dom to wieczna skarbonka i remonty to wieczność, ale cieszyć się trzeba, że jest co remontować ;) 🌻 Jedyneczka liście mają to do siebie, że niestety ich przybywa wciąż a nie ubywa. Sam urok jesieni. A tyle ciekawych rzeczy można z liści zrobić :)Co do "spisania" to takie moja odpowiedź na do widzenia, do usłyszenia.. tu w przypadku pisania samo się nasuwa... zatem do spisania. Cieszę, że się podobało ;)Za lekturę poleconą dziękuję, już zamówiona. A potem film zamówiony do obejrzenia. Widziała, że wysokie noty ma ta pozycja, zatem skorzystam. Dziękuję, za polecane lektury :) 🌻 Mario, fajnie, że basen stał się Twoim sposobe na zagospodarowanie czasu. Ja na basenie mogę siedzieć w saunie bądź w brodziku dla dzieci ;) zawsze to tez korzystanie z basenu, jakkolwiek na to nie spojrzeć ;) Ja jadę jutro znicze i groby ogarnąć, ba jak wracam z pracy to już niestety zmierzch nadchodzi. 🌻 Globusku jak wygląda SPA domowe w Twoim wykonaniu ? zdradź proszę :)Moje Spa jest zawsze mega szybkie, bo mi zawsze szkoda czasu...a szkoda, że szkoda ;) :D 🌻 Imuś... odpodziałaś się :) Ale przykro mi, że mama się tak obtłukła. Wiesz, że człowiekowi, jak się wali, to już idzie z lawiną. Ale pamiętaj, że zawsze ale to zawsze wychodzi słońce. Nawet jak dziś wydaje Ci się, że już nie dasz rady więcej unieść, potem się prostuje wiele rzeczy, czego życzę z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stefciu Wiem,wiem kochana ;) Ja z tych silnych,co mnie nie zabije...:D Inaczej już dawno musiałabym nie żyć ;) Dziękuję ❤️ Nie miejcie mi za złe dziewczyny,jeśli jutro się nie pojawię Jadę do mamy Ogarnąć trochę chatę i takie tam Życzę Wam bardzo słonecznego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś wieczór dla siebie. młody na noc w pracy. Była przyjaciółka, pogadałyśmy tak od serca. Dawno nie miałyśmy ku temu okazji, wypiłyśmy po piwie. Do pracy na rano nie idę, dopiero na 15 do 22. Dam radę, niedziela cała wolna. Rano jedziemy z przyjaciółką jak za starych czasów do lumpeksu na babskie zakupy. Można się odstresować. Dziś już zasiądę pod kołderką, z książką w łóżku. Życzę spokojnego weekendu spędzonego na swój sposób każdej z Was. Czyli, że się tu spotkamy. Jeśli nie, to myślami będziemy z nieobecnymi. Zdrowia i spokoju babeczki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś wieczór dla siebie. młody na noc w pracy. Była przyjaciółka, pogadałyśmy tak od serca. Dawno nie miałyśmy ku temu okazji, wypiłyśmy po piwie. Do pracy na rano nie idę, dopiero na 15 do 22. Dam radę, niedziela cała wolna. Rano jedziemy z przyjaciółką jak za starych czasów do lumpeksu na babskie zakupy. Można się odstresować. Dziś już zasiądę pod kołderką, z książką w łóżku. Życzę spokojnego weekendu spędzonego na swój sposób każdej z Was. Czyli, że się tu spotkamy. Jeśli nie, to myślami będziemy z nieobecnymi. Zdrowia i spokoju babeczki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak spać nie mogę... zrobiłam herbatę z imbirem... popijam i po necie połażę sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnusia na silnym antybiotykach (jeden doustny, drugi w formie inhalacji) więc jest już troszeńkę lepiej, jednak długo potrwa wychodzenie z tej choroby, bo zmiany oskrzelowo/płucne to poważna sprawa. Ech... Zaproponowałam zabranie małej do nas i młodzi mają sobie przemyśleć. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale widzę, że córce byłoby ciężko wracać po pracy do pustego domu. Pewnie więc to jednak ja będę do nich pierwszym porannym pociągiem jeździła. Tak jak wspominałam, lubię pomagać i chętnie na wszystko przystanę.❤️ Wyślę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, wnusio - uczeń po ślubowaniu... uuu, to już prawdziwy facet...!! :) Dzięki za życzenia zdrowia dla mojej wnuśki. x Jedyneczko, liście... liście... liście... u nas też ich pełno... jak były suche, szeleszczące to ładnie wyglądało... a te teraz, to mokre zgniłki takie... nie lubię jesieni, nie lubię zimy, wiosenka jest cudna... x Rudziku, herbatę (szczególnie tę mocną, liściastą) lubię na równi z kawą... także bardzo chętnie poczęstuję się... Tobie również bardzo dziękuję za życzenia zdrowia dla wnusi. x Mario, my chyba też dziś na cmentarze pojedziemy... a jeśli lać będzie, to może jutro... posprzątać trzeba... smutny to widok, gdy na grobach wypalone znicze tygodniami stoją... rozumiem jeśli bliscy osoby zmarłej gdzieś daleko mieszkają... ale gdy jest się na miejscu, to koniecznie trzeba posprzątać... x Ime, jak się czuje mama.......?! tak... starych drzew... podobny problem z ojcem mieliśmy... też nie chciał ABSOLUTNIE do nikogo z młodych przeprowadzić się... zawsze nam śpiewał: tu jest mój kawałek podłogi...i został do końca życia u siebie... x Globusku, też jestem bardzo ciekawa jestem Twojego domowego SPA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać dalej nie mogę... więc tak sobie skaczę po necie i wyczytałam, że jesteś Emi uczulona na PPD... o matko...!! też jestem alergikiem... na bardzo wiele rzeczy... całe szczęście, że na to PPD nie... od dawien dawna włosy farbuję, moja naturalna czerń w srebro się zmieniła... gdyby mnie to diabelne PPD też uczulało, to co ja bym na włosy nakładała...? w blondach mi nie jest dobrze... a czytam, że czerwienie i rudości też PPD zawierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Milej soboty życzę i zapraszam na kawę. Jeśli śpicie nie śpieszcie się .Kawa stoi na kozie a ona powolutku ją podgrzewa. x Imuś wiadomo problemy ...chodzą parami.:( Ostatnimi czasy za dużo Ci się nazbierało. Niech to się w końcu odblokuje!!! Na szczęście Mama nie uszkodziła sobie protez.Nie dziw się ludzie starzy nie chcą mieszkać z młodymi i jest to uzasadnione. Pomagam Ci zaciskając kciuki. x Lunka Kiedy się poznałyśmy wnusio był małym chłopcem.Pamiętam jak czekał na .....jowejek.... od Babci. Teraz jest szkolniakiem. Lunka czy domek będzie u "nas"????? x Jedyneczko Bardzo podoba mi się uzasadnienie Taty.... ten kawałek podłogi... tylko mój:) x Ada masz problemy ze snem???? nie ma gorszego jeśli w nocy się nie śpi.Wydaje się dwa razy dłuższa. x Marylko gimnastyka w wodzie to jest to:) kregosłup to lubi. x Rudziku Dobrze ,że do pracy idziesz później pośpij troszkę dłużej. Wszystkie koguty w okolicy pozamykałam. Nie wolno Cię budzić. x Dziewczyny pytacie o moje SPA???? Otóż zaczynam od nałożenia odżywki na włosy. Na to folię i tak siedzę ile sie da.Następnie jakaś maseczka na ...gębę:) następnie kąpiel. Następnie:) balsamowanie :D, następnie mycie włosów:) następnie moczenie stóp w wodzie z solą, następne przegląd paznokci i w końcu lulu"D x Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uwaga szlaban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×