Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry ;) Dramat z tymi szlabanami.... :( Luna, poczęstuję się kawą, bo bez tego ani rusz, dzięki wielkie. ❤️ Jedendwatrzy, wytrwała jesteś ;) ❤️ Globusiku, mam podobnie od wczoraj... staram się wewnętrznie nie poddać, patrzę na swój napis z tatuażu "stay strong"-bądź silna... problemy rodzinne nie dają o sobie zapomnieć. Będę ponad to... wysyłam uśmiech do Ciebie... tak do kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x Jedynneczko czy to coś zmieni jeśli założymy nowy topik?????? tego nie wiem ale rzeczywiści zniechęca do pisania. Jednak poddać się nie możemy. Pani Bojarska się ...zmniejszyła.... a szlaban się zacina coraz bardziej:( x Rudziku oj tak o wielu sprawach / bardzo różnych/ nie da się zapomnieć. Tak skonstruowane jest życie. Moją dużą częścią życia jest muzyka. Wczorajszy dzień poświęciłam dla niej. Może ona spowodowała melancholię. x Dobrego dnia wszystkim zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stefciu. Podoba mi się twoja dziara;-) Cokolwiek Cię dręczy,mam nadzieję, że będziesz silna i dasz radę ❤️ X Globusiku moim zdaniem pomoże. Niech się jeszcze dziewczyny wypowiedzą. Ime ważną sprawę mamy!!! Gdzieżeś??? A tak szczerze,to martwię się o Ciebie. Co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Melduję się i ja na posterunku. Tak, życie z wiecznie opadającym szlabanem ciężkie jest. Jako najnowsza uczestniczka naszego topiku mam chyba najmniejsze prawo wypowiadania się na ten temat. Ale myślę, że może warto spróbować gdzie indziej przenieść się. Jeśli to faktycznie zrobicie, to bardzo proszę dajcie mi znać, bo dobrze mi z Wami i nie chciałabym abyście zaginęły gdzieś.❤️ Mój kontakt: adazina@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlaban chyba znowu... bo nie widzę tego co przed chwilą pisałam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Co tak krzyczysz! :) Od wczoraj mam...karuzelę :( Ucho mi dokucza A szansa na kasę odpłynęła wraz z przedwczorajszym @ od dłużników Przy okazji i moja na wizytę u laryngologa :( Szlaban będzie coraz częściej bo tak dużo piszemy,że admini nie nadążają z cenzurą Myślę,że jest to jakiś pomysł ale po pewnym czasie będzie to samo Więc róbta co chceta ;) Pozdrawiam dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku i Rudziku, przykro, że jakieś cięższe dni macie... ale trzeba dzielnie walczyć i iść do przodu z podniesioną głową... huhuhu... i kto to mówi...?? Ada, która sama często ma czarne, głębokie doły...?? listopadowa aura sprzyja złemu nastrojowi... i jak do tej smutnej pogody dochodzą problemy, to zaczyna być całkiem źle... Rudziku, fajny masz ten tatuaż... powinnaś często zerkać na niego i powtarzać sobie jego treść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime, ach... to cenzura zakłada szlaban... nigdy nie wpadłabym na to...!! Ucho Cię boli? Poważna sprawa! Laryngolog pomógłby na pewno. Szkoda, że nie możesz się do niego wybrać. I przykre, że dłużnik miga się. Bardzo przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×