Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie kobietki! Siedzę sobie po cichutku w kuchni i popijam kawkę,zrobiłam więcej,więc zapraszam do mnie.Za oknem w powietrzu, wyczuwa się już inna porę roku,za szybko biegnie ten czas. Mamy już środek tygodnia,pomalutku odliczam czas do wyjazdu. Jak się uda, mój Z pojedzie ze mną.Chciałabym bardzo. No nic,zbieram się pomału do pracy. Dziewczynki miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA witaj! Oczywiście wypiję kawę bardzo chętnie. Mój zegar biologiczny się ustabilizował, rano 6 -ta już nie śpię. Chwila rozmowy z M i on do pracy , ja również zawsze mam coś do zrobienia. Spokoju w pracy Ci życzę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Jesteś mistrzem w wyszukiwaniu muzyki. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dołączam do kawki. Luna odliczasz dni :) Mam nadzieję ,że jedziesz do rodzinki podtrzymają Cię na duchu przed... Livio może w nocy razem pogadamy ? Globus robisz dobre menu dla gości ? 123 , Princessko miłej pracy. Jadę dziś na grzyby , Jeżeli jakieś są to je znajdę. Najważniejsze spacer po lesie , już się cieszę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nie śpię:) Jestem z Wami - dzisiaj może wagonik skierujemy do lasu? Marii - na ryby..na grzyby... z Tobą. Jesienna atmosfera za oknem, byle nie w nastroju Dziewczyny. fajnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie LIVIO! MARYLKO! Niestety ogarnęła mnie jesień:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pięknie . Nie poddawajmy się jesiennym nastrojom. Zabieram Was do lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Jadę z Tobą. Jestem w dołku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Globusiku nie smuć się. Pozdrawiam Was serdecznie.Miłego dnia wszystkim paniom. Remont trwa.Może uda się mi zajrzeć do Was wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w lesie pięknie. Kwitnie wrzos , całe połacie fioletu. Nad nimi motyle i pszczoły. Jeszcze ptaki śpiewają. Grzybów nazbierałam pół reklamówki- przewaga kurek, pare maślaków , zajączkow tylko 2 podgrzybki. Taka jestem dotleniona , że poszłabym spać. Niestety muszę iść na 16 tą do pracy. Spolecznie....przygotować maluchom znaczki w szatni i pomoc ustawić mebelki w sali, bo przywieżli nowe. Szefowa prosiła ;) To na razie- do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkie Koleżanki! MARYLKO! Uruchomiłam swoja wyobraźnię , wszystko co opisałaś widzę , mam przed oczami. Jutro zaczynasz pracę , nowe miejsce ale praca Ci znana. Do tego szefowa doinwestowuje przedszkole , będzie przyjemnie. Już dzisiaj życzę Ci powodzenia na rozpoczęcie i cały rok w pracy. Pytasz co przygotowuję na przyjazd rodzinki. Otóż jak zawsze wszystko zaplanowałam. Zrobię zrazy zawijane , schab we własnym sosie ze śliwką, kotlety drobiowe. Przygotuję tez rosół ze względu na małego , który jest ....Tadkiem niejadkiem ... jarzyn dużo. Kalafior , brokuły , fasolka do zrazów koniecznie buraczki. Mięso dzisiaj przygotowałam , przyprawiłam, nasoliłam , popieprzyłam i mam nadzieję ,że nie ...spieprzyłam:D Cały dzień starałam się być zajęta. Jutro zrobię też tradycyjną sałatkę jarzynową lubię ją najbardziej. Teraz zbieram się na wizytę do dentystki. 1 2 3! Najważniejsze,że remont się zaczął. Zapewne nadzorujesz wykonie czy jest tak jak chcesz. Po zakończeniu satysfakcja najważniejsza.Trzymam kciuki i życzę szybkiego zakończenia. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Sądzę,że zrobicie wszystko aby razem przyjechać do najbliższych. Podobnie jak Ty jeżeli jestem z M czuje się bezpieczna. Zawsze to męskie ramię:) Czas pędzi nic dziwnego,że już w myślach przygotowujesz się do wyjazdu.Wie3sz czego najbardziej nie lubię jeżeli gdzieś jedziemy?? PAKOWANIA. Pomimo,że zabieram rzeczy bardzo niewiele zawsze się nazbiera. Przyjemnego wieczornego odpoczynku życzę. LIVIO! Pobyt siostry był długi. Świadczy o tym,że czuli się u Was bardzo dobrze. Dla Was ...gospodarzy.... to miłe. Mimo tego,że zawsze w takich sytuacjach jest zmęczenie nikt nie bierze tego pod uwagę. A teraz powoli będzie wracać codzienność. Dobrze,że Wasz Królewicz❤️ pomógł Ci wyrywać marchewkę, zobacz ile masz mniej pracy w ogrodzie. Dzisiaj znowu czeka mnie przyjemność ...dentysta:) PRINZESSKA Życzę Wszystkim miłych chwil👄 Czy wiecie ,że dzień jest krótszy o ponad 3 godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Marylko co będziesz z tych grzybów robić? Las,to jest to,jak będę w Polsce to napewno się wybiorę na spacer. Globusiku co powodem twojego dołka jest? Podaję ci rękę, tak jak ty mi kiedyś podawałaś, wychódż z tego dołka bo już łopatę trzymam w rękach!!!!!!!!!!!! 123 wytrwałości życzę ci! Livio dziękuję za super muzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna grzyby zagotowałam i zamroziłam.Jedne do jajecznicy- kurki i maślaki.Jak syn przyjedzie- niestety , nie w ten wekend. Pisze ,że pracuje , jakieś pilne zamówienie do Londynu i nie chcą go puścić.Postara się we wrześniu , ale nie wie kiedy. Przyznam się Wam , że popłakałam sobie. Nie ma go 3 miesiące a pojechał tylko na wakacje. Inne grzyby zamroziłam do smażenia. Globus przyjdę na zrazy i czerwoną zasmażaną kapustę.Mogę? a w ogole robisz same pyszności. Byłam w pracy 2 godziny- meble ustawione, znaczki w szatni przyklejone. jutro do pracy na 9 tą do 17 tej. I zatyczki do uszu:D Oj będzie płacz.Czworo dzieci ma dwa i pół roku, 12 to trzylatki. Livio dzieki za muzykę, a jak znowu nie będę mogła zasnąć- wpadnę do ciebie koło 24 tej:) 123 pozdrawiam , co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki , pozdrawiam Was . Marylko , co ja robię? No nie powiem ,że rozpaczam , ale zaczęło się. Trzeba temu podołać. Pan , przyszedł , popracował , pojechał na obiad . Za godzinę będę, powiada. No i nie ma. Bez komentarza...W sumie spodziewałam się tego , ale cierpliwości.Wiem, że taki nie terminowy , ale zrobi perfekt. Odpoczywajcie .Globusiku , Ty też się napracowałaś.Przyjmiesz gości smakołykami. Luna , Livio , Prinzessko , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór A więc jutro 1 wrzesień. Nie lubię tego dnia i nie potrafię konkretnie powiedzieć dlaczego. LUNKA! Dzięki , tak jakoś podcięło mi nogi:( ranek był ciężki , a później zadbałam o to by być zajętą i myśli niechętnie ale się ulatniają. Wiesz tak nieraz bywa ,że nie można ogarnąć i zrozumieć wielu spraw. Ważne,że jestem po wizycie u dentystki , podobno jeszcze dwa razy i będzie koniec tych przyjemności. Życzę Ci dobrej nocy. MARYLKO! Oczywiście zapraszam do stołu Ciebie jak i pozostałe Koleżanki. Dla każdej coś się znajdzie ,że może zasmakować. Otrzyj łzy wiem jak czekasz na Syna , ale Czas Ci zleci szybciutko będziesz pochłonięta pracą jak zawsze na początku. Pozdrawiam hej. 1 2 3! Zwykle tak bywa ,że faceci którzy są dobrymi fachowcami i nie odstawiają lipy są niesłowni. Jednak to co się zaczęło będzie skończone. Bądź wytrwała i trzymaj nerwy na wodzy:D w poniedziałek dołączę do Ciebie:D Pozdrawiam. LIVIO! Prosimy o teledyski , nie wiem gdzie je wykopujesz??? Czyś byś już spała???? nie wierzę:) PRINZESSKA Dobrej nocy do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 wiesz przyślę ci mojego Z zrobi ci łazienkę perfekt, solidnie i szybko. Złota rączka z niego. Kiedyś wykleił w łazience z malutkich płytek postacie z bajki Toma i Jerego. Dziewczynki miłej i spokojnej nocy.Jutro zaczynamy nowy miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wrzesień Wczoraj rano do lasu jesień przyszła, Na pieńku usiadła, spojrzała dookoła, Już wrzesień... letnia spiekota odeszła, Lesie zielony, czas by cię wymalować, Rozłożyła swe sztalugi, kuwety i farby, Do ręki pędzel wzięła, okulary założyła, Za liście się zabrała kładąc nań barwy, Żółte, brązowozłote, nawet różu użyła, Tak solidnie do tej pracy się zabrała, Żeby czasami nie pominąć żadnego, Po drzewkach i krzaczkach skakała, Żeby nigdzie nie było listka smutnego. I poweselał las, pięknie udekorowany Tańczyły drzewa, a z nimi Pani Jesień, W tanecznym wirze bór rozradowany, Żegnał lato, a witał kolorowy wrzesień. Witam serdecznie. Kawa czeka , zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku , tak pięknie nas przywitałaś w jesienny poranek . Pijmy kawkę . Miłego dnia wszystkim paniom. Lunka toś Ty prawdziwy skarb masz w domu.Pożyczam.Oddam za tydzień. Buziaczki. Marylko Wszystkiego dobrego , cierpliwości i samych uśmiechniętych maluszków Ci życzę. Livio ,a co u Ciebie , wpadaj na kawkę. Prinzessko co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Globus przywitalaś nas pięknym wierszem .Dziękuję. Ale na dworze zimno i pochmurno. Dziękuję za życzenia . 123 Tobie też miłej pracy.:) Luna,Livia, Princesska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - niewiarygodne - zaczął się wrzesień. Czas nieuchronnie zmierza ku jesieni i zimie. Powód do smutku? Chyba dla mnie tak. Czas sobie leci - niedługo u Globusika i 123,będzie pięknie po remoncie, Do Marii zawita nareszcie Syn, a Lunka,będzie po problemach zdrowotnych. Czas robi swoje....() .......................() .................\ /? .................\ ......../ ? Chyba niezbyt wyszedł mi ten nocnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄👄 Mimo chłodnego poranka w naszym Wagoniku bardzo CIEPLUTKO❤️ Dużo dobrego na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Nocniczek odstawiamy. Myślę,że każda z nas nie musiała by głęboko grzebać w "szufladzie" by znaleźć powód do smutku. Zamykamy ...szuflady.... smutki przykryje kurz , jeśli tylko możliwe nie odkurzajmy go. Ja po woli wyłażę z dołka. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlebek zarobiony. Ciekawe co tym razem wyjdzie.:) 123 - Co u Królewicza,to tyle wiem,co przez telefon. Do przedszkola jeszcze nie -17-cie m-cy,troszkę mało. Muszę w tym m-cu do niego wpaść:D, Gdyby była możliwość,że opiekowałby się nim Marii - zapewne od razu bym im ją poleciła. Jest druga Babcia "pod ręką",że tak się wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×