Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dziewczyny - na zmęczenie - jesteście jak balsam dla ciała. Poczytałam Was, pośmiałam się . Stres minął. Oczywiści dzieci nie powodują u mnie stresu. Globus masz rację- płacz 5 min. tylko jedno dziecko. Za to szefowa- to osoba, która wszystko wie. Inżynier dietetyk- poprawia mi plan pracy dydaktycznej, Z dobrego na zły metodycznie i wywiesza na tablicę dla rodziców. Nie umiem być dyplomatą dziewczyny. Chyba zostanę jutro po pracy przeprowadzić rozmowę.Może Sciągnę też z internetu jak zdrowo mają się odżywać ludzie i napiszę jadłospis .Kpię sobie teraz... Pozdrowienia i miłego snu babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odrobiłam" parę telefonów. Wstępnie umówilam się z s.na wizytę u nich ,tak około polowy m-ca. Synowa ma delegację:):) Miałam tez telefon od siostry,ktora byla moim gościem. Jej M zemdlał w sklepie - był sam - do wieczora nie mogła Go znależć,zadzwonił,że jest w szpitalu - tylko nie wie w którym:( a M.lezy grzecznie w łóżeczku. Jutro ma wizytę u maszej domowej. Nareszcie chłodniej - no i pada na moje pranie. A u 123 i Globusika remonty,ale będzie potem pięknie.Podołacie - jak zwykle. Jak co to lrzykniejcie -POMOŻECIE? POMOŻEMY !!!!!! MÓJ M zaczął wydawac niepokojące dzwięki.... będzie spokojna noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Oj była burza i taka ulewa w nocy, że aż się obudziłam. Dobrego dnia dziewczyny. Kawa na Was czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Marylko,znam ten typ szefowych,wcześniej jak pracowałam w jednej firmie to też taką miałam musiało być tak jak ona chciała.Wytrzymałam 2 lata,powiedziałam do widzenia i już! Potem poszłam na swoje i teraz sama sobie szefuje. Globusiku zmęczona? Czy już po kuchni buszujesz? 123 miłej pracy. Livio czy noc byla spokojna? Wizyta u lekarza nie zaszkodzi a napewno pomoże.Współczuję twojej siostrze,to się namartwiła kobieta,szwagrowi i twojemu M życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Za oknem słoneczko po wczorajszej ulewie. A ztej strony okna? Marii - jestes juz w pracy.Za kawę bardzo dziękuję,właśnie sobie ją pije. GLOBUS - rozwiąż dziób KOGUCIKOWI,zapewne po niedzieli zapomniałaś. zapewne będzie miły dzień.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj LUNKA! fajnie jest szefować samej sobie. A noc minęła spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Leje deszcz , jest ciemno. Brr. Dobrze Livio że nockę miałaś w miarę spokojną.Czy M się przeziębił? czy to coś przewlekłego? Wszystkim paniom miłego dnia. Pozdrawiam . Muszę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobiegłam do Was. Witam serdecznie. Porządek dnia mam zakłócony. Remont trwa.Trudno zanudzać Was tym co przeżywam.Mam nadzieję,że przetrwamy razem z M. Wczoraj wieczorem była okropna burza. Krążyła dookoła. Błyskawice, grzmoty i ulewa. Na Starówce paliła się kamienica. Dzisiaj słońce i gorączka. LIVIO! Wychodzimy na ulicę i nie wiadomo czy wrócimy do domu:( Twój szwagier jest odważny. Przy tak poważnych schorzeniach w zasadzie powinien mieć przy sobie kogoś. Z drugiej strony patrząc, każdy chce być samodzielny. Samo życie. Masz w planie wyjazd do Dzieci i Królewicza:) korzystaj dokąd jeszcze pogoda jest sprzyjająca. Swojego Barona :D podlecz niech spokojnie zostanie na włościach:) a Ty wyruszaj. Czuje ,że będę krzyczeć...pomożecie:D .... dobrze,że jesteście chętne do pomocy:) Pozdrawiam Ciebie i M. MARYLKO! Burza sięgnęła i Ciebie!!! Jak zawsze początki są trudne. Moim zdaniem dobrze będzie jeżeli na rozpoczęcie roku pogadasz z szefową. Dwie kobiety powinny znaleźć wspólny język. Szczerze pisząc , zawsze wolałam pracować z kierownictwem męskim:) Mam nadzieję, że z czasem wszystko się powinno dotrzeć. Pozdrawiam Cię i owocnych rozmów życzę. c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Dobrego dnia życzę. Piszesz,że u Ciebie pada deszcz. Słuchałam wypowiedzi synoptyków i jeżeli się sprawdzą to wszystko co się dzieje u Ciebie przywędruje do nas. Nie chce narzekać , ale takie upały i duchota jak wczoraj wcale mi nie odpowiadają. Ale co tam deszcz niech sobie pada , a ja pozdrawiam Cię i dobrego dnia życzę. 1 2 3! U Ciebie też deszcz??? Dzisiaj masz dzień wolny i nie będziesz słyszała wiercenia , pukania, szurania itd. Możesz śmiało zająć się pracą zawodową:) Dobrego dnia życzę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D zabieram łachy pod pachy i wychodzę. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , na dzisiaj mam inne atrakcje zapewnione . Jadę z S do ortopedy. Trzęsę się jak galareta . Jemu oczywiście wtykam , że ta wizyta to pikuś. On też jest przerażony. Odezwę się po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! NIE MA INNEJ OPCJI MUSI BYĆ W PORZĄDKU. MOCNO ZACISKAM KCIUKI. Jeżeli będziesz mogła napisz wieczorem❤️ Razem z majsterkowiczem:D zjedliśmy polowy obiad. Smakowało jak nigdy dotąd :) Do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dwrzewa, trawy, krzewy, na całym świecie rozmieszczone Wiewiórki, żółwie, mewy, Zwierzęta nam znajome Na kartce ktoś poukładał Świat nasz okrągły I obraz pomalował W czerwienie i brązy Lecz świat jest czymś więcej Nie tylko symbolem Jest źródłem życia i tajemnic kołem. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już Globusiku. Nie odśrubowali synowi płytki . Noga się jeszcze do końca nie zrosła. A byłam taka nastawiona ,że to już dzisiaj. Trudno. Najważniejsze , że może już normalnie chodzić i że wrócił do szkoły. Następna wizyta za 3 miesiące. Zwolnienie z wf. do końca roku. Słoneczko wyjrzało i od razu weselej. Mój pan remontownik jednak przyszedł.Po południu , ale jest.Zapowiedział co bym kupiła kibelek , zlew , kabinę.Muszę zmykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 lepiej niech ta płytka w nodze będzie dłużej niż za krótko. Zawsze to jakieś wzmocnienie dla kości. Nastepnym razem bedzie już dobrze. Luna wiesz najpierw wyrobię sobie autorytet u dzieci i rodziców a potem pogadam z szefową. Jeśli będzie nierefolmowalna - trudno pożegnamy się. I będę szukać pracy dalej. Fajnie jest być swoją szefową.Tak jak Ty.Masz z czego być dumna. Myślałam kiedyś o swoim przedszkolu, ale na potrzeby sanepidu i straży pożarnej musiałabym przebudować pół domu.Nie może być drewnianych schodów i boazerii.A poza tym nie cierpię papierkowej roboty, użerania się z urzędami. Livio - życzę Ci cierpliwości w leczeniu M. albo kochana kup zatyczki do uszu :D Globus- kupuj obiadek z cateringu albo wpadajcie do mnie. Kuchnia wolna :) Myślę jak pięknie będziesz miała po remoncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Jestem tego samego zdania co MARYLKA. Płytka S nie przeszkadza, a wzmacnia nogę przez to czuje się pewniejszy. Wrócił do szkoły , żyje normalnie , a to dla Was wszystkich też normalność. Nie denerwuj się , najgorsze za Wami. U mnie kuchnia i przedpokój przygotowany do roboty którą będzie widać:) największy bród chyba za mną. Nasz majsterek:) spisał się super. Udanych zakupów tylko nie szalej :D bo wyjdzie jeszcze bardziej bogato:D:D. Miłego wieczoru. MARYLKO! Doświadczenie w pracy robi swoje. Zaufanie rodziców i dzieci to dla Ciebie najlepsze świadectwo. Na ustalenia z szefową przyjdzie czas, mam jednak wrażenie ,że bez rozmów się nie obejdzie.Marylko najlepiej wiesz jak postępować.Ja cały czas trzymam kciuki i życzę powodzenia. Wczorajsza burza kolejny raz obeszła się z nami łagodnie. W niektórych rejonach przysporzyła ludziom cierpienia. Wiesz chociażby dlatego chcę by nadeszła jesień może będzie spokojnej. Z naturą ludzkość nie wygra , zawsze będzie nad nami górować. U Ciebie nawet jeśli jest remont kuchni na takiej powierzchni wcale się go nie czuje:) ale ja też dam radę. Na obiad jutro wpadnę. Miłego wieczoru do zobaczenia. c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Jak minął dzień??? czy już zaczynasz przygotowywać walizki???na wyjazd. Walizki może jeszcze nie , ale myśli zapewne krążą wokół Ciebie. Miłego wieczoru hej. LIVIO! Mam nadzieję,że cierpliwość Ci się nie wyczerpała:) i zdołałaś namówić M na wizytę. Koniecznie musi zdrowieć , czeka Cię miły wyjazd. Tym czasem napisz co dzieje się w ogrodzie. Przyroda temat bardzo wdzięczny do tego zmienny każdego dnia może przynieść coś nowego. Życzę Ci spokojnego wieczoru i nocy. U mnie za oknem pułap chmur bardzo nisko , czyżby znowu był deszcz?. Do jutra hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień minął spokojnie. M nie dał rady do lekarza:( Ważne,że temp.juz normalna. Jutro jedzie (w planie)zrobic wyniki. A M.mojej siostry - zameldował się wczoraj w domu o 21..... 3 godz.potrzymano go na ostrym dyżurze i w y p a d , nie zawracac nam głowki,stary,schorowany facecie. Dziewczyny - znacie jakieś SZEPTUCHY ??? Wszystko fajnie,jak jest fajnie - no nie? dobrej nocy moje Wy Podpory Zyciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem❤️ Poleciałam jeszcze do moich kochanych wnusiów. Kupiłam lody po drodze- dostałam słodkie buziaki. Grześ przyniósł lekcje do sprawdzenia z matematyki. Cha, cha - dobrze , że to 2 klasa podstawówki a nie wyżej bo babcia musiałaby wziążć " korki". Wróciłam o 19 tej i odkurzyłam podłogi. Livio my wszystkie jesteśmy podporami dla siebie nawzajem. Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dziewczynki dzień minął baaardzo pracowicie.Myłam okna, a teraz pada, czyli robota na nic. Walizki jeszcze nie pakowałam,ale tak jak pisałaś Globusiku,myśli już krążą. Jutro mam wolne!Wyśpię się. Dobrej nocki kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ranki są juz takie chłodne - idzie jesień. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Zachowuję się cicho. Jeszcze dość wcześnie , kto może niech śpi:) Kawa stoi na stoliku. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Pogłówkuję , może znajdę ...szeptuchę.... przydała by się i wizyta może będzie tańsza:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Wczoraj wieczorem nie miałam internetu. Życzę przyjemnego dnia Wszystkim. Piję z Wami kawkę , ale muszę znikać. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! W nocy mieliśmy okropny wiatr i deszcz. Aż się obudziliśmy. Ranek chłodny,dziś odpoczywam.Chcecie się pośmiać?Co mi się dziś śniło,ktoś chciał mi najpierw gwożdzia w glowe wbić,ale zrezygnował bo wymyślił,że mi ucho obetnie,już czułam nożyczki na moim uchu, krzyczałam żeby mnie ktoś uratował i w tym momencie krzyknęłam ale naprawdę , mój Z się obudził i mnie też obudził no i obydwoje się śmialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! LUNKA! witajcie:) LUNA! To wszystko przez te ...szeptuchy:D.... szeptała Ci do ucha:) widocznie za dużo , chciałaś spać spokojnie i krzykiem ją odpędziłaś:D 1 2 3! Trzymaj się , owocnego dnia pod każdym względem Ci życzę. LIVIO! Przybywaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku! Odrabiam syzyfy,pranie posortowane,wyszło 4 pralki.Nie wiem co na obiad,mam dziurę w głowie. Livio jak twój M się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki . Lunka no to miałaś koszmary nocne . Ja miewam je często.Czasami wiem ,że to sen i udaje mi się wybudzić. To Ty dziś bezrobotna jesteś? Miłego wypoczynku. Globusiku , u nas szeptuch jest sporo. w modzie są. Nigdy nie skorzystałam , ale może kiedyś się przełamię. Widzę ,że u Ciebie remoncik , w pełni .Dobrze , żeś zadowolona z P majstra. Mój dzisiaj przyszedł o 7 . Ale już poszedł. On normalnie prowadzi w 2 domach remont na raz.U mnie coś tam zamiesza , pędzi w drugie miejsce...Nic nie mówię, ćwiczę swoja cierpliwość. Robi perfekt , dlatego się nie czepiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×