Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Nie ma to jak babcia .Żadna instytucja jej nie zastąpi. Nie zwlekaj z odwiedzinami Liwio , zima idzie. Chociaż u mnie dzisiaj przepiękna pogoda .Bezchmurne niebo , świeci słoneczko. Widzę przez okno jak dzieciaki wracają z rozpoczęcia roku. Dzisiaj wszystkie buzie uśmiechnięte. Życzę im żeby tak było przez cały rok szkolny . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO1 1 2 3! Moja kuchnia uruchomiona:) LIVIO powoli a dojdziesz do wszystkiego. 1 2 3! Jakie będą wrażenia Syna po rozpoczęciu roku razem z kolegami? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! JESTEŚ WIELKA , brawo ale się cieszę. Widzę KRÓLEWICZA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest nasz kochany królewicz i piękny ogród. Livio cudnie .Dzięki bardzo. Ależ mi się miło zrobiło.Ściskam Cię . Mój S wrócił już ze szkoły, skrzywiony i średnio szczęśliwy. Buty miał za ciasne.Od wakacji zmniejszyły się o jeden rozmiar.Umówili się z klasą w południe na pizzę. Ja to dziś prawie bezrobotna.Myśli moje jakoś porozrzucane , nie mogę się skupić na jednym, więc robię wszystko na raz , bez pojęcia.Pan majster nie przyszedł dzisiaj , ma służbę .Potem 2 dni wolnego to trochę podrobi. Globusiku podejmujesz już gości? Pozdrawiam Cię. Lunka nie wpadła dziś na kawkę . Zaspałaś kochana? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Moje myśli tez rozbiegane:0 Gości mam jutro około 12 - 13tej. Kuchenka pracuje , zapach czuję więc jest jak być powinno. Nic,że u Syna troszkę mina marsowa:D jeśli buty uciskają na odciski:D nie może być inaczej:) Jutro będą buty nowe i uśmiech na buzi zagości:D Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam. LUNA! Czy kogut zaspał:D Zapraszamy na kawę porą poobiednią:) Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło jest przyjmować gości , ale tuż po przywitaniu się, zawsze ich pytam;A Wy na długo? Brzydko wiem.Ale czasami przyjeżdżają z takimi walizami mam wrażenie, że na zawsze. Marylka pewnie padnięta.Jakby co , jutro wpadamy z pomocą.Miłego popołudnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam przed wieczorkiem:) Jestem przygotowana ze wszystkim. Częstuję ...czym chata bogata:D i zapraszam Wszystkie Przyjaciółki do stołu❤️ Będę miała czas na poranną kawę w Waszym towarzystwie w dniu jutrzejszym. MARYLKO! Czekamy na wrażenia po pierwszym dniu pracy. Jasna sprawa,że zmęczenie będzie. LIVIO! Chleb upieczony??? tym razem bez problemu????? Po przerwie pieczenia dzisiaj smakuje jeszcze bardziej .....prawda????? 1 2 3! BINGO , trafiłaś w dziesiątkę ale niektórzy lubią rewię mody. Moi goście wyjeżdżają w niedzielę. Najważniejsza osoba w rodzinie w poniedziałek idzie do przedszkola:D Jesteśmy po rozmowie z młodszym wnukiem , pytaliśmy jak minął pierwszy dzień w szkole ?? i życzyliśmy aby cały rok był OK. Dziadek zapytał czy już wie co dalej po skończeniu gimnazjum...w tym roku? Na co cwaniaczek odpowiada ...oj nie jeszcze nie wiem :) a w ogóle to jeszcze nie pomyślałem żeby się dobrze uczyć!!:D No i masz babo placek:) Nie zapamiętałam do której klasy chodzi Twój Syn.??? Tyle do Ciebie i do zobaczonka:) LUNA! Ciebie też zapraszam do stołu , częstuję czym mogę❤️ Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam! Dziewczynki kogut obudził mnie na planową godzinę,problem z siecią miałam,nie mogłam się z serwerem połączyć,ale teraz działa,więc piszę. Popijam kawę i czytam co u was.Livio twój królewicz wygląda zupełnie jak mój,też takiej budowy ciała,lubi sobie dobrze zjeść.Ogród masz cudowny. Marylko pewnie padasz z nóg,pierwszy dzień pracy masz za sobą.Teraz tylko będzie lepiej. 123 no jak buty za ciasne to czego się tu spodziewać,też bym miała kwaśną minę. Globusiku,zapach z twojej kuchni aż dotarł do mnie,same rarytasy,przypomniałaś mi o sałatce warzywnej,dawno nie robiłam,aż mi się ślina zebrała. Pogodę mamy piękną,słoneczko i ciepło.Moj Z pojechał po mięcho na grilla.To mięsożerny człek.Myślę że wszystkie chłopy takie smaki mają. do wieczorka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zaproszenie,na pewno wpadnę Globusiku,aż mi w brzuchu burczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Bardzo serdeczne powitanie ode mnie , dobrze ,że jesteś z nami. Sałatka jarzynowa ...najbardziej ją lubię. Robię również inne, określę je ...takie trochę na fali w obecnych czasach. Owszem zjadam chętnie, jednak jeśli jest wybór , zawsze sięgnę po tradycyjną. Po króciutkim porannym deszczu , przyszło słońce. Dzień dość słoneczny i ciepły. Jednym słowem:D ......przyjemny ...taki jak u Ciebie. Zobacz niby daleko , a tak blisko siebie mieszkamy, nawet to samo:D słońce nam przyświeca:D:D Miłego wieczoru życzę , odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem w domu. Padnięta , głodna i spragniona fajki. Zrobiłam sobie wszystko naraz.Kawę , herbatę, jajecznicę. Szefowa nie pali i chociaż jest takie miejsce- łazienka dla pracowników z wielkim oknem , daleko od sal dzieci- nie życzy sobie palenia nawet na dworze... Dziś nie było czasu nawet na jedzenie... Dzieciaczki fajne, jeden chłopiec ugryzł mnie , szefową i inne dziecko. Trzeba go będzie poobserwować.Albo tak rozpieszczony, albo jakaś choroba.Mama mówi , że podejrzewają autyzm.Jest za mały, Zeby przeprowadzić badanie. Livio ogród piękny, wnusio też. Mogę pod drzewo na ten kocyk- ? Na razie kobietki.Muszę zebrać się " do kupy" i iść po zakupy. Acha znowu wywaliło mi rano korki- tak naprawia je moj były.! Muszę załatwić elektryka z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię sałatkę jarzynową . Wkrótce ją przyrządzę. Mój M nigdy w życiu jej nie spróbował.Zresztą żadnej , niech żałuje takie smaki go omijają .Synowie owszem , coś tam dzióbną. Młodszy S , Globusiku druga klasa LO . Starszy skończył Licencjat na polibudzie.Magistra nie chce na razie mieć.Mówi, że nie dla kwitów się uczy .Na razie nie chcę tego komentować.Do końca września pomaga nam, a potem ? Jego wybór.Ciągnie go do WIELKIEGO świata. Luna ,dobrze że jesteś. Czekam jeszcze z niecierpliwością na Marylkę.Wiem ,że ten miesiąc będzie dla nie bardzo ciężki.Oczywiście da radę , ale to bardzo ciężka praca.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj nasza MARYLKO! No to masz szlaban na fajkę pokoju:D może i dobrze , wyjdzie Ci na zdrowie. Czuję,że mimo zmęczenia jesteś zadowolona. Ciekawa sprawa z tym chłopcem. Jeśli byłby autystyczny czy mógłby chodzić do Waszego przedszkola???? Trzymaj się MARYLKO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Więc młodszy Syn jest starszy od naszego młodszego wnuka. Starszy Syn !! masz rację niech sam podejmuje decyzje życiowe. Uśmiałam się, że M nie spróbował sałatki a już wie ,że jej nie lubi. Podobnie z naszym Synem , śledzi nie spróbował a wie ,że nie lubi!!! ŁOT takie to życie:D Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko , jesteś minęłam się z Tobą .Wierzę, że jesteś zmęczona. Trzymaj się.Następne dni przyniosą nowe przeżycia. Ile dzieci Masz w grupie? Jak sprawuje się pomoc? Długi ten czas pracy . Nieopodal mojego domu jest przedszkole. Słyszałam dziś płaczące maluszki , i tłumaczące się im matki. No nie ma jak babcia. Jak by co jutro jesteśmy . ODPOCZYWAJ. Globusiku kokietuje Cię twój wnuk .Będzie dobrym uczniem jak nic. Mądry chłopak. Miłego wieczorku. Nie przemęczaj się .Goście przyjadą i odjadą , a Wy zostaniecie ze swoimi sprawami , luzik. Nie nadskakuj za bardzo...Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Absolutnie zgadzam się z Tobą, nadskakiwać nie będę , przede wszystkim zawsze i wszystkich przyjmuję z szacunkiem. Jest bardzo miłe jeżeli przyjezdni go odwzajemniają. Przeważnie tak jest i to mnie cieszy. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mówię wam już dobranoc. Ciężki dzień w pracy mam za sobą. Jutro i jeszcze sobota,odpocznę w niedzielę. Do jutra kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do jutra LUNA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 dzieci jest na razie 14 . Pomoc też nowa .Staż z Urzędu Pracy ale tylko 4 godziny.Ja 8 godzin, a co z pozostałym czasem.Szefowa mówi ,że będzie pomagać - cienko to widzę .Ma inną robotę, sprzątanie, zmywanie No i rozmawia z rodzicami, nakłada jedzenie. Wiecie, ze dzwoniła do mnie poprzednia szefowa.Jest wrzesień - proszę do pracy :) Cha - ja już pracuję.Wiem , że obie nauczycielki się zwolniły Ze względu na bałagan j niewypłacanie pensji o czasie. Jest w kropce! Ale mi się nie przyznała.Podziękowałam za telefon ale już pracuję. Może nieskładnie piszę... Pora do spa i spać. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i na poranne spotkanie zapraszam:) Kawa jak zawsze przygotowana. MARYLKO! Początki przeważnie są trudne. 14 dzieci , spora grupka. Szefowa dojdzie do wniosku,że jeszcze jedna Pani jest koniecznie potrzebna. Nie sposób żebyś przez 4 godziny była sama. A pomoc szefowej będzie tylko doraźna . W tej sytuacji nie wyobrażam sobie żeby mogły być problemy z wypłatą wynagrodzeń. A w poprzednim miejscu było do przewidzenia ,że dalej tak się nie da ciągnąć. MARYLKO! trzymam kciuki niech się wszystko ułoży pozytywnie. Najlepszego dla wszystkich na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Mamy piątek,zapowiada się fajny dzień.Słoneczko wstaje. Kogucik dziś zapiał o 6.30. Piesek domagał się na spacer,więc z nią wyszłam,fajne powietrze,wczoraj skosili trawę na łące,ładnie pachnie. Zapraszam na kawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×