Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Tak, Livio bardzo bym chciała. Piękne. Nie z tym i nie w tym życiu:-) Grechuta idol mój. Ty to wiesz jak trafić:-) Uciekam. Dobrej nocki. Wyśpijcie się. Marysiu, duże to łóżko Twoje.:-D Jak mi jutro głowa rano będzie opadała tak jak dzisiaj to wpadnę.:-D Globusiku, śpij spokojnie. Przytulam Cię na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio dzięki za piosenkę Grechuty. Kazda żona chciałaby to usłyszeć. Lubię też"Ile razem dróg przebytych". Dobranoc. A na moim suficie zobaczyłam tylko 4 dziury. Teraz myślę, skąd się wzięły?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na kawę was wołam! Za chwilkę jadę do pracy,znowu zaczyna wiatr wiać. Zachmurzone niebo,oby nie padało,Z pracuje na dworze,niby ciepło się ubiera,ale zawsze gdzieś podwieje. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. właściwie to ciekawe z tym Jezusem.może w ten sposób ludzie mają objawienia:D ? No tak,kolejny szary dzień deszczowy przede mną - jakby co! do tego czarna kawa :) ważne,że mysli wesołe. Fajnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dosiadam do kawy. Pogoda ponura, ciemno. Mimo to dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII jak kręgosłup? Pedro już sam po schodach zasuwa. Właśnie podsuwa mi pod nogi piłeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio:) Jak kręgosłup? Nie wiem. Chodzę tylko po domu, a po lekach nie czuję bólu. Okaże się jak je odstawię:D Pozdrowienia dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:-) Marysiu jeszcze trzy dni wolnego. Będzie ok. Super , że Pedro po raz kolejny się dźwigną :-) Kobietki u mnie pogoda MULASZCZA, spodziewam się deszczu:-) A teraz za pozwoleniem, posłucham Grechutę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie pada i wieje. Miałam dziś wizytę eksa.Przyszedł pogadać z synem na temat dalszych planów, pracy itp. Zanim przyjechał zadzwonił , czy może. Poczęstowałam go bigosem. Oj nie wygląda już jak supermen, nie ma skowronków w oczach. Dwa lata i kochanka spowszedniała. Nic na ten temat nie wspominał, ale to widać. Jego wybór:) A rozmowa z s. pewnie niewiele da. Nie ma już autorytetu ... Co porabiacie? Zapraszam na małą czarną albo herbatkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu, tak sam z siebie przyjechał ? To dobrze . Uzgodnił coś z synem? Wcale się nie dziwię, że nie ma już autorytetu. Samo życie. Ty za to jesteś bardzo dzielna:-) U mnie pada i okrutnie wieje. Przez chwilkę myślałam, że grzmi. Grypa szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wieczorową porą. Pogodę mamy taką samą,pada i wieje. 123 bombę zabrali,pewnie gdzieś na poligonie ją zdetonują. Marylko zauroczenia szybko mijają,jestem pewna że twój eks żałuje tego. Ma za swoje! Livciu widzę że i piesek już zdrowy,fajnie! Papilociku wpadnij do nas! Globusiku pozdrawiam cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna :-) Mocno zmęczona? Siadaj przy nas Marysia herbatkę podała. Papilociku, co tam? Wpadaj. Livio, co porabiasz ? Ble, ble się zaczyna:-) Globusiku, wpadnij na herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zostałam poinformowana, że mój młodszy S będzie miał jutro gości:-) Tylko sześciu kolegów: no wiesz mamko w związku z tą moją osiemnastką:-D Lista pomniejszyła się:-) Ze 150 na sześciu, jakoś to przeżyję:-) No dobra, niech wpadają:-). Coś tam zaraz wymyślę. Do jutra jeszcze dużo czasu :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, coś Ty, Basler przyjdzie do pomocy:-) Lista powiększa się :-) Gabi przyniesie napoje:-) A Karolinka, co by nie robić tłoku przyjdzie w sobotę. :-) A ja będę uroczą panią domu i zamówię pizzę (kilka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z pizzą,na pewno trafisz w sedno. Wychodzi na to że urodziny będą aż do niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Od niedawna, ale coś tak czuję, że na serio:-) Pierwsza miłość. Dla niej ma zarezerwowaną sobotę. W tygodniu nie spotykają się. Szkoła:-) Wczoraj pokazał mi jej szkic. Pięknie wykonany. Radził się o ramki. Jest młodsza od niego o rok. Bardzo ładna, uczą się w tej samej szkole. Wymieniłyśmy do tej pory kilka zdań grzecznościowych, nie poznałam jej jeszcze. Ale S ciągle chce mi coś o niej opowiedzieć:-) Trafiło go:-) Cieszę się , że mi mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- ale to fajne i wzruszające.mój S.to zamknięty był na cztery spusty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio, - Majl , kiedyś starszy go tak zabukował i zostało. Fajne te chłopaki. Jak S był w gipsie, różnie to było na początku. Nikt nie przychodził, nie odwiedzał go. On mówił mi ,że nie chce. Jak przychodzili, to całą gromadą. W małym pokoiku ledwo się mieścili. Ale co tam. Jeden na drugim:-) Niech żyje młodość. Śmiechy i pełnia życia. Powiem szczerze, znam tych chłopaków, ale tylko po ich ksywach:-) Czasami mi się myli, ale niech tam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123, to widze, ze masz co robic :D jesli mogę Ci radzic to zrob chłopakom jakies koreczki, kanapki, myślę, ze nie masz co się wysilac :) to dobrze, ze Twoj syn ma dziewczyne, wiem po sobie, ze zwiazek w młodym wieku bardzo uspokaja. co u Was kobietki? Jak Wasze zycie osobiste, zawodowe? :) co w Waszych kuchniach? Ja dzis zrobiłam pastę z makreli, bardzo lubie. Strasznie duzo ostatnio jem, na apetyt nie narzekam. Co do sąsiada i psa to nie wiem co robic, narazie przeczekam. Sąsiad, hm.. wydaje mi się, że mieszka sam, chodzi sam, zwierząt raczej nie ma. Czasem z niego złośliwe stworzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×