Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

ale fajny piątkowy wieczór..hehehe do spłuczki jeszcze my dołączymy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mój kompa nie nadąża:-) ja też Marysiu, fajnie,że jesteś, odstawiłaś już te leki? Moje miasto, też lubię, ale tak średnio:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 zabawa się zaczyna na całego,poczekaj zaraz zleci się cała banda,ja już wsiadam w auto i jedziemy do was na OSIEMNASTKĘ! LIVCIU,MARYLKO,PAPILOCIKU ,jadę po was i zaraz będziemy u 123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, drzwi otwarte.:-) Wpadajcie, chacham się jak nigdy :-) Livciu, koncert znakomity. Jaka koszulka seksowna. no to polewam, nadstawiajcie kieliszki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wejść na górę, ktoś usiłuje mi talerze zmywać. Liwciu, ja im zapodałam dwa szampany, a co mają w zanadrzu? Idę, ale zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 wyjrzyj przez okno,my już na dole! Globusiku wpadnij do nas,dziś taka fajna atmosfera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII- a Ty gdzie nam umknęłaś? co wsadziłaś do tego placka,jakaś twardota mi o zbąb zachrzęściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otomana - jak pięknie to brzmi. wystaw ją do ogrodu! Snieg jeszcze jest,ale nic to -nam jest gorąco. Reege- fajnie się tańczy z pośśślizzgiem na sniegu. co za zabawaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. przy drzwiach otwieram. Boże, jakie Wy piękne jesteście. Czym chata bogata. Zapraszam serdecznie. Livio, jak masz stale, to może nic się nie stało, gorzej z protezką :-) Młodzieńcy podsuwać się starszyzna zasiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dowcip to wskazówka dla młodych do autobusu wsiada dwóch bardzo ambitnych kanarów.. w tym momencie ktoś wybiega przez tylne drzwi.. no to oni za nim.. w końcu go złapali.. zadowoleni mówią do niego: (kanar1) bileciki do kontorli (koleś) proszę (kanar2) przecież masz dobry bilet (koleś) wiem (kanar1) to czemu uciekałeś? (koleś) bo kolega nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza, na górze też. Miło jest z Wami. Luna, pracujesz jutro? Mój jubilat ma jutro jazdę od 7 rano. Obiecał, że da radę. Proponowałam mu nawet żeby odwołał. Oj. Livciu dobre to z kanarem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, muszę być przy młodych. O dziwo rozchodzą się już. Dzięki za miły wieczór. Uwielbiam Was. Pa. Globusiku, całym sercem jestem przy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁOJJJ przypomniało mi się,że urodziny obchodzi dziasaj syn ST. Milutek - 100 lat. stary koń,ile to on dzisiaj ich kończy?Chyba 46. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 pracuję i dlatego kończę tą imprezkę i mówię wam dobranoc. Dziękuję za przemiły wieczór! Z już mnie woła....no może dość już tej zabawy i w końcu przyjdziesz do łóżka!!!?????? Idę, idę! Pa pa do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam film , myślałam , że skończyłyście balangę, Śnieg leży dalej. 123 wpadnę rano pomóc w zmywaniu:) A jabłecznik bez budyniu, ale też smaczny. Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zapytuję, czy głowy nie ciężkie? Bo moja tak trochę! Stawiam kawę na stół,kuszę zapachem. Dziś sobota,ostatni dzień pracy,jutro odpoczynek. Z jutro wyjeżdża do Polski na parę dni,będę sama z piesem. Marylko jak się czujesz? 123 miłego dnia w pracy! Livciu,Globusiku,Papilociku,123,Marylko pozdrawiam was i zmykam! Do wieczorka,pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuję jestem z Wami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku, pozdrawiam Cię serdecznie. Mam nadzieję, że nie narozrabiałyśmy wczoraj:-) Kobietki, goście wyszli o 22 . Pokój posprzątany, śladu imprezki. Talerze wymyte, nawet śmiecie wyniesione. Jestem pod wrażeniem. U mnie prawdziwa zima:-) Śniegu jest sporo, i cały czas sypie. Wpadajcie na sanki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. 123- masz prawdziwą zimę. U nas zimna jesień. Zaspało mi się po wczorajszej imprezce. Muszę przyznać,że otomana bardzo wygodna:) GLOBUS❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna dzięki za kawkę. Śnieg prószy wielkimi płatkami. Przyroda za oknem wygląda pięknie. Odstawiłam wczoraj wieczorem tabletki, dziś czuję moje kości:) Wybieram się do mamy. Próba przed pójściem do pracy. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie narozrabiałyście , jesteście kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prze4słuchuję wczorajsze piosenki,tak na spokojnie. GLOBUSIK - teraz kolej na Zorbę. Odsłuchaj ją razem ze mną. Wzruszyłam się,jesteś z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×