Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Piosenka faktycznie zajefajna. Słucham jej dzisiaj juz chyba po raz trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Buziaczki. :-( Livio nie mogę odsłuchać, fonii brak:-( Za pewne cuś pięknego. Luna Ty to jak mój M. Pracoholik. Jakich tysiąc spraw? Jutro znowu ciężki dzień, praca, odpocznij wreszcie:-) Buziaczki. Livciu, jeżeli chodzi o syzyfy? Nie da się:-( Dziś kultowy film "Poszukiwany, Poszukiwana" :-) Nie wiem czy nie pokręciłam:-) To by było rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 Tak,to byłoby rozwiązanie. Czy istnieje odkurzacz sam chodzący po domu? Chyba tak,bo w tv jakieś takie pokazuja.hehe Tylko - ca ja sama do wiosny bym robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Plan napisałam ale szło jak po grudzie. Oglądałam ceny mieszkań w moim mieście, od 3 .6oo za m2 do 5.ooo. Domy idą tanio w porównaniu do mieszkań Na wiosnę dam ogłoszenie o sprzedaży. Moim marzeniem byłoby mieszkanie na parterze z małym ogrodem. Na razie kobietki. Idę zrobić kolację, zgłodniałam:) Luno odpoczywaj, 123 ma rację. Pracujesz 6 dni w tygodniu. Livio dzięki za piosenki. Papilocik pozdrowienia. Globus trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny idę z piesem na dwór i potem do łóżeczka,poczytam troszkę jeszcze moją lekturę. Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki nie uciekajcie jeszcze:-) Miałyście jakieś postanowienia na ten Nowy Rok? Ja miałam :-D Wszystkie poszły w siną dal:-D Wytrzymałam 6 dni. Jestem dumna z siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to śpijcie dobrze. Luna:-) Już Ci dziękuję za jutrzejszą kawę. Śpijcie spokojnie i długo:-) Globusiku, wpadnij jutro na kawkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na cieplutką kawę zapraszam. Oj przymroziło u nas porządnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za kawę:) Na dworze śniegu po kolana. Na pewno dzieci się cieszą. Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
dziękuję nieśmiało usiadłam żeby wypić kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Czy do Twojego pięknego miasta też zawitała zima? U mnie sporo śniegu, i lekki mrozik ok.-7. Mogło by tak zostać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedziałkowo. U mnie też trochę mrozu. Pózno chodzę spać,w nocy można coś ciekawego w tv zobaczyc. Jak to często coś z pozoru najnormalniejszego,może okazać się zupełnie czymś innym. MNa discowery jest taki cykla "testament". Wypowiadała się najdziwniejsza rodzina 3 synowie,dzieląc majatek po śmierci rodziców. Ojciec zmarł na rękach najmlodszego syna,nie pozwolił w trakcie choroby najakąkolwiek pomoc lekarską. Po przyjezdzie ekipy ratunkowej i rozcięciu ciuchów - okazało się,że to kobieta. matka oświadczyła,że nic na ten temat nie wiedziała - sexu po prostu nie uprawiali:D i tyle !!Chociaż spali w jednym łóżku. Synów adoptowali! Tylko,że żadnych dokumentów adopcyjych nie bylo. Ta kobieta udająca całe życie faceta - to znany amerykański muzyk z lat chyba 50tych lub 60-tych. Szukałam GO-JĄ NECIE - jak na razie bez powodzenia. Dziewczyny - tak to jest,nigdy nie wiadomo jak wyglada rzeczywistść.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 123 Nie wstałam aż tak póżno:) jak na mnie. komp był zajęty. M podziękowałam grzecznie,że mnie wpuścił :D Wkurzył się hehehe -ale jesteś złośliwa(skomentował). A teraz kręci sie po chacie - jakoś bez sensu wg mnie.TYLE ma tu rzeczy do zrobienia.a doszukuje się dziury w całym:) Jakby mu tu odkurzacza w rączki wsadzić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu, a śniegu nie macie? Tak dla zdrowotności mógłby z łopatą poganiać. :-) Ja już dziś byłam dwa razy. To dopiero syzyf:-) Znowu pada. Barszczyk gotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - kiedyś mieliśmy w chacie faceta od nieruchomości. On trochę inaczej patrzył na nasza chałupę. przede wszystkim oszacował,że to są 2 mieszkania i po cichu mruczał pod nosem.że każde można oddzielnie sprzedać. W taki sposób to wygląda trochę inaczej. Mieszkania w blokach nadal drogie,możesz i Ty za inna cenę sprzedać to co masz po kawałku. Zastanawiałam się już nad tym "fenomenem" cenowym u nas. Np - chcę sprzedać swoją chatę - 300 tys. - a co z działką?Jest już w cenie domu? to ten dom jest g... wart w stosunku do mieszkania w bloku. Wg tego co się dzieje,nawet gdybyśmy chcieli toto sprzedać,pomóc C. - na nic nie wystarczy.Chyba,że ze starym zamieszkamy na dworcu. Teraz tak pieknie je remontują:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- śniegu jak na razie nie ma. Chichram się,bo przypominam sobie jak rok temu utknął w zaspie przed domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po ciężkim weekendzie.. pracy co nie miara. widzę, ze ominela mnie dobra imprezka :( bylam z Wami myslami. Odezwe się jak uporam się z pracą. Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem po pracy. Pilnowałam się , starałam się nie schylać, nie dżwigać.Na powitanie dostałam nowe dziecko. 2 lata i 3 mies. płacz niesamowity, chłopiec z pampersem. Szefowa go nosiła na rękach.Trochę a potem poszła do swojej pracy.Mówiłam że za małe do przedszkola. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak czytam o domach , z waszej relacji wynika, że nie warto na razie sprzedawać. Ceny za metr mieszkania są porównywalne u mnie i u Was. Globusik cieszę się ,że wpadłaś chociaż na małą kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. Dałaś radę, ale jak się czujesz ? No to dokoptowali Ci . Toć takie maleństwo . Żłobków już nie ma ? No może nie w temacie jestem. Ale jak można? Papilociku, co tam u Ciebie malutka? Wpadaj do nas na herbatkę. Kolację podaję, zapraszam. Omlecik z powidłami:-) Starczy dla wszystkich:-) Luna, Livciu co tam u Was? Wpadajcie na ble...:-) Globusiku, na ciebie herbatka czeka. Z malin, pięknie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na ble..ble.. Marii - jak najbardziej prawdziwa historia. zdjęcia z młodości tego faceta-dziewczyny były. Ladna byla,prawdopodobnie chciala grac w zespole muzycznym.W czasach jej młodości nie było to możliwe.Męski szowinizm. Przebrała się za faceta.Przyjęli ją - i tak już zostało.Tak tłumaczyli w tv. slubu z tą kobietą też nie mieli,podawali się za małżeństwo. Sprawdzałam,kiedy powtórka programu - ale nie ma nic na ten temat w programie. W każdym razie - jak osądził s ędzia - uznał ich za rodzinę,aby nie skrzywdzić tych synów.Nie mieli pojęcia,że nie są adoptowani. W końcu my ludzie - to tez jedna wielka rodzina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też poproszę herbatkę malinową. Za mną ciężki dzień,nawet nic mi się ugotować nie chce. 123 mogę na omlecika wpaść? Livciu historia niesamowita! Globusiku nie musisz tak ukradkiem,przecież to my twoje koleżanki. Marylko przemyśl tą decyzję! Papilociku owocnej pracy ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki , że piszę o tym i zaprzątam wam głowę. Pisałam wczoraj o moim koledze. Jest w szpitalu i wreszcie zdiagnozowany. Zapalenie płuc. Zrobili prześwietlenie. Pięć dni pod rząd badany, gorączka 40 stopni, lekarze, może tak być. Wirus. Pan weźmie sobie coś na obniżenie gorączki :-( Musiał nakłamać, żeby walczyć o życie . Dosłownie. Już ledwo dychał. Facet, ledwo po 40-tce. Trzeba być zdrowym, żeby zachorować. Koszmar. Leży na zakaźnym. Dostał się tam bo nałgał. Tam moment , wszystkie badania na CITO. W dalszym ciągu gorączka nie spada, ale trafny antybiotyk, myślę, że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna:-) Bardzo ładnie zagadałaś do Globusika, pochwalam i zgadzam się z Tobą:-) Wpadaj, barszczyk, na gorąco omlecik jak lubisz? Matko kochana, odpocznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×