Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie wieczorem. Balkonu odśnieżać nie musiałam , deszcz zrobił to za mnie. 1 2 3! Składam gratulacje dla Syna. Szykuj teraz kasę :) na autko. MARYLKO! Ja już dzisiaj byłam na przedstawieniu w Przedszkolu u Wnuka mojej "B". Dostałam zaproszenie więc nie mogłam odmówić. Było baaardzo sympatycznie. Jutro przyjeżdża do nas Syn , może Wnuki też się załapią:) LIVIO! jak tam porządki ??? PAPILOCIKU ! masz dużo pracy , a co za tym idzie będzie dużo kasy:) tego Ci życzę. LUNA! Pozdrawiam , czy Z jest już w Twoich rękach:)???? Spokojnego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Jak wpadłam ale na kolację , podwieczorek to za mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu, masz rację:-) Zdawalność na naszym terenie szacuje się na 30 % . No ma to już za sobą. Przyda się nam dodatkowy kierowca na wakacje. No, ale coś za coś. Wróciłam właśnie z wywiadówki. Nie jest źle, ale... Obiecuje poprawę. Teraz będzie miał więcej czasu na naukę. Klasa ogólnie bardzo dobra, drugie miejsce w szkole. Z zachowania nie ma niższej oceny jak dobra. To też jest bardzo ważne. Marylko, same imprezki teraz w przedszkolu. Choinka już była? U nas od poniedziałku zaczynają się ferie zimowe. Kobietki, co tam u Was? Papilociku? Luna, Z dojechał szczęśliwie? Livio, Globusiku pozdrawiam. Wpadnijcie wieczorkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja znowu z poślizgiem. Livciu, co tam masz dobrego? Mam ochotę na śledziki, z cebulką:-) Globusiku, radość w domu. Super, swoi goście:-) Już w kuchni pewnie przesiadujesz i smakołyki szykujesz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na kolację podaję rybke smazoną z cebulką w sosoie pomidorowym:) Przepis mojej siostry,smakowite to,nie ukrywam. Dziewczyny - jajka też są.Na jakie macie chęć? ostatnio jak pisałyście o omlecie,póżno dosyć wieczorem,nabrałam ochoty i zrobilam. M kręcił nosem - znowu obzarstwo i cukier w górę. Rano zdziwiony stwierdził,że wcale jaja cukru mu nie podniosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio poproszę jajko z majonezem i szczypiorkiem. Choć jadłam na kolację jajecznicę z boczkiem wędzonym i cebulką. W wykonaniu syna.Była dobra. Globus u mnie też deszcz odśnieżył schody do domu i balkony. Papilocik trzymasz się :) ? Dużo poprawek? !23 coś za coś.S. poświęcił czas na prawko. Luna co tym razem Twój Z. przyniósł kwiaty czy smakołyki polskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio:-) Wczoraj miałam dostawę świeżych jaj:-) Przywiozła 200:-) Oczywiście wzięłam wszystkie z pazerności. Myślałam, że moje sąsiadki się ucieszą, co dzień wypytują mnie kiedy będzie dostawa? Okazały się za drogie:-( Już nigdy nie dam się tak wrobić. Co ja teraz z nimi zrobię? Może ktoś chce omlecik? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, ja przeczytałam. Nudy w pracy, a jak zacznę czytać, to po mnie. Muszę wiedzieć natychmiast, co dalej:-) Prawdziwa akcja zaczyna się na 400 stronie, tak mniej więcej:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziś spóżniona jestem z kawą,widzę że 123 już na posterunku! Gratulacje dla syna! Ja zdałam za 3 razem! Książki jeszcze nie przeczytałam! Globusiku fajnie że masz odwiedziny,my też mamy,Z przywiózł młodszego S,ma ferie! Marylko same pyszności przywiózł,kiełbaska,biały serek na pierogi itd..... Mieli duże opóżnienie ok 3 godz. Papilociku poprawki są???? Livciu czasem i ja mam ochotę na coś pysznego, póżnym wieczorem! W temacie cukrzycy jestem zielona! Pozdrawiam was i za chwilę zmykam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spóżniona na kawę.Ale nic to. Snieg u mnie sypie,taki mokry - chlapa będzie. 123 - masz jaja z jajami! Znam ten ból.Niejednokrotnie załatwiałam cos dla innych i zostawałam potem na lodzie. Sąsiadki,jak się upominały - powinny jajka wziąść,z zastrzeżeniem,że więcej po tej cenie bnie będą brały.Powiedz im,że są za darmo - od razu pzbędziesz się nadmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. U mnie też mokry śnieg pada. Kaszana. Wyszłam odśnieżać, całe nogi mokre. Gotuję fasolówkę, duży gar:-) Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Jestem bardzo szczesliwa, pojechalam rano do pracy, okazalo sie, ze jest doslownie kilka drobnych poprawek, ktore zrobilam na miejscu i jestem wolna do wtorku! :) 123, gratulacje dla syna! :) bedziesz teraz miala szofera. Globusiku co u Ciebie słychac? Mam nadzieje, ze wszystko dobrze :) Lunko, Livciu, całuje Was. Marylko jak w przedszkolu? Dzieciaki pewnie coś szykują na dzień dziadka i babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w naszym wagoniku! Najadłam się bigosu,resztę zamroziłam,gołąbki też! Odpoczywam w swoim foteliku! Papilociku odniosłaś sukces,gratuluję! 123 i co ty zrobisz z taką ilością jaj? U nas w nocy burza była,to wszystko jakieś nie normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Maluchy zatańczyły , zagrały na grzechotkach i dzwonkach. Zestresowane były. Ja też, ale szefowa każe robić występ to robię. Potem kazałam babciom zaśpiewać, gromki śmiech na sali, dziadkowie się śmiali, że babcie zapomniały jak się śpiewa. Atmosfera rozładowana:) Były słodkości, kawa i lizaki. Wszystkie dzieci zabrane o 15 tej do domu. Pół godz. potem szefowa puściła mnie do domu. Teraz czekam na moje wnuczęta. Pa do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Luna, jajka podzieliłam i rozdałam. Mam tylko jedną wierną sąsiadkę, ona zapłaci każdą cenę. Dwoje wnucząt w domu, wie co dobre. Mamie, dziadkowi , mojej koleżance, mi zostało z 80 :-) Luna masz teraz dwóch facecików w domu, jedzonko się przyda w zapasie.:-) Damy radę. Chcecie jajecznicę na bekonie? Marysiu, no to w sumie miły dzień. Czy w Twoim przedszkolu są ferie? Livciu co tam u Ciebie? Globusiku, Ty też nie wpadłaś rano na kawkę, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Już po gościach:) Ile dostałam buziaków, laurki i "kasztanki". Cukierki bo takie lubisz babciu :) Serce rośnie! Fajnie jest być babcią, czasem lepiej niż mamą :D Papilocik cieszę się. Jesteś super pracownikiem. Firma to doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobiłam amerykańskie naleśniki,pierwszy raz je smażyłam. Dobre,ale dużo nie da się ich zjeść okropnie syte! 123 kiedyś dostałam jajka od mojej C,nie dość ,że duże to miały podwójne żółtka. To były jajka. Nie mogę się zebrać do czytania! Z ciągle coś opowiada. Mówię wam dobranoc,jutro jeszcze do pracy i niedziela,w końcu się wyśpię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Zapraszam na poranną kawę! Dla wszystkich koleżanek życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję z wami kawę :) Wschodzi słońce za oknem. Chyba na większy mróz. Idę dziś na pogrzeb męża mojej koleżanki z klasy. Pan 56 lat, trzy razy zawał w ciągu jednego dnia i nie żyje.Nawet nie zdążyli się z nim pożegnać. Dziś jesteś , jutro Cię nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. Tak to smutne. Wczoraj mój młodszy S też był na pogrzebie. Koleżanka ze szkoły 19 latka, nie obudziła się po nocy:-( . Rodzice mieli tylko jedno dziecko. Rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! smutnymi wieściami dzień rozpoczęty. Dziwne to nasze życie i dziwny jest nasz świat. Przeznaczenie?Przypadek?Karma? Na te smutki polewam nalewkę. Odganiać paskuę Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Polewam dla Was i wpadających tu osób. Ma być wesoło! w końcu dzisiaj wielkie moje święto.DZIEŃ BABCI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu, ależ gapa ze mnie. Wychodzi na to, że tylko ja i Papilocik nie jesteśmy babciami :-) Wszystkiego dobrego kochane koleżanki, żyjcie 100 lat i bądźcie najlepszymi babciami na świecie :-) Za Wasze zdrowie piję do dna moją ulubioną nalewkę z pigwy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123,- jestem bardzo ciekawa czy mój Wnusio dzisiaj do mnie się odezwie:D nooo - jakby co,pretensji nie mam,nie potrafi jeszcze samodzielnie zadzwonić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×