Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

123 u nas strach się bać:( Uczmy sięod siebie nawzajem,jak sobie radzic w takich szczególnych sytuacjach. 1/ kłamstwo 2/ iść w zaparte,że nigdy..ale to przenigdy nie palilo się papierosów I NIE PALI SIĘ!!. papierosy są wytłumaczeniem na wszystko.Moja znajoma miała guz w pęcherzu,nie pali już z 20 lat - ale wytłumaczenie się znlazło. podpowiedżcie jak coś wam się skojarzy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi ten przypadek znajomego tylko się kojarzy puki co. Nakłamał, a tam na izbie przyjęć , komentarz : intrygująca diagnoza:-) Niby tak od naszych lekarzy, a co miał robić? Przez łgarstwo ocalił sobie życie. Zdrowia życzę wam kochane koleżanki. Pa . Oddalam się na otomanę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spraw
@Livia21 odnosnie Twojego domu...wazniejsza jest ziemia, na wartosc domu raczej sie nie patrzy, a przynajmniej bardzo rzadko Zazwyczaj i tak nowy wlasciciel dzialki wszystko wyburza, czasami nawet kaze sobie odliczyc od ceny dzialki cene wyburzenia :/ Co innego gdybys miala piekny dom, chociaz wtedy to i tak podwyzszylabys po prostu cene za metr dzialki...wniosek: wszystko sprowadza sie do metra kwadratowego ziemi. Powodzenia ze sprzedaza...chyba to nie jest dobry czas na znalezienie kupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugotowałam budyń z sokiem malinowym. Śmieszna kolacja;) Spóżniłam się na pogawędkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 dobrze , że twój znajomy nakłamał. Uratował zdrowie, a może życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu kłamstwo ma krótkie nogi,kiedyś i tak się wyda,albo znajdzie się wytłumaczenie na to kłamstwo, bo zawsze jest to bo...... Masz rację,uczymy się od siebie na wzajem,jak przetrwać na tym,zakłamanym świecie,chcąc czy nie chcąc, zaczynamy i my kłamać!!! Dobrej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123, pyszny omlecik, dziękuje. Dzisiaj mój urzeduje w kuchni, jak i przez cały weekend. Powiem Wam, że do środy mam przygotowac kampanie reklamową, dużą kampanie reklamową. Nie jem, nie pije, nie spie, nie mam czasu. Dowiedziałam się o tym w piątek, wieczorem, koleżanka podobno się rozchorowała, wszystko umówione, ustalone, nie mozemy nawalic. Najgorsze jest to, że zapewne w piątek będą jej poprawki. Mogą powiedziec, ze jej nie akceptują, badz dadzą mi tyle do poprawiania, że nie wyjde z domu chyba do ślubu.. Ohh.. przepraszam za narzekania, ale musiałam. Globusik, lunka, livcia, marysia, 123. Serdecznie Was pozdrawiam, nie mogę się doczekac, az zajrzę tu na kawę i pogawędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieplutko! Dzisiaj znowu przymrozek,fajnie, bo może w końcu nie będziemy tak chorować! Ja jeszcze mam kaszel! Kawa na stole,więc nalewajcie i pijcie! Dla was wszystkich miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Luno za kawkę. Papilocik dasz radę z reklamą:) Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! widzę,że w nasz Klubik kwitnie i fajnie.można darmowo uzyskac poradę:) W każdym wieku jest czas na mauke! SprawdziłamTo - musimy wynależć Ci jakiś fajny skrót. A nasz Papilocik ma zaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Może poobiednia kawa? Ja potrzebuję,zmęczona jestem, posiedzę sobie troszkę i biore się za syzyfy,nazbierało się tego. Rozmyślam nad skrótem dla SPRAWDZIŁAM TO! Kobitki potrzebuję rady,mam strasznie zniszczoną skórę dłoni,co mogę zrobić??? Śpię już w bawełnianych rękawiczkach,smaruję różnymi kremami,grzeję oliwę z oliwek z cytryną nacieram i nic mi nie pomaga,skóra jak była sucha tak jest! Dziś aż mi pękło w zgięciu ,szczypie jak diabli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunko a próbowałaś wazeliny? nasmarowac dłonie bardzo dużą warstwą, załozyc rękawiczki i spac. O ile pamiętam, dobra jest masc Dernilan, często zimą miewałam problemy z dłońmi. A ja dalej do pracy :) Mam nadzieje, ze jutro odezwę się już na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna , chyba nie zdążyłam na kawę:-) Jeśli mogę coś poradzić, moi panowie mają ten sam problem. W ciągu dnia myją kilkanaście razy ręce, przy naprawach maszyn tak bywa, w między czasie muszą coś opisać. Kupuję im w aptece maść z witaminą A. Taką w tubce, kosztuje parę złotych, a jest bardzo skuteczna. Nie stosuj nigdy zimą kremów z gliceryną. Pozdrawiam. Zaczęłam czytać książkę, wciąga jak nic. Masz Luna drugą część? Arabska Córka? Dzisiaj sobie zamówiłam na allegro . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luno czasem zimą mam też problem z rękoma. Ostatnio stosuję krem z Avonu z gliceryną. Kiedyś miałam maść od dermatologa, jak pękała mi skóra. Nazwy nie pamiętam, dopisek T.Miała brzydki zapach ale pęknięcia goiła. Byłam dziś na śniegu z dziećmi, rzuty śnieżkami do celu. Potem musiałam całą 15 tkę przebrać. Były mokre ale szczęśliwe.Gorąca zupka i pod kołderkę. Wszystkie spały, też miałam ochotę ... No ale mi nie wolno leżeć w pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! 1 2 3! LIVIA! LUNKA! PAPILOCIKU! całuski👄 i pozdrowienia. LUNKA! Pomimo ogólnych zaleceń stosowania soku z cytryny do pielęgnacji rąk NIE RÓB TEGO. Cytryna wysusza skórę. Mnie pomaga taka kuracja: podgrzaną oliwę z oliwek / dość ciepła/ wcieram w dłonie , zakładam bawełniane rękawiczki , a na nie gumowe. Chodzi o to by jak najdłużej ręce były wilgotne. Po jakimś czasie rękawiczki zdejmuje i dalej wcieram pozostałość oliwy. Jeżeli zachodzi potrzeba śpię w rękawiczkach. Uważam ,że taka kuracja skutkuje. W aptekach jest też dobry krem do rąk Neutrogena/ nie wiem czy prawidłowo napisałam nazwę/ ale zapewne sobie poradzisz. Jeśli uznasz za stosowne wypróbuj moją radę.Życzę powodzenia. Pozdrawiam wszystkie Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIKU!!! Jest mi niezmiernie miło,że się odezwałaś,dziękuję na pewno wypróbuję mam oliwę i zaraz ją podgrzeję i zacznę kurację,co do kremu Neutrogena wypróbowałam,mam sporo kremów i rezultaty marne. Dziewczyny dobija mnie samotność,syzyfy odrobiłam i co dalej???? 123 mam następną część książki,dostałam w prezencie! Marylko jak samopoczucie? Livciu co tam u ciebie? Papilociku z tego co piszesz,widać koniec pracy,a jednak uporałaś się z zadaniem!!! JUTRO MAM WOLNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Masz rację, dlatego nie zalecam kremu z gliceryną . Szczególnie zimą. Latem może być. No co tam kobietki, właśnie kopytka na kolację szykuję, wpadajcie:-) Livio? Halo, halo, czyżbyś była na sesji zdjęciowej:-) Globusiku, wpadaj do nas częściej, a tak szczerze? WRACAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globus. Wielki uśmiech posyłam do Ciebie. Wiem , że jesteś tu obecna duchem, Nawet jak nie masz ochoty pisać. Jesteśmy z Tobą i wspieramy Cię myślą. Jak moje zdrowie? Trzymam się, nie schylam, nie dżwigam.W domu brudno. Wiecie jak sprząta syn? Byle jak. Piesa linieje.Zamykam oczy, trochę zamiatam... Luno angażuję Twoją ekipę sprzątającą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko posprzątam ci na błysk,od tego ma się koleżanki,żeby sobie pomagać! 123 ja też myślałam o kopytkach,ale dla siebie samej nie chce się! Z jak przyjedzie, to przywiezie mi twarogu na ruskie,kupię kapustę kiszoną i narobię pierogów.Zapewne w sobotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRAWDZIŁAMTO a gdzie trzeba posprzątać??? Ja mam firmę sprzątającą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już nie mam wolnego ,muszę jutro na 3 godz wyskoczyć do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna dzięki za propozycję❤️ Oj ugościłabym Cię :) Kopytka, jabłecznik z budyniem albo sernik na zamówienie.Gotować mogę. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×