Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

123 dziękuję za życzenia w imieniu Babć. Livio dzięki za nalewkę przyda się na rozgrzewkę:) Bardzo zmarzłam. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123, jak to śmierc 19latki? Jak to się nie obudziła? Chorowała na coś? Matko, to straszne. kochana, jak masz tak dużo jajek, mozesz np zrobic ajerkoniak, ktory ja bardzo lubię :) domowy - najlepszy. Wiecie jak cudownie nic nie robic? :D Kochane babcie! Życze Wam, zebyscie nadal były takie wspaniałe jak jesteście i żeby Wasze wnuki zawsze to doceniały. 123, Ty też kiedyś bedziesz super babcią! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. Moi chłopcy pojechali do babuni z życzeniami. Czeka od rana :-) Już o siódmej do mnie zadzwoniła, że upiekła chrusty i pączki:-) Miłego popołudnia, życzę Wam kobietki. Do wieczora. Stawiacie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tu mieć dobry nastrój. Rano wiadomości o odejściach ( mam nadzieję do lepszego świata), wieczór - znana nasza piosenkarka. nic tylko napić się warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dzisiaj wysłane pocztą m-lową zdjęcia mojego Królewicza :D Jakos tak cieplo koło serca się zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu ja się z tobą napiję! Nalałam szklaneczkę białego rumu ze sprajtem! Zobaczcie ile warte jest nasze życie? Dziś się kładziesz spać i nie wiesz czy rano wstaniesz!!! Okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ach...K....
nawet kaszanka z koniakiem będzie ok!!!! Livio- pozdrawiam[ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ach...K....
korekta :P .......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu , ja z Tobą wypiję zdrowie babć! Co prawda z siostrą i szwagrem wypiłyśmy za zdrowie babć i dziadków ale jeszcze spać nie idę:D Wspominam moją Babcię:) Przynosiła mi cukierki i truskawki w papierowej torebce i broniła przed mamą. A zmyślone bajki opowiadał mi dziadek, bajkę o listonoszu pamiętam do dziś:) Był niewidomy. Mam nadzieję, że moje wnuczęta będą mnie też ciepło wspominać:) Livio wnusio nie zadzwonił, bo nie umie ale masz zdjęcie niespodziankę:) Dobranoc obecnym babciom i przyszłym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie. Niedzielne śniadanie i kawa przygotowana dla Was przeze mnie. Na stoliczku stoi duży bukiet z fioletowych tulipanów. Taką niespodziankę zrobili nam wnukowie.Przysłali je w raz z życzeniami Poczta Kwiatową. Zapraszam więc do przystrojonego stolika na kawę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusik dzięki za kawę. Wyobrażam sobie jak pachną tulipany na Twoim stoliku. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie. wspomina Marii swoją babcię. Ja moich nie poznałam :(,przynajmniej nie pamiętam. co to były za czasy? mam jedno wspomnienie,miałam może jakieś 5 lat,citka moja zawiozła mnie d rodzinnego swojego domu,do Matki mojego Ojca i swojego rodzeństwa. Nie wiem,czy rozumiecie to poplątanie. Mieszkałam u innej ciotki przez ok m-c. obok domu rodzinnego Taty. Znacie tę bajkę" BYŁ CZARNY CZARNY LAS .. A W TYM CZARNYM,CZARNYM LESIE.." t Tak to wspominam. któregoś wieczora,weszłam do pokoju Babci.Stały tam lampy naftowe.. a na krześle siedziała MATRONA cała ubrana na czarno! Stanęłam w progu i skamieniałam ze strachu. Gdyby kazała mi podejść,zapewne bym zemdlała. Ale o ile pamiętam,nawet nie zwróciła na mnie uwagi. Tak..zycie pookazywało mi swoje oblicze już od dzieciństwa :D:D Tak hartowała się stal :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Wczoraj nie mogłam wpaść, pilnowałam dzieci:-) Nie swoje, tylko koleżanki, pojechała odwiedzić męża w szpitalu, wspominałam Wam o nim, a ich dzieciak zachorował na szkarlatynę:-( Wczoraj jeszcze nie wiedziałyśmy o tym, dziś na pogotowiu byłyśmy z nim. Livciu pamiętam tą okropną bajkę, moja kuzynka z Brzegu Dolnego jak przyjeżdżała do nas na wakacje, to mnie zawsze straszyła opowiadając ją. Okropna. Pozdrawiam. Globusiku pyszne śniadanko, dzięki.:-) Biegnę do kuchni.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Dziewczyny. Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich. LIVIO! Na szczęście nie pamiętam bajki , o której piszesz , a jeżeli była ....groźna .... tym bardziej . Pamiętam natomiast bajkę o owieczkach opowiadaną przez Babcię którą zapamiętam na zawsze ponieważ mieszkała z nami❤️. Syn wyjechał , pozostały tulipanki, które pięknie rozkwitają. Za oknem brudno , śnieg znikł , pada deszcz , dlatego zapraszam na kawę poobiednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po obiadku. Zjedliśmy dzisiaj kopytka z sosikiem i polędwiczkami. Mój prosił mnie o nie już kilka tygodni :) Globusiku, fajnie, że jesteś tutaj z nami. Zauważyłam dzisiaj, że bardzo szybko robią mi się siniaki, kiedyś tak nie miałam. Mam kilka na łydce, problem w tym, że są odkąd wróciliśmy z gór. Czy to taka przypadłośc? Czy powinnam zacząc sie martwic? Pogoda fatalna, wczoraj było pięknie, biało, zimowo. Dzisiaj plucha straszna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki.-) Globusiku, oczami wyobraźni widzę te przepiękne tulipany... Serdeczne życzenia Panu Globusikowi i Twojemu M Livciu, z okazji dnia Dziadka:-) Żyjcie Długo i szczęśliwie dziadkowie:-) Niech Wam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie... Bądźcie kochanymi dziadkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Papilociku Może popij witaminkę C, albo rutinoskorbin. Jesteś ostatnio bardzo zapracowana. Jesteście dzisiaj u siebie? Jak tam przygotowania do ślubu? Jakieś nowe przemyślenia? Pisz. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest z tymi BABCIAMI. Zastanawiam się,jak moje dzieci wspominają Babcie ?? Jasio konkretnie odpowiada. "Starsza pani pyta Jasia: - Chłopcze, czy nie boisz się być ze mną sam na sam w ciemnym pokoju? - Proszę pani, ja już mam siedem lat i żadnych upiorów się nie boję."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGIE BABCIE , DRODZY DZISKOWIE - CZY JESTEŚMY STARZY ?? jest metoda sprawdzająca. Idżcie do muzeum , czy gdy z niego wychodzicie włącza się alarm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlazłam w te kawały:D Ten to pasuje do obecnej służby zdrowia. "Szpital . Do gabinetu lekarskiego wbiega pielęgniarka: - Panie doktorze, ten symulant z pokoju 123 przed chwilą umarł... - No, to tym razem przesadził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak byliśmy dziś u siebie, wczoraj były imieniny mojej mamy, więc spędzaliśmy wieczór poza domem, a dziś mama i my odpoczywaliśmy. :) Jak Twój syn? Nie buntuje się po wkroczeniu w dorosłośc? :) Co u Ciebie w kuchni słychac? Wiem, ze lubisz gotowac. a co do ślubu to przeglądam katalogi sukień ślubnych, zaznaczam te najlepsze, myślę, że gdzieś w marcu usiądę z mamą i coś wybierzemy. Z moim ostatnio przeglądaliśmy nawet garnitury i raczej nie będzie z tym problemu. Gości będziemy zapraszac po Wielkanocy. Myślę, że w weekend majowy odwiedziemy dalszą rodzinkę. Lunko, globusiku, livciu, marylko. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udowodniona zagadka matematyczna. Do udowodnienia: Czas to pan Józef Założenie: dozorca ma na imię Józef Czas to pieniądz, pieniądz to forsa, forsa to grunt, grunt to ziemia, ziemia to matka, matka to anioł, anioł to stróż, stróż to dozorca - z założenia - Józef, tak więc czas to pan Józef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zdałam sobie sprawę,że niedługo świeta.Już za 2 miesiące :D noo,te parę dodatkowych dni stycznia i początku kwietnia wcale nie warto liczyć. "PAN JÓZEF" - zapie.. jak jakiś głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - nie powinnam zostawać w Wagoniku sama, same głupoty wypisuję :D Jeszcze dzisiaj nic nie Y wychyliłam.no nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobitki! Mam dziś straszną chandrę,wszystko mnie denerwuje,jestem na NIE,nosi mnie i nigdzie nie mogę sobie miejsca znależć! Pogoda wredna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×