Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Właśnie u mnie to samo. Bardzo mały człowiek może rzucać wielki cień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się ieraz smieję,że jest to test na trzeżwość. Po pijaku za nic nie uda ci się tego ich bazgroła poprawnie wpisać. Masz 3 błędy - nie przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livio , wczoraj krzyczałam POCZEKAJCIE, a dzisiaj to nie wiem czy popiszę sobie z Wami:-( Ja mieszkałam 7 lat z mamą od zawarcia ślubu:-) Bardzo mi pomogła, nie powiem, ale na jej warunkach:-) Posłuszeństwo , bezwzględne. Ja jak jakiś bezmózgowiec, brakowało mi mojego rozumu:-) Już jest dobrze...Swoje humory i potrzeby chowam w kieszeń:-) Bardzo ją kocham, a te moje pretensje? Przeżyję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadnijcie też do mnie na bigos. Wpisuje już po raz czwarty te tajemnicze wyrazy - ciągle błąd !!! <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu, to ja zaczarowałam:-D dzięki temu nadążam, za Wami:-D Chichram się:-) chyba dobrze napisałam? Nawołują mnie do stopki:-( a ja jeszcze nic nie wymyśliłam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo.Sprawdzają? Mam powód do radości,córka zdała dziś matmę. Zaczęły się egzaminy, jutro zdaje marketing i zarządzanie. Położyła dzieci spać i uczy się. Przypomniało mi się jak mając 2 lata gryzdała mi w zeszytach, wtedy ja się uczylam. Mam te zeszyty do dziś,studiowałam pracowałam , miałam wtedy 25 i już 2 dzieci. Matko ..kiedy to było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trzeba polać, będzie łatwiej pisać albo pójdziemy spać:D "Nadzieja to czekać pomalutku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tyle tu smakołyków. Sernik , bigos i do tego MARYLKA polewa. Muszę się przysiąść, więc ...klapnęłam. A jeszcze sałatki LUNKI, herbatki 1 2 3 , co za rozpusta:) Ale podobno:) jest karnawał więc trzeba korzystać. Dobrej nocy Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, zostań walczymy, do końca:-) Bardzo się cieszę, córcia daje radę. Po mamie. Buziaczki:-) Łukaszenki malinowa, może być? Trzeba to opić:-) Jak sernik, nie opadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globus:) Zapraszamy na ,,wyżerkę,, dorzucam jeszcze fasolkę po bretońsku. 123 jak zaczarowałaś te hasełka? To teraz odczaruj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj 1 2 3:) Polewaj , bo na frasunek dobry trunek , obojętnie jaki:) Za wiele wypić nie mogę , mam farbę na włosach jak potrzymam za długo mogę zostać bez włosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć MARYLKO fasolkę też bardzo lubię, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! piszesz o egzaminach Córki. Niedawno przezywałyśmy matury. Powiodło się. WNUK w sesji zerowej zdał wszystkie egzaminy. Upiornie się cieszę. U Córci też będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pojadłam , popiłam i idę ..uprać..włosy. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernik to mi zawsze opada Oglądam kabaret na dwójce, można się pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, po wypraniu musisz się nam pokazać. Koniecznie:-) Marysiu, mówisz , masz :-) Odczarowane:-D Livciu, wracaj, już ok. Czekamy teraz na efekty Farby, u Globusa:-) Polewam te od Ł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się pokazało:-( moje czary nie zadziałały, a jak już to na krótką chwilę, samo życie. No to już sama nie wiem? Późno jak dla mnie:-) Dobrej nocki, jak mi się uda wpisać kod:-) tego Wam życzę. Globusiku, kolor piękny, jak zwykle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
eee...o sobie...? ;) no to napisze tematycznie: tez mam burzę wlosow -> rude loki :) Nie za duzo pieke, moj piekarnik jest do bani. Uwielbiam gotowac, chociaz repertuar jeszcze sie buduje. Herbaciara ze mnie, mieszkam w Warszawie, ale dziecinstwo i studia spedzilam w okolicach Wroclawia...no i trudno ze mnie wyciagnac cos o mnie ;) fajnie tu u Was -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niedziela , zimny mroźny poranek.Witam Was. Po wczorajszej obfitej kolacji mój brzuszek nie domaga sie sniadania:) więc pije kawę i dla Was tez przygotowuję. Za oknem cisza, życie zwolniło tempo. Samochody odpoczywają,właściciele śpią. Dla piesków mróz nie jest straszny i dzielnie spacerują po łączce. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus kawa smakuje. Dziękuję.Dorzucam do niej serniczek. Na dworzu świeci słońce, Kaja wyszła na minutę... i drapała drzwi, żeby ją wpuścić:) Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje nerwy wczoraj nie wytrzymały. A dzisiaj łapię za kawę i sernik - zamiast śniadania. Taaakie mrozy nam zapowiadają.I po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - siedzisz sobie w ciszy w swoim oknie i dumasz.Podrzucam Ci migdały. Kolor sama wybierz - byle myśli kolorowe były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza ST ma burzę pięknych rudych włosów. Co za tym idzie : moja wyobrażnia - piegi na nosku,drobne toto, chude ,oczy niebiesko-zielone :) Widxzisz ST - całkiem sporo o Tobie wiemy. (mijałam cię kiedyś w Warszawie na ulicy:D) dziewczyny - mamy kogoś z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×