Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

MOJA AMTKA !! Od dziecka,najwspanialsza dla mnie Istota na tej Zemi. Pamiętam,że patrzyłam na nią oczami współczującego dziecka. Była niesamowita i wiecznie zmęczona. Urodzić 10 dzieci,wychować 8-ro,ciągnąć gospodarstwo i M pijaka? Jak Ona zdołała dawać radę? Najwększe poczucie bezpieczeństwa sla mnie,zawsze mogłam nocą biec do jej łóżka,przytulć się i odrzucić koszmary. Pamiętam jej dłonie - wiecznie spracowane,ze strachem czasami - gdy robiła wielkie pranie,dotykałam ich delikatnie,czy czasami pod moim dotykiem nie pęknie pomarszczona skóra... Nigdy nie pamiętam,aby w ciągu dnia polożyła się aby odpocząć, wieczorami,my najmłodsi siadaiśmy u jej nóg - ręce jej cerowały asze skarpety - a Ona opowiadała nam bajki,lub uczyła modlitwy.. Zawsze pogodna i dobra. Mieliśmy wszyscy ogromne szczęście,mając taką Matkę. Ja miałam szczęście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Wszystkie serduszka dla Twojej Mamy!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO! Ponieważ nienawidzę pakowania załatwię to szybko:) tak na chybił trafił wybiorę ciuchy wrzucę do worka i W DROGĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kochany,ja z Wami jeśli można,też pakuję się jak Ty.Pełen spontan.Hel , tyle wspomnień.Nie koniecznie z moim M.Ja chcę na Hel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio pieknie napisalas o Twojej Mamie. ❤️ Myslalam o wyjezdzie do Twjej Corci dlatego to pytanie o pakowaniu. Globusiku nad morze nie musimy zabierac walizek wystarczy garsc dobrego humoru :D .......oj jaka bylabym szczesliwa z naszego wspolnego spotkania. 1 2 3 tez chce na Hel to jest juz nas 4 a Marylka ma "zabi" skok to tez napweno przyjedzie. Jeszcze tylko Dalida Dorcia i jeszczejednazniemiec ..... poczekamy co nam powiedza. Mialam prasowac do konca i co??? nici z koncowki prasowania ale co tam mamy 7 dni w tygodniu a moze poprasuje w 8 dniu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam! No to wszystko jest na dobrej drodze, spotykamy się, kto może i kto żyw👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za wyjazdem nad morze .Może być Hel - najważniejsze to zapakować dobry humor:) Anula - prasowanie ósmego dnia tygodnia to wspaniały pomysł :D Wszystkim Mamom , Mateczkom życzę pięknych snów i spokojnej nocy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI - śpicie sobie jeszcze. Odpoczywajcie,przed Wami dzień wzruszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystkim MAMOM na całym świecie ....❤️ Na dobre jeszcze się nie przebudziłam coś czuję że będzie ...gadka szmatka ...... z moimi domownikami:) pomoże na rozbudzenie:) Miłego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy ten dzień od paru głupot w wagonie. Jak są po Czesku kalesony--- workowije dupochlasty Uśmiech..uśmiech...proszę,bo wyjdzie ieładna fotografia. Zaba - powiedz - marmoladaaa, nie , nie dżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Pani nasza Pani prosi Panią żeby Pani pożyczyła Naszej Pani kredy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaj i szalej nie pytaj co dalej ,- Długo mam jeszcze na Was czekać? Nie wiadomo jakie głupoty strzelą mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rece to dwie sprezyny do przyciagania dziewczyny noo widzicie? coraz głupiej piszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to juz całkiem odlotowe :D:D tylko chuck noris moze grac w bierki rozgotowanym makaronem!! ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Najpierw pogadałam , teraz się pośmiałam i już jestem rozbudzona:D Wokół domu sianokosy, zamknęłam okna ciut za dużo hałasu! Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślimak,ślimak pokaż rogi, Chuck cię kopnie z Prawej nogi!!!! LIVIA DO ROBOTY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ GLOBUS! Ustawiamy się do fotografii pamietajmy - m a r m o l a d a !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZŁOTA MYŚL NA DZIEŃ DZISIEJSZY Lepiej nic nie mówić niż głupio milczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Pośmiałam się i dobrze. Oj Livio jesteś młoda duchem bo głupoty Ci się trzymają no i ekstra. :) Dla mnie na razie dzień nieciekawy.Całą noc chodziłam przy synu.Albo czymś się struł albo grypa.Wymioty , biegunka, ból brzucha, goraczka.Rano zarejstrowałam go do lekarza a tam...Niech przyniesie ze sobą dowód ubezpieczenia.No to do biura - telefon do eks, jego księgowej- załatwiłam ale mam dość, biegania od rana nie lubię. Teraz s. poszedł do lekarza a ja zrobię sobie kawkę i odsapnę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamki wszystkiego dobrego Wam życzę na każdy dzień.Mario,współczuję Ci, pewnie wirusa podłapał.Ot takie Twoje smutne święto.Livia rozbawiła mnie do łez.Dzisiaj mam dużo pracy w pracy,potem się odezwę.Co zacznę pisać,to ktoś wchodzi.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie , ma infekcję wirusową.Zyczenia mi złożył z 'daleka" , żeby nie zarazić. Zrobiłam biszkopt z truskawkami dla dzieci i wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×