Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Fajnych snów. dfziewczyny,zapewne macie rację z moim Wnusiem.. ma gdzie się wybiegac i wyszaleć,złosliwość z gryzieniem rodfziców na pewno nie ma po mnie..hehe... Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami Kawa gotowa. Nasze Dzieci wiatr przypędził i wypędził. Dojechali szczęśliwie i to najważniejsze. Był ruch i gwar .Wyszli z domu zrobiło się pusto i głucho. Ot taka normalka. Synowa po urlopie dzisiaj rozpoczyna pracę. Nic ... mamy jeszcze w zanadrzu wizytę Krzysia. Widzę,że w Wagoniku omawiałyście życiowe sprawy. MARYLKO! Myślę,że trzeba spróbować. Jeżeli maluszek nie będzie zbyt płaczliwy i ruchliwy może być zupełnie dobrze.Zależy też czego rodzice będą od Ciebie oczekiwać. Nie daj się wrobić w inne sprawy oprócz opieki. Znam przypadki,że mama prosiła ..a czy mogłaby Pani włączyć pralkę, uprasować jeden ciuszek itd. Masz doświadczenie ocenisz sama. Ja trzymam kciuki i życzę powodzenia. LUNKA! Jesteś samiutka. Wiem ,że Z jeszcze nie dojechał do Polski , a Ty już tęsknisz:) ale co tam niedługo będziesz się przygotowywać na przywitanie. Czas mknie!!! Trzymaj się. LIVIO! Wnusio ..zuch... chłopczyk. Inaczej mówiąc ..w kaszę nie daje sobie dmuchać:D , a tak na poważnie myślę,że przed rodzicami stoi wyzwanie. Dużo tłumaczenia i konsekwencji. Bo czym więcej w las może być trudniej. Jedyneczko. Tak jak miało być. Córka wyjechała , a opieka została dla Was. Trudne do zrozumienia i jeszcze trudniejsze do wykonania. Kumpelki życzę dobrego dnia. No cóż kawę prawie zaliczyłam. Będę się zbierać do pracy. Wiecie przecież do jakiej pracy :) .Takie tam :) sprzątanie pranie itd. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was koleżanki. Zasiadam z gorącą kawką na pogaduchy . Niemiecka siostra wyjechała,ale niebawem wróci:-( Wynajęła kobietę do opieki nad ojcem.Ustalając opłatę,kobiecina powiedziała,że chce 8 zł.za godz.Niemiecka siostra podwyższyła stawkę mówiąc,że "rodzina" będzie płaciła jej po10zł. Ma przychodzić na cztery godz. dziennie.Zakres jej obowiązków: -dbanie o higienę podopiecznego,podanie mu śniadania,rozmowa na tematy polityczne,wietrzenie mieszkania:-) zakupy,przyniesienie obiadu z restauracji.Wsio:-) Do teścia dzwoniłam,bo czas porozmawiać w cztery oczy,a nie przez znajomych. Co tam kobietki porabiacie dzisiaj??? Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłaniam się! Co porabiam? Zupa ogórkowa na obiadek,prace syzyfowe i posiedzenie na necie :) Dzień jak co dzień - i dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - muszę przyznać,że kobiecinie trafiła się fucha. Czy niedziele w zakres wliczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu:-) Ja też lubię obserwować ludzi. Miałaś ciekawe spostrzeżenia wczoraj:-) Podsunęłaś mi pomysł na obiad.U mnie też będzie ogórkowa,może jeszcze jakieś naleśniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złodzieje i kłamcy z PO
Skala emigracji od 2005r. czyli objęcia rządu przez Tuska wzrasta i wzrasta. Podatki, które były na i tak już wysokim poziomie Tusk podwyższył, choć twierdził, ze tego robić nie będzie. ACTA - uwolnienie internetu od pedofilii, prostytucji i handlu narkotykami - tak, aby tylko PO mogło handlować i miało monopol, a dzieci, rodziny Tusk ma gdzieś. Komorowski twierdzi, że naród poznał się na obłudzie, kłamstwach, zdradzie - tak - na zdradzie i kłamstwach PO się poznał i dalej poznaje. Marcin P. i Michał T. ukradli 240 milionów zł, poszło to do Niemiec - w końcu najlepiej wspierać bogatych, a biednych dalej wyzyskiwać i obwiniać naród - jak to Komorowski zrobił publicznie - Komorowski widzi winę w aferze Alpen Gold po stronie zwykłych obywateli, którzy powinni byli zrezygnować z chęci zysku, bo przecież każdy biznes może się nie udać i jak powiedział - są sobie sami winni. Tusk, Komorowski i cała reszta, wraz z agentami KGB i szpiegami z całego świata, wpuszczonymi do Polski lekką rączką po zamachu w Smoleńsku, śmieją nam się w twarz, mówiąc, że takie są trendy europejskie, sami sobie jesteśmy winni, decyzje niepopularne muszą i będą podejmowane. Pamiętajcie też cały czas o monopolu z handlu narkotykami. W USA taki proceder stosuje niemal cała władza i kręci tym biznesem w zamian za milczenie mafiozów i nie wchodzenie sobie w drogę - w miarę możliwości. Lubisz być okradany i okłamywany, tak aby lepiej się żyło Grekowi, Hiszpanowi, Francuzowi, Niemcowi, Włochowi, a nie Tobie? Lubisz zdychać z głodu, podczas gdy Tusk ładuje polskie pieniądze z rent i emerytur do biedniejszej od Polski Hiszpanii, Grecji i Francji - 17 mld zł? http://w290.wrzuta.pl/film/9WIMKdCMfNK/donald_tusk_-_naczelny_klamca_rp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. 123 a kto będzie płacił ? Będziecie się składać wszyscy, czy tylko siostra z Niemiec? Skoro sama ustaliła stawkę to tak powinno być. Globus pojechali, to teraz odpoczywaj:) Livio ciekawe obserwacje. Kiedyś nie bylo problemu z pracą. Nie było też tylu żebrzących i pijących na ławkach. Lunka pewnie już myślisz co dobrego ugotować na powrót Z. Idę popołudniu na spotkanie z maluchem i jego tatą. Mama jeszcze będzie w pracy. Muszę jeszcze dogadać parę spraw i wtedy zdecyduję czy podejmę się tej pracy czy nie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko - nie czytałam MISTRZA I MAŁGORZATY,ale jak obejrzałam film w tv,zawsze jak widzę wyciagniętą trękę,przypomina mi sie scena z tego filmu. Partyjny odpycha żebraka,a gdyby się zatrzymał i wspomógl,tramwaj by spokojnie przejechał,a on nie pośliznął by się na rozlanej wczesniej oliwie hehehee........ ech zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka MARII. no to powodzenia w rozmowie. Tobie mojego Wnusia bym powierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka MARII. no to powodzenia w rozmowie. Tobie mojego Wnusia bym powierzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Ponownie. Marylko! powodzenia. Obgadaj wszystko jak ...trza!!:) Jedyneczko! Współczuję Wam. Będzie Pani do towarzystwa. Fucha niezła. A własnie , czy będzie składka:) Juz zmieniłam pościel. Idę dalej syzyfować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kolejny dzień się znowu rozpędził, by oczy pośpiechem zasłonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Jestem pózno ale od wczoraj wiszę na telefonie i laptopie. Z nie może wyrejestrować naszego/ kradzionego /auta. W wydziale komunikacji dzisiaj mają naradę bo jeszcze takiego przypadku nie mieli i nie wiedzą co mają z tym fantem zrobić,poprostu nie ma takiego paragrafu na taki przypadek. Wczoraj i dzisiaj dzwoniłam na granicę do Bundespolizai i prosiłam o zaświadczenie do kogo teraz należy auto.Kobieta bardzo nie miła powiedziała że dzwonie już dziesiąty raz,nie miała ochoty mnie łączyć z odpowiednim człowiekiem.Wybuchłam i poleciały nieodpowienie słowa. Z dał do tłumaczenia protokół z zatrzymania auta i wyobrażcie sobie bez potrzeby. 380 zł wyrzucił w błoto. Ja już nie mam nerwów. Kiedy to się skończy????????????? Pozdrawiam was i biorę sie za syzyfy,muszę się odstresować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu:-) Hejka Globusiku:-) Livciu:-) Lunka gdzie się podziewasz??? O żadnej składce nic nie wiem,dlatego trzeba spotkać się z teściem. Mówiąc rodzina zapłaci-miała na myśli nas.Ona grosz nie wyłoży. Marysiu powodzenia.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można z grubsza te wszystkie wydarzenia ująć w jednym zdaniu. "Wygląda babka przez okno, patrzy, a tam ludzkie pojęcie przechodzi.:(" Ruszam do tej zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna współczuję, sytuacja nie do pozazdroszczenia. Livio ładnie to określiłaś. Zerwałam połowę jabłek z drzewa. Będą na zimę. Teraz wybieram się na manicur. A na obiad zrobię naleśniki z twarogiem. Na zupę wpadniemy do Livii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ponownie. Odstresowałam się,kupiłam sobie kwiatki ,żeby posadzić w donice. Piękne chryzantemy,żółte,buraczkowe i jasny fiolet. Razem 6 sztuk. Livciu wpadam do ciebie na zupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem z zupką pomidorową plus makaron , niestety kupiony:) LUNKA! Pieniądze wydane, samochodu nie ma i dalsze kłopoty:( niech ten PECH Was opuści. Nie miej wyrzutów sumienia za słowa bez cenzury!!! nie byłabym inna. Życzę żeby sprawa się zakończyła pomyślnie a chryzantemy łagodziły stres. JEDYNECZKO! Szczyt szczytów. Nie mogę napisać co o tym myślę :( najlepiej wiesz jak postąpić. Nie wiem czy pamiętasz powiedzenie ...gdyby głupota miała skrzydła fruwałaby jak gołębica! MARYLKO! Jak wyszły paznokietki??:) jeszcze raz powodzenia. LIVIO! Może dokonamy wymiany zupek? Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zostawiam kawę. Ciemno i zimno. Do Stacyjkowa przygnał mnie wiatr. Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piatkowo. Jedyneczka za miotłę,a ja dzisiaj zaczynam dzien od otwarcia banku. cuus nie chce mi sie otworzyć. zapewne pieniądze nie chcą z konta uciec, ale r-ki RZECZ ŚWIETA - zawsze mam pietra,czy wystarczy :( kawa z Wami - to jest wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapach kawy czułam już u siebie w domku. Zasiadam w naszym stacyjkowie. Jedyneczko latasz już z miotłą,gimnastyka z samego rana. Marylko co u ciebie? Globusiku u nas piękna pogoda,słoneczko już od samego rana. Livciu pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu:-) Ja po rozruchu i wizycie w BANKU!! Też musiałam otworzyć.Jeszcze na początku miesiąca było tak dużo:-) Prawdziwie chłodny,jesienny poranek. Ludziska chodzą z koszami wypełnionymi po brzegi grzybami. W tym roku wielki urodzaj przynajmniej u nas.Kobiecinka powiedziała mi,że zarobiła na grzybach już 6 tys.Na skupie prawdziwek i kurka kosztują 15zł.za kg. Dobrze,że ludzie mogą sobie chociaż w ten sposób zarobić.Skutkiem ubocznym są kleszcze.Pani mówi ,że po każdym zbieraniu znajduje na sobie kilka. Pozdrawiam nasz cały KLANIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie też wieje. Zimno , rozgrzewam się kawą. Jakoś szybko minął mi tydzień. Syn wyjeżdża dziś do pracy. Będę pilnować malucha od 17 września. Dogadaliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki. Otworzyłam w końcu ten bank. RZECZ SWIETĄ -popłacilam. Smutne to,ale gdyby nie pomoc od S.zabraloby kasy :( Jak dla mnie,to kolejna sprawa do akceptacji,której nie mogę nijak zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×