Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witaj Marii,to fajnie,że umowa jest. z rachunkami będzie Ci lżej. Synowi zapewne prowiant szykujesz.Znam to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz coś z sensem w tym bezsensownym świecie. Siedzi sobie sroka na brzozie, a tu nagle do brzozy podchodzi krowa i zaczyna się wspinać. Sroka w szoku obserwuje jak krowa spokojnie sadowi się koło niej na gałęzi. Wreszcie pyta krowę: - Krowa, co ty robisz? - No przyszłam sobie wisienek pojeść - mówi krowa. - Ty Krowa... ale to jest brzoza, a nie wiśnia... - Spoko... Wisienki mam w słoiczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam z wieczorną herbatką. Tylko malutką kawusię zaliczyłam w Stacyjkowie. Wyobraźcie sobie,że byłam w bardzo Wieeelkim mieście , stolicy naszego województwa znaczy się Bydgoszczy. Wróciliśmy zmarznięci. Rozgrzałam się ciepłą strawą i poszłam na sjestę.Baaardzo dobrze mi się spało. JEDYNECZKO! Grzybów Ci u nas nie ma:) nawet z kurkami kryzys. Dzieci odpoczywały w Borach Tucholskich. To lasy grzybodajne. Ty razem nie nazbierali , ususzonych mają małe dwa sznureczki. LUNKA! powiadasz,że u Ciebie ciepełko. Od poniedziałku przychodzi do nas /takie prognozy/ na południu nawet 30 st. Szczerze mówiąc nie czekam na upały. Ludziska liczą na deszcz , susza okropna. MARYLKO! Dobrze,że tak wyszło. Myślę,że będziesz zadowolona. LIVIO! Bank rozbiłaś ...głowa lekka. Babki! Cieszę się swoim balkonem. Wykorzystaliśmy obecność Syna i przystąpiliśmy do poważnej roboty. Stare krzewy posadzone na trawniku pod blokiem. Skrzynia wyczyszczona , nowa ziemia i nowe krzewy posadzone. Oj ale ulga. Wszystko w gotowości na wiosnę. Pozostało mi kupić ochraniacze na zimę. Mówiła mi Synowa,że w sklepach ogrodniczych takie są. Ubiegłej zimy mróz zrobił dużo złego. Na dzisiaj tyle:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu ubawiłas mnie z tą krową. Globusiku krzewy posadzone,porządki zrobione.Byłaś w Bydgoszczy,czy odwiedziłaś Brdę i Neptuna nad nią wiszącego? Jej mam taki sentyment do tego miejsca. Marylko cieszę się razem z tobą. Sprawy stanęły w miejscu!!!! Mam okropnego nerwa. Zbieram się pomalutku do pracy. Życze spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem zimno,w ciągu dnia zimno,niech juz będą upały,jeszcze ogrzewania nie włączymy. GLOBUSIK - cieszysz się uporządkowana skrzynią.. a ja martwię sie,czy wyrobimy z naszym ogrodem,ile mamy pracy..a chęci coraz miejsze. Jak co roku,biorę na siebie skopanie warzywniaka. Jakos to bedzie.. Wklejam fajną piosenkę nA DOBRĄ NOC. Wkurzyłam się maxymalnie przez dziennik - CENTRUM ZDROWIA DZIECKA- pewnie słyszałyście.Kim jesteśmy dla rządzących,kim są nasze dzieci. Największa troska o banki w Grecji. ech.. pposłucham lepiej enigmy. http://www.youtube.com/watch?v=y5jOmoAr7n4&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Livio mądra krowa :D Globus będziesz miała pięknie przed domem. Super wymyśliłaś z krzewami. Ładnie na balkonie i pod też. Luna nie denerwuj się, nic to nie da. Co ma być to będzie. 123 trzymam kciuki żeby rodzina się dogadała. Dobrej nocy babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami. Zapraszam ... cus tu pachnie...kawa !! zapraszam. Babeczki wstałam z ..nie.... i od rana jestem na NIE!! LIVCIU! wysłuchałam piosenki , musi mi pomóc na poprawę humoru. Drzemie we mnie tyle sił,że jakbym się dorwała do szpadla skopałabym cały ogród.A niech to!! LUNKA! Wszędzie byłam i wszystko widziałam :) ale Neptunowi darów nie złożyłam:) MARYLKO! Od której godziny będziesz rozpoczynać pracę??? i czy masz daleko??? JEDYNECZKO! Co u Ciebie???? wpadaj na chwilkę relaksu , pogadamy o ...NIE!:) Miłego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień przed nami. Witam was moje drogie. Globusiku wpadam na kawę i zaraz wybywam. Mam dziś parę spraw do załatwienia. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witam Was z lekkim opóźnieniem. Korzystając z pomocy starszego S, który zastąpił mnie w pracy byłam na bazarku. Zakupiłam ogromniastą kapuchę,będzie bigos!!! Piszecie o porządkach w ogrodach , u mnie tak naprawdę dopiero teraz zaczynają przepięknie kwitnąć pelargonie.Szkoda,koniec lata nie nacieszyłam oczu ich widokiem. Dobrego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzień zaczęlam od skaleczenia.Zacięłam się w palec otwierając puszkę dla psa.Już wiem ,że muszę uzupelnić apteczkę. Ani gazy, ani bandaża. A co macie w swojej? Globus jesteś dziś podminowana? To chyba wpływ pogody... Chłopczyk którym będę się opiekować mieszka parę domów dalej Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sprawy załatwione,zakupy,syzyfy,pranie.... Teraz zajełam się sobą,paznokcie, włosy, maseczka! Na jutro zaplanowałam wyjazd z piesem do naszego ukochanego miasteczka. Pospacerujemy sobie nad Renem,potem na lody i kawę.Zapowiadają piękną pogodę. Dziś też jest pięknie, wręcz upalnie! Marylko w mojej apteczce mam, bandaże,gazę,plastry,wodę utl. ,spirytus salicyl. Nie ma tylko rywanolu! W naszym domu tylko ja jestem taką sierotą,że zawsze mam coś skaleczone. Na obiad dziś mam żurek z jajkami i kiełbaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! 1 2 3! MARYLKO! MARYLKO! W mojej apteczce jest bandaż , woda utleniona , jakiś plaster i to wsio. Takie drobne przypadki zdarzają mi się, lubię:) być oparzona. A niech to dzisiaj też czegoś dotknęłam , tak się wyładowywałam w kuchni przy garnkach:) ale to już za mną. LUNKA! Tryska z Ciebie energia. No w każdym razie nie jesteś na Nie!! tak czuję. Do tego jeszcze wizyta w SPA i dobre samopoczucie gwarantowane. U mnie jest słońce , ale na dworze dość chłodno . Sobotę poświęciłam na garkuchnię. Przygotowałam faszerowaną paprykę , barszcz czerwony i mielone.Jutro mam wolne:) JEDYNECZKO! Jeżeli bigos będzie gotowy daj znak:) LIVIO! Wszystkie Panie pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Noc która pomaga Dzień się już chowa w zamkniętych słońca powiekach, ostatnia na dziś już rozmowa, ostatnia ptaków przyśpiewka. Już księżyc nocy oczy otwiera, by pokazać nam uroki ciemności. Oderwać się na chwilę może każdy kogo uwiera szare postrzeganie codzienności. Otacza nas teraz ta cisza, w której słychać stukot deszczu o szyby. Myśli moje w głowie mogę teraz odczytać, co by było gdyby? Pogrążona w ciemności nadchodzącej nocy, widzę Ciebie, nikt mi nie przeszkadza. Zamykam oczy, nic nie może mnie zaskoczyć, ta noc, ta cisza bardzo mi pomaga. Miłe Panie ten wiersz dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) A dokąd,a dokąd, a dokąd ? Po torze przez most. Przez góry, przez tunel ,przez pole i las .I spieszy i spieszy by zdążyć na czas???? Maszyna turkoce na szynach!! A po co??? tak szybko?? I na co to?? Ot takie mi przemyślenia przyszły:-( Kochane koleżanki.Życzę spokojnej nocki pomalutku się wyśpijcie:-) Miłej niedzieli. Właśnie przepalam udziec z indyka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYLA
globus.. czy to ładnie podkradać wiersze?? jesli się spodobał mogłeś przynajmniej skopiować i autora feee nieładnie!! a teraz przeczytajcie ... bez komentarza to zostawię... Bez tytułu.. Między ławkami w parku cisza przycichła na chwilę, z zadumą obserwując jak harcowały motyle... Rozkołysane liście melodię serca nuciły, tęcza tworzyła obrazy w kolorach skrzydeł motyli... Nie budźmy wiatru słowami niech cisza dźwięczy dokoła, uchwyćmy chwilę w swe ręce, poczujmy dotyk anioła... Napisany 2012-08-10 Dodano 2012-09-01 09:25:58 Autor: KRYLA 6 z 12 poziomów chcecie poczytac moje inne...?? zapraszam na portal BEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYLA
Dodać koniecznie muszę, że teraz jestem posądzana o plagiat:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Póżno piszę, pilnowałam wnuków i wnuczki. Układaliśmy puzzle, czytaliśmy książeczki.Dyskusja ze starszym: Co znaczy "niestabilny " .Wspólna kolacja:) Miło... Dzieci dodają energii i radości. Teraz jestem już w domu. Globus dzięki za wiersz na dobranoc. Luna fajnie zaplanowałaś jutrzejszy dzień. Wyobrażam sobie jak spacerujesz. 123 wiersz "Lokomotywa" oddaje znakomicie tempo życia. Zwolnij :) Poświęć trochę czasu dla siebie. Livio :) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja i słońce wita pasażerki Stacyjkowa. Kawa czarna i biała:) do wyboru. JEDYNECZKO! a dokąd , a dokąd ??? i po co ?? czemu tak szybko???...ja myślę ,że inaczej się nie da:) MARYLKO! Wnuki rosną . Pytania ...a dlaczego???::) zamienią się w dorosłe:) dyskusje:) LUNKA! Przyjemnej niedzieli. Ja wybieram się się do centrum handlowego., czy do tego dojdzie zobaczymy:) LIVIO! Pozdrawiam. Dużo słońca i przyjemności na niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Ciężka noc poza mną,nie mogłam spać. Kawa i rozmowa z Z,już zaliczona.Tęsknię ogromnie.Niech on już wraca,bo zwariuje! Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! hej. Cierpliwości , wszystko wróci do normy:) Również miałam ciężką noc. Do tego zaczynam kopać jesienny dołek:( Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Słoneczny poranek zachęca do spacerów. Globus udanych zakupów . Luna tęsknisz znaczy kochasz. Czas szybko zleci, masz na kogo czekać. Livio co porabiasz? Pracujesz w ogrodzie? Pogoda sprzyja. 123 jesteś już po wizycie u Teścia? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane koleżanki mówię dobry wieczór i dobrej nocki:-) Nie byłam u teścia Marysiu,za to mój M biega tam dwa razy dziennie. Teść mieszka teraz jakieś dwieście metrów od nas.Mąż podaje mu insulinę bo pani opiekunka nigdy tego nie robiła i się boi.Przychodzi na ble ble..:-) To i dobrze!!! Jeszcze by jakiejś biedy narobiła niechcący:-( Dzisiaj spędziłam prawie cały dzień ze swoją mamą.Dostała nowy lek od zawrotów głowy,wygląda lepiej i tak też się czuje. Pozdrawiam Was. Globusiku,bardzo piękny wiersz na dobranoc nam wczoraj napisałaś:-) Czytam go na dzisiejszą nockę:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Wpadłam ot tak na chwilkę , zabezpieczyć Wagonik na noc:) i widzę Ciebie.BARDZO się cieszę,że Mama czuje się lepiej. Dobrej nocy życzę i do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 cieszę się, że Twoja Mama lepiej się czuje. Chociaż jedno zmartwienie masz mniej. Globus byłaś w centrum handlowym? Jeśli tak czy zakupy udane? Livio nie odzywasz się, żle się czujesz? Luna{czesc} Wybrałam się popołudniu do siostry na kawę. Były jej dzieci i wnuki.Siedzieliśmy w ogrodzie, słońce świeciło.I tak minęła niedziela. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://www.ekartki.pl/cards_files/11/11700_S%C5%82oneczniki.jpg Witam się z Wami. Puściłam w ruch Wagonik. Pierwsza stacyjka na ...słonecznikowym polu... zapraszam na poranną kawę. MARYLKO! Centrum funkcjonuje już długo , ja dopiero wczoraj do niego dotarłam. I dobrze:) bardziej przyjazny jest mi ....bazarek...:D Cała masa markowych butików i tyle. Inaczej mówiąc wspomniane centrum to .....pogoda dla bogaczy:) Jedyneczko! Cały dzień z Mamą. Miałaś piękną niedzielę.Mamie życzę jeszcze lepszego samopoczucia. LUNKA! Jak minęła niedziela?? jak się czujesz??? LIVIO! Co u Ciebie , pustka w Wagoniku?? Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Jakie piękne słonecznikowe pole.Na dobry tor przekierowałaś Globusiku wagony:-) Ładny,słoneczny dzień się zapowiada. Dobrego dnia koleżanki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! U mnie również słońce. Czekam żeby zajrzało w okna:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku słoneczniki piękne,miło zaczynamy tydzień. Wczoraj pospacerowałyśmy z moja piesą nad Renem,miała uciechę bo z wody wyciagała kamyki,dużo mew było i ten szum rzeki, działał jak balsam dla mej duszy. Smutno mi było, bo wszyscy z kimś chodzili a ja sama. Potem poszłam na kawę i zamówiłam sobie puchar lodów z bitą śmietaną.Istna bomba kaloryczna,wiem że nie powinnam,ale wczoraj tego potrzebowałam. Potem w domu leżałam przed tv i wieczorem do pracy. Dziś muszę do miasta jechać,nie chce mi się! Jedyneczko cieszę się,że u mamy dużo lepiej. Miłej pracy ci życzę. Marylko fajnie spędziłaś niedzielę. Globusiku cóż,u nas też dużo takich sklepów,choć teraz zaczynają już duże obniżki cen robić. Czasem nawet do 70 proc. Nie powiem, uzupełniłam trochę moją garderobę. Livciu wpadaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Na nowy tydzień słoneczniki , fajnie. Dziś ja muszę przejrzeć rachunki i popłacić. Samo życie. Pozdrawiam{serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEMOS DEMOKRACJA DEMOKRATA
RZĄDY HIEN NAD OSŁAMI arystoteles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×