Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Livio no to masz spokój z doktorami na rok. Nie denerwuj się bo to podwyższa ciśnienie. Dobrego dnia. Idę myć resztę okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Marii - zostaje w kontakcie z domową. Podzielę się na forum,ostatnimi moimi odkryciami co do cukrzycy. Sprawdzam od wczoraj na sobie,wiem,że wspomaga leczenie . CHROM - MAŁO GO W NASZYCH ORGANIZMACH,poprzez brakgo w naszym pozywieniu. Jedna tabletka na dobę,skutecznie powoduje ucukrzenie naszych komórek. Dzisiaj rano miałam cukier prawie w normie. Oczywiście leki też biore. Tyle,że w aptekach trzeba bardzo uważać,jakisię kupuje. Często jest nieorganiczny,szkodliwy dla komórek i dla ludzi. Informacji na opakowaniu nie ma:( Wypytałam moją dohtorową - najlepszy jest BIO-CHROM - to chrom organiczny. Chrom to suplement diety,tym razem traktuję jako lekarstwo,a przy okazji zapewnę schudnę,bo reguluje łaknienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec mycia okien. Livio z chromem to prawda.I schudniesz i uregulujesz cukier.Mój były go brał. Pomagało. Na obiad upiekłam biodrówkę z kurkami. Do tego ziemniaki i buraczki. Na zapitkę truskawkowa maślanka. Macie ochotę , częstujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wieczorkiem. Więc tak było u mnie w dniu dzisiejszym:) po śniadaniu cuś tam pomieszałam w rondelkach. Słońce i ciepło wywoływało mnie na dwór. Posłuchałam i poooooszłam :) zapewniam Was ...długa wyszlifowana solidnie. Moje oddechy:) przeczyszczone , zapowiada się dobry sen. LIVIO! Dzięki za podpowiedź ...Bio Chrom... czuję,że będzie musiał łykać Cień.Dziękuję. Co się stało z ciśnieniem??? miałaś wysokie. Może to jednorazowy wyskok, oby tak było. Marylka prawdę pisze , nie wolno się denerwować.... tylko jak to zrobić!! MARYLKO! No nie już nie mogę !! kończysz okna myć , a ja jeszcze nie zaczęłam:( chyba nie będę mogła spać i inhalacja oddechów pójdzie na marne:D. LUNKA! ha ha ... i co zrobiłaś z czasem....:D w domu wydmuchane , chodniki pozamiatane , obiad w restauracji .... ale masz dobrze:) Jedyneczko! jak było u Ciebie? jak samopoczucie Mamci??? badanie jest potrzebne ale zapewne będzie w porządku. Ja to wiem❤️ Szybko przychodzi wieczór. Już szaro za oknem. Przyjemnego wieczoru paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Biodrówka z kurkami , czuję smak :) kolacje miałam nędzną , dobrze,że mogę coś dojeść u Ciebie. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami o zmierzchu:-) Ciemnica:-( Zdążyłam wymyć naprawdę duże i wielkie okna w swojej sypialni. Przed ciemnicą:-) Okna czyste,firanki wyprane. W pokoju pachnie świeżością!!! Czuję przyjemne zmęczenie fizyczne,nie tylko po tych oknach oczywiście.Będę dobrze spała:-) Livio!!! To Twoje ciśnienie?? Tak nie może być!! Zawroty głowy przy takim ciśnieniu ,wcale się nie dziwię!!! Nie strasz nas!! Fajki poszły WON!!! Be!! Elektroniczne działają??? Bardzo mnie zmartwiłaś:-( Co do chromu BIO- zastosuję się tak profilaktycznie!! Dużo o tym słyszałam i czytałam.Ale teraz mam jeszcze Twoją opinię!! Globusiku:-) Ruch ,to zdrowie!! Dobrze,że masz gdzie pochodzić!!! Takie piękne miasto!! Co krok to atrakcje!! Pozdrawiam Was koleżanki.Śpijcie spokojnie!! Pełnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIO-CHROM dzielę się z Wami wynikami na bieżąco - dzisiaj cukier be........ wzięłamdrugą tabletkę. Proszę,jak nie ma potrzeby,to nie bierzcie. moja lekarka pochwaliła,że mam brać - ale ja mam cukrzycę,Wy nie. Zobaczymy co dalej. 123 - odchudzać się nie musisz,nie bierz.Mozesz cukrzykom podpowiedzieć. Ciemnica juz zupełna.Ale dzisiaj była duchota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na urodzinach u szwagra. Małolat 49, co za wiek:) Urodziny pod gołym niebem przy grillu. Wspomnienia , trzy lata temu, tance na trawie. Pamiętam tańce zawsze.Było fajnie. Dziś bez tańców, ale i tak było miło. Rodzina razem i ble,,, ble. I pełnia i komary. Doszliśmy do wniosku, wrzesień to miesiąc w rodzinie bez imprez. Nikt nie ma urodzin:) Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie i Paniusie. Kawusia czeka. Pisze do Was w telegraficznym skrócie:D 123! Tak lubię!. w mieszkaniu świeżo i zapach. Na pewno dobrze spałaś.Stop! LIVIO! Na działanie chromu może trzeba poczekać. Jak ciśnienie??? Stop! MARYLKO! Wrzesień miesiącem odpoczynku:D Stop! LUNKA! Wpadaj na blodni:) Stop! Nasze dzieci wracają dzisiaj we własne kąty. Stop! Mam w planie zakupy .Dzionek słoneczny od rana.Stop! Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Globusiku telegram przeczytany:-) Pozdrawiam Twoich chłopaków:-) Wpadłam do Was dzisiaj koleżanki z herbatką: - Lippa Trójlistna +Trawa Cytrynowa Poczytajcie w Google. Dobrego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Najpierw herbatkę wypiję, później przeczytam:) Dobrego dnia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki! Z przyjemnością wypijam blondi! Livciu moja mamcia też miała cukrzycę,na wspomaganie kupywała sobie tabletki z wyciągiem z białej morwy! Była bardzo zadowolona bo pomagały jej obniżyć cukier. O tym chromie to słyszałam,kiedyś nawet go brałam,żeby powstrzymać mój apetyt na słodkie.Rezultat był taki sobie,nie wiem może za krótko go brałam! Jedyneczko,Marylko okna macie czyściutkie,moje też nie są brudne,ale jak patrzę na dzisiejszą pogodę to czuję,że będzę musiała je znowu umyć. Niebo przykryły ciemne chmury! Globusiku w telegraficznym skrócie napisałaś do każdej z nas,super! Wczoraj miałam bardzo leniwy dzień,bo co tu robić jak wszystko zrobione! Byłam z piesem na spacerku,potem pokreciłam się trochę po domu z odkurzaczem i tak mnie to zmęczyło ha ha ha ha, że położyłam się i nie wiem kiedy zasnęłam! Obudziłam się ,wykąpałam się i czekałam na Z. Pojechaliśmy na obiad,smakowało super. Na koniec do pracy i tak mi minął dzień. A dziś zaplanowałam trochę posiedzieć przy maszynie do szycia,drobne naprawy,potem obiadek,spacer z piesem. Może cuś znowu sobie wymyślę do zrobienia! Bo my nie możemy bezczynnie siedzieć. Miłego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki za kawkę. 123 nazwę herbatki zapamętam. Globus radości na cały dzień życzę. Livio Lunka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. cudów niet.Jak sie nie ograniczy zarełka,to jakieś tam tabletki nie pomoga. a w lodówce tyle dobrego :( Co wybrać? ot dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - wspaniały ten Twój telegraficzny wpis.:) Od razu przypomniał mi sie pewien incydent z telegramem u znajomych. Dostali taki: "mama zmarła nagle,przyjezdżajcie" Lata 70-te.Nic nie jest proste. załatili szybko wielki wieniec,wzięli taxi,wieniec na dachu i heja w moje rodzinne strony. Przyjezdżaja pod dom,a w drzwiach wita ich mamusia. Nieco zdziwiona,a oni jeszcze bardziej.Duch czy cuuś? Ale to nie duch - osoba realna z gipsem na nodze. Wysłany oryginalny telegram,był treści "mama złamaŁA nogę,przyjezdzajcie" Wiem,że zaskarżyli pocztę,poczta obciążyła kosztami pracownicę. ech życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko - czytam o tej herbatce. Znalazłam wiersz MAGICZNE DARY ZIEMI. Najbliżsi przyjaciele, drzewa! Osłaniają nas przed burzą, Rozjaśniają nasze serca; Przynoszą na nasze stoły Najwspanialsze złoto jesieni; Kolędują naszej radości, Wtórują naszym smutkom. Utulają nasze dziatki, Obejmują naszych zmarłych - Drzewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie po obiedzie a jeszcze przed wieczorem:) Dziewczynki odwaliłam tygodniowe zakupy. Nastawiłam obiad na jutro. Dietetyczny będzie :D gotowana ....szyyyyyyyyyyyyyja ....:D z indyka jedna na pułk wojska:D i jeszcze ma wystarczyć dla nas:D do szyi kaftofle i dość!!!! Oj LIVIO! wprawiłaś mnie w atak śmiechu:D tym telegramem.Ale cóż szedł przecież przez kilka urzędów pocztowych. O pomyłkę nie było trudno , co się uśmiałam to moje:D. LIVIO! przepiękny wiersz dzięki. MARYLKO!. Dzięki Tobie również dużo przyjemności życzę. Wyobraź sobie,że kupiłam dzisiaj ściereczki do mycia okien. Czuję się tak ja byłyby już umyte:D LUNKA! Wyobraź sobie,że chmury od Ciebie przywędrowały do nas. Jeszcze nie pada ale czuję,że będzie. To dobrze, u mnie susza. Jak Twoje rękodzieło, co wymyśliłaś i co uszyłaś????? W tym fachu życzę Ci cierpliwości:D Jedyneczko! Dopiero zacznę czytać o herbatce. Jeśli ma takie działanie to superosko:) potrzeba mi bardzo czegoś do śmiechu:) Poza tym u mnie stara bieda:( nowej już nie chcę wystarczy stara:D. Czeka mnie bojowe zadanie. Moja "B" przyjdzie do mnie na nauki robótek szydełkowych. Opanowała ją chęć dziergania biżuterii .Robi kolczyki , wisiorki , bransoletki . Co jeszcze wymyśli:)??? Tyle na teraz.Paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio ciekawe zdarzenie z telegramem. Ale chyba dzieci się cieszyły, że alarm był fałszywy? Wierz cudny, nie doceniamy drzew... Globus obiad faktycznie dietetyczny, a to panowie się ucieszą:) Luna powodzenia w robótkach. Kiedyś wyszywałam serwetki, mam je jeszcze w szafie.Teraz oczy nie te i cierpliwości brak. Jedyneczko jak wieczór ? Spokojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry ! kawa , herbata i uśmiech ....pokarm na dzisiaj, do tego ...drzewa rozjaśnią nasze serca .... Witam Koleżanki i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Ja też się uśmiałam z opowieści Livi o telegramie!!! U mnie komedii rodzinnej ciąg dalszy..... Niemiecka siostra mojego M przeprowadziła ojca do bloku,a teraz chce jak to ona nazwała ??/:-) zrobić domek letniskowy w domu ojca:-) Pozdrawiam Was koleżanki. Dzisiaj mam dużo pracy,na której powinnam się skupić.Koniec miesiąca!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z piatkowego rańca. Zastanawiam sie dzisiaj - zrobiłam sobie kolejną stopke.Tylko nie bierzciejej do siebie.tak bardzo pasuje mi do otoczenia w realu,że az dziw. Jedyneczko - sama przyznasz,że niektóre osoby w otoczeniu,pasuje jak ulał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja St z wrocławia.Ta od sposobów na zdrowie i wieczną młodośc. Zbajerowała mnie,wyleczyła sobie cukrzyce hehehe..chromem..sromem....itd. Wczoraj kolejne telefony,paczka dla nas z madrymi wskazówkami w MADRYCH KSIĄZKACH -w drodze. dziewczyny - trzymajcie mnie,bo jak dałabym w pysk............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko ! LIVIO! witajcie. Ja też nie będę trzymać Cię za rękę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Smaczna kawa w Stacyjkowie. Weekend przed nami :) Livio może nie odbierz paczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta osoba jest baaardzo madra.o zyciu wie absolutnie wszystko. Napisze,jak nalezy postepować z dziećmi w jej wydaniu. Opowiadała mi jej C. Było to juz jakieś 27 nlat temu. dziewczyna miała 1 8-tke,w domu uroczystość. Zasiadła za stołem z tortem i świeczkami. Jej matula dała jej prezent. Książeczka mieszkaniowa,do wpłacania rat - - teraz juz jestes pełnoletnia - mam cie z głowy. Książeczkę opłacaj dalej sama,poszukaj sobie tez jakiegos mieszkania i pracę. Wiem,że dfziewcze zaczęło uczęszczac,po maturze w ogólniaku,do jakiejs szkoły pielęgniarskiej. Noo - jest juz dorosła,niech na nic nie liczy. zrobiła dziewczyna co kazała mama. Zamieszkała w domu jakiejś koleżanki,jeszcze szkołe jakis czas robiła,a potem pod czyjąś namową,wyjechała do niemiec. Nie wiem,jakie były jej tam losy na poczatek. miała szczęscie - nie skończyła zle. Może tak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Losy mojej niemieckiej szwagierki bardzo podobne!!! Chytra sztuka.Świadectwo ukończenia szkoły i maturę kupiła w Polsce . W niemczech skończyła pomaturalną. W rzeczywistości ma 8 klas:-) - Profesjonalna opiekunka do staruszków:-( I cholera wie co ona tutaj robi??? Do teścia nikogo nie dopuszcza.Telefony odbiera ona!! Teść nigdzie sam nie może wyjść,jest przy nim cały czas:-( Świerzbi mnie ręka i to jeszcze jak Livciu:-) Dzisiaj planujemy pierwsze starcie:-) Czekamy na posiłki. Młodsza siostra jest już w drodze. Albo się dogadają,albo pozabijają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - Dziewczyno,jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze. Przeniosła ojca do jego mieszkanka w bloku,chce sprzedac dom rodzinny,oczywiście zrobi to ojciec,a ona zgarnie kase. Tak mi to na odległość wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×