Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Seneka 18 x Wsta­je poranek źdźbło tra­wy wi­ta słońce perłami rosy. x :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
powodzenia Jedyneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Melduję się w wagoniku , wypijam spóźnioną kawę. ale to nic i tak smakuje. Dziewczyny ogłaszam wam ze dziś był mój ostatni dzień wytężonej pracy. Od poniedziałku Ola będzie już w pracy a to dla mnie oznacza mniejszy stres i mniej pracy. Pogodę mamy wspaniałą , upalnie choć dzisiaj słoneczko za chmurami ale i tak ciepło. Na jutro zapowiadają 31 stopni , wybieramy się na basen. W wolnej chwili poczytam na spokojnie co u was. Do urlopu zostało 3 tygodnie. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka! x Nareszcie pomyślisz o nadchodzącym urlopie:) x Stoliczek się nakrywa ,, kawa paruje:)na chętnych czeka. x Słonecznej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku za kawę dziękuję, mam ciężką noc za sobą. Nie mogłam spać, łózko wypróbowałam we wszystkie strony. Wskazówki zegarka tak wolno się posuwały. Zasnęłam jak robiło się już jasno. Pogode mamy słoneczną, jedziemy na basen. Odpoczynek dzisiaj dla mnie jest ważny. Z po powrocie będzie grillował a ja mam za zadanie zrobienie sałatki z lodowej. Kochane koleżanki spokojnej i miłej niedzieli wam życzę. Pozdrowionka od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w Wagoniku na kawie. Siedzę sobie w kąciku,za gwizdkiem - przyniosłam moje krzesełko rybackie,staram się wsłuchiwać w stukot rytmiczny kół. Gdzieś jedziemy - nie ważne dokąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka, witaj Livio!. x Dosiadam się, wyruszajmy tam gdzie zaprowadza nas oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj "pakowałam" swoją przeszłość. Dosłownie. S.z Wnusiem wyjezdżali po południu. x Spakowałam mój prezent ślubny - serwis obiadowy, 43 letni - tak stary,że na nowo modny. co prawda bez jednego talerzyka i jednego półmiska - ale co tam. C.na nowe mieszkanie - Zabroniłam jej go oszczędzać - ma go "dobić". x Używany przeze mnie tylko na święta i okolicznościowe sytuacje - ech.. Cieszę się,że chciała go zabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałby kto,że w życiu kierujemy sie rozumem, ale gdzie tam - rządzą nami uczucia. x Uczucia,przeczucia -zwał jak zwał - pod ich dyktando nasz rozumek postępuje. x Wyjechali - a ja jestem na jakimś skrzyżowaniu uczuciowym i myslowym - rozdroże niezłe,chyba z 20 dróg od tego punktu odchodzi. x Jedno jest pewne,wiem już do czego potrzebna jest BABCIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Livio! Wyjazd ...dlaczego każdy powoduje kłębowisko myśli:( dlaczego nie może przyświecać myśl, że przecież znowu przyjadą. SAMO ŻYCIE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy z S. i Wnusiem na wycieczce do pobliskiego - 20 km,parku jurajskiego. x Wnusio zachwycony dinozaurami,przekonywał nas i siebie - ON NIE JEST ŻYWY - w pewnym momencie spostrzegł w krzakach ogromnego pająka -zwątpił :D Ale co tam,głowka pracuje. Stanął,pomyślał - "babcia - idż do niego, a ja potem z tatą" ech..hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - to jest kłębowisko UCZUĆ - za nimi dopiero nadążają mysli. x a uczucia - nie są jednoznaczne Jedno jest dla mnie pewne ,kocham już spokój,to swoje nie ciekawe życie, a dzieci i wnuki mają swoje życie - czy jest tam miejsce dla nas? Czy tego bysmy chciały? x owszem - bliżej bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Słoneczna i piękna niedziela. Livio dzięki za piosenkę. Szum oceanu i piękne widoki:) Globus znam wyraz "kuken", spójrz, zobacz. Moja babcia go używała, więc nic nowego dla mnie:) We wtorek kuknę do bratowej. Poszerza mi sukienkę. Luna Ola to nowa pracownica, która Ciebie zastąpi, jak będziesz na urlopie? Jedynko masz fajną rodzinkę, podrzuca Ci owoce. Zimą będzie jak znalazł.Już widzę pełne półki zapraw.:) Dora pozdrawiam. Idę dziś do sąsiadki na urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie po południu zrobiło się upalnie. X Livio bardzo mądry i fajny Królewicz❤️ x Marylko przyjemnego wieczoru. x Do zobaczenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Jedyneczko.Dziekuję za kawusie. x Zaspałam teraz więc tylko kukam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje drogie koleżanki. Upalnie dzisiaj, tak ma pozostać do końca tego tygodnia. Moje pomidory wyrosły pięknie, małe owoce już pomalutku zaczynają dojrzewać. Marylko Ola to stara pracownica, pracuje tam już 18 lat. Czy będzie mnie zastępować na nocki, nie wiem. Globusiku przyspało ci się, jak ja bym tak chciała sobie pospać choć do 9 tej. Jedyneczko za kawę dziękuję. Obrobiłaś już owoce? Livciu najpiękniejsze co nam zostaje po wyjazdach to wspomnienia a najlepsze z tego wszystkiego jest to, że nikt nam tego zabrać nie może. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka i pozostałe Panie. x Czyżbyśmy wszystkie miały dzień zwariowany?? Wreszcie dotarłam do domu.Jestem zła bo głodna coś tam syczy na kuchni zaraz wypełnię żołądek humor się poprawi:) x Lunka! zaczął Ci się normalny dzień , można to wyczytać z listu:) U mnie również ciepło ale zapowiadane sa nadchodzące prawdziwe upały. Z tego tytułu szczęśliwa nie jestem. Lubię wszystko co się mieści w normie. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Papierówki spadają z drzewa, jeszcze zielone. Chyba mnie teraz czekają zaprawy. Robię kompot z całych jabłuszek, ale nie dziś.. Trochę boli mnie głowa po urodzinach:) Szłam rano do córki przez park, blisko mnie dzięcioł opukiwał drzewo. Cudny , kolorowy. Świat jest piękny , trzeba mieć otwarte oczy Miłego popołudnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Wiadomości w skrócie:) kawa czeka zapraszam. x Poza tym stara bieda. x Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globusiku,dzięki za kawkę. Mam ciąg zwariowanych dni:-( Za dużo wszystkiego!!!......,moja kuchnia to ogórkowo:,malinowo,porzeczkowa przetwórnia:-)...... Mam już dość!!!! I jeszcze praca w pracy. Pozdrawiam Was koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa na spokojnie to właśnie jest to czego mi brakowało. Marylko masz rację, świat jest piękny, my swego czasu obserwowaliśmy kurkę wodną, uwiła sobie gniazdko i miała kilka małych. Jak ona je wołała jak byliśmy nad rzeką, to cos niesamowitego. Globusiku wiesz, że jak Polak głodny to zły! Jedyneczko to masz zawrót głowy z tym wszystkim, współczuję, ja mam już to poza sobą. Livciu co u ciebie? Dorka wpadnij na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upały nie odpuszczają- a ma być jeszcze cieplej:( x JEDYNA - przypominają mi się czasy "uszczęśliwiania na siłę", - drzewka obrodziły - - warzywka obrodziły co z tym zrobić - przyjedżcie po te wiadra,zróbcie w słoiki, na zimę jak znalazł:D noo i jeszcze podziękujcie - ja taka dobra. x wpadłam kiedyś na pomysł - M pracował w markecie - - zjawiał się w pracy z tymi dobrociami i pytał zatrudnionych pań - chcecie?? Zawsze chętne się znalazły. Też masz kontakt z klientami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie JESIENNE BURAKI :D x zostałam obdarowana workiem -a wielkie były jak dynie ..hehe.. x no coż..tym razem poświ,ęciłam im czas i energię,swoją i tą za którą się płaci - czyli prąd i gaz - przerobiłam je do słoików. wielokrotnie to robiłam z buraczkami z mojej działki. Przystawka na obiad - jak znalazł.. x wyszło tych słoików sporo - tyle,że zamiast do obiadu - ladują w śmietniku - wszystkie po krótkim czasie się zepsuły:) x nie ważne - urodzaj MUSI BYĆ -jak nie taki,to chemiczny. x Tym razem byłam na wiosnę zapytana,czy ponownie przyjmę buraki :D odpowiedziałam,że tyle słoików zrobiłam z poprzednich,że na jeszcze nie jedną zime starczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio ,Luna Śmieję się z jesiennych buraków. Może być to samo z moimi ogórkami i innymi przetworami:-) Tym bardziej ,że w złości je przerabiam. Największy kłopot mam ze składowaniem tego wszystkiego.Nie mam piwnicy.Gotowe przetwory muszę rozwozić:do mamy,teściowej bez sensu:-( Jak chcę zjeść ogórka trzeba jechać..... Do sklepu bliżej. Ot tak sobie marudzę:-) X Livio u mnie chłód!!! W nocy 6 stopni.Od kilku dni okropne wichury. Dajcie trochę słońca!!!! X Pracy w pracy też dużo.Klienci dopisują. Obok budowa. Obserwując,uczę się od podstaw:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . x Noooo!!!!!!!!!!! u każdej prawie taka sama robota:) opóźniona wiosna nadrobiła i lato sypnęło urodzajem. x Dotarły do mnie ..WICI... niebawem przyjadą ogórki:(:( czas przygotowywać słoje :) a tak jakoś ...nieludzko...:D mi się nie chce. Jednak co podarowane trzeba zrobić. A może rozsypią się gdzieś po drodze??:D dlatego nie będę wyprzedzać faktów. x Buraczki stoją z ubiegłego roku , czy są do zjedzenia nie wiem , ale co tam przez to uda mi się wybronić od prezentu:D:D OOOOO Matko ! mamy prawie ...kino za darmo. x Jedyneczko Odbijam promienie słoneczne do Ciebie. Księżyc w pełni zafundował wiatr choć u mnie nie jest źle. x Podobno zbliżają się upały. Gorąca wystarczy dla wszystkich. x Przyjemności życzę , hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×