Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczynki ;Nie spijcie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. U mnie dziś zimno.Co jest z pogodą? Jeden dzień upał, drugi dzień lodówka:) Jabłuszka .zaprawione, a na drzewie jeszcze sporo. Chcecie prezent:D Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Dla mnie nie bardzo dobry. Czy znowu złe samopoczucie mam z powodu pogody???? Wchodzę w kierat :) na rozruch. x Jedyneczko za kawę dzięki bardzo:) x Marylko! całe jabłuszka są bardzo dobre, prezentem nie pogardzę:D x Przyjemności na cały dzień🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. To pogoda jest winna :-) złemu samopoczuciu!!!! Dobrze,że jest winowajca!!! U mnie od kilku dni brak słońca i bardzo zimno.Czekamy na upały:-) X Ja śmieją się od rana:-) Podniosłam roletę i co widzę???? Ogromna reklamówa ,a w niej prezenty:-) Cukinie i patisony.Obdzielam sąsiadów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiemu winna jest pogoda :( bólom moich palców - a jakże:) a moje oczęta patrzą na pełną wielką miskę z cukiniami:D Dzisiaj na nie kolej w słoiki. Zaraza jakaś? - czy cuś? x Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. Tak,zaraza:-) Marynowaną cukinię robisz?? Nie mam pomysłu na patisona,nie wiem jak smakuje.Po prostu ugryzę go i będę wiedziała z czym to się je:-) X Livciu przysyłam Ci moją elektryczną masażystkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedynko powieś kartkę: prezentów owocowo warzywnych nie przyjmuję:) Wskazane inne ! :D Globus dobrze, że mamy na kogo zwalić złe samopoczucie. Dzień podobny do dnia... Livio pomasuję Ci ręce, chcesz? Luna, Dora pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kukam do Was:) x jest pewne ,że pogoda winna złemu samopoczuciu i nerwom których nie mogę opanować:) Jakby tego było mało wybrałam się ostrzyć włosy. Wiedziałam,że moja Pani pojechała na urlop. Nie chciałam czekać i strzygła mnie inna Pani:) ale tej Pani do tamtej Pani :D:D dużo brakuje:( tak uważam i skutek taki, że ....PODOBNO BYŁAM U FRYZJERKI.... ale ja tego nie widzę!!! x Ale co tam taki problem to żaden problem więc dlaczego się złoszczę??? x Tak oto moje wieści którymi dzielę się z Wami:) Do zoba.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki nie rozumiem dlaczego pseudonim wyszedł na pomarańczowo. x To jestem ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mam jakieś przewidzenia. Było pomarańczowe zrobiło się niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomijając obsr..doopę - x Jedyna - ja moje cukinie - robie leczo i to zamykam do słoików. Zapewniam Cię,że patisony smakuja dokładnie tak samiutko jak cukinie,lub kabaczek :) Można w ocet - tylko co dalej? Dużo cukru i kompot?Tak kiedyś robiła moja Mamcia dynię. Po co ja nasadziłam tyle krzewów????????? Sąsiedzi nie lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny zamasaż imasażyste. wyobrażcie sobie,że niechcący uzyskałam diagnozę - skąd te bóle - noo imam leki. Tyle,żektos o mojej psyche,nie powinien czytać ulotek - - cos mnie tchneło i tym razem przeczytałam - chyba dobrze. Wchodzą w konflikt z barnymi już przeze mnie - u WD co prawda wyciągnęłam wszystkie wycinki opakowań jakie biorę i na co choruję.Ale wrażenia nie zrobiłam. A może się nie znała??:( Ech..palce od dawna bolą,może niech bola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Kawa przygotowana. Słoiki , warzywa, owoce umyte gotowe do zapraw. x Chciałam troszkę pomóc. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Piję kawę Globusiku,dzięki. Hałas na zewnątrz,gruszki z betonem podjechały,będą zalewać ławy. Idę się pogapić. Globusiku włosy nie kapusta:-) szybko odrosną!!! Wyglądasz OK. X Livio pomysł z gotowcami w słoikach jest super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wczoraj wybrałam się ze szwagierką na spacer wzdłuż Wisły.Tam gdzie kiedyś były pola, powstało osiedle domów jednorodzinnych. Ludzie z miasta uciekają na wieś. Łaziłyśmy trzy godziny, wieczorem bolały mnie nogi. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko , Jedyneczko:) x dziewczyny kupiłam astry do wazonu. Czyżby kukała jesień:(. x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Chyba kuka jesień,na moim winobluszczu coraz więcej czerwonych liści. Zimno u mnie!!!! Prognozy pogody nie sprawdzają się:-( X Marysiu obserwuję blok po sąsiedzku.... W niedzielę wyludniony!!! Prawie każdy ma chatkę na wsi. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) X Tak nietypowej akcji strażacy jeszcze nie mieli. Musieli ratować... kozę, która utknęła na dachu stodoły. x Wiadomo gdzie jest nasza koza:D. Jakie toto figlarne:) x Jedyneczko u mnie 26 st. ranek był bardzo chłodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ona tam wlazła???:-D X Porządkuje biurko i liczę minuty do zamknięcia. X Globusiku, u mnie nadal pochmurno i chłodno.Po pracy wybieram się popleć skalniaki. Fajnego popołudnia wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyna ! ja Tobie też życzę przyjemności. X Lunka! nie zdziw się jak zakukają do Ciebie??? wysłałam list gończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Za oknem już smaży:) x Dzień dobry. Menu na śniadanie to kawa z mlekiem i twarożek:) ..lekko strawne:) x Jedyneczko! U Ciebie też będzie ...rożen. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku,nic na to nie wskazuje.Mżawka i chłodny poranek. X Jestem po zakupach.Planuję na obiad naleśniki. Zapraszam Was koleżanki:-) X Piję z Tobą kawę Globusiku,cała reszta poń jeszcze drzemie:-) X Luna co tam??? X Roleta w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem na krótko, wczoraj babcia miała wizytę u dentysty, dziś też i ja muszę jej towarzyszyć. Nie chce nikogo innego. W związku z wizytą młodszego syna Z, mam ograniczony dostep do kompa. Upały u nas i burze. Pozdrawiam was serdecznie, może jak mi się uda wykraść kompa to wpadnę po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie już upał. Odkurzyłam cały dom, Kaja linieje , może przez poł dnia będzie czysto:) Globus dobre z tą kozą. Jak ona wlazła na dach? Lepiej niech do nas wpadnie.Dawno jej nie było! Jedynko, Livio, Luna.,Dora pozdrowienia i fajnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko! zamierzałam odkurzyć ale mam z tyłu spadochron ...trzyma mnie całą siłą i chyba nic z tego nie będzie. Moje zwierzątko lnieje cały rok:) a niech to!!! x Jedyneczko! aż nie do wiary ,że u ciebie mżawka . Może lepiej nie jest tak dokuczliwa jak upał. x Lunka! Masz embargo na komputer:) nic odrobisz wszystko po wakacjach:) x Młego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Globusiku w pewnym sensie masz rację, embargo, ale już nie długo. Jedyneczko doliczamy dni do urlopu, jak ja będę się cieszyć w ten dzień. Z też już codziennie mówi o urlopie. Dokładnie 13 sierpnia wyjeżdżamy a 18 Mazury witajcie!!!!!!!! Marylko moja piesa też linieje cały rok , co bym nie robiła i tak codziennie odkurzacz jest w ruchu. Pozdrawiam was serdecznie i zmykam do kapieli i potem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dzień!!!! w ten straszliwy upał wybrałam sie do WD do WM. Przezornie zabrałam w torebce ręcznik zmoczony zimną wodą. Jestem zniechęcona,upokorzona i wkurzona. x koleny juz ostatnio WD - WCH,WG,Wś,WZ,WW,... no i co tam jeszcze możecie sobie dopowiedzieć od siebie :D x Wychodzi na to,że mam sobiedać ze wszystkim spokój - nie dociekać - nikt i nic mi nie pomoże - sama jestem sobie winna,mam się zgłosić jak schudnę - tak na oko - z 30 kg - pilnować cukrzycy, a najlepiej jej się pozbyć, rzucić palenie - potem mogę prosić o pomoc!! Cytat - "i co zrobi sobie pani jeszcze jedno badanie do kompletu,do kolekcji -i co to pani da??" x stwierdziłam,że ma świętą rację - po co mi to latanie po przychodniach - Lux-Med ,czy inna zaraza. Wrócę do nich,jak sie odmłodzę o 40 lat. x dal mi do zrozumienie - CO NAS BABO OBCHODZISZ. x Rzucam wszystko w diabły. x Na dodatek nie miałam jak wrócić,miasto zakorkowane - autobusy z godzinnymi opóżnieniami. ech - mam się przynajmniej komu wyżalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×