Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Ale gorąco dziewczyny. Były u mnie wnuki.Na placu zabaw wytrzymaliśmy pól godziny. Potem zbieraliśmy jabłka w ogrodzie, też krótko. Nie da się na dworze siedzieć. Teraz maluchy pojechały do domu , a ja na rehabilitację. Pozdrawiam Was i podsyłam zimny kompot z jabłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać brak globusa bez niej nie potraficie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam koleżanki na kawę. Marysiu u nas też smali okropnie.Jak si czujesz po rehabilitacji?? są efekty? Luna ile do urlopu???Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyneczko kawkę wypijam , smakuje. Do urlopu zostało 6 dni. We wtorek rano przyjadę z pracy i po śniadaniu wyruszamy. W poniedziałek będzie pakowanie walizek, mycie auta no i oczywiście spa, maseczki itp. W piątek jadę zrobić paznokcie a fryzjera odwiedzę już w Polsce. Marysiu u nas też tak gorąco, nie da się usiedzieć na dworze. W nocy przeszła burza ale obok nas , tak ze niewiele dało się chłodu odczuć a w nocy okropnie duszno. Czy rehabilitacja coś pomaga? Livciu, Dorka odezwijcie się. Globusiku tęsknimy. Dzisiaj u nas fast foody w kuchni , zapraszam po południu na hamburgery przeze mnie przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie te z in vitro, ha ha ha ha !!!!!!! Własnie co o tym myślicie , sztuczne mięso. Do czego to wszystko prowadzi!!! Jeszcze trochę i zamiast normalnego jedzenia będziemy łykac tabletki. Choć i tak to wszystko jest nafaszerowane ulepszaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Postawiłam w Stacyjkowie kwiaty w wazonie. To cynie,zasiane przeze mnie w ogrodzie. Zaraz stawiam wodę na kawę, wypijecie drugą mimo upału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Zażyć taką jedną tabletkę w ciągu dnia i gotowanie z głowy:-) A gdzie przyjemność delektowania się smakiem?? Ja wczoraj robiłam parówki w cieście naleśnikowym.Pychota. Parówki to dopiero recykling:-) Zmykam,sporo ludzi dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. Piękne cynie.Pewnie ,że wypijemy:-) Marzę o ogrodzie kwiatowym.Na tarasie nie bardzo mogę utrzymać kwitnące kwiaty.Tam jest jak w saunie,strona południowa. X Jest taki upał,a ruch na ulicy....Ludzie już się przyzwyczaili. X Livciu,co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Serdecznie się z Wami witam❤️ x Przeczytam listy jutro. Teraz wpadłam na króciutko. Dotarłam do domu. Mam kilka plecaków wrażeń. x O jednym mogę Was zapewnić ... najsmaczniejsza kawa w Waszym towarzystwie. Do rana więc:) x Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Kumpelki. x Zmęczenie po podróży i upał nie dawał mi spać. Krzątam się od dawna i przygotowuję napoje na spotkanie. Kawa , woda z cytryną , mięta , rum/i/janek :D ... na upalny dzień potrzeba tego wiela!!! Pięknie jest w naszym Wagoniku, cynie w wazonie ,leżaki nawt balia z woda.Na dłużej tego miejsca nie da się opuścić. x Przywiozłam ze sobą bardzo dużo wrażeń. Było na co patrzeć i czego słuchać. Najwięcej uwagi poświęcałam żaglowcom. Było ich 101. Przed oczami mam splot linek i żagli.Ogarnąć wszystko było nie możliwe. Niektóre były ogromne i bardzo piękne. Można je było zwiedzać w środku. Dla nas jednak najważniejsze było zobaczyć wnętrze co prawda niewielkiego statku szkoleniowego na którym jest K. O jej , oczy miałam dookoła głowy. Na szczęście nie bujało więc boki mam całe. Z mostku widok jest super.24 studentów / w tym dwie dziewczyny/ cały czas utrzymują porządek , pokład jest spory , jest co robić. Jedno jest pewne ,że na koi nie mogłabym się wyspać:D x Na początek tyle cdn:D x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upalne dzień dobry bardzo:-) X Cześć Globusiku!!!! Jestem z kawą. Szybciutko wróciłaś.Pusia pewnie szczęśliwa. Ja też się cieszę,że już jesteś.Opowiadaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko:) x Prawda kotek szczęśliwy. Dzień upalny. Na przywitanie mam dzisiaj wizytę u lekarza. x Do zobaczenia wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Globusiku witaj w Stacyjkowie. TVP transmitowała pokazy żaglowców więc co nieco widziałam i wspominałam ,że tam jesteś! Ale to nie to samo co na żywo. Marysiu cynie przypominają mi ogród mojej kochanej Mamy. Miała ich tam zawsze mnóstwo, zachwycałam się ich kolorami. Jedyneczko masz podobnie jak ja, mam kwiatki tylko w skrzynkach na parapetach a słońce zawsze grzeje na nie od południa. Livciu co tam u ciebie. U nas dziś chwila oddechu od upałów, deszczyk sobie pada taki spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Luna ja też oglądałam transmisję w TV i wyglądałam Globusa:-) Globusiku na koi też bym się nie wyspała. Zwiedziłaś pływający dom swojego K.fajnie... X Luna oczekuję powrotu mojego S z Twoich stron.Wraca jutro. Narzekał na upały,ale tu też są. X Dziewczyny zostawiam na stoliku schłodzonego arbuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko dzisiaj był odpoczynek od upału , po południu przestało padać ale miły wiaterek pozostał. Mam nadzieje ,że twojemu S udał się urlop. Pozdrawiam was wszystkie i życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Wystarczyło wrócić do domu i już brakuje mi czasu. x Ranek musi pozostać bez zmian , spotkanie na kawie to ...rytuał . Zapraszam. x Dziewczyny kamień z serca.Załatwiłam wczoraj wizytę u lekarza.Diagnoza??? SKS!! Nic to dzisiaj nowy dzień nowe sprawy.Na pierwszym miejscu zakupy:) x Jedyneczko ! jesteś w oczekiwaniu.Wiem co to znaczy czekać na S:), każdy przyjazd jest miły opowieściom nie ma końca. x Lunka! urlop przed Wami. Czy już spakowani??? nie lubię pakowania ale przed urlopem to inna inszość:D Pewnie siedzisz jak na szpilkach:D chciałoby się już jechać. Pogody ducha Wam życzę. x Marylko! W takie upały wylewasz pot na rehabilitacji. Ile zabiegów jeszcze Ci zostało??? x Livio! daj znać co u Ciebie??? x Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam Wszystkie panie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku jestem z opóźnieniem na kawie. Od rana ledwo wyrabiałam się na zakrętach. Już do południa będzie spokój. X Livio na mapie pogody widzę u Ciebie deszcz,u Was też dziewczyny.Może będzie lżej??? X Pozdrawiam Was koleżanki . Gościu,Ciebie też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku kawa w stacyjkowie musi być, inaczej nie można rozpocząć dnia. Walizki jeszcze na stryszku, ale już pomału gromadzę rzeczy w jedno miejsce. Zawsze coś mi się przypomni i donoszę tylko. SKSY potrafią umilić życie, najważniejszy to ruch mimo bólu. Jedyneczko nie wyrabiasz się na zakrętach, to masz ruch w interesie. U nas ostatnio Praktiker poszedł w plajtę. Jadę do banku zostawić trochę miedzi. Pogoda u nas deszczowa, mżawka i 19 st. Gościa również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Ruch w interesie jest!!! W taki wielki upał ludziska ciężkie prace wykonują. X W markecie budowlanym widziałam wodę mineralną o nazwie BUDOWLANKA :-) prawie każdy wrzuca ją do koszyka.Bez niej nie da się budować:-) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej:) . x Gościu dziękujemy i pozdrawiamy. x Wydaje mi się,że u mnie dzień dzisiejszy jest najgorętszy.Jedyneczko ani kropli deszczu. W granicach 8,30 wyszłam po zakupy dostałam obuchem w mój globus:D żar jak w wędzarni. Mimo tego utrudnienia dałam radę. Zakupy zrobione , recepta zrealizowana , miedź wydana i cóż po kłopocie! x Lunka! Oby Z nie zapomniał o wędkach. U nas można ...chycić ... okazałą piranię:D widziałam wędkarza jak z zadowoleniem demonstrował złapany okaz:D x Babki pisałyście o kwiatach na balkonie. Niestety jedną doniczkę wyrzuciłam:( kwiatki się ugotowały , liście poskręcały i co to za ozdoba??? Pozostałe dwie skrzynki czeka podobny los. Podlewanie , zraszanie nic nie daje , od wschodu prawie do zachodu operuje słońce.Nic dziwnego,że roślinki nie dają rady. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Siedzę za biurkiem,nigdzie nie wychodzę i podjadam arbuza. Wyjątkowo mi smakuje w tym roku. Jest schłodzony i bardzo soczysty.Dzielę się z Wami. X Upały niesamowite,ale jesień zbliża się wielkimi krokami:-( Globusiku nigdzie nie wychodź,chroń się w cieniu domowym:-) X Marysiu,Livciu,Dorka,gdzie Was szukać????Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko niedawno trafiłam na arbuza bez cukru:( nacięłam się był niesmaczny. x Nigdzie już nie wychodzę jeżeli to wieczorem nad Wisłę. Ale co z komarami??? chyba nie warto iść:( x Za chwile zrobię sobie sjestę ! Pozdrawiam Cię hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Duchota straszna, może będzie burza. Fajne widoki miałaś Globusiku. No i rozrywka, spotkanie z rodzinką. Super sprawa. Został mi jeszcze jutro zabieg i koniec. Nagrzewanie lampą w taki upał, tragedia. Gimnastyka też, siódme poty. Ale co się nie robi dla zdrowia! Luna u Ciebie chłodniej, może podeślij do nas trochę chłodu.:) Jedynko widzę, że pomimo upałów interes kwitnie. Chyba dobrze? Dora, Livia pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,witajcie wieczorkiem. X Mój synek wrócił cały i zdrowy.Pełen wrażeń i wspomnień. Miejscowość w której przebywał,wieś nieopodal Stuttgartu,malownicza,przecudna tak jak z baśni Bracia Grimm.... takie ma skojarzenia:-) Ludzie bardzo przyjaźni: po rosyjsku,po polsku i niemiecku :-D dało się dogadać. Nakręcony, opalony i gotowy do pracy:-) X Marysiu może od razu nie poczujesz ulgi w boleściach po zabiegach,ale z pewnością Ci pomogą.Tak ma być!!!! X U mnie też duchota,ale jakoś tam sobie radzę. Miseczka z chłodną wodą i moczenie stóp i to wszystko na tarasie:-) który został zlany zimną wodą.Na chwilę pomaga.Do tego OFF od komarów....a jak po, to ocet jabłkowy,nie zostawia śladów po ukąszeniu i znieczula. X Dobranoc koleżanki.Śpijcie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! napisałam ..arbuz bez cukru ..bo był niesmaczny , niesłodki dlatego tak go nazwałam:) czemu nie wiem:) x Masz więc S w domu. Wyjazd udany daje zadowolenie a wspominać będzie co przez długi czas. x Marylko! Rzeczywiście wyjazd był udany:) również mam co wspominać i wracać. Marysiu wyobrażam sobie ..Twoje siódme poty... przy nagrzewaniu. Wiem jak się czujesz bo ja też kiedyś miałam taki zabieg w upały. Świat widziałam w kolorze niebieskim. x Nadszedł koniec upału , wieczorem ciut chłodniej. Jak będzie jutro??? zobaczymy na porannym spotkaniu. x Miłego i spokojnego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
popycham list:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą.Wymęczyła mnie ta noc.Duchota,teraz wieje i odrobinę chłodniej. X Jak spałyście?? Globusiku co do arbuza :-D mój mózg jest przegrzany. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Mój też przegrzany. Na lepsze kojarzenie pije kawę , dziękuję. x Wyobraź sobie,że obudziłam się w innym świecie ...na termometrze tylko 18 st. pada mały deszcz. Ulga , wczorajszy dzień był dla mnie bardzo ciężki. x Pozdro ... dla wszystkich. x Livio! kawa czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×