Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam pije szybko kawę. x Babki wczoraj zaczęłam maraton ...biegnę cały czas. Nawet nie wiem co napisałyście. x Po południu zrobię sobie przerwę , nadrobię zaleglości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U w a g a!!! mam przerwę w maratonie:) x Mimo ,że podróży nie lubię z przyjemnością jadę do Stacyjkowa. Niedziele minęły nam podobnie ...szybko i były przyjemne. Jedyneczko. Właśnie na gruncie neutralnym rozmowy są przeważnie pożyteczne. Zakupy poczynione , wspólny obiad i nasuwające się myśli ...przecie ON już jest dorosłym mężczyzną❤️. Reasumując .... było po prostu rodzinne. x Marylko! Praca rozpoczęta. O budzenie nie martw się. Zamówiłam nowego:) koguta z głosem jak dzwon.Słyszałam jak pieje, wszystkie go usłyszymy. Jestem ciekawa jak Cię przywita Franio. Co prawda spotkania z nim były ale krótkie! Trzymam kciuki za powodzenie w pierwszym dniu ... jaki dzień pierwszy takie będą pozostałe. x Dziewczyny zupełnie przypadkowo wczorajsza niedziela w gronie znajomych była podsumowaniem i pewnie zakończeniem lata. Zaczęło się niewinnie/ 6 osób/ od kawy i szarlotki na gorąco z bitą śmietaną. Mówię Wam ...niebo w gębie. Gospodyni robi ją doskonałą. Niespodziewanie zaczęli dochodzić inni znajomi. Znalazł się grill , do grilla małe pifffffko . Pod wieczór było już 11 osób. Było ble ble na poważnie i na wesoło. I tak mignął dzień. Sen i znowu poniedziałek. x Znaleźli się również wnuki. Dali znać. Nie wiele myśląc spakowali manatki i dobili do rodziców .Razem spędzają końcówkę urlopu. x W telegraficznym skrócie napisałam najnowsze wieści:) x Do zobaczenia Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Już jestem w domu. Mama zmieniła mnie wcześniej. Fr. jak zobaczył mnie rano trzymającą butelkę z mlekiem, przybiegł i przytulił się. Za jedzonko wszystko:D O 9 tej zaliczaliśmy huśtawki i piaskownicę. Było miło... Globus miałaś fajną niedzielę. Oby więcej takich dni.:) Wstałam przed budzikiem, to sprawka koguta... Dzięki. Jedynko obie wczoraj zajrzałyśmy do Stacyjkowa. Mam nadzieję, że dziś nie masz dużo klientów. W poniedziałek nie chce się pracować. Pogoda sprzyja spacerom, albo kawie w ogrodzie. Zaraz zaparzę małą czarną i zapraszam na ławki do ogrodu. Livio , Luna , Dora też wpadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko. Uśmiechnęłam się ... Franuś wie co dobre , bez jedzenia ani rusz:) Bardzo chętnie usiądę z Tobą w ogrodzie na solidnej /taką pamiętam:)/ ławce. Znowu nałykam się świeżego powietrza. Trochę zabiorę w plecak będę sobie dawkować każdego dnia po łyczku:) U mnie jest słonko ale dość mocny wiatr. Wychdzę do Ciebie:D do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kawa w ogrodzie smakowała, Słonko grzało, aż spać mi się zachciało. Dobrze Globus, że przyszłaś posiedzieć ze mną.:) Miałam dziś dziwne zdarzenie jak szłam z małym na spacer. Kobieta, której nie znam powiedziała do mnie dzień dobry i zapytała czy szukam pracy. Jej szef szuka kogoś do ochrony. Na to ja: nie szukam pracy. A skąd my się znamy? Ze sklepu! Dziewczyny, ta pani mieszka na moim osiedlu.. W ogóle jej nie kojarzę. Podziękowałam i powiedziałam, że moja siostra szuka pracy, gdyby co to da mi znać. Dziwne to , prawda? Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Jestem z kawą. Globusiku dobiegłaś już na metę??? Marysiu teraz chętnie zatrudniają emerytów,nie trzeba opłacać za nich składek. Jesteś rozpoznawalna:-) myślę,że pani miała dobre intencje..... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry . Zakończyłam maraton. Rozsiadam się wygodnie i popijam kawę. x Marylko! Niby zbieg okoliczności niby przypadek ... właśnie takie przypadki wnoszą coś dobrego , może siostra będzie mogła się zatrudnić. Jedyneczko! Na obiad robię babkę. Po ptaszkach już nie ma śladu:) x Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,witaj. Mam troszku pracy w pracy,ale chętnie zrobię sobie przerwę. Szykujesz się nad morze??? Już trzeci raz Cię tam wysyłam:-D Ale o ile dobrze pamiętam to wyruszasz w czwartek??? X Pracochłonny obiadek zaplanowałaś.Ja piekę udziec z indyka z ziemniaczkami. Marysiu,czytam o Fr,głodomorku,to rzadkie zjawisko obecnie u maluszków,raczej znam więcej niejadków . X Dużo słoneczka i ciepełka przesyłam Wam. Luna jesteś już w drodze powrotnej??? Livciu,pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedynko:) wysyłam mnie jak najczęściej , będę podróżować:). Tak wyjeżdżamy w czwartek miedzy 11tą , a 12tą. Babubię na obiad wybrałam świadomie i z premedytacją. Obskoczę nią obiady i kolacje, czas wolny wykorzystam na ble ble :D. X Marylko! Jak upłynął dzień w pracy? po długich wakacjach. W zasadzie nie powinnam pytać ...początki zawsze są trudne:) Ja po wczorajszym miłym wieczorze spałam jak zabita:) troszkę nawet zaspałam. Chyba nadchodzą dni ,że wcześniejsze wstawanie miłe nie będzie. x Przyjemnego nadchodzącego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
uwaga ...oszybka:)... miało być ...wysyłaj mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki koleżanki!!! X Zrobiłam przysługę sąsiadce,zakupiłam jej kosz na odpady,zrewanżowała się:-( Po powrocie od mamki pod drzwiami zastałam z 5 kg.jabłek i tyleż samo gruszek....... X Może chcecie???? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie.Jedynko dzięki za kawę:) x Ja oprzytomniałam już o 6tej. Wczoraj niechcący kleknęłam na myszkę kota. Kolano zabolało ale to było nic!!! dzisiaj dopiero boli aż opuchło:( Natarłam altacetem w żelu ..tyle tylko mogę. Przed 9tą muszę wyjść. No cóż pojawiła się ..nowa bieda. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Prawda,że bieda:-( tym bardziej,że jutro wyjazd. Okłady z altacetu powinny pomóc.Polecam jeszcze z octu jabłkowego. Trzymaj się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. Jesteśmy w domu, codzienność się zaczyna. Jestem już po pierwszej nocce. Opowiadań nie było końca. Babcia ucieszona, że w końcu jestem! Strasznie jej się dłużyło beze mnie. A nasze odczucia po wypoczynku bardzo pozytywne. Zwiedzaliśmy ile się dało. Z łowił rybki a ja na pomoście opalałam się na leżaku. Atmosfera fajna była, nigdzie nie musieliśmy się spieszyć. Pogoda dopisała choć deszczyk też padał. Globusiku miłego wypoczynku. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Miło razem wypić kawę. I piękna pogoda . Jedynko niechciany prezent:) Częstuj klientów owocami:) Globus współczuję. Może spróbuj okładu z białej kapusty. Moja mama tak robiła . Dziewczyny miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. U mnie też się rozpogodziło.Piękne słoneczko świeci.Łapmy te jeszcze letnie promienie. Planujesz pewnie spacer z Fr??? X Mam dwie ogromne dynie:-) Planuję je przetworzyć.Zrobię w słoiczki w zalewie octowej. Ale, puki co.... zabieram się za koniec miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lunka.Twój wpis wyświetlił się po wpisie Marysi,nie zauważyłam Ciebie.Ale witaj:-) No jesteś wreszcie:-) naładowana pozytywną energią i wypoczęta!!! Wszyscy zadowoleni,nawet babcia:-) Jaką masz pogodę??? Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pogoda super i z tego względu myję okna. Wpadłam do wagonika na małą kawkę, która reflektuje? . Zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna ,ja się dosiądę. Obijam się dzisiaj jak nic!!! Zamiast zakończyć miesiąc.... ale za to znalazłam fajny przepis w necie na dynię marynowaną z goździkiem i cynamonem:-) Wieczór zaplanowany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami bardzo miło i serdecznie. x Opanował mnie głód.Podgrzewam babkę , jak dobrze,że jest:) Uzupełniłam zakupy i zbiorę się żeby coś wrzucić do walizki. Na kolano cały czas robię okłady... woda z octem.Jedyneczko miałam w domu winny i wykorzystuję go. X LUNKA! Dobiłaś do naszego składu. Fajnie. Hej mała nie szalej /słowa piosenki M.Rodowicz/ za szybko zapomnisz,że byłaś na urlopie. x Jutro rano wpadnę na szybką kawę. Życzę wszystkim samych dobrych dni. Wracam w poniedziałek. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Zostawiam kawę i pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Globusiku dzięki za kawę. Miłego wypoczynku mimo bolącego kolana ci życzę. Wracaj do nas z uśmiechem na twarzy i pełna wrażeń. Jedyneczko czy plan zakończenia m ca zrobiłaś? Drzewko śliwkowe zasadziłaś? Marylko co u Frania? Dalej musisz tak rano wstawać? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Koniec miesiąca robi się przez kilka dni:-) Co do drzewka to jeszcze nie zasadziłam,czekam na jesień.... Cudna pogoda dzisiaj,ale w telewizorze mówią ,że to już koniec..... Zbliża się chłód i tak zostanie aż do wiosny.... Dobrego dnia hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMaria59
Dzień dobry. Rano nie zdążyłam na kawę. Nie mogłam w noc spać, a rano wstałam nieprzytomna... Byłam z małym w parku, już spadają żołędzie. Najbardziej interesowała go fontanna , wiadomo woda:) Globus już pewnie dojechała na miejsce. Miłych wrażeń:) Luna pogoda pochmurna, ciepło . Zbiera się na deszcz. Jedynko dni za szybko biegną, znów koniec miesiąca i masz więcej papierkowej roboty. Mam dziś bigos na obiad . Chodziła za mną kiszona kapusta. Macie ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam jutro pstrąga w folii i ziemniaczki w mundurkach. Do tego kiszona kapusta i woda mineralna lekko zakwaszona cytryną, bez cukru. Co za żarcie! A jakie zdrowe. W sobotę natomiast rozpusta, krokiety z kapustą i mięsem oraz do popicia czerwony barszczyk na rosołku z odgotowanej łopatki. W niedzielę zupa ogórkowa i placuszki z tegorocznymi jabłkami. Te nasze jabłuszka mają taki cudny zapach... smacznego wszystkim, bo też wyśmienicie gotujecie dziewczyny. Nieraz tu zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×