Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
❤️ cześć! A jednak musiałam odespać co swoje:) nawet jeżeli mi się coś śniło, nie pamiętam. DALIDA! Szykowałam się na walkę KLICZKI i co????? i nic?????? zasnęłam, była bardzo późno w nocy:D LIVIO! A Ty ranny ptaszku. Pewnie obudziły Cię pukające krople deszczu o liście drzew. Bardzo lubię takie odgłosy. Co żyw:D chwyciłam za kawę , bardzo z rana potrzebuje by mnie pobudziła do życia:) jesteś zawsze tam gdzie i kiedy potrzeba❤️ PINZESSKA Witaj nasza MASKOTKO👄 ponieważ smalcu nie lubisz, zaproponuję Ci ...białe szaleństwo, twarożek ze szczypiorkiem, rzodkiewką i bardzo drobniutko pokrojoną papryką........ co TY NA TO?????? Szepnij na słówko , co u Ciebie??? czy już wszystko zaakceptowałaś w NOWYM ŻYCIU???? Pozdrowienia dla Ciebie i Męża. MARYLKO! No właśnie SMERFETKA już na nóżkach??????? po śniadanku????? jak się spało??????? 1 2 3! Zimno , otuliłam Cię kołderką , spij ..odpoczywaj👄 Na rozpoczęcie dnia tyle. M i Pusio , chrapią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - masz więcej tego mleka? Prinss - może chlebek z masełkiem i dżemem + mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - WITAJ. Zapraszam do lokomotywy,już podczepiona. nadajcie tylko kierunek dzisiejszej jazdy... dokąd?..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
O serek ... pycha kochane. Mleka tez nie lubie... My narazie duzo pracujemy, trzeba splacic do konca wesele. Maz szuka nowej pracy wiec czeka nas troche zmian..ubezpieczalnia itd Mam nadzieje ze decyzje , ktore podjelismy przyniosa nam spokuj i finansowa stabilizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
HEJ MASKOTKO! Póki jesteście młodzi , zmiany w życiu są potrzebne , wybierzcie takie , które dadzą pełną stabilizację. Życzę powodzenia. Napisz jakie polskie potraw Ci smakują , od czasu do czasu postawimy na Wasz stół. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Jadziem do Milanówka:D Podobno ostatnio definicja ..sensu życia się zmieniła, to ja zna ma duuuuuużo przyjaciół w myślach:D:D Hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pomyłka ....kto ją zna , miało być, chyba jeszcze śpię:D O kurdele bele , kawa dzisiaj super , a to MASKOTKA ją przygotowała. Dzięki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się spało? Krótko :0 Mała zasnęła po 20 tej ale starszy syn miał gosci na oglądanie boksu.Pożyczył ode mnie 8 krzesel - bylo wesoło do drugiej w nocy. Najważniejsze , że wnusia się wyspała. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Uśmiałam się, fajnych masz Chłopaków. Kapusta i sałata przecież to wszystko zielone i do jedzenia:D:D To świadczy o ich beztroskim życiu , niech w nim trwają jak najdłużej❤️ Nasz młodszy wnuk też ma swój świat. Pierwszym razem szli na zdjęcie szwów .... zastanowił się i pyta ,Mama , a po co będziemy robić zdjęcie szwom???:D :classic_cool: MARYLKO! Podrzucam i pluszaka do zabawy ....LEWA.... tak mówił Syn jak był mały. Jeżeli potrzebujesz więcej do kółeczka i pieczenia chleba , wpadniemy:D mało nas, mało nas do pieczenia chleba ..... jeszcze LIVI nam potrzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No właśnie MARYLKO! a ja boks przespałam:( nawet nie znam wyniku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Kocham zupe ogorkowa i kiszone ogorki... Bigos, golabki i krokiety z kapusta i grzybami. Tak czasem zmiany sa potrzebne-akurat po slubie , moze tak mialo byc. Moze w koncu los sie do nas usmiechnie i uda nam sie zrealizowac potrzebna procedure do powiekszenia rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA! Masz jak w banku, bigos załatwiony:), zupa i ogórki też:) Do wszystkiego potrzeba czasu i cierpliwości. Małe kroczki będziecie zamieniać na większe.... to będzie satysfakcja. Niech marzenia się spełniają❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesko poczytaj w internecie o Sanktuarium w Matemblewie- Gdańsk. Oczywiście jeśli chcesz:) Dzięki za pomoc w zabawie Globus . Najbardziej to małą interesuje zabawa garnkami , ściąganie kapci , skarpetek i bieganie boso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIA! pognała do >>>MARYLKOWEGO>>>>>> kółeczka , ale wywijają:D SMERFETKA ROZEŚMIANA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Już wiadomo ,że rośnie wyśmienita gospodyni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja tu tak ...ble ble:D ...a moje "chłopy" powstawały , zapytam tak dla proformy:D może są głodni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List syna z UniEuropejskiej Szczecin, 13 stycznia 2007 r. Kochana Mamusiu! W Unii jest fajnie, niczego tu nie brakuje. Cukier jest po 4 euro za kg, benzyna po 5,50 euro za litr, masło po 4,10 euro za kostkę, chleb po 3,20 euro za bochenek, a paczka papierosów po 12 euro. Jeśli chodzi o nasz dom, to latem przyjechał pan Helmut z Berlina. Najpierw postawił piwo, a potem pokazał akt własności z 1937 r. i powiedział, że teraz to jego ziemia i wszystko, co na niej. Może to i lepiej, i tak nie byłem w stanie płacić podatku katastralnego (Mamusia wie, 2% od wartości nieruchomości rocznie). Za to w przytułku mamy kolorową telewizję i fajne filmy. Pracy na razie nie ma, ale mówią, że będzie. Jak dożyję, to za 6 lat będę mógł pracować w Niemczech albo Austrii. W mieście budują nowy urząd. Unia dała trochę grosza. Firma Heńka Kowalskiego startowała w przetargu, ale rozstrzygano go w Brukseli i wygrali Szwedzi. Co prawda inżynierów sprowadzili od siebie, ale Heniek i tak się cieszy, bo uznali jego kwalifikacje i pozwolili nosić cegły. Niech sobie chłop zarobi, bo jego firma już nie wytrzymuje tego zwiększonego VAT-u w budownictwie. Chciał wysłać syna na studia do Francji, ale nie miał na to pieniędzy. Córka jednego z ministrów miała więcej szczęścia i dostała unijne stypendium. Chłopak Henia jest całkiem zdolny, więc zdawał na naszą politechnikę. Byłby się dostał, gdyby nie konkurencja młodzieży z innych krajów unijnych. W końcu tam uczelnie też są przepełnione. Na razie jest na darmowym stażu w hipermarkecie. Ostatnio w mieście pojawiło się mnóstwo byłych rolników. Mówią coś o nierównej konkurencji, niskich dopłatach i limitach produkcyjnych. Nie wiem o co im chodzi, przecież mieli najwięcej zyskać na integracji. Do domu naprzeciwko wprowadziło się młode małżeństwo - Tomek i Jacek. To bardzo wrażliwi ludzie, nawet starają się o adopcję. Pani kurator jest bardzo tolerancyjna i świeżo po aborcji, więc mają duże szanse. Niech Mamusia na razie siedzi na tej Białorusi, bo tu szaleje eutanazja, zwłaszcza, że ubezpieczalnia już o Mamusię pytała. To tyle, bo idę po zasiłek. Będę go pobierał jeszcze dwa miesiące. Całuję mocno, Zdzisiek P.S. Niech mi Mamusia przyśle kilo szynki, ale takiej ze zwykłego prosiaka, bo te nasze świecą po nocach. P.P.S. Niech Mamusia wyśle ten list swoim znajomym. Może za kilkanaście lat do mnie wróci. Wtedy Polski już pewnie nie będzie, ale w końcu będę obywatelem nowego euroregionu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwrócenie życia W naszym życiu najbardziej nie w porządku jest to, jak się ono kończy. Krotko mówiąc - życie jest ciężkie. Zabiera mnóstwo czasu, a co dostajemy na koniec? Umieramy! Cykl życiowy powinien iść odwrotnie niż idzie teraz. Najpierw powinno się umrzeć, a potem wszystko w druga stronę! Życie rozpoczynamy od spędzenia spokojnej starości w domu. Potem dostajemy złoty zegarek w momencie pójścia do pracy. Pracujemy czterdzieści lat, do czasu aż będziemy wystarczająco młodzi. Stajemy się gotowi do studiów - zaczynamy pić alkohol, brać prochy, imprezować. Idziemy do szkoły średniej, potem do podstawowej, dziecinniejemy, bawimy się cale dni, tracimy wszelką odpowiedzialność, coraz więcej czasu spędzamy śpiąc, aż wreszcie ostatnie dziewięć miesięcy pływamy, żeby zakończyć swoje życie orgazmem... Od razu lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradnik dla kobiet szukających towarzysza życia 1. Jeśli szukasz kogoś, kto przyniesie Ci gazetę i nie wymiętoli jej przeglądając rubrykę sportową........... kup psa. 2. Jeśli szukasz kogoś, kto będzie cieszyć się na Twój widok........... kup psa. 3. Jeśli szukasz kogoś, kto zje wszystko co mu ugotujesz i nigdy nie powie Ci, że nie jest tak dobre jak u jego matki to........... kup psa. 4. Jeśli szukasz kogoś, kto zawsze jest skłonny wyjść z Tobą, obojętnie o której godzinie, wszystko jedno na jak długi spacer i dokądkolwiek chcesz........... kup psa. 5. Jeśli szukasz kogoś, kto spłoszy włamywaczy bez używania śmiercionośnej broni, która przeraża Ciebie i naraża życie Twojej rodziny i wszystkich sąsiadów........... kup psa. 6. Jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie dotyka pilota, nie wrzeszczy podczas meczu i kto usiądzie obok Ciebie gdy oglądasz romantyczne filmy........... kup psa. 7. Jeśli szukasz kogoś, kto jest w stanie przyjść do Twojego łóżka tylko po to, by ogrzać Ci stopy i kogo możesz wypchnąć z łóżka, gdy chrapie........... kup psa. 8. Jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie krytykuje tego co robisz, nie obchodzi go, czy jesteś ładna czy brzydka, gruba czy chuda, młoda czy stara, kto zachowuje się tak, jak gdyby każde słowo, które wypowiadasz było specjalnie godne słuchania, i kto kocha Cię bezwarunkowo, całkowicie........... kup psa. 9. Ale z drugiej strony jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie przyjdzie kiedy go wołasz, ignoruje Cię całkowicie kiedy wracasz do domu z pracy, wszędzie zostawia włosy, mija Cię obojętnie w przedpokoju, nie wraca na noc, przychodzi do domu tylko po to, by zjeść, wyspać się i zachowuje się tak, jak gdyby sensem Twojego istnienia było wyłącznie zapewnianie mu szczęścia, wtedy moja droga............ kup kota. Jakiekolwiek podobieństwo do mężczyzny jest czysto przypadkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOZA! :D:D:D:D OOOO MATKO! kota już mam :D po niedzieli wróci ...bijący zegar ..... nooooooo:) nie złoty , ale zegar , ileż to prawdy w tym ble ble:) Babki! MM prosi Was o domowe sposoby wyleczenia żołądka/ powiedzmy:) od kiedy to się nazywa wyleczeniem żołądka???, ale niech mu będzie!/ pieprzówka nie pomaga:D może macie lepsze specyfiki:D Pozdro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do obiadu mam jeszcze trochę czasu więc idę Na ...FACETA BUKA:D, po obiedzie drzemka😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza skąd u Ciebie te mądrości :D Najbardziej uśmiałam się " z psa i kota" Trafne :) Globus jak jeszcze nie wiesz - to Kliczko wygrał. Wnusia już z rodzicami , kończę obiad. Coś młody się nie odzywa, trochę się martwię. Chyba mu się nie pogorszyło... Miłej niedzieli dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Dzięki , zapytałam Cienia o wynik , odpowiedział mi ,że wygrał lepszy:D, on też przespał i dlatego taki mądrzutki::D Wynik zobaczyłam w internecie. Az się boje o Adamka, co prawda będzie walczył z bratem Kliczki , ale coś ....widzę ciemność:D Nawet nie myśl , że młodemu się pogorszyło, nie zawsze może mięć dostęp do kompa. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
A po czym ma problemy z zoladkiem? Ja tez z mezem ogladalam walke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej PRINZESSKA - MASKOTKA Nie wiem jak Twój ,ale mój M to okropny łasuch, pojadł za wiele, wpił za wiele:D i ogarnęło go lenistwo , żeby nic nie robić mówi,że boli go żołądek. OJ MASKOTKA wszystko przed Tobą , nie raz Twój M Cię zaskoczy oczywiście tylko pozytywnie❤️ Walkę przespaliśmy. Ponieważ we wrześniu nasz bokser będzie walczył z jego bratem , jest duże zainteresowanie tymi zawodnikami. Podobno są nie do pokonania. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Jaki nasz boxer? A moj tez lasuch-wlasnie zjedlismy pyszna chinszczyzne i jemy lody i pijemy drinka. Hmm a jest mu tez niedobrze? Mi ktos Kiedys poradzhl duza lyzke miodu na kaca. Sama albo pije ostry rosolek albo wkladam palec zeby zwymiotowac i wtedy mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć MASKOTKA! Ale mnie ubawiłaś, chyba wszyscy Panowie są do siebie podobni:D We wrześniu bokser Tomek Adamek Polak ostatnio mieszkający w Stanach będzie walczył też z Kliczką / bratem tego, który wczoraj wygrał/ o kolejny PAS FEDERACJI BOKSERSKIEJ , którego posiadaczem jest w tej chwili Kliczko. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚC PIĘKNE! U mnie zmiana pogody - robi się z zimna ,duchota. Znowu zmiana "szak dziobał bociana...." Jakieś zupełne wariactwo ciśnieniowe. Może P.Globus przez to chory?? Wstyd się przyznać,obijam się mieprzyzwoicie. A Dziewczyny zapracowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Otoż LIVIO! Wysłuchałam prognozy pogody , podobno idzie szok termiczny i w czasie najbliższym temperatura osiągnie 30 st. Ludzkie organizmy muszą być silne by przetrwać. Jestem po południowym spaniu , poczułam się żwawsza:D , zbliża się wieczór znowu myślę o spaniu. Takie myśli uspokajają , więc tak sobie siedzę i myśśśśśśśślę:D Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - to jesteśmy więc dwie na dyżurze z myslami............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×