Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Mario jak Ci się pracuje? wdrożyłaś się już? Czas szybko leci może z tego zastępstwa wyniknie propozycja przedłużenia ? Chciała byś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- wdrożyłam się już.Czy chciałabym tam pracować? Pasja moja to dzieci i ta praca dawała mi sporo radości. Sklep daje mi zajęcie i kontakt z ludżmi , pewnie zostałabym ale za większe pieniądze- 6 zł za godzinę to mało. Na razie pa- idę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo miło👄 Liściki przeleciałam bardzo pobieżnie. Za wszystkie miłe słowa i życzenia bardzo dziękuję. K u m Ku m KUMPELE! wróciłam na stare pielesze. Przyznaję zajęcia przy komputerze bardzo mi brakowało! Ale nic to :D następna tura gości dopiero w przyszła sobotę, więc nadrobię ....pogadanki .... z Wami. MARYLKO! Matury mamy z głowy więc temat odkładamy, wszystko zakończyło się szczęśliwie dla nas z radością:). Rodzina zgodnie z planem przyjechała w czwartek na obiad. Zasiedliśmy do stołu. Długo ...obiadowaliśmy:D.... do późnych godzin nocnych. Następnie kolejka do SPA:D i spanko. Rano w piątek przywitał nas deszcz , troszkę ...trza było:)..... zmienić plany. Śniadanie w domu dalszy ciąg rozmów na bardzo różne tematy. Na obiad zaprosiliśmy ich do Daglezjowego Dworu na specjały kuchni z dziczyzny. Owszem smakowało, a nam było miło,że mogliśmy tam wspólnie spędzić czas. Nie spiesząc się, na wieczór ściągnęliśmy do domu na herbatę , a na godzinę 21 -szą pojechaliśmy zobaczyć efekty świetlne jakie daje fontanna na starówce. W zasadzie czas wykorzystany i powrót do domu. Mimo późnych godzin nasze Kwiaciarki jeszcze czekały na klientów. Dawid syn mojego bratanka / 16lat/ podszedł do jednej kupił malutki bukiecik różowych stokrotek. Przyszedł do mnie dał mi go mówiąc ciociu to dla ciebie,że nas nie wypędziłaś:D i że jest tak fajnie. Cioci nie wiele potrzeba żeby miała ...oczy na mokrym miejscu❤️ Ciąg dalszy nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzisiaj po śniadaniu wyjechali , M wyprowadził ich z miasta na drogę do Gdańska , na trasie natomiast spotykali się z kolegami i rzem dalej ...... do Ustronia. Dojechali szczęśliwie. W domu nastała cisza. Pomimo że dla mnie był to intensywny tryb życia przez ostatnie dni dziwnie nie czuję zmęczenia. Rozmowa z ludźmi z którymi z wzajemnością darzy się rodzinnym uczuciem TO JEST TO. Nie męczy, a naładowuje akumulatory. Śmiejemy się z M ,że nawet .....SKS nie czujemy , pewnie dlatego,że z młodymi ludźmi są ... młode tematy:D Bardzo się cieszymy,że mogliśmy się znowu z nimi zobaczyć. ciąg dalszy nastąpi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bukiecik stokrotek i moje wspomnienia. W latach 60tych jako mała dziewczynka z Mamą i jej Siostrami dużo chodziłam po warszawskich ulicach, one wtedy miały jakąś swoistą magię, były urokliwe. Zapamiętałam właśnie jak koszyki / pełne bukiecików stokrotek/ zawiązanych przez szyję nosiły nie tylko Panie ale i Panowie, podchodzili do spacerujących par i proponowali by swojej Pani , Pan kupił bukiecik stokrotek. Oczywiście Panowie byli dżentelmenami , kupowali zawsze. Dlaczego te chwile zapamiętałam?????? było to dla mnie coś bardzo pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Młodszy Wnuk ma zdjęte szwy. Nie czuje już bólu. Starszy szczęśliwy, wszyscy czekamy na Seniora❤️. Pobieżnie o wszystkim napisałam do Was. Jeżeli nie będziecie znudzone , zapraszam do czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DORCIA! jesteś w podróży, SZEROKIEJ DROGI , WRACAJCIE SZCZĘŚLIWIE👄 ANULKO! bardzo dziękuję za życzenia i oczywiście pomoc w .......:D DALIDA! Tyle co pamiętam jesteś już po urlopie. Znowu dużo pracy i brak czasu, rozumię. Czasami tak dla odprężenia wpadnij do Pociągu. 1 2 3! Podnoszę palce w górę....jako znak zwycięstwa ..... dłużnicy pokonani , kasy przybyło:D super. Dziękuję ,że byłaś ze mną👄 jak mi jest miło , że jestem imienniczką Twojej Mamy:classic_cool: oczywiście ciąg dalszy nastąpi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Powiadasz,że w przyrodzie musi być równowaga. Choroba Syna mnie zaskoczyła:( tak myślę,czy zmiana klimatu mogła spowodować tak ostrą anginę??? Piszesz prawdę , byle był zdrowy , pieniądze nie ważne, trzeba znaleźć jakieś wyjście. Czy wiesz jak się czuje , czy następuje poprawa???? RÓWNOWAGA, no cóż mimo radosnych chwil u mnie mnie też było i jest mi CIĘŻKO. Opisywana rodzinna historia nas martwi. GRAŻYNKA jest nieuleczalnie chora:( , ma zaledwie 43 lata. LIVIO! Jedliśmy chleb wypiekany przez Ciebie:D ....pychota:) Szczerze mówiąc Córka na skuterku wyglądała by powabnie:D to fakt. Nasze Kochane Dzieci mają pomysły ...odlotowe ... jak mówią moi Wnukowie. Oni odlatują:D a my się martwimy i to już pewnie tak będzie. Hobby mojego Syna to motor , na szczęście nie ścigacz:( ale czoper /chyba tak się pisze , szczerze, to nie wiem/. Martwimy się o niego jak lata i jak jeździ❤️. Podobnie TY jak nie jeden problem to drugi. Jednak nic na to nie poradzimy, najwyżej możemy sobie pogadać i się pozłościć. Babki jeśli tylko odgrzebię coś w pamięci oczywiście będę pisać:( Teraz życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pracy- pod domem eks autem, Dzwonił do mnie widziałam ale miałam klientów w sklepie. Potem uznałam , że jak coś ważnego- zadzwoni jeszcze.przywiózł kości dla psa:D.Spytał jak tam chory syn.No ina koniec: Ty pracujesz w sklepie? Teraz się dowiedzialem..A to ciekawy! Na szczaw z nim. Zaraz dostanę wnusię na noc.Oj będzie wesoło:) Cieszę się Globus , że goście Cię nie zmęczyli - tylko odmłodzili. Kontakt z młodymi sprawia, że człowiek czuje się młodszy. U s. na razie poprawy nie ma. w nocy napisał meila. Boli mnie głowa , uszy , oczy. Myślę , że przez jedną dobę antybiotyk jeszcze nie zadziałał. Na razie dziewczyny.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! W serialu chyba Wojna Domowa , facio zbierał suchy chleb dla konia, drugi facio przywozi kości dla psa. Jeden i drugi czyni dobry uczynek. Na pewno antybiotyk zadziała za dwa trzy dni, z tego co piszesz to Syn się chyba bardzo zaziębił:( oby jak najszybciej lepiej się poczuł. Przecież wiem ,że się martwisz❤️ Były mąż się zdziwił?????? a czy on nie wie,że żadna praca nie hańbi??? a czy on nie wie, że przyczynił się do tego:( Jest zaskoczony ,że próbujesz ułożyć sobie swoje własne życie, a nie powinien być zaskoczony , jedynie USZANOWAĆ to. Racja MARYLKO , niech idzie na szczaw , koniecznie dzisiaj , póki pada deszcz:D Pozdrawiam Cię ja i mój Cień. Cuśśś dzisiaj jest śpiący:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA! Przygotowuję się oglądać walkę Kliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do tego włączam elektryczny kaloryfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze spaceru. Dzisiaj od rana deszcz!!! Pies ubłocony - rano kapiel,a teraz na nowo się brudzi:D GLOBUS - tak pięknie opisałaś tą gościnę. zazdrość mnie zżera:D - ta zyczliwa. Ja też liczę na takich gości ,jeszcze tego lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj od rana działałam. Chlebek - niezbyt zadowolona jestem z wyniku,ale co tam - zjemy:)) A potem jeszcze zabrałam się za gołąbki. Zajęcia więc w kuchni. w przeciwieństwie do Syzyfa - te zajęcia lubię. MARII - fakt,6 zł to bardzo niewiele. kontakt z ludżmi - bezcenne.A już noc z Wnusią !!!! chyba nie umiałabym w obecnych czasach żyć,gdybym była na miejscu młodych ludzi. Trudno nam było za komuny,ale czy teraz jest inaczej? Inne trudności i tyle. Młodzi z "własnym gniazdem" wcale nie mają lepiej niż my kiedyś. Kredyt z banku - niewolnictwo i nerwy na lata. 123 - nadal stare aktualne pamiętacie słowa piosenki" "jakże ja się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń....." Noo tak,tym razem bez kłopotu mogę zrobić gołąbki:D:D, jest kapusta i mięso!! Pamiętacie czasy jak było o kapuste trudno? Mam gdzies jeszcze kartkę,jak M napisal mi informację,gdy wróciłam z pracy.a on gonił na 2 zmianę: " ZIEMNIAKÓW NIE DOSTAŁEM "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po 50
trudno w tym wieku znaleźć prace a bez kasy wiadomo jak to jest a jak nie daj Bóg człowiek nie ma jakiego oparcia w rodzinie to jaka sekta sie nawinie na łatwy łup i jak to mówią może być zmiana dup ....... żartuje sobie ale jak kasy brak to cienko się przędzie ....... ja akurat mam dużą rodzinę :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Livio pamiętam te czasy.Kapusta to mały pikuś .Kiedyś wysłałam starszego S po sałatę.Okazało się .ze on nie bardzo kojarzył sobie jak ona wygląda i przyniósł mi kapustę.Pytam go co to jest.Sałata, odpowiada.Natychmiast wykryłam braki w wychowaniu i nieświadomości mojego 13 letniego syna.Długo zachodziłam w głowę jak on nie mógł odróżnić sałaty od kapusty.Zrozumiałam po latach.Teraz też nie bardzo jarzy.Zielone to było i podobne.Ot tam ,takie przyziemne sprawy. Globusiku , brakowało mi Ciebie , ale nadrobiłaś .Tak pięknie opisałaś Wasze rodzinne spotkanie. Odpoczywajcie dziewczynki.Jutro niedziela.Śpię do 11.Powiedzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię wszystkim Paniom Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero mala usnęła.Babcię kocha ale do spania wołała :mama, potem Madzia. Mała a już mądra. Miałam jeszcze gości, wyszli ze względu na smerfetkę:D, która chciała spać.Ciekawe , o której zrobi pobudkę? Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po 50
jesteście WALNIĘTE!!! Jakaś Marii, globus i.. reszta menażerii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po 50
i livia a co to jedendwatrzy?! Nie macie swojego życia w realu???? Tak, dlatego tu każdego dnia od rana siedzicie:P Wasze życie to pisanie, nie macie przyjaciółek w prawdziwym życiu. Jakby wam skasowano kafe, popadniecie w depresję! Nie b edzie sensu w życiu! Babole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTOŚ TU MÓWI O SENSIE W ŻYCIU :D:D JAK MASZ i ZNASZ SENS TO DLACZEGO TU ZAGLĄDASZ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27r
Witajcie drogie Panie. Ja tez juz nie spie... podaje kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE NIEDZIELNIE. własnie kogut zapiał z oddali a ptaki już na pełnych obrotach. 123- śpij sobie smacznie i odpoczywaj - niech Ci przyśni się ZIELONE :D W końcu co za róznica - sałata,kapusta - mój S. tez w tych sprawach był cienki:) a jak się ożenił - to się odmienił:D,nadrabiał zaległości w kuchennych tajemnicach -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Prinss - kawą się częstuję i częstuję świeżym chlebem - przydałby się smalec ze skwarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - Smerfetka zapewne jeszcze śpi, przytul się do niej - to jest sens życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - o czym snisz? oj, a mnie śnilo się coś niebieskiego......noo ,acha MIGDAŁY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Kochana Liuio od razu kawka mi lepiej smakuje-w towarzystwie razniej. Brrr..smalec ojjj-juz jako 5 latka nie lubilam tego. Poprosze o swierzy pl chlebek z ogorkiem kiszonym...mniam mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! pobudka o6 rano, mleko w butli i zabawa w najlepsze.Jestem już po kawce:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×