Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Jedyneczko Nie,Junior nie jest w Gdańsku na szczęście Do Gdańska mamy 60 km a syn jest 25 km od nas ;) Komunikacja nie działa,pociągi nie jeżdżą... Wracaliśmy wieczorem do domu i bardzo źle się jechało,wycieraczki na najwyższych obrotach,nie nadążały zbierać wody z szyby Ledwo weszliśmy do domu i zerwał się wiatr :( Dzisiaj spokojnie ale żywioł i tak porobił wiele szkód Jednego dnia spadło u nas tyle deszczu co w dwa miesiące :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny widziałam zalany Gdańsk i nie tylko.Jestem przerażona i smutna. Jak ci ludzie mają się pozbierać z tego kataklizmu. Zamach w Nicei: początkowo myślałam,że to powrót do zdarzenia które było wcześniej. Wsłuchałam się w wiadomości i nie mogłam uwierzyć:(,że to świeża tragedia .Mimo zapowiedzi,że walczy się z terroryzmem nie wiele zmienia. Ostatnimi czasy jest ich coraz więcej ...takie jest moje zdanie. Nigdzie nie można czuć się bezpiecznie:( x U mnie dzisiaj nie pada , wiatr też umiarkowany. x Pozdrawiam i spokoju życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Najpierw Francja dzisiaj Turcja.Czym przywita nas niedzielny poranek?:( x Zapraszam na kawę. x Życzę spokojnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Jeszcze nie czytałam wiadomości... ale już mam ciary. Od rana biegałam po bazarku,pogoda sprzyjająca. Imuś co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jakoś nie mogę się ostatnio wyspać... Jedyneczko W dalszym ciągu to samo ;) Junior dostał kartkę z 35-cioma ćwiczeniami mięśni twarzy Ćwiczyć to on by mógł w domu Założyli mu wenflon,tylko nie wiem po co,skoro i tak mu nic nie dają Ja po takich igłach mam zator w żyle i źle mi się to kojarzy :( Biegasz po bazarku... U nas pogoda pochmurna,nie chce się wychodzić z domu Globusiku Zostaje chyba nam tylko modlić się do Boga o pokój na świecie Bo co możemy zrobić,my szaraczki? ;) Marysiu Wpadnij choć na chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć,witaj:-) W sumie bez sensu ten wenflon,takie przepisy mają. U mnie też żyły pękały,nawet nie chcę tego wspominać. Imuś,czyli bez żadnej poprawy? chociaż minimalnej? a oko mu zakleili? X U mnie wreszcie słonko zaświeciło. Wczoraj wieczorem zawieźliśmy naszego zajączka do lasu:-) raczej na łąkę.Podrósł,je koniczynę,niech sobie radzi. Zostawiliśmy go z dala od zagród domowych,wybraliśmy piękny krzaczek na polu,myślę,że mu się spodobał:-D Przed wyjazdem w pole Jasiunia (właścicielka zająca,a nasza sąsiadka)napoiła go mlekiem i nakarmiła koniczynką;-) X Spokojnego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Nie ma żadnej poprawy Oka mu nie zakleili,następnego dnia dopiero dostał gazę z solą fizjologiczną Kupiłam mu sztuczne łzy i ich używa Niech zajączkowi służy wolność :D Spokojnego weekendu to ja już nie mam ;) Mamy niedaleko lotnictwo wojskowe Urządzili sobie dzisiaj święto Latali nad naszym domem,że aż cały drżał :O Pies nie wiedział co się dzieje Ludzie wpadli w panikę,że to w związku z zamachem w Turcji :D Wrzuciłam filmik na fb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie u mnie dzień był słoneczny i ciepły. Posiedziałam na powietrzu i tak prawie minął. x Imuś bardzo liczę na wizytę neurologa. Oprócz ćwiczeń samemu myślę ,że zaleci Juniorkowi zabiegi typowo rehabilitacyjne.Ja w nie wierzę. W naszych szpitalach tak jest,że w weekendy ,święta chorzy leżą i czekają na zmiłowanie:( bo nic się nie dzieje. Moja koleżanka jest po operacji.Ze względu na moją opryszczkę nie mogę jej odwiedzić. Może niedługo się jej pozbędę. Dostałam od synowej Heviran. Mam nadzieję ,że pomoże. Czekam na poniedziałek i odpowiednie leczenie Juniorka. x Jedyneczko zajączek na pewno sobie poradzi.Miał szczęście , jest już większy i zadba o siebie. x Marysiu Twojego miasta chyba nie zalało???? napisz kilka słów. x Pozdrawiam i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę ;) Globusiku Na razie wykluczyli boreliozę u Juniora Podejrzewają ucisk nerwu,który znajduje się gdzieś przy czaszce I z tego zrobił się paraliż :( Za chwilę wybywamy do szpitala Miłej niedzieli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaczynamy dalszą codzienną podróż. Zapraszam na kawę. x Ime Okazuje się ,że może być trudna sprawa do zdiagnozowania i leczenia.:(:( Wierzę,że lekarze sobie poradzą.Z całych sił trzymam przysłowiowe kciuki. Trzymaj się kochanie. Daj znać❤️. x Jedyneczko co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Cię Globusiku i dosiadam się do pachnącej kawy;-) Wróciłam z poniedziałkowego rynku. Nie mogłam się oprzeć i zakupiłam kilka roślinek. Przyjeżdżają na rynek ogrodnicy i zawsze jakąś perełkę wynajdę. Po za tym nic ciekawego się nie wydarzyło. Wczoraj prawie cały dzień leżakowałam;-) Padało cały dzień:-( Lipiec nam ucieka,ni to lato ni jesień? Imuś kawka i my na Ciebie czekamy. Marysiu co tam,puk,puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami Na kawę czasu brak... Juniora badają dzisiaj z każdej strony Ale to dobrze,niech badają Dam znać wieczorem co i jak Pozdrawiam cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyhy. Moje okna umyte i już brudne po ulewach. Syzyfowe prace:) Ime mam nadzieję, że z Juniorem lepiej. Wirusowe zapalenie nerwu? Cofa się po antybiotyku i rechabilitacji. Będzie dobrze. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysiu Zdaje relację...;) To nie wirus Może gdyby to była wirusówka to włączyliby antybiotyk Junior gorączki nie ma... Od jutra dostaje lek doustnie(encorton) Zanudzam Was tymi szpitalnymi wiadomościami Psieplasiam :) Marysiu Moje okna też zachlapane :D Mam do wyboru...umyć okna,samochód,który ofajdały gapy przed szpitalem,skosić trawnik...albo mieć wszystko w d...;) Ja chcę na urloooooppppp 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie pochmurno i chłodno. Niedługo imieniny Anki. Przysłowie mówi ..... chłodne wieczory i ranki. Czyżby lato prawie za nami. Nic to na poprawę samopoczucia zapraszam na kawę. x Ime dobrze,że Juniorka dokładnie przebadają. Już zaczęło się leczenie jest szansa na poprawę.Poczytałam o leku , ma szerokie działanie. Za wiadomości nie przepraszaj . Trudno przemilczeć problemy czy radości jakie wynikają każdego dnia. Imuś masz prawo być zmęczona. Ostatnimi czasy żyjesz na wysokich obrotach. Olej sprawy mniej ważne. Samochód umyje deszcz:) Moje okna są brudne a parapety tym bardziej. Wysiadują na nich ptaszki rożnego kalibru. Oczywiście po sobie nie sprzątają:D Nie zabieram się za mycie ponieważ codziennie pada deszcz. Trudno tak musi być. Pozdrawiam wszyściutkich. x Marylko lubię mieć okna czyste .Niestety aura nie pozwala na to. Nie wiem kiedy się zmobilizuję i znowu umyję. x Jedyneczko Obiecywałam sobie,że nie będę zajmować się kwiatami w domu. Długo nie wytrzymałam i powolutku wyrasta coś na parapetach. Ostatnio dostałam ......afelandrę.... poczytałam o niej. Jest trudna w pielęgnacji. Trudno! troszczę się o nią. Jeżeli mnie nie zaakceptuje wyląduje w koszu. x dzisiaj mam ostatnią wizytę u dentysty!!!!!! oby tak było. x Dobrego dnia i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Polskie przysłowia": - Nie taka baba straszna... jak się umaluje. - Ten się śmieje ostatni... kto wolniej kojarzy. - Kto pod kim dołki kopie... ten szybko awansuje. - Nie pożądaj żony bliźniego swego... nadaremno. - Jak cię widzą... to pracuj. - Tym chata bogata... co ukradnie tata. - Kto rano wstaje ten... idzie po bułki. - Nie ma tego złego... co by nam nie wyszło. - Jak sobie pościelesz... to mnie zawołaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Globusiku dzięki za kawkę ... Przyglądam się Twoim kwiatom na parapecie;-) Kiedyś dostałam afelandrę na imieniny.Krótki żywot miała na moim parapecie:-( Była przepiękna,miała czerwony pióropusz.Stała na południowym oknie,chyba za dużo słońca miała. Imuś jak możesz nas zanudzać:-( Jesteśmy ciekawe i w miarę możliwości wspieramy Cię. Jeżeli jest diagnoza,to i leczenie powinno być.Oby skuteczne. Pisz nam koniecznie jakie są postępy w leczeniu. Marysiu z oknami wszystkie mamy tak samo:-D Dobrego dnia wszystkim do uzdrzeni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cuś mi się wydaje ,że jest STOP!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku Dziękuję za wsparcie ❤️ Wolałabym pisać o radościach,no ale cóż...samo życie ;) Junior cały czas tylko płacze,nie chce ćwiczyć :( Lekarze i pielęgniarki mówią,że to leń Zgadza się... Po kim on to ma? ;) Kupiłam ostatnio storczyka i... Oczywiście już mu coś dolega bo te kwiaty nie chcą u mnie rosnąć :( Jedyneczko Tobie również dziękuję ❤️ Pomidory robią się czerwone Jedyna pociecha w tym wszystkim... Junior chce już wyjść ze szpitala,nie dziwię mu się Pisze,że jeszcze jakieś konsultacje mają być Ale czy go dzisiaj wypuszczą? Marysiu Miłego dnia,babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś trzymaj się chociaż Ty zdrowo. Z każdej strony Cię dopadło:-( Juniorowi się nie dziwię.Jeżeli leki może przyjmować doustnie.... Pielęgniarki niech nie oceniają :-( nie zgadzam się z takimi opiniami dzieciak ma wakacje,młodość go wzywa,a tu z wykrzywioną buzią musi walczyć:-( i na dodatek nie wiadomo jak to długo potrwa:-( Myślę,że w domu rehabilitacja byłaby bardziej skuteczna. Imuś miejmy nadzieję,że lek będzie skuteczny. Pa,bądź zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjmowanie leku encorton bardzo często kończy się cukrzycą-jak nic nie wiadomo to podają encorton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rert643535345321
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi; a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc. może was namierzyć i podglądać. Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+/(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... X Z czasem coraz więcej urządzeń posiada ukryte kamerki połączone z WIFI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też brałam Encorton, jakoś nie mam cukrzycy Babki Auto umyte, odkurzone Trawnik skoszony, pomidory podlane i nawet dwa zjedzone :) Chata posprzątana :) Junior nie chciał dzisiaj naszej wizyty żeby nie płakać:( Prawdopodobnie jutro wychodzi... oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem wkurzona. Może uspokoi mnie kawa. Zapraszam. x Jedyneczko myślałam ,że tylko u mnie cała strona jest zajęta przez panią Bojarską. Mam trudności żeby do Was napisać. Ja też nie liczę na długi żywot afelandry .Jeśli nie podoba się jej wyląduje w śmietniku. Jestem zdania ,że kupowane kwiaty bardzo często zarażone są pasożytami. Chorują i zarażają następne. Dlatego nie mam chęci zajmować się powyższymi sprawami:D:D x Imus czy lekarze postawili konkretną diagnozę???? wiem ,że czas wakacji dodatkowo denerwuje Juniorka. Może w domu będzie chętniej ćwiczył. Myślałam,że będzie miał zabiegi rehabilitacyjne typu laser,diadynamik .... no cóż mam nadzieję,że lekarze wiedzą co można , a czego nie!!!!!! x Oj Babki o sobie aż ie chce mi się pisać. Mam dość dentystów!!!!! Wczoraj miał być koniec.Niestety nawalił technik. Jedną koronkę spartolił:( Jutrzejszy dzień zacznę od dentysty , następnie kontrola u weterynarza. x Dobrego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×