Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Imuś cześć :-) Teraz zajrzałam;-) Muszę obejrzeć sobie ten odkurzacz:-D Może i mnie się przyda;-) Najbardziej to do auta. Mamy w moim mieście dwa przejazdy kolejowe,które wiecznie są zamknięte kiedy jadę.Jeden jest w drodze do mamy,a drugi na RODOS:-) Zamiast tracić czas na stanie ...taki odkurzacz przydałby się:-D Kurzu na przykład w moim aucie niet;-) Wycieram chusteczkami nabłyszczającymi podczas postoju:-D Upał ,skwarzy,ale jeszcze nie narzekam....Za wiatraczek dzięki;-) i za @ 👄 Wczoraj odebraliśmy p. W ze szpitala.Jak nowo narodzony:-D Przyjechał do niego brat z Gorzowa,jakiś czas pobędzie. Globusiku co porabiasz?? Leczo upichciłam z doskoku,takie bezmięsne. Cukinia,pieczarki,papryka.Zapraszam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry w upalny poranek. Zapraszam na czarnulkę. x Jutro koleżanka wychodzi ze szpitala. Marzą się jej szare kluski. Spełnię to marzenie. 3 sierpnia jedzie do sanatorium. Jest jeszcze taka słaba. Nie wiem jak sobie poradzi. x Mnie też się śni odkurzacz coby wszystko za mnie zrobił.:) Niestety chyba nic z tego nie będzie.Najlepszym urządzeniem są moje ręce:D x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Dzięki za kawkę. Zaspałam dzisiaj....Kręciłam się całą noc gorąco w pokoju i w sumie nad ranem sen mnie dopadł. Globusiku:-D chorzy często mają zachcianki....ja swojej mamie do szpitala po drugim tygodniu pobytu,codziennie woziłam ogórki kiszone;-)Połykała je ze szczęściem w oczach:-D Lubię szare kluski;-) Twojej B życzę zdrowia. Imuś co tam? wpadaj na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku Też lubię szare kluski :D To bardzo miłe,że spełnisz marzenie koleżanki :D Junior po wyjściu ze szpitala,też miewał różne zachcianki ;) Zaraz pierwszego dnia,zrobił lody truskawkowe w nowej maszynce :) Tak Globusiku...nie ma to jak nasze ręce :D Jedyneczko Mamy podobny patent na postojach :D A mówi się,że kobiety mają bałagan w aucie ;) Nie mogłaś spać? U mnie pootwierane co się da ale też ostrożnie przy Juniorze... Wczoraj chciałam zapisać go do neurologa w naszym ośrodku zdrowia...zapisy w połowie września :O Będę musiała szukać prywatnej wizyty? :( U Was zapowiadają burze :O Uważaj na siebie ;) Marysiu 🌼 Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś siemka Burze są codziennie po 16;-) Lipcowe...przychodzą nie wiadomo skąd i szybko przechodzą.Wczoraj deszcz zaskoczył przechodniów. Lało niesamowicie,grupa ludzi biegła na bosaka:-D Przypomniały się mi dawne,młodzieńcze czasy i deszcze upalne dni i bieganie na bosaka... Imuś,a ten odkurzacz to duży masz,jak rozumiem na akumulator? Pa,pa. Dzisiaj mój braciak ma przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Odkurzacz nazywa się Zelmer Cito Plus akumulatorowy Sprawdzisz sobie w necie ;) Miłego dnia z braciszkiem ;) :) Globusiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej . x Imuś dzięki, ja Ci odpowiedziałam:) U mnie jest tak parno,że wyszłam z domu i aż mnie cofnęło do tyłu. Miało być wyjście dłuższe ale skończyło się na najbliższym sklepie. Troszeczkę pokropiło deszczem i jest jeszcze bardziej parno:) x Jedyneczko zaraz będę czytać o odkurzaczu. Może się zrujnuję:) przecież odkurzyć włoski mojego kocurka to sprawa nie łatwa. Jedynko czekasz na gościa.? Wyobrażam sobie szczęście Mamy. Pamiętam jak to było w moim domu. Mama od rana stała w oknie i wyczekiwała. Cuś po niej odziedziczyłam .Jeśli ktoś ma przyjechać stoję w oknie:) Przyjemności z wizyty życzę. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo:-) Kawa zaparzona,zapraszam:-) Brat szybko nas odwiedził:-D Mama miała niespodziankę,najprawdziwszą.Wracała z poczty i kogo widzi pod drzwiami?? Szczęśliwa. Do mnie wpadł braciak na 10 min;-) i pojechał do domu.Zresztą i tak nie miałam czasu z nim zagadać:-( X Globusiku u mnie też bardzo ciepło. W nocy 20 stopni.Dzisiaj bez słońca,chyba pokropi. Imuś obejrzałam sobie sprzęt;-) dzięki za info:-) Niech Ci służy jak najdłużej. Dobrego dnia Wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko dzięki za kawusię. Oj wizyta była króciutka.Mama nawet nie zdążyła się nacieszyć.No cóż wszyscy pędzą ...takie czasy. x Imuś Faktycznie przy odkurzaniu plecy odpoczywają. Dla mnie bardzo wskazany. x Za oknem troszkę chmurek i chłodniej. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Byłam u ubezpieczyciela i złożyłam wypowiedzenie. Mam kilka przyczep ubezpieczonych w PZU.Podwyżki ubezpieczeń prawie o 100% W końcu wiadomo... 500+ od kogoś trzeba zabrać,żeby komuś dać... Ech,szkoda gadać. Jest duszno,nie ma czym oddychać. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Dziękuję za kawę...bardzo się przyda bo źle spałam Jakiś koleś w nocy latał mi koło ucha Dopiero jak mu powiedziałam,że mam męża,to się odchrzanił ;) :D Mieliśmy dzisiaj pojechać nad morze I co?! Pogoda się zepsuła :( W nocy padało,teraz jest chłodniej Jedyneczko Znam ten ból z PZU M jest dodatkowo ubezpieczony w ING,co chwila podwyżki składek Policzyłam,że w ciągu 12 miesięcy,płacimy bagatela...5160 zł :O A gdzie reszta? Globusiku Tobie daję cynk,że ten odkurzacz jest jakby trochę ciężkawy ;) I kto ma problem z rękami,ten nie da rady nim operować Ja jestem nim zachwycona ;) Masz @ ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jesteśmy na nowej stronie , taki bałagan w.... kafe ..... że trudno się zorientować. x Prawda Jedyneczko Ja w tej instytucji mam ubezpieczone mieszkanie. Co chwila przysyłają mi oferty ,oczywiście celem podwyższenia opłat. x Imus niesamowicie dużo kasy płacicie.Czy kiedyś się skończy ten drapieżny czas. Moim zdaniem nie. x Dzisiaj znowu byłam na kontroli z Pusiem. W moim odczuciu kotek jest OK. Oczko normalnie otwarte.Jest wesoły , chętnie je i bawi się. Usłyszałam,że za tydzień znowu mam być na kontroli. Zastanawiam się o co chodzi???? czy mam być po to by płacić za wizytę. x No dobra trochę sobie ulżyłam. Mówię Wam do uzdrzeni. Za tydzień decyzję podejmę sama. Jeśli będzie tak jak jest nie pójdę .Kontrolę przeprowadzę sama:) Samo życie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem gotowa na spotkanie. Dzień dobry. Zapraszam na kawę. x Noc była deszczowa. Ranek pochmurny. x Niestety koleżanki nie wypisali do domu. Noga nie wygląda najlepiej,Chirurg dzisiaj ma podjąć decyzję co dalej. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dzień dobry:-) Dzięki za kawkę. Jestem po miejskim obchodzie,deszcz mnie napotkał... Wczoraj grzmiało,wiało i padało. Mój starszy S wracał burzą z pracy,zepsuła mu się szyba od strony kierowcy nie mógł jej zamknąć,możecie sobie wyobrazić co się stało:-( Usterka jest już naprawiona,ale auto do suszenia;-) Uroki dojazdów do pracy. Dziewczyny koniec miesiąca:-( Do roboty..... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku Kawka wyborna,dziękuję :D Współczuję koleżance :( Ale przynajmniej Pusia wraca do zdrowia Jedyneczko Widocznie nasi starsi S tak mają :D Mój też szarpał się z szybą w samochodzie ale wtedy padał grad wielkości śliwki :O Jutro czeka nas wyjazd Wspominałam Globusikowi o tym... Mam nadzieję,że pogoda będzie nam sprzyjać ;) Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bijącym sercem przeczytałam dzisiaj ostrzeżenie Radia Zet,że wycofują partię Encortonu bo może zawierać szkło Podali numer i serię wycofywanego leku Wśród nich nie znalazłam na szczęście partii Juniora... Cały kubeł przetrząsnęłam w poszukiwaniu fiolki bo lek został już wykończony przez Juniora...wczoraj Aż mi włosy dęba stanęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Ciche dzień dobry Zostawiam parującą kawkę i na paluszkach zbieram się do drogi Bywajcue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Imuś Też słyszałam o wycofaniu tego leku. Nie skojarzyłam z Juniorkiem. Życzę Wam szczęśliwej drogi . x Jedyneczko z zadumą żegnam lipiec. Sierpień zacznie przypominać o zbliżającej się jesieni. x Koleżanka wczoraj wróciła do domu. Taka była decyzja chirurga. Oczywiście przygotuję jej szare kluski. x Spokojnego weekendu dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Imuś szerokiej drogi,szczęśliwego powrotu Pisz z doskoku;-) Globusiku witaj. Zostawiłam jeszcze na dzisiaj papierkowej roboty,ale już z górki. Tobie również Globusiku przyjemnego weekendu. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w domku :) Licheń zatloczony, upał straszny A u nas na Kaszubach burza i deszcz Junior stęskniony bo został sam na włościach... A mówił... nie wracajcie :) Ach ta młodzież :) A potem wiadomości na telefonie... co tak długo? Gdzie jesteście? Kiedy będziecie? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Imus dobrze,że szczęśliwie wróciliście. Słucham radia i wiem jak zatłoczony jest cały kraj. x Odwiedzam i pomagam "B". Powiem Wam tak ,że sama operacja "to nic" komplikacje pooperacyjne jakie ją dopadły mogą odebrać chęć do walki o życie:(. Na szczęście jest bardzo dzielna . Dzisiaj odjeżdża syn.Jutro jadę z nią na kontrolę do szpitala. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Globusiku za kawkę. Globusiku wszystko na Twojej głowie zostaje:-( To jest prawdziwa przyjaźń,na dobre i na złe.... Imuś uciążliwy,ale szczęśliwy powrót;-) Jak się czuje Junior? Nie mogę się obudzić,na zewnątrz ciemno i parno.. Wczoraj smaliło cały dzień,nigdzie nie wychodziłam,odrabiałam syzyfy;-) Dobrego dnia.Bądźcie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×