Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viceversa85

pierwsze randki i jego milczenie

Polecane posty

Gość odpieprz sie wreszcie od tego
tematu, bo pojecie o kobietach masz takie jak o lotach na ksieżyc !!! wypisujesz w koło macieju te same historie , ciagle tylko a gdyby ona to zrobiła czy tamto zrobiła , ksiezniczkowanie i hipokrytki etc .. juz sie czytac tego nie da , rozwalasz tylko temat, załóż sobie swój i tam głoś swoje poglady o kobietach / o których tak naprawde gówno wiesz / wracajacf do tematu.... chłopak sie dziewczynie spodobał, ale ona jemu najwyrazniej nie tak bardzo skoro tak to sie potoczyło żadne gdybanie tu nic nie da, jakby cos z tego miało być to by było zamknij autorko temat tej znajomosci i tyle nie ten to inny , facetów nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpieprz sie wreszcie od tego
tematu, bo pojecie o kobietach masz takie jak o lotach na ksieżyc !!! wypisujesz w koło macieju te same historie , ciagle tylko a gdyby ona to zrobiła czy tamto zrobiła , ksiezniczkowanie i hipokrytki etc .. juz sie czytac tego nie da , rozwalasz tylko temat, załóż sobie swój i tam głoś swoje poglady o kobietach / o których tak naprawde gówno wiesz / wracajacf do tematu.... chłopak sie dziewczynie spodobał, ale ona jemu najwyrazniej nie tak bardzo skoro tak to sie potoczyło żadne gdybanie tu nic nie da, jakby cos z tego miało być to by było zamknij autorko temat tej znajomosci i tyle nie ten to inny , facetów nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"i tam głoś swoje poglady o kobietach / o których tak naprawde gówno wiesz / " Haha, tka tak, zwlaszcza ze w wielu kwestiach kobiety mi przyznaly racje, chociazby w tej ze dla nich 10h to wiecznosc.. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to faktycznie okazałes sie
ekspertem wez sie nie osmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
A gdzie ja nsapisalem ze okazalem sie eksperetem? Prosze o cytat. Jelsi go nie podasz okazesz sie bezszczelnym klamca. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ci sie cos pomyliło
żądac czegos to mozesz u siebie w domu, jakm ci na to pozwolą myślisz, ze ktos bedzie zawracał sobie dupe szukaniem cytatów bo ty sobie tak napiszesz , idz na spacer i ochłon bo sie przegrzałes frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofikkow
Nie zadam tylko prosze! Naucz sie czytac to wtedy poromzwiamy! Ktos bezpodstawnie mnie o cos oskarzly, prosze wiec o odowdy. Brak dowod swiadczy o bezczelnosc tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt cie o nic nie oskarżył
tylko cie wyśmiał :) i nie nakrecaj sie tak bo to nie sala sadowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Wasza nagonka na moja osobe pokazuje jak brutalna jest prawda dla niektorych osob, stad to najezdzanie na mnie. Prawda bywa niewygodna, mamy tego przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapisz sie do stowarzyszenia
prześladowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsdsdsds, hahahahha nas irytuje Twoja głupota, którą pokazujesz w każdym poscie :) woszem w niektórych przypadkach masz racje, ale nie pozwalasz sobie nic powiedzieć, co jest śmieszne " Wasza nagonka na moja osobe pokazuje jak brutalna jest prawda dla niektorych osob, stad to najezdzanie na mnie. Prawda bywa niewygodna, mamy tego przyklad" to Ty sie irytujesz jak ktoś ma inne zdanie i obrażasz, aha i nie wiesz co znaczy słowo hipokryzja, hipokrytą to jest osoba, która robi jedno a mówi drugie robi, za plecami nadaje, obłudnik itp. Ile ty masz w ogóle lat, miałeś kiedys dziewczyne, wątpie, bo Twoje teorie są idiotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"dsdsdsds, hahahahha nas irytuje Twoja głupota, którą pokazujesz w każdym poscie " Podaj chociaz 3 przyklady mojej glupoty, prosze o cytaty. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez juz idz stad bo smucisz
idz na topik o wymaganiach kobiet i tu i tam piszesz dyrdymaly i krecisz sie w kólko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wasza nagonka na moja osobe pokazuje jak brutalna jest prawda dla niektorych osob, stad to najezdzanie na mnie. Prawda bywa niewygodna, mamy tego przyklad" pieprwszy przykład, mówisz o kimś, robisz dokładnie to samo, irytujesz się bo ktoś Ci zwraca uwage, a sam nie dajesz nikomu dojśc do słowa, bo TY MASZ RACJE ! przykład głupoty Gdybys nie byla ksiezniczka to bys mu to powiedziala, facet by wiedzial na czym stoi, podjalby decyzje i albo bylisbyscie razem albo zakonczylisbyscie znajomoscia i Ty bys sie nie meczyla, nie ludzial. No ale coz, za zachowanie ksiezniczkowate trzeba placic, poniesc kare. Ty wlasnie ponosisz, moze Cie to czegos nauczy, wyciagniesz jakies wnioski. Przykład skrajnej głupoty sądząc, że dziewczyna jest księżniczką, tylko dlatego, że zaledwie po 3 spotkaniech nie powiedziała mu, że chce z nim być, tylko czekała aż się rozwinie sprawa, ale Ty tego nie rozumiesz.Może sie wstydziła, bała, było jej głupio gdyby powiedział, że nic z tego. Teraz może za to płaci, ale ten typ to frajer, a mi sie wydaje, że jestes podobny do niego, dlatego oczekujesz ze laski maja działać pierwsze :) Ale TY jestes. Jesli sie zachowujesz w stosunku do niego jak kolezanka to on tak samo sie zachowuje w stosunku do Ciebie, moze nawet nie pomyslal ze mozesz go traktowac jako cos wiecej niz kolege! i kto ma wyciagnąc pierwszy rekę? ta sama droga, on mysli ze on jest kolega, ona ze kolezanka, błędne koło, ale ty twierdzisz, ze to ONA ma pokazac jak jej zalezy, a jesli nie to jest ksiezniczka HAHAHAAHHAHAAA, spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
" pieprwszy przykład, mówisz o kimś, robisz dokładnie to samo, irytujesz się bo ktoś Ci zwraca uwage, a sam nie dajesz nikomu dojśc do słowa, bo TY MASZ RACJE ! przykład głupoty" konkrety, cytaty prosze. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
". Teraz może za to płaci, ale ten typ to frajer," Tak jest frajerem bo nie lata za nia jak glupi, nie zabiegal o nia itd. dlatego jest frajerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa nie chodzi o latanie, tylko o głupiego sms jak minął dzien !!!!!!!!!!!!!!!!, jednego zasranego sms do chuja, wiadomość raz na tydzień w postaci spotkamy się nazywasz lataniem? czyli jak będziesz z dziewczyną to wyslesz jej jednego sms na dzień, bo ona struga księżczniczke, a Ty nie jesteś frajerem, który będzie chciał się skontaktować z swoją dziewczyną ( ty nazywasz to frajerstwem) -chyba przeżyłeś jakiś poważny zawód miłośny Racja, szkoda ze musze to czynic bo do Was, ksiezniczek nic nie dociera, kiedy zrozumiecie ze jestescie hipokrytkami wygodnymi. Kiedy zmienicie swoje podejscie? ja mam swoje, ty swoje, gówno ci do tego, obrazasz w kółko słowem hipokrytka któregi nie znasz, zero kultury, to dlatego żadna Cie nie chce, niedośc ze frajer, to bez kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka ze gdyby ten frajer odezwal sie ze dwa razy to juz by byli razem i tutaj nie potrzeba zadnych skomplikowanych teorii. Wiecie dlaczego sie nie odezwal? Bo mu nie zalezy i tyle. Wlasnie jedyna szansa w tym ze mu napiszesz ze nie potrzebny ci kumpel wtedy moze cos sie zmieni a jak nie to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] KingOfMen Ciebi by taki tekst ruszył?? bo wczoraj jeden mi napisał, że już sam nie jest [ale nei wiem czy ściemy nie wali, bo z nim to tak zawsze, że nei wiadomo czy psizę na serio czy sobie żartuje] to napisałam mu , ze w takim razie kończymy znajomość bo już nie widzę motywacji do pisania to mi nawtykał, że ja to tylko piszę by z kimś związek stworzyć, napisałąm, że tak nei jest ale nei potrzebuję więcej takich znajomości do pogadania na gg generalnie jakby się wkurzył napisał , że on by nei chciał kończyć rano na trzeźwo przemyślałam , że faktycznie głupio zareagowałam, za emocjonalnie;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu odpisujecie
temu kolesiowi. IGNORANCJA go stąd wykurzy. Nie rozumiecie ze to miejsce to jest jedyny jego kontakt z kobietami. A ponieważ odpisujecie, on jest. Zlejcie go zero odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareksas
To ze musicie sie az laczyc, ustalac taktyke wobec usera dsd pokazuje jak bezradni jestescie wobec niego. On sam, piszac zazwyczaj prawde tak wasz deklasuje ze musicie sie laczyc, stosowac apele by moc sie przeciwstawic. Ten caly dsd bije inteligencja was wszystkch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia Czemu za emocjonalnie? Od rozmowy na gg o glupotach masz pewnie kolezanki. On sie wkurzyl czyli troche go to ruszylo, nie chce konczyc czyli to dobry znak. Nie odzywaj sie teraz pierwsza do niego. Jak odpisze to znaczy ze moze byc cos wiecej. Poszlas do przodu a tak dalej by sie konczylo bezproduktywnymi rozmowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanskaaans
"najpierw nalezy się poznac, a dopiero potem zrozumiec, czy o taki zwiazek mi chodzi" Autorka z tego co pisała od razu poczuła, że to jest to. Tym bardziej, że na początku się całowali. Trochę moim zdaniem ona tu popełniła błąd bo za bardzo z grubej rury na początku pociągneła, skoro na początku trzeba się poznać. A co do reszty moim zdaniem w 70% dobrze podjeła resztę działań. Podjeła rozmowy, zaproponowała spotkania. Do jednego czy dwóch tu widzę chyba doszło ( sorry nie przeczytałem dokładnie). I na spotkaniu koleś zaproponował wycieczkę. Ale to raczej wyglądało jak by brał ją na litość bo powiedziała ale ci fajnie. Co znaczy możesz z nami jechać?. To chyba jakaś parodia!. Gdyby mi na dziewczynie zależało to bym nie powiedział z nami tylko zemną. Była by to propozycja oczywiście. ALE ZE MNĄ!. Mimo, że jestem facetem, który uważa, że obie strony powinne się starać, uważam jak dsds mamy podobne poglądy. To teraz z autorki jestem zadowolny. Ale dlaczego napisałem, że w 70% podjeła dobrze działania? Ano dlatego, że wyjaśniło to sytuacje na 99%. Żeby na 100 się upewnić, można by bu walnąć bezpośrednio i się zapytać co dalej? Poco na początku zrobił takie zagranie?. I jak od początku posrzegał relacje. Ale to trzeba być stanowczym i bezpośrednim. Ale i tak dobre kroki były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanskaaans - piszesz z sensem, jasne ze obie strony się musza starac, ale dsds ma jakies problemy z kobietami, bo to co tu wypisuje to jakas paranoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"tanskaaans - piszesz z sensem, jasne ze obie strony się musza starac, ale dsds ma jakies problemy z kobietami, bo to co tu wypisuje to jakas paranoja" Haha, dobre. Tanskaans ktory ma podobne poglady do mnie pisze dla Ciebie z sensem, a ja to co wypisuje to paranoja hahah Logika kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie chodzi o
inteligencje. tylko namolnosć paranoiczną. normalnemu powiesz idź stad i pójdzie, a choremu psychicznie tak nie powiesz, bo jak mu się to mówi to zaczyna być jeszcze bradziej nienormalny i namolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viceversa85
tanskaaans - dzieki za pochwalenie moich krokow;) wszystko co robilam mialo chyba na celu wyjasnienie sytuacji przy jednoczesnym nie narazeniu sie na odrrzucenie (zeby sie nie czuc jeszcze gorzej). To jakis rodzaj samoobrony a nie ksiezniczkowanie. Jego kroki mi raczej z czasem tylko pokazaly, ze on nie ksiezniczkuje (nie czeka na moje dzialanie) tylko, ze mu nie zalezy. I teraz ostatnie co ja chyba powinnam zrobic to na jego ewentualny nastepny sms z propozycja spotkania napisac wlasnie, ze nie kumpelstwo mnie nie interesuje. Chociaz zabrzmi to niestety jak lament zdesperowanej samotnej kobiety, ktora szuka za wszelka cene zwiazku.. Ale moze znajde lepsze slowa na to samo;) I jesli on napisze: ok (a pewnie napisze) nie bede po nim plakac. Najgorze, ze bede musiala sie zastanawiac co jest ze mna nie tak, ze znowu nie wyszlo. Jest tez mozliwe, ze jak mu zasugeruje, ze chcialabym czegos wiecej jemu sie oczy otworza.. Ale nie nabijajcie sie ze mnie, bo tak naprawde w to nie wierze. Chcialabym w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
"Najgorze, ze bede musiala sie zastanawiac co jest ze mna nie tak, ze znowu nie wyszlo. " Oczywiscie ze warto sie zastanowic nad soba, nad swoimi niepowodzeniami w relacjach z plcia przeciwna, ale nalezy pamietac by nie popadac w skrajnosci. Relacje damsk-meskie to gra 2 osob, ich przebieg zalezy od 2 osob, niezawsze wina jest tylko po jednej stronie. Zapewne cos zle robisz, ale czy to jest jedyna ale glowna przyczyna twooch niepowodzen?Zapewne nie. Nie zapominajmy tez ze nie kazdemu jest pisana druga polowka. Wiem, zabrzmailo to bardzo pesymistycznie, szczegolnie dla samotnyhc kobiet ale taka jest prawda. Niektorym jest pisane zycie w pojedynke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Czy kobieta bez faceta i facet bez kobiety ma sie czuc gorszyhc od tych co z kims sa? Absolutnie nie. Zrozumcie ze o wartosci faceta nie swiadczy fakt posiadania lub nieposiadania kobiety, analogicznie jest z wartoscia kobiet. Nie budujmy swojej wartosci na 2 polowce, nie leczmy sobie nimi kompleksow. To nie swiadczy bynajmniej o nasze fajnosci(bo ktos z nami chcial byc) to swiadczy o naszej slabosci, zakompleksieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miewiórka
Olewamy takich, którzy siedzą na forum dyskusyjnym, a nie umieją dyskutować. Mam taką sytuację teraz, że byłam na randce, było dosyć fajnie, pod koniec zaproponował następną, ja mu powiedziałam, że chętnie. Od tego czasu w ogóle nie zadzwonił, inna sprawa że nigdy nie dzwonił, zawsze rozmawiamy na żywo. Jak się gdzieś spotkamy, to wspomina cos o drugiej randce, ale nigdy nie napisze smsa, nie zadzwoni, chociaż jak ja mu dwa razy napisałam, to zawsze odpisał. Zainteresowany czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×