Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielony22

Wprowadzenie do seksu

Polecane posty

Gość Zielony22

Jestem zielony w sprawach seksu. Mam 22 lata, gdzie znaleźć kogoś kto mi pokaże seks? Chciałbym przeżyć pierwszy raz. Przyznam też się trochę obawiam, że mój brak doświadczenia wyjdzie na jaw. Jak się czyta komentarze w rodzaju "czy prawiczki są normalne" to człowieka skręca! Jestem normalny, zadbany, wysoki, kulturalny, ale strasznie nieśmiały! I tylko to mnie blokuje, ale jak mocno. Czasem nie mogę wytrzymać popędu seksualnego już. Macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłem nieśmiały , podobny do ciebie ale 5 lat O2 zmieniło mnie na zawsze dzis jestem prostakiem i burakiem ale przynajmniej nie rucham prawicy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowamalina
Pokaże? A nie lepiej uczyć się z kimś od początku, kiedy dla obojga seks i poznawanie siebie i swoich reakcji jest nowością? Brak doświadczenia zawsze wychodzi na jaw to widać od pierwszych chwil. Szczególnie brak pewności siebie. Ale jeśli dotyczy to obu stron, to już nie jest tak strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony22
No fakt jestem niepewny siebie gdy chodzi o seks. Jak się stopniowo tego nauczyć?? Pewnie mnie skrytykujecie za podejście: chciałbym najpierw pouprawiać seksu tyle żebym miał normalny poziom pewności siebie w tym temacie a potem się zacząć spotykać tak na poważnie z dziewczyną i wiedzieć wszystko żeby mnie nie skrytykowała, bo to bardzo bolesne by yło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowamalina
To chyba szybciej Cię skrytykuje kobieta, która nie będzie miała cierpliwości do Twojego braku wiedzy na ten temat i obycia w tych sprawach. A od dziewczyny, której będzie na Tobie zależało nie usłyszysz nic przykrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony22
Czyżby, jak czytam to forum to kobiety bardzo psioczą na facet bezz doświadczenia! Że to nie normalne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swertyss
Dlaczego? To słodkie kiedy facet nie jest takim "ruchaczem" tylko nie ma doswiadczenia. Wtedy mozesz uczyc sie wspolnie z dziewczyna, to da Ci duzo frajdy, a jej bedzie milo, uwierz mi. Dzisiejsze czasy sa niestety takie ze niedlugo 16 letnich prawiczkow czy dziewice bedzie sie uwazac za cos dziwnego. Masz 22 lata, jestes mlody chlopak, jakbys mial 40 to bys sie martwil. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony22
Dzięki swertyss. jednak moja perspektywa ciągle mnie dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swertyss
Na prawde nie masz sie czym dolowac! Z tego co piszesz jesteś fajny facet, wiec to kwestia czasu gdy znajdzesz odpowiednia dziewczynę. Zresztą moim zdaniem to dobrze nawet jak sie później zacznie. Człowiek jest dojrzalszy, jest pewien czego oczekuje i bardziej odpowiedzialny. W tym wieku zna się już troche swoje cialo i potrzeby, wiec masz pewnosc ze nie pojdziesz w krzaki "poruchac", ale bedziesz mogl jak dorosly czlowiek powiedziec ze idziesz sie kochac. Nie ma nic gorszego niz nastolatki uprawiajace seks z nudow, dla szpanu, albo pod presja spoleczenstwa "bo inni zaczeli, a ja nie". Mnie osobiscie cieszy ze sa faceci tacy jak ty. Normalni, ktorzy odczuwaja niesmialosc, bo sprawy intymne moze nie sa juz az takim tematem tabu, ale nie rozmawia sie z tym ze wszystkimi i. To znaczy ze masz zdrowe i normalne podejscie! I wierz mi, to samo przyjdzie, przestan sie przejmowac. To naprawde nie powod do wstydu, nie dajmy sie zwariowac. Tak sie zlozylo akurat no trudno. W miare mozliwosci mozesz sam sie zaspokajac, ale nie za czesto, rzeklabym sporadycznie, by nie zwariowac, bo to w koncu fizjologia. A jak spotkasz odpowiednia kobiete to bedziesz dumny z siebie i ona z Ciebie rowniez. Zycze powodzenia i trzymaj sie cieplo, cale zycie przed Toba, nie warto sie zamartwiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowamalina
No to dla mnie osobiście nienormalne jest to, że chcesz przelecieć parę lasek dla sportu. Ja bym takiego faceta nie chciała. Myślisz, że ktoś od razu w łóżku jest taki zajebisty i pewny siebie? Nie wydaje mi się. A najwięcej doświadczenia zdobędziesz w długim związku. Bo najzajebistszy seks przychodzi z coraz większą bliskością, otwartością na siebie i oddaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony22
pendzior Tak wiem: ucz się ucz bo nauka to do potęgi klucz! jak mam się zacząć uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na czat o seksie i szukaj starszej albo zaluz konto na jakims serwisie lub idz na disko i wyrwij jakas latwo a potem trenuj na niej. Tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×