Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martus35+

Rodzina 2+1 -- założymy klubik ? :)

Polecane posty

Gość dolaczona
weekend, weekend ja dzis na urlopie do pelnego wakacyjnego urlopu bardzo daleko pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Weekend jutro się zaczyna i dzięki Bogu:))) Chyba nic mądrego tu dzisiaj nie napiszę ,bo padnięta jestem, ajeszcze muszę włosy umyć i w ogóle sie ogarnąć!!! Zimno!!!! A jutro jaka pogoda ma być , bo kompletnie nie wiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus35+
Za to ja już wiem jaka pogoda Zuzia... - zimno jak cholera... ;) Wczoraj 30, dzisiaj 13 stopni - i jak tu mają ludziska nie chorować :s No ale odpoczniemy trochę od tych upałów, poza tym w końcu troszkę deszczu - ku uciesze moich roślinek w ogrodzie :) Wypije ktoś ze mną poranną kawkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, przepis jest taki, że trzeba po prostu lubić ranne wstawanie. Problemem jest tylko to, że ja również uwielbiam siedzieć do późna. I czasem po prostu nie da się mieć jednego i drugiego ;) Gosiu, współczuję strat.... czy mimo wszystko chcesz próbować jeszcze raz?? Zuzi, już wiem, że z mojej branży, a reszta?? Czym się zajmujecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Dziewczyny -kawkę to ja też piłam ok. 7.30 , ale niestety latając między łazienką, żelazkiem, psią miską, a moją torbą- żeby niczego nie zapomnieć- a jeszcze balkonem- bo sprawdzałam czy naprawdę jest zimno:) No i zapomniałam mleczka do kawy zabrać do pracy i byłam wściekła od rana- przeszukałam pracową lodówkę ,ale ani widu ani słychu... Kurczę dobrze ,że koniec roku, bo jak ja nie kupię mleczka to "ni ma" . A piją wszyscy łącznie z księdzem!!!!! Oceny musiałam wystawiać- kurczę cały czas powtarzam,że coś stało mi się w tym roku z mózgiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Co ja dzisiaj tak ztym KURCZAKIEM:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
śpicie??? Uwielbiam, sobotnie poranki, kawusia, ale zaraz muszę się ruszyć z psem... Dziecię śpi, bo wczoraj jak o jakiejś 24.05 szłam spać, to konferowała przez skypa... Nie wiem , o której poszła spać, mąż jej odcinał internet, awanturowali się , ona włączała znowu, mój mąż też wymięka w takich sytuacjach- no cóż rówieśnicy w tym wieku są bardzo ważni Dobrze,że nie znika gdzieś nie wiadomo gdzie, dobrze,że świetnie w szkole, dobrze ,że jakoś się dogadujemy, a to siedzenie do późna to szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
pies się obudził , muszę się ruszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zaglądam późno, ale nie miałam czasu :) wiadomo sobota, porządki i te sprawy :) A tak w ogóle byliśmy z Młodym nad jeziorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty28
hej dziewczyny czy mogłabym sie do Was dołączyć. Ja tez tworze komórke 2+1 mam 28lat meża i 3 letnią córeczkę Natalkę miłoby było jakbym mogła z Wami pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
No i nie ma Was od piątku , a dziś już wtorek. Cześć Kitty - i pisz pisz pisz Mam mnóstwo roboty z pracy- nie wiem w co ręce włożyć....Pracowity tydzień mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Znowu kupa papierów.... W dodatku wszystko elektronicznie... Nie widzę już na gały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ja też z papierami mam cyrk. wczoraj siedziałam do 2 w nocy (właściwie dzisiaj) teraz aż mnie rzuca. ide spać. nie dam rady pisać :( Do jutra :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, ja dzis poszłam spać po 1 :O Pociesza mnie tylko myśl, że jeszcze tylko kilka dni ;) Martuś, Dołączona, Kitty odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Właśnie wróciłam z pracy - od rana ... Aby do środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczona
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Ten weekend poświęcam dla siebie i rodziny, w międzyczasie machnę tylko jedno sprawozdanie.... Czyżby nam się tworzyło małe forum nauczycielskie , Gosiu?:) Jutro ZAKUPY!!! Z córką i koleżanką oraz jej córką. Mąż jutro w pracy! W niedzielę musimy do Castoramy po farby , gładzie , podłogę bo od ok 27 czerwca mamy mały remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Witam Dołączona, za dużo to nie napisałaś.... Popraw się Moja córeczka dziś na noc idzie do koleżanki...Będą spały we 3. A mama koleżanki wraca z pracy dopiero o 2 w nocy... Właśnie zaraz przyjdą po wałówkę na wieczorną imprezkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Zabierzcie mi komputer , bo jestem uzależniona....:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczona
poprawiam sie moj syn wakacje m juz od dawna ja jeszcze o nich nie mysle ale na szczesie teraz 2 dni wolnego wiec odpocczynek tyklko podobno pogody ma nie byc ale w domu tez moze byc przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Kiedy ma nie być pogody???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro chyba
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
To szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego uczysz
zuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
a kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×