Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martus35+

Rodzina 2+1 -- założymy klubik ? :)

Polecane posty

Gość Zuzi@
albo jesteśmy mało rozmowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
W ogóle gdzie wszystkie się podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczona
moze poszly spac ja np. wczesnie wstaje jutro bo o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczona
o 4 mam problemy z klawiatura sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
ja nawet jak wcześnie wstaję o 6.00 to siedzę do nocy, a potem nagle padam, potem nie mogę wstać, potem jestem nieprzytomna, ale w pracy na szczęście szybko trzeźwieję, apotem znowu siedzę do nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
o 4??? A co Ty będziesz robić o 4??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
ok , nie ma nikogo to pójdę ogarnąć kuchnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diolaczona
jutro to wyjatkowy dzien ze musze tk wcz\esnie a normalnie to o 5 wstje do pracy po 1 dojezdzam a po 2 to wole rano wstac i wczesniej wyjsc z pracy a ze mam mozliwosc to korzystm z tego mam wiecej dnia dl siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diolaczona
i zdecydowanie wole wstawac niz siedziec po nocy bo nie daje rady terazz to tylko nieobecniosc dziecka w domu mnie zmusza ze niekiedy dluzej siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny topik!!!
witam dziecko spi wiec wpadlam na chwilke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Fajny topik!!! No i.... Dołączona Fajnie masz, że tak możesz- ja co do minuty muszę wysiedzieć + pełno rzeczy jeszcze zrobić jak skończę właściwą pracę + zabieram mnóstwo "prac domowych" do domu + jeszcze cały czas mam robotę w głowie , bo cały czas trzeba wymyślać jakieś "fajerwerki " i potem je realizować - po wcześniejszym opisaniu Ha, ha - zgadnijcie gdzie pracuję;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
wyłączyć koputer czy ktoś się jeszcze zjawi??? Nic to, czasem lubię prowadzić monologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allo76
Jestem! Ale zaraz mąż będzie chciał pewnie na kompa... Wyżej padło pytanie jak to jest w praktyce w tych rodzinach z jednym dzieckiem. Na tych pzykładach które znam, zdaje się że żyją intensywnie, poświęcając czas na jakieś hobby, w którym uczestniczą wszyscy. Z dwójką dzieci czy większą liczbą pewnie to też możliwe ale i trudniejsze, i o wiele bardziej kosztowne. Takich rodzin znam kilka i też chcę coś takiego stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny topik!!!
czyli miec jedynaka to nie jest jakas straszna tragedia?? cholerka ja juz sama nie wiem co robic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allo76
Dyskutować o wyższości takiego czy innego modelu rodziny nie ma sensu ale wierz mi, są środowiska czy gupy społeczne gdzie rodzice i jedynak to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia@
Wróciłam z pracy . I na razie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączona
nauczycielka????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączona
zuzia nie wiem czy dobrze zrozumialas.. wyjsc wczesniej to znaczy normalnie po 8 godzinach tylko jak wczesniej pojde to wczesniej wyjde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
no wiem , to właśnie miałam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Dołączona , zgadłaś- tylko mówiąc o pracach domowych wcale nie mialam na myśli tych uczniowskich- ale całą masę papierów typu planów , scenariuszy, opracowań itp i końca nie m :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Właśnie u mnie w domu trwa dyskusja + telefoniczna z babcią czy córka może iść do szkoły jutro czy nie. Mam chyba dziwne dziecko , bo robi awanturę ,że chce do szkoły- generalnie już się lepiej poczuła po tym wirusie i nie wie co ma ze sobą zrobić- przed chwilą zamawiałyśmy pizzę . W poniedziałek prawie bredziła z gorączką - teraz ją nosi... sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczona
o rany ...chyba dam przeczytc ten ostatni wpis o nszkole mojemu synowi. Tylko zeby to cos dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus35+
To co, świętujemy dzisiaj...? Pozdrawiam wszystkie topikowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj Misie
Cześć dziewczyny można do waszego klubiku dołączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Kto świętuje- to świętuje. Ja miałam tragiczny dzień! Nie chce mi sie pisać o tym - zgubiłam ważne rzeczy, cały dzień byłam w stresie- a wieczorem się znalazły. Córcia nie zapomniała - dostałam kwiata! U swojem mamy też byłam - z kwiatkami oraz trzema bluzeczkami w prezencie-mama narzeka ,że nie ma w czym chodzić, a na sklepy nie ma siły. Humor tylko miałam beznadziejny , bo zgubiłam te rzeczy. A i jeszcze mama chora- wirus przeszedł na nią Misie -dołączaj i pisz! A skąd jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj Misie
Dziękuję za przyjęcie do klubu ;) Jestem z Kujawskiego , jestem po 30tce na koncie jak na razie tylko syn (10lat), i nie zapowiada się na córeczkę jak na razie ,bo mąż ciągle w rozjazdach ,ale niebawem to się zmieni ,chyba że nasze plany legną w gruzach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
o to ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Reszta jakoś mało rozmowna:((( Chcę wakacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już mówimy o dniu mamy ,to synuś też nie zapomniał , bombonierkę dostałam ,a dzień mamy w szkolę obchodzić będziemy dopiero w czerwcu ,u swojej mamy też byłam z kwiatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzi@
Oddaj Misie - a co to za dwa misie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×