Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Aniu prosze bardzo, jak już zrobisz, to daj znac czy smakowaly;) Moja mala dzisiaj takiego czadu daje że brzuch sam tanczy taniec brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam The Voice of Poland, ale najlepsze byly odcinki "w ciemno" , bitwy jak dla mnie totalne nieporozumienie, przeszli Ci co falszowali, albo mieli Charyzmę, a chodzi przeciez o glos, a teraz nie podoba mi się że oni powtornie spiewaj, widzowie powinni wybrac 3 osoby, a trener 1 i gotowe. Ale fakt faktem nowy program inny niż to co pokazuja na innych kanalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o moje zdanie, to jakby tak przestrzegac wszystkiego co pisza, to nic bys nie mogla jesc, pic i robic. Tak samo jak z kawa niby nie mozna, a mój lekarz stwierdzil że 1 kawa dziennie nie zaszkodzi, wiec pewnie z herbata tak samo jest ale pewna nie jestem- najlepiej zapytac lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku slyszalam, ze sie nie powinno a potem gdzies w TV powiedzieli, ze zielona mozna ale czerwonej nie mozna... a co do kawy- to mi lekarz powiedzial,ze jesli sie pije rozpuszczalna z mlekiem to do 4 filizanek dziennie mozna....no chyba,z e ktos pije po turecku-mozna bardzo-to wtedy pewnie 1 tylko wskazana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc- MOCNA Bardzo;) a co do The Voice of Poland- to przesluchania byly fajne, bitwy-zalezy ktora grupa a teraz na zywo-bardzo mi sie podoba!w ogole jak piszesz Klaudus- cos innego, no i Kayah, Pisaek, Ania i Nergal tworza bardzo fajny klimat wg mnie, zreszta 2-jka w ogole ma fajna oferte- i to i rodzinka.pl tez super:)Mam nadzieje, ze w nastepnej edycji Nergal zostanie a nie przejdzie do TVN do Xfactora, szkoda by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Xfactor zamiast Sablewskiej podobno Kukulska ma być. A 2 niby w kolejnej edycji nie chcę nergala bo za duzo szumu wokół jego osoby, ale jak go nie bedzie, to ogladalnosc spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kawy to ja po turecku z mlekiem kubas po sniadaniu. Pytalam lekarza i pozwolil wiec pije, ale ostatnimi czasy jaks tak jak na poczatku ciazy ochoty nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee xfactor to tvn'owi nie wyszedl zupelnie!!ogladalam edycje angielska i ja uslyszalam, ze ma byc w Pl to stwerdzilam, ze super, gotowy format-sukces murowany a tu taka kicha wyszla...nie wyszlo im zupelnie:O a the voice...naprawde mile zaskoczenie-ale jak mowisz-Nergala sie pozbeda to i ogladalnosc poleci w dol... ja tureckiej nie pije bo dla mnie to zdecydowanie za mocna!!!potem mam bole glowy przez 2 dni a odbija mi sie tydzien:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam Top Model sledze;) hehehe ...xfactor ogladam wszystkie edycje Oskar jestem w UK...Niestety NIE mam polskiej TV...wiec czasem coc polskiego...NA necie sciagne;) zazwyczaj Top Model...z Joanna Krupa...czy jak ona tam ma...ale wg mnie totalna beznadzieja.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA a to Twoje wyliczenie to tylko w przypadku regularnych cykli...a ja takowych NIE mialam 35/-a nawet 50 dni.....trwaly moje ze wzgledu NA rozne choroby ukladu rozrodczego....Co do zielonej cherbaty przed ciaza pilam 8 szklanek dziennie ;) z 2 nasypow lisci ;) po 4 dolewki...w ciazy pije tylko czasem BO potrafi podniesc bardziej cisnienie niz kawka...a dzidzia tego NIE lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Tak prawde mowiac chcialabym miec już wszystko zwiazane z porodem za soba. Stresa mam we wszystkim dopatruje się jakichs nieprawidlowosci normalnie masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna:) nie smutaj sie!!:-) ja poszlam do sklepu po chleb na jutro(3 sklepy na osiedlu-ir,pl i jakis hinduski:-))po drodze 1-wszy to pl- no i sie zaczelo-cos bym zjadla:D:D wrocilam z ptasim mleczkiem, wafelkami, kisielami, sokiem zurawinowym -ale na szczescie o chlebie nie zapomnialam:D:D Sylwek ja Top Model nie ogladam-za duzo jak na mnie...poziom uczestniczek mnie poraza;) ja posiadam pl TV wiec dlatego w miare na bierzaco jestem:D dzisiaj jeszcze CZas Honoru do zaliczenia, nie wydaje mi sie zebym do ukladu warszawskiego wysiedziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja właśnie wróciłam ze spacerku z rodzinką fajnie było dotleniłam się tylko plecy trochę mnie teraz bolą i nogi, jeszcze bym połaziła ale mała już miała dosyć. a jeśli chodzi o programy rozrywkowe to oglądałam pierwszą edycję mam talent, xfaktor , teraz jakoś nic mnie nie fascynuje. jurorzy jacyś tacy sobie w the voice of poland tylko ok jest kajah must be the music - czasami oglądam lubię słuchać kory bo ona zawsze jest szczera i się nie pierdzieli jak jej się coś nie podoba to jest konsekwentna . no i wojewódzki swego czasu był dobry w tym co robił i jak mówił. a rodzinka pl. jest the best żaden serial mi sie tak nie podobał jak ten kożuchowska w tym filmie gra super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ten mój ból pleców jest trochę dziwny tak mnie bolały jak miała zaraz okres dostać . nie jest silny ale jest taki stały ćmiący wkurzający i promieniujący w nogi , albo bierze mnie jakieś choróbsko bo też tak mam jak choruję, no albo coś z dzidzią sie zaczyna bo też tak jakoś rano mnie w podbrzuszu naciągało . i przy oddawaniu moczu jakiś taki dyskomfort czuję . ale chyba za bardzo się nakręcam i za dużo o porodzie myślę. no ale przy pierwszym porodzie miałam straszny ból pleców tak jak teraz tylko o sto razy mocniejszy ale też tak się zaczynało ćmiło ćmiło a potem silniej i silniej i tak aż do porodu. ale ja tak mam że jak mnie plecy bolą tzn w krzyżu to zawsze to coś wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka.pl spoko, fajny jest też ojciec Mateusz i orzepis na zycie, ale pozostale polskie seriale to po prostu zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie obstawiaja okolo 20listopada. Plecy bola, bole "okresowe" też mam, do tego twardnienie brzucha a i taka pelnosc odczuwam w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mysle i z kazdym dniem coraz bardziej się obawiam, tymbardziej że sama w domu calymi dniami jestem, a pierwszy porod to się czlowiek stresuje i nie wie czego się spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stresuj sie:)jak sie zacznie zadzwonisz i bedziesz w szpitalu na czas:D Jak to polozna powiedziala- na nasze szczescie/nieszczescie porod az tak szybko sie nie odbywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJACE---->(W DWUPAKU) Natalia261985.............26......Wojnicz........36(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............36(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......36(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......36(M ).......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........36(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........36(M)..... .08-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........35(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......35(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........35( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............35( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów...........36(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........34(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........34 (M)........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............34(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........34(K). ......18-12-2011 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....33(M).......18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....33(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............33(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............33(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo KAROLA....ja tez takie bole mam ...NA dole w plecach...tak jak mialam przed okresem....dziwnie cmiace....I wlasnie dlatego wydaje mi SIE ,ze bede miala bole krzyzowe...;) ale co tam....najwazniejsze ,e Laluska BEDZIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze troszke ponad miesiac, ale nawet lekarz stwierdzil że przypuszczenia mojej mamci sa barzdzo prawdopodobne, wiec wtedy to sa tylko 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×