Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

OCZEKUJACE---->(W DWUPAKU) Natalia261985.............26......Wojnicz........36(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............36(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......36(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......36(M ).......06-12-2011 Tosieńka8724.Katowice36(M).06.12.2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........36(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........36(M)..... .08-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........35(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......35(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........35( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............35( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów...........36(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........35(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........35(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............35(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........34(K). ......18-12-2011 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....33(M).......18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....33(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............33(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............33(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś mi nie wyszło, mam problemy z komputerem, nie chce zaśmiecać wątku, więc może następna osoba, która będzie aktualizować mnie poprawi. :) Będę wdzięczna :) A więc mam 24 lata, oczekujemy Syneczka :) Jest to ciąża- cud, jak powiedziała moja lekarka, bo mam PCOS i endometriozę :) Przez całą ciąże mam problem z bardzo wysokim poziomem leukocytów oraz dodatnim CRP. Niestety. Katują mnie luteiną, od 5 tygodni mam założony pessar, bo szyjka się skracała, od poniedziałku jestem na fenoterolu i ledwo żyję :) Chcę jednak zrobić wszystko, by wytrzymać do początku 38 tygonia, czyli wypada to co najmniej w przyszły wtorek. Chcę uniknąć by Synek był wcześniakiem. Mam mieć cesarkę, przez te wyniki badań i przez moją miednicę, która jest bardzo mała. Synuś ważył w poniedziałek 2600- 2750 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosieńka87 TO MASZ TROCHE NA GŁOWIE a ja tyle narzekam a w sumie to mi sie nic nie dzieje :) musze dziś zrobić z sobą porządek ciekawe ile mi to zajmie czasu :P NA SZCZĘŚCIE NIE MA MNIE KTO POGANIAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosienka- gratuluje że się udalo mimo takich problemow. Moja szyjka skracala się już w 29 tyg w 34 już byla bardzo krotka i miekka, i nawet lekarz stwierdzil że mogę urodzic przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia- przykro mi z powodu choróby jeśli mogę coś ci poradzić na zatkany nosek to ja używałam XYLOGELL takie jakby kropelki do nos ale ulga po tym super polecam w życiu nigdy żadne kropelki mi tak nie pomogły. a na gardełko cholinex można troszkę i takie ziołowe gardlox też ok życzę szybkiego powrotu do zdrowia no a ja wczoraj miałam zacząć prasowanie i nic nie tknęłam nie mam siły mała budzi mi się dalej w nocy i jestem nie wyspana, czekam do końca tygodnia a potem maszeruje z idę do laryngologa. ale dziewczyny tak piszecie o tych waszych maluchach żę się nie układają główkami w dól i cc aż sama się zaczęłam bać bo nie chciałabym cc mały też mi coś tak zapodaję ciągle w lewy bok i już sama nie wiem, jeszcze miesiąc temu mały już .był gotowy do wyjścia mam nadzieję że się nie przekręcił. co tam pichcicie na obiad mi się zachciało zupki pieczarkowej i w całym domu czuć pieczarki dobra chyba wezmę się za prasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosieńka no to poród już tuż tuż a na kiedy masz termin cc? przygotowana do przyjęcia dzidziusia? a tak w ogóle dziewczyny to już macie imiona dla pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie :) ja się muszę powoli zaciągnąć do prasowania, ale narazie muszę przeleżeć ten tydzień :) dziś muszę zaciągnąć narzeczonego do sprzątania jak wróci. A od jutra będziemy prasować, bo Mały już tuż tuż :) Wczoraj zrobiłam dewolaje na dwa dni, więc dziś też je usmażę, tylko nie wiem z czym. Może sałatę dorobimy i taki obiadek :) Pieczarkowa... mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin cesarki miał być 30,11 ale raczej już nie wierzę w ten termin :) w poniedziałek się okaże, czy jeszcze dam radę poczekać :) od przyszłego tygodnia to już nie będę się panicznie bała, że Mały będzie Nas chciał poznać, bo będzie 38 tc. Ale bym chciała wytrzymać do 22,11 :) Nasz maluch będzie Filipkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię dla Malej to od poczatku ciazy mamy wybrane- po Mamie narzeczonego- Basia-Barbara Anna z chlopcem nie moglismy się zdecydowac,mial być Jakub Jan, ale jest corcia, znaczy ma być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia- tak wracają do twojej bratanicy , to ona też mam problem z migdałami tak? a wiesz jaki to lek twój brat podawał małej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne imię basia no a my dla synka mamy Dominik tak za mną chodzi od samego początku to imię. a córcia ma Malwinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBIADEK TEŻ JUŻ W POŁOWIE Z WCZORAJ BEDZIE bo zamiast kotletów rozmroziłam wołowe i musiałam zrobić rosół a kapuśniak jeszcze był do zjedzenia. wiec tylko ziemniaczki surówka i gotowana marchewka na masełku i mięcho z rosołku DLA MOJEGO TO PYCHOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, witaj tosienka:) ja noc jak co noc, z boku na bok ale juz nie z powodu bólu pachwin itd ale brzucha... juz myślałam że mnie bierze ale nad ranem przeszło i jest ok, narazie... ja chyba ide na spacer bo takie nudy że szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym już dużo dała za spacer, u mnie piękna pogoda, słonecznie. :) Niestety od 7 11 tygodni nie mogę wogóle wyjść... ale już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!! Siema Tosia!!!! Gratuluje wytrwalosci w tak ciezkiej ciazy......I ogolnie gratuluje ciazy ;) ja ...( PCOS , HIPERPROLAKTYNEMIA, WTORNY ZANIK MIESIACZKI I PO OPERACJI TORIELI KRWOTOCZNEJ Z WYLEWEM WEWNETRZNYM ..RATUJACEJ ZYCIE ;).... Dobra ...Pogralam w tego batmana godzine...I kurna NIE moge SIE uwolnic z jakiegos wiezienia !!! I ogolnie wszyscy mnie bija...to sobie dalam spokoj...! Be ;( KAROLA JA TEZ CZESTO NA KURNIKU W LITERAKI GRAM....ALE CHYBA CZESCIEJ KALAMBURY ;) ANDZIA ja to mam tych kompletow dla malej...ojjjjj duziooooo duZio...Ale mam JUZ nakupione NA dlugo do przedu.....NP NA LATO;) promocyjnie chyba ze 20 sukienek nabylam ;) I ja te wszystkie ciuszki Prasowalam ...STARALAM SIE PRASOWAC W MIARE SZYBKO...BO jakie MA znaczenie czy bawelniane body beda idealnie wyprasowane...czy BEDZIE male zagiecie pod rekawkiem???? Tak wiec gdybym prasowala tylko ubranka te najmniejsze...to pewnie zajelo by mi to z 5 h.... Takze no stres....ja mam nawet ZA duzo tak wiec Ty napewno masz odpowiednio;) KLAUDYNA NO JA TYLKO CZEKAM AZ DASZ jakis ZNAK ZE ,..JUZ PO WSZYSTKIM ;) I ze sciskasz JUZ swojego szkrabusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Sylwek Mam tel z internetem wiec napewno- co prawda nie z porodowki, ale że szpitala na pewno dam znac co i jak:) i szybkie zdjatko też na pewno wrzuce, ale mam nadzieje jednak że nie bedzie to zawczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam z małą ze spaceru bo od rana prosiła mnie o plac zabaw więc poszłyśmy wybawiła się i poszła spać jeszcze później mamy iść jak mąż będzie jechał z pracy wtedy wezmę aparat bo piękna złota jesień:) tosieńka87 witam serdecznie :) ja też siedziałam kiedyś na tamtym forum ale jak Ewka odeszła to się już nie udzielałam bo tam dziewczyny się kłócą i chorą atmosferę stwarzają a po co się denerwować :) gratuluję wytrwałości w ciąży na pewno wszystko będzie ok.:) karolkajolka dziękuję za nazwy leków na pewno wypróbuję chodź dziś już jest lepiej niż wczoraj :) moja bratanica ma problemy z migdałami bo jej rosną bardzo duże i często choruje na gardło i uszy ale moja była bratowa nie widzi w tym problemu nie wiem jaka nazwa leku mój brat też nie pamięta bo dzieci są przy matce i ona podaje lekarstwa ale mówił że jest duża poprawa :)na obiadek mamy pomidorową kluski śląskie z gulaszem i surówką :) ania-ja też ma dużo ciuszków ale dlatego że mam po Amelce i po bratanicy :) uwierz mi że na początku to wszystkich ciuszków nie ubierzesz bo dziecko tak szybko rośnie będziesz miała parę których polubisz bo będziesz uważała że małemu w tym wygodnie ciepło :) klaudia-wczoraj zapomniałam napisać ze gin powiedziała że ten śluz to normalne a jeśli twardnieje i boli brzuch to brać nospe 3x dziennie co do imienia to u Nas będzie Julka :)Amelka wybrała nam też się podoba i tak zostanie a jak się okaże że jednak synuś to Hubert mąż wybrał :) jeśli chodzi o gry to wiem co dziewczynki czujecie bo mój mąż też ciągle w coś gra chce Amelkę wciągnąć ale jak na razie się nie daje :)jak byłam w ciąży z Amelką to lubiłam grac w cresha teraz nie mam za bardzo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tabelką się troszkę pośpieszyłam bo jestem w 35tyg. ale już nie będę zmieniać :) z kalendarza z neta mi wychodzi 36 tydz. w karcie mam 35/36 tyg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY Z DOŚWIADCZENIEM pieluszki flanelowe były przez was stosowane nie wiem ile kupić a i waciki na patyczkach tylko ze specjalne dla dzieci czy były wam potrzebne bo maluchowi tak nie czyścimy ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mało używałam mam chyba 5 do wózka czasami w lecie jak było gorąco to tylko nóżki przykryć bardziej tetrowe do kąpania do odbicia:) patyczki używałam żeby wytrzeć uszko jak się woda nalała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 5 pieluszek tetrowych i patyczki też kupilam tak na wszelki wypadek. A zaopatrujecie się w jakis srodek na kolki czy stawiacie na herbatke koperkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupie na wszelki wypadek espumisan podobni jest dobry moja Niunia dzięki Bogu nie miała kolek ale słyszałam że jest dobry :) ja mam zamiar karmić też ok. 18 miesięcy jak Amelkę 19:) skończyłam ja karmić a za tydzień dowiedziałam się że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam 2 szt flanelowych i tak sie zastanawiałam czy dokupić ok wiec już coś wiem takim razie nie kupuje dodatkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Hej dziewczyny Robiłyście może już badanie na paciorkowca z pochwy, bo mi niestety to badanie wyszło pozytywnie, wiem że przed porodem jest potrzebny ten wynik bo wtedy podają antybiotyk ale i tak mnie to martwi a wizytę u gina mam dopiero 21.11 i dlatego się pytam czy któraś z was też może ma tą paskudę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem, mam lunch wiec moge sie legalnie pobyczyc:D Tosienka- oj to wspolczuje przejsc, domyslam sie, ze ciezko ale juz praktycznie koncowka!!Powodzenia:) Ja nie mam flanelowych- tylko 10 tetrowych:)patyczki mam-czy sie przydadza, nie wiem;) cos na kolki...hm...sama sie nie wiem czy kupic juz czy poczekac i jak cos to Pawel zawsze moze podjechac i kupic...a cherbatke jakas koperkowa kupie co by byla..jak cos ja wypije bo lubie;) Niunia- ja chyba bede miec tak po min 8 kompletow takich NB, bo wiekszych to juz nie liczylam- wiadomo cos sie dostanie w prezentach na poczatku, cos juz sie kupi na bierzaco-bardziej mi chodzilo o te poczatki bo wiadomo w styczniu nie bede po sklepach latac- ale widze, ze chyba nie jest zle;) Musze o pieluchach pamietac bo jeszcze nic nie mamy..tzn mam 10 NB pampersow- bo sie zalogowalam na ich stronie i dostalam paczke wlasnie pieluchy, chusteczki, jakas plytke ktorej jeszcze nie ogladalam i ksiazeczke z radami;) co do imion to u nas bedzie Artur Patryk:) ale macie pysznosci na obiad!!mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarka5 ja mam to paskudztwo niestety musiałam brać antybiotyk 8 dni i przed cc podadzą mi dożylnie antybiotyk gin mi tłumaczyła że ta bakteria jest groźna jak się rodzi naturalnie ale zapobiegawczo podadzą mi antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×