Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Wyciecie maja i huggisy i te happy z belli. Kupuje 2 paczki "1" z wycieciem 1 mega pake "2" z huggisow 2 paczki "2" z rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem....w tesco bylam ;) .... MOJ maz uwielbia galaretki, kisle , budynie , bite smietany I owoce ;) to mu czasem cos dobrego zrobie ;) a jak ladnie wyglada to I fotke zrobie ;) akurat TA bits smietana byla blekitna;) I tak mi SIE podobala;) NIE DZIEWCZYNY JA TO CHYBA ZA DUZO TYCH PIELUCH NAKUPILAM,,,!!! bede co godzine zmieniac;) I wszystkie mam Andziula Mam te od od 2-5 kg...a dokladnie mam ich 5 paczek po 54 czyli 270 pieluszek....zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :* my już po śniadaniu noc w miarę przespana :) chodź spaliśmy w 3 a w sumie w 4 :) bo moja córcia powiedziała że już nie będzie spać w łóżeczku że daje Julce bo ona jest duża :) mąż ma kupić telewizor w następnym tyg. do dziecinnego to się tam przeniosą :) przez ok. miesiąc będą spać razem a później będziemy chcieli żeby spała sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) u mnie dziś zachmurzone i taki typowo listopadowy dzień. Idealny na spanie, więc od razu zrobiłam sobie mocną kawę, przy moim wysokim niedociśnieniu mogłoby się to źle skończyć :) Noc nie fajna, całą noc męczyła mnie zgaga, więc... z boku na bok itd. Jutro wreszcie wolny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zasiadlam do sniadanka. Wstawalam kilka razy w nocy ale nawet się wyspalam. Ale źle chyba ulozona mialam reke i cos mi przeskoczylo:/ O 10 jade do Chludowa, dziś nie do mamci, ale do mamy mojej przyjaciolki- żeby pomoc jej zrobic rogale:) ostatnio w zeszlym roku robilam im, a w tym roku mam siedziec pic kawe i kierowac praca:) jak wroce do domku obiadek i szybkie zakupy przed weekendem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDYNA MILEJ PODROZY...;) I znow pieczenie SIE szykuje...;) ANDZIA NIECH KOLEZANKA SPRAWDZI ...U NAS BYLO 6.00 ZA 54 szt teraz. Albo jakos tak ;) Ja dzis znow w nocy theist razy kiblowice * czyli norma....I wyszlo wanks nie bolacej pozycji cala noc...wrrr z dnia NA dzien coraz lepiej* hahaha Dzis 10 listopad....co oznacza ...ze ZA 2 tyg .........leak NIE wczesniej SIE zacznie.......boli boli...;) ale tez 10 listopad oznacza ze Sylwia Jessie do fryzjera ;) yuppppi yupppi yoooo!!!! Hurrrraaaa ;) Milego dnia moje Panie ;) ....u Ewci chyba przeprowadzka NA calego..... sylwestrowe...tez tylko czasem SIE pojawia....hmmmm wicie gniazda ???? Czy zapracowanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ten slownik mnie dobija !!!! ja NIE Wiem jak Wy odszyfrujecie dziewczyny co ja pisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dajemy rade:) Ja mam nadzieje że zdaze jeszcze do fryzjera przed porodem;) mam zamiar wlasnie po weekendzie;) żeby na porodowce ladnie wygladac:) hehe a tak szczerze to teraz chcę zdazyc, bo pozniej szybko nie bedzie okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek dajemy rade;)najwyzej sobie dopowiemy reszte;) Klaudia- hehe fajnie z Toba maja;) Tosienka- mnie tez zanim usnelam zgaga meczyla ale jak juz usnelam to wstac bylo ciezko:)takze nawet- ospukac- wyspana jestem:-)) NIe chce mi sie isc do pracy...bardzo...ale moze zleci- koncze godz wczesniej to moze jakos szybko ten dzien przeleci.... Dobra uciekam, powoli trzeba wychodzic🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie to niezmiernie ;) No ja tez dlatego ide zrobic odrosty mask odzywcza...BO kto to wie kiedy BEDZIE Nast raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No I poznikaly ;).... Wszystkie ;( nima nikogo !!!!ANDZIA ZAPRACOWANA...KLADUNA JAK ZWYKLE W PODROZY* ;) a reszta co ??? Z dziecmi NA spacerkach ...albo przeprowadzki...I prasowanie malych kaftanikow ;););) DOBRZE DOBRZE.....BO niebawem NIE BEDZIE czasu ;) A ja siama ...samiusienka przed TV ;) nic nowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem trochę mi zajęło nadrobienie 6 stron w tył:);) ale już jestem na bieżąco:) Co do pieluch to ja mam 10 szt tetrowych i dwie flanelowe. Co do pampersów to ostatnio przymierzałam się do zakupu chociaż jednej paczki żeby mieć na początek ale w Tesco nie znalazłam tych z wycięciem na pępuszek i wogole dałam se spokój bo jeszcze nie miałam rozeznania (nie to co teraz, po przeczytaniu waszych opinii) nad kosmetykami tez się długo zastanawiałam i tez skapitulowałam przed półką, nie wkładając do koszyka na razie nic. słyszałam ze Johnson&Johnson najlepsze, ale cena tez niezla:/ i tak zastanawiałam się między nivea a Ziajka. Obie firmy przeze mnie lubiane ale nie wiem na którą dla maluszka się zdecydować(na produktach Ziajki jest info od kiedy można stosować czy od pierwszego dnia życia czy np. od pierwszego miesiąca, na nivei nie znalazłam). Dziewczyny a w czym zamierzacie maleństwa ze szpitala przywieźć??? Chodzi mi o ubranie, ja kupiłam taki słodki fioletowy kombinezonik z polarka rozm. 68 (ale na mniejszy wygląda) w Tesco, ale ostatnio spotkałam się z opinia że dziecko ze szpitala tow beciku a nie kombinezonie, co wy o tym myślicie, jakby nie było to zima wiec mi się wydaje ze skoro produkowane są kombinezony dla niemowlaków (bo mniejsze rozm tez były ja wzięłam taki żeby dłużnej posłużył) to można je w nie ubrać, nie??? co wy o tym myślicie??? Ja nie narzekam, czuje sie dobrze, ze spaniem mam kłopoty ale czytając nasz wątek to chyba "normalne":( w naszym stanie. Pozdrawiam Was kobitki:):)::*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia...siema....! Wszystkie mamy kombinezony...a w TYM beciku to niby jak pasy bysmy w fotelikach samochodowych zapiely ??? ;) TAKZE NIE JESTES SAMA ;) kombinezoniki 62/68...;) I NA zime cala wystarcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś ja jestem:)własnie mała więc jakieś1 ,5h do 3 spokoju :)wczoraj wieczorem poprasowałam zaraz skończę wszystko :) jutro mają przyjechać teściowie do męża na imieniny więc muszę coś przygotować a w sobotę moi bracia:) ja dziewczynki wizytę u fryzjera mam już za sobą bo bratowa jest fryzjerką :) ollakoziol-ja przygotuję na wybranie ze szpitala fotelik kombinezon body pajacyka i czapeczkę :) pieluchę flanelową jak by małej się ulało i 5 pieluch flanelowych co zostawię w szpitalu bo u nas kto chce to może coś zostawić:)te dni które jest dziecko w szpitalu nie może mieć swoich ciuszków wszystko szpitalne tylko pampersy i chusteczki nawilżone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś ja jestem:)własnie mała więc jakieś1 ,5h do 3 spokoju :)wczoraj wieczorem poprasowałam zaraz skończę wszystko :) jutro mają przyjechać teściowie do męża na imieniny więc muszę coś przygotować a w sobotę moi bracia:) ja dziewczynki wizytę u fryzjera mam już za sobą bo bratowa jest fryzjerką :) ollakoziol-ja przygotuję na wybranie ze szpitala fotelik kombinezon body pajacyka i czapeczkę :) pieluchę flanelową jak by małej się ulało i 5 pieluch flanelowych co zostawię w szpitalu bo u nas kto chce to może coś zostawić:)te dni które jest dziecko w szpitalu nie może mieć swoich ciuszków wszystko szpitalne tylko pampersy i chusteczki nawilżone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widze ze wszytskie o fryzurach mysla :D ja bylam wczoraj skrocic włosy :D Dziewczyny nie szalejcie tak z pieluchami bo tak jak ze wszystkim moze sie okazac ze dziecko ma alergie. Moja córka miala na rumianek a w pampersach np jest rumianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie czytam ze w szpitalu w którym zamierzam rodzic daja przeciwbolowo gaz rozweselajacy :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIZKA....;) ZA pozno ;) pampersy kupione....;) najwyzej SIE komis odda;) duzo moich kolezanek stara SIE o maluszki;) Niunka SIE MA ;) to chwila spokoju JEDNYM slowem ;) Ja tam mialam taka OCHOTE NA jajka gotowane z majonezem I szczypiorkiem ...ze wlasnie zjadlam 3 ;) pychota....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka....tu gdzie ja bede rodzic to Norma.....ale podobno tylko rozwesela I rozprasza...bolu NIE zabiera;););) no ale ubaw po pachy jak takie rozkraczone z brzucholcem ...I po gaze bedziemy chichotac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka tez mam kombinezon (nawet po zeszłorocznej grudniowce :-) ) pieluchy na razie mala paczka z wycieciem dokupie jeszcze jedna pampersow i starczy na poczatek - tesco 24h mam 5 minut od domu wiec nie zgine :) samopoczucie nadal zaskakujaco dobre - naprawdę czuje się bardzo dobrze, w nastepny wtorek usg (to juz bedzie lecial 38 tydzien) ciekawe ile wazy mala Olga, w czwartek wizyta u gina i mam jakies przeczucie ze do 42tygodnia bede tak sobie chodzic... tylko nudno juz mi jest w domu, ale to juz ostatki - pocieszam sie w najblizszy weekend urodzinki przyszlego taty - troche poświetujemy zwlaszcza ze moje tez niedawno byly :) za rok sobie poswietujemy z nawiazka :) tak wiec koncowka roku bedzie u nas urodzinowa - nasze i Olgi :) buzka dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D Lunch:D ale sie Synek rozszalal!!!!!!!!!brzuch mi caly chodzi:) dziewczyny siedzialy z reka na nim i sie "bawily":D:D az dziwne- ze tak dlugo i tak mocno!!!chyba 1 raz-pogoda za oknem sliczna sie mu udzielila:D:D Olka my malego wybierzemy w kombinezonie Sturbuck- u mnie w pracy obstawiaja kiedy "wysiade" bo narazie super!!ale u mnie wlasnie pelne 33 tyg wiec jeszcze kawalek za Toba;) dzis wycieczka!!!jupiiiiiiiiiiii, musze sie streszczac z praca, zeby na jutro za duzo zaleglosci nie zostawic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wyprasowane poukładane teraz tylko czekamy na Juleczke :) pochwaliłam się że chwile spokoju to jak nigdy 40 min wstała i się śmieje że nie chce się jej spać czeka na tatusia bo mamy jechać na zakupy i losuje kangurki :) elizka_84 moja niunia tez nie mogła z rumiankiem w pampers play jest rumianek w zwykłych aloes :) huggisach też nie ma rumianku :) idę na obiadek zupka warzywna i kopytka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ASIA WSTAWILA NA FEJSA FOTO POLI* zobaczcie jaka cudna ;)... Oj teraz mi teskno ZA moja ;) LAYLUŚKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka słodka ta maleńka Asi... i duża jak na wcześniaczka:) ja od rana cos robie, w sumie już wszystko porobione a ja nie czuje zmeczenia. Dawno tyle sił nie miałam:) jutro już 11 listopad, zostaną jakieś 3tyg do terminu:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czas teraz szybciej umyka niz NA poczatku...takie mam wrazenie....Mimo to ,ze w domku siedze...to jakos tak szybciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, mi tez sie wydaje ze szybciej leci, tydzien za tygodniem mija, coraz blizej terminu:) wydaje mi się że mały zmienił pozycje i nie siedzi już pośladkowo bo juz nie czuje główki pod mostkiem tylko coś znacznie mniejszego:) obyyyy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×