Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Mieszkalam na Ruczaju. Nie rodzilam w Krk. Mam corke ktora miala sie urodzic 11 grudnia a przyszla na swiat 12 wrzesnia.....duzo przeszlismy. Duzy ten Twoj syn. Moja To Kuczaczek ale coz siedziwic.wazyla dokladnie kilo przy urodzeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniaczek :( ale jest już ok? Ja mieszkam niedaleko Ruczaju :) kurde no szkoda byśmy chodziły na spacery a potem gorąca kawa np u mnie :) jak bedziesz w Krakowie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katie :))) Aż Wam zazdroszczę, jak Was czytam. MIeszkałam w Krk 6 lat. Studiowałam na AGH. Bardzo tęsknię za tym miastem, ale tak mi się życie ułożyło, że wróciłam w rodzinne strony. Katie masz profil na NK albo FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tesknie za niektorymi rzeczami w Krakowie;-) Ale jezdze tam co jakis czas. W zeszlym tyg bylam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja. Ktorass pytala ile było u mnie stopni wczoraj. Otoz -15 a spacerek krotki byl i w sloneczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal- bylas juz na szczepieniu BCG? ja jeszcze z HSE nie dostalam listu...a juz pora chyba, nie? niby srodowiskowa pow, ze do 3 m-cy powinnam list dostac no ale 3 m-ce czekac na szczepienie ktore teoretycznie powinno byc w szpitalu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) witam Katie84 :) duży twój synek :) jak się urodził ile ważył ? u mnie -18 Asia-przyłączam się do petycji o wiosnę :) Klaudia- fajnie że piękny dzień przed wami ja mój ślub i wesele bardzo mile wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ale jest troche z tym pracy, prawde mowiac nie bedzie to wielkie wesele, a raczej slub podpiety pod chrzest:) skoro już wszystko do chrztu zalatwione, postanowilismy że faktycznie to dobry pomysl żeby zrobic podwojna uroczystosc. Przyjecie male, najblizsza rodzina i kilku znajomych jakies 35osob. Ale najwazniejsze że my bedziemy bo to nasz dzien:) Ja też jestm na fb u dziewczyn mnie znajdziecie Klaudia Sch.... Itd. Calego nazwiska nie podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ ! Katie - witamy :) bardzo podobny scenariusz do mojego Olcik ja też dzisiaj zaliczyłam usg < widze ze w podobnych terminach podobne badania :) dziś pani doktor stwierdziła u Polci małaą asymetrie ułożeniową :( zapisaŁAM SIĘ na rehab. a co do spacerków to ja obowiązkowo :)jeden dzień odpuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dostalam list,jakos dzien lub dwa po 6 tyg kontroli u lekarza.Na szczepieniu jeszcze nie bylismy bo Moj maly bierze antybiotyk na to swoje ropiejace oczko :( jesli chcesz,wysle Ci mailem jego kopie,sa na nim spisane szczepienie od kiedy,jakie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katie :) moj Synek jest zaledwie dwa dni mlodszy od Twojego dzieciatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal- w sumie rozpiske to ja mam, czekam tylko na date szczepienia...poczekamdo konca lutego-jak nic nie przyjdzieto bede dzownicalbo tam pojde bo powiem, ze wyjezdzamy na m-c i chce to miec za soba.... kurcze nie wiem czy dzis nie pojde kupic mleka i po kapaniu na noc nie bede dawac butelki- jedzenie co godz,obie piersi ...nie wiem czy on sie nie najada czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal- w sumie rozpiske to ja mam, czekam tylko na date szczepienia...poczekamdo konca lutego-jak nic nie przyjdzieto bede dzownicalbo tam pojde bo powiem, ze wyjezdzamy na m-c i chce to miec za soba.... kurcze nie wiem czy dzis nie pojde kupic mleka i po kapaniu na noc nie bede dawac butelki- jedzenie co godz,obie piersi ...nie wiem czy on sie nie najada czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jestem na fb :) tylko jak Was znaleźc ? Inezz siostrzyczko ❤️ No to dziewczyny do Krakowa na spotkanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoyalFlush z tego co kiedyś czytałam miałaś termin na 30.11? Bo ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie :) katie-jak chcesz to odezwij się na moje gg 8753989 to wyślę Ci namiary na mnie a ja mam dziewczyny Nasze :)bo nie chce na forum podawać nazwiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asiu śliczna Twoja Polcia cudeńko :d a co tam...jak Ciebie znaleźć?mleczko mm może faktycznie to dobre rozwiązanie jak się malutki nie najada:/ Kasik słońce moje u mnie na profilu też znajdziesz pare dziewczyn. Nie wiem czemu,ale jakoś wolę nk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem na nk i u Madzi i Sylwki i Ewy, Klaudyny itd:) Ania B. no jawiem,ze mm to byloby dobre wyjscie ale jak rozpoznac,zeon sie nie najada? jeszcze zaczal strasznie stekac przy purkach, robil to wczensiej ale teraz czesciej, mocniej i dochodzi placz...a na rekach jak reka odjal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam sie wpisze- hmm...u mnie w tym liscie nie bylo konkretnej daty szczepienia tylko info ze jest ono po drugim miesiacu zycia. Co do mlelka- trudna sprawa z wyczuciem czy sie najada.Piszesz ze je co godzine.. Rzeczywiscie czesto.U mnie problem odwrotny,zaczal mi przesypiac noce i zastanawiam sie czy nie za szybko i w zwiazku z tym czy nie odbije sie to na jego wadze.. Inez- prawda,termin byl na 30go listopada...jednak mojemu Dziecku niespecjalnie sie spieszylo :) urodzil sie 8.12 Jak Wam mija dzionek,Dziewczynki? U mnie slonce,zatem przygotowania do spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema mamuski sterta prania w pokoju i choc deska do prasowania rozłożona to jakoś stolik ciągle zawalony nie wiecie co jest grane:P kati ja juz jestem umówiona na spotkanie z inez co prawda nie mieszkam w krakowie tylko w pobliżu ale ze jestem mobilna to chetnie sie umówię na ploteczki bo i tak obiecałam ze odwiedzę kolezanki w pracy, a po za tym lubie kraków tyle ze kiedy człowiek pracował to nie miał czasu ani siły chodzić po mieście. ania ja bym byla ostrożna z tym dokarmianiem bo nie poleca sie mieszania własnego mleka z mm nie ktore dzieci moga nieć bole brzuszka z tego powodu, a po za tym karmienie w nocy ma duży wpływ na laktacje nie mowiac o tym ze mózg dostaje sygnal ze by produkować mniej pokarmu bo wypada jedno lub dwa posiłki- chyba ze będziesz odciagac pokarm po mimo ze dasz butle. co do spacerów ------------ to zaraz mnie zje jakaś pomarańcz ale ja malo wychodze dzis sie zastanawiałam bo tylko -9 tyle ze pada snieg i słoneczka nie ma :( ewcia -------ja w nocy nie odbijam małej bo je spokojnie i mi sie wybudzała a odbicia nie było z resztą położna sama powiedziała mi ze w nocy moge sobie podarować odbijanie. Royalflush-------- dumam nad obiadkiem który od siedzenia na kafe sie sam nie zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wysłałam na nk tu jest napisane o tym czy noworodek się najada http://babyonline.pl/mamo_to_ja_niemowle_artykul,5424.html nie rezygnuj całkiem z karmienia nocnego nocne mleko zawiera więcej tłuszczu i jest bardziej kaloryczne. Dzięki temu dziecko będzie szybciej przybierać na wadze.Tak samo mówila moja położna:D Royal to Kasia pisała,ze miała termin na ten sam dzień co Ty:) My siedzimy w domku niby jest mniej niż -10st,ale z wózkiem nie dam rady, a dziś jesteśmy same bez tatusia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusieńki - dawno nie pisałam bo nie mam jak te bąble moje zawsze coś jak nie jedno to drugie , poza tym u mnie teraz szał bo w niedziele chrzciny także same wiecie czas zapierdziela jutro już środa a w czwartek ruszam z ciastami , miałam piec torta ale doszłam do wniosku że się nie wyrobie bo jednak trochę schodzi przy nim. i zamówiłam w cukierni 3kg ponad 70 zł dużo ale cóż chrzciny nie robi się co dziennie. powiem wam co pichce : na ok 30ludzi rosół,ziemniaki, schabowe wieprzowe drobiowe, mielone, goląbki, krokiety, udka z kuraka, szaszłyki, flaki albo zupa gulaszowa bigos, sałatkę jarzynową, rybę po grecku, i takie tam jeszcze dekoracje z pomidorów, ogórków , i mam takie sałatki własnej roboty z fasolki szparagowej z ogórków z buraczków i paprykę marynowaną . no i nic już więcej no ciasto też owoce i by było. trochę mnie szarpnie po kieszeni ale co tam jak szaleć to szaleć. a co tam sie wpisze- też mam problem z karmieniem małego też często przystawiam i już nie wiem czy on tak z głodu czy chce być przy cycu. bo w nocy łdnie śpi raz się obudzi do karmienia a potem to już do rana kima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepecia🌼 no czekam na to nasze spotkanie:)Kasia dołączy i może jeszcze któraś dziewczynka się skusi?:)Kraków górą:D tez ide cos szamac poki Majeczka spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie namiary na mnie GG, czy FB lub NK - pytajcie Niunię. :) Nie mam za bardzo ostatnio czasu pisać, ale podczytuję. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola No to lux! Zobaczysz. W ogóle WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. :))) Ile Twoja Księżniczka teraz waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - które z Was karmią tylko i wyłącznie piersią? Nie pytam, żeby kogokolwiek "wyróżniać" "odróżniać", tylko z ciekawości i żeby wiedzieć kogo ewentualnie podpytywać o różne drobiazgi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×