Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Heja ! ;) U Nas dzień pełen wrażeń :) zaliczyłyśmy rehab. i spacerek :) teraz odpoczywamy bo tatuśko zaprosił nas na koację walentynkową o 16 :) a wczesniej musze skoczyć do resteuracji ustalić menu na chrzest i tak się właśnie zastanawiam ile i co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia macie godzinna rehabilitacje? My bylysmy wczoraj. Zaraz sie wybieramy na spacerek dzis pocwiczylysmy w domu troche. Popoludniu zrobimy cwiczenia na pilce i przed kapiela masaz. Co do chrztu to my robimy w restauracji ale tylko obiad + kawa i ciasto czyli bez szalenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia macie godzinna rehabilitacje? My bylysmy wczoraj. Zaraz sie wybieramy na spacerek dzis pocwiczylysmy w domu troche. Popoludniu zrobimy cwiczenia na pilce i przed kapiela masaz. Co do chrztu to my robimy w restauracji ale tylko obiad + kawa i ciasto czyli bez szalenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dopadl mnie leń i nic mi sie nie chce :P na stole stoi przepis na karpatkę moze by ktoś zrobil za mnie te pysznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w koncu wiem co czujecie jak dzidzi placze podczas szczepienia:( biedactwo moje takie łezki jej leciały myślałam,że sama się pobecze...pytałam o ten altacet junior mi pediatra powiedziała,że mam tym nie smarować tylko soda+woda. Mała też wierzga w nocy przez sen niby sie nie budzi ale ja spac nie moge Anka z okazji walentynek wypije dzis cappucino :Dwięc rób kochana tą karpatkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik my też w restauracji slub i chrzest gora 30osob obiad kawa i kolacja. Mial być tylko obiad i kawan ale Krzyska rodzina z drugiego konca polski- spod rzeszowa, wiec jeszcze kolacja, pozniej spac i rano sniadanko i kawka w domku i moga ruszac w droge powrotna. Ja wlasnie też wrocilam z Basia że spacerku. +3 u nas i się wkurzylam że ladna pogoda sloneczko a ja mam się kisic z dzieckiem w domu, bo wozka nie dam rady zniesc ( bezsensu, wiezien we wlasnym domu) no i spakowalam mala do fotelika samochodowego, wpielam w stelaz od wozka i od razu lzej. Znioslam na dol poszlam do bankomatu i po ciacho do cukierni (też nie chcialo mi się piec) pospacerowalysmy 40 min mala w tym foteliku zadowolona bo na siedzaco to wszystko widzi do okola i się rozgladala taka cala uhahana. Przyszlysmy do bloku, na klatce wypielam fotelik, zlozylam stelaz, w jedna reke fotelik, w druga stelaz i na drugie pietro. Mala spokojna, dotlenila się teraz na lezaczku siedzi i gada do kaczuszki, ktora ma przymocowana do palaka:) tylko kaczka jakas malo rozmowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karpatka w polowie zrobiona wiec na pewno bedzie dziś cos pysznego:) inez a masz cos do tego ccappucino ???? klaudyna zuch dziewczyna z ciebie pogoda super wiec nie warto zmarnować takiej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pielegniarka tez kazala po szczepienuu ribic oklady z sody i wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka no myślałam o Twojej karpatce do tego cappuccino:P Olcik a jak nie ma żadnego śladu po szczepieniu (oprócz miejsca wkłucia) to też przemywać tą woda z sodą?czy nie ma potrzeby?jaką Tobie pielęgniarka podała proporcję wody i sody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamcie oj dawno mnie tu nie było a to dlatego że brakowało czasu w niedziele miałam chrzciny małego ale już po wszystkim i luz mały był grzeczny w kościele ale zimno było strasznie zmarzłam strzasznie jedzenia miałam tyle co na wesele mam spkój z gotowaniem na tydzień jak nie lepiej wszystko fajnie się udało pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie powiedziała zeby zrobic okład tego dnia co było szczepienie i następnego dnia. To chyba tak profilaktycznie, bo tez nic się nie działo. proporcje: pół łyzeczki sody na pół szklanki wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik mi podała 1szkl wody na 1łyżeczkę sody,czyli wychodzi na to samo:)a ten okład ile trzymać?czy tylko przemyć miejsce wklucia i wystarczy? szczepiła któraś z Was szczepionką infanrix ipv hib?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz, nam kazała zrobić taki ciepły gruby okład i potrzymać z pół godzinki. Kaudyna, wysłałam Ci książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff to kamień z serca dzięki olcik 🌼okład zrobiony jeszcze jutro zrobię oby było oki póki co zauważyłam osłabienie, senność i zmęczenie nie wiem czy tak ma być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezzz, może to szczepionka, a może taki dzień, bo moja tez ciągle śpi...Od 15 wstała może na 1,5 godz. Teraz muszę ją obudzić na masaż i kąpiel. Znowu mi pewnie wstanie o 6 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to ewidentnie szczepionka mała nigdy w dzień mi tyle nie spała:( olcik,a objawy poszczepienne mogą pojawić się np za dzień,dwa czy później?do kiedy trzeba szczególnie obserwować dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedziala żeby obserwowac 72godz ale malej nic nie było poza tym że marudna byla po szczepieniu, wlasnie spala często a krotko i troche poplakiwala ale nastepnego dnia było ok nie robilam zadnych okladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! oby u nas też nie było innych objawów.Martwi mnie to,że jest taka osowiała,ale widać tak musi być :( mała tak nie płakała jak przy wkłuciu w główkę(przy porodzie zrobił się krwiak)też miał się niby wchłonąć,ale bez interwencji chirurga się nie obeszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mowie dzien dobry:) Wlasnie pije kawke sobie i patrze na to co dzieje się za oknem- masakra sniegiem zawiewa. Wiatr tem na minusie dokladnie nie wiem ile, a my dziś na kontrole bioderek- aż mi się nie chcę. Olcik dzięki za ksiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Aniu,co do szczepionek- czy tamte dziewczyny dostaly jakies inne listy?bo mi nic o tym nie wiadomo,lekarka kazala po prostu przyjsc. Na Twoim miejscu zadzwonilabym do swojego gp o wypytala konkretnie. Jak Wam mija dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MAMINKI :) My segregujemy zdjęcia w pierwszym albumie Polinki , wywołałam tylko część i mam 260 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy już pierwszy album:) zaczelam od zdjec z usg i tych że szpitala, a pozniej mam kilka że swiat i tak po kilka. Wywolujemy. Raz na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) noc u nas tragedia po tym szczepieniu mała budziła się co godz no w sumie dzien przespala to w nocy dawala popalic:/ w Kraku tez sypie snieg i wieje wiatr :/ a miałam zaplanowany spacer.My mamy pamiętnik :"moje pierwsze pięć lat" super sprawa dużo miejsca na fotki i ważne wydarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czym mozna posmarowac dłoń i stópkę żeby odcisnąć na papierze?mamy właśnie miejsce na takie rzeczy w tym pamięniku :)wiem,że są w sprzedaży takie ramki,gdzie w glinie samoutwardzalnej robi się odcisk - kupiłam na chrzest męża chrześnicy.Mi jednak chodzi o to jak zrobić na papierze.Doskonałą pamiątką dla rodziców i samego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba muszę spróbować:) bedzie zabawa na 102,a zmyję to zwykłą wodą jak sądzisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez problemu zwykla ciepla woda woda ewentualnie z mydlem jakby nie chcialo zejsc, ale nie powinno być problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×