Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witam Was i ja! Nie straszcie tymi szczepieniami, bo my w czwartek mamy drugą dawkę. :((( Szczepimy Infanrixem - to chyba jest 6 w 1. Poprzednim razem obeszło się bez żadnych sensacji. Oby i teraz tak było. Ciotka mi chyba wyprorokowała, jak powiedziała, że na spacery to my w kwietniu zaczniemy chodzić. Najpierw te zrypane mrozy po -20C, a teraz mam Syberię za oknem. Zawieja i zamieć jak z obrazka. W każdym kierunku targa śniegiem. Dzisiaj to nawet werandowanie odpada. Będziemy się ino wietrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) Inezz ja też mam pamietnik moje 5 lat :) od Anne Gedees :) Qurcze moja mała chyba zapadła w sen zimowy :D wczoraj jak zasnęła o 18 to tylko takie pobudki miała co 2 h na mleczko ale to też tylko na śpiąco i tak w sumie obudziła sie o 4 rano :D na mleczko pogugała ze mna i dalej spała do 9 :D teraz też spi normalnie jak niedzwiadek Ja tez chciałabym tą książkę czy któraś może mi przesłać na maila??? pleas A u was co tam dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie :) my nadal u teściów :)fajnie bo teściowa ma wolne to z dziewczynkami czasami zostaje a ja na zakupy wyskakuję wczoraj byłam to nakupiłam bodów dla Julki i rajtuzki dla Amelki :) u Nas za oknem okropna pogoda śnieg wiatr brrr dobrze że wczoraj pochodziłyśmy dłużej bo dziś nie ma szans. my też kiedyś układałyśmy zdjęcia do Julki albumu Amelka ma 2 duże i kolejny muszę jej kupić :) jak tak patrze na Nasze dzieci na fb i nk to jak szybko rosną dopiero urodziłyśmy a tu już po 2 i3 miesiące mają a Nasza Antosia to już pannica 5 będzie maiła śliczne królewny i królewicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna dzięki będę próbować jak mała się otrząśnie po tym szczepieniu:o kasztanka no ja mam dokładnie ten sam pamiętnik:) odcisnęłaś już dłoń i stópkę Twojej Viki? Ewa u mnie taka sama pogoda - dramat! Niunia moja mała wygląda dalej jak po ur waży nie całe 5kg eh Katie sister co z Tobą?pisz no tu:P dla Fifiego od ciotki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie jeszcze nie musze kupic farbki to zrobić bo czas leci a ona tak szybko rosnie :) powoli wyrasta z rozmiaru62 jak ten czas leci z dnia nadzien rosna nam te nasze skarby :))) u mnie też non stop snieg pada chyba nigdzie nie wyjde z mała :( dziewczyny co jeszcze mozna zrobic na katar??? Moja ma straszny zielone glutki:( juz jest po antybiotykach i wciaz zalega jej to w nosku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcza :)
Ewa a to Twoja bratowa i cały sztab ludzi mąrych łącznie z położnymi nie podpowiedzieli ci że dzieckiem trzeba na spacerki chodzić ? nie mówie o dzisiejszym dniu ale jak się nie myle to ty jeszcze na spacerku nie byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal nie dostalas tej ulotki? to jest szczepienie na gruzlice ktore sie wykonuje w lokalnym hse, nie robi sie tego u gp, w spzitalu szczepia -niektorych- np tylko dwa dni w tyg i jak sie zalapiesz to masz z glowy- ja rodzilam na swietach wtedy nie szczepili, no i z lokalnego hse dostajesz list z data kiedy masz przyjsc na to szczepinie- na to szczepienie nie Ty sie umawiasz tylko oni CI termin ustalaja, mi srodowiskowa pow, ze przewaznie przed ukonczeniem 3 m-ca staraja sie juz zaszczepiec...no ja siedze jak na szpilkach i czekam na ten list:)i tylko sie wypytuje innych czy juz szczepili czy nie...jak mowilam, na gazeta.ie dziewczyny grudniowki juz podostawaly listy i sa po a ja poki co tylko dostalam ten jeden informacyjny o ktorym Ty mi pisalas ale w nim jest to samo co w kazdej ulotce + paszporcie szczepien, ponizej link do BCG http://www.immunisation.ie/en/Downloads/Translations/PDFFile_14027_en.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wlasnie ogladalam dzis na TVN style o 13 ten program o dzieciaczkach i akurat bylo o ropiejacym oczku...ale mi glupio....teraz pytanie czy ja zle zrozumialam? czy rzeczywiscie mi taka glupote "sprzedali"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraz tzn o 14 jest pogrzeb Madzieńki z Sosnowca:( od razu na myśl przychodzi mi moje pierwsze dzieciątko,mój kochany Aniołek:( Niunia dla Twojego Aniołeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka jak chcesz mogę wyslac ci ta ksiazke, wyslij mi adres e-mail na fb bo ten tutaj chyba nieaktualny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa moja Antonka skonczyla juz 5 mies w niedziele ale liczy się jej korygowane 2;-) My wczoraj bylysmy na spacerze ale dzis odpada przy tej zawieruszce. Mam nadzieje ze do piatku pogoda sie unormuje bo jedziemy do Katowic wczesnie z rana do okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co to ma być z tym spaniem teraz też tak śpi daje jej jeść na spaniu i dalej spi mama nadzieje ze to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam sie wpisze- dopiero teraz 'zaskoczylam' o jaka szczepionke chodzi! I chwala Tobie za to bo kompletnie o niej zapomnialam! Zatem u mnie szczepienie to odbywa sie w przyszpitalnym budynku w kazdy poniedzialek w okreslonych godzinach i jak to okreslila polozna 'kto pierwszy ten lepszy'..Info o nim udzielono mi przy wychodzeniu ze szpitala,potem polozna u mnie w domu o tym napomniala,dlatego tez zaden list nie przyszedl i nie przyjdzie. Niestety narazie nie mozemy tam sie udac,bo Maly ma wspomniana infekcje oczka :( Jutro lecimy do lekarza,ciekawa jestem co tym razem wymysla :/ ostatnio przepisany antybiotyk w ogole nie pomogl i jak dla mnie nawet zaszkodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Pomarańczko... Chyba już raz dziękowałam za życzliwą troskę o Mojego Szymonka, prawda? Dzięki raz jeszcze, ale jednak obstaję przy tym, że to moja decyzja i moja sprawa. :))) Mówiąc krótko: nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Nie czuję się zobowiązana tłumaczyć na forum nikomu i z niczego. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tekst "o ciotce", był zaiste, i w rzeczy samej - na podpuchę dla pomarańczki, które najprawdopodobniej jest odważna tylko w kolorze orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia Faktycznie zasuwa ten czas. Za tydzień Szymek skończy 3 miesiące. Kiedy to zleciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pogoda za oknem taka jak u was , Nati spi . dzis bylam u dentysty i na zakupach i cale ten czas dziadek spedzil z mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Po usg kontrolnym bioderka Ib także jeszcze do kontroli za jakies 5-6 tyg ale jest duzo lepiej niż było, także kamien z serca:) a moja mala już 8 tyg dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna123----> Witaj:) Mam takie pytanie bo nie chcę już wracać do wcześniejszych wpisów, a jak oceniono bioderka Twojej córki na pierwszej wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorrrkah
Ewa,o ile sie nie myle Szymek ma juz 12tyg,czyli 3 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam jak to było z tymi ich oznaczeniami, ale prawe bioderko miala "uposledzone " opoznione w rozwoju w stosunku do lewego. Cos nie tak z panewka. Teraz już sa prawie idealne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robiłaś coś konkretnego?? Tak wypytuję bo i u mnie nie do końca dobrze było, a kontrola za dwa tygodnie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalecil mi podwojne pieluchowanie pieluchowalam e tyg non stop pozniej jak mi się przypomnialo w ciagu dnia i na noc a od tyg to tylko na kilka godz w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obserwatorko Droga! Ciąża skończyła się już jakiś czas temu. System tygodniowy odszedł w zapomnienie. Szymon ma KALENDARZOWO: 2 miesiące 3 tygodnie i 3 dni. Chyba, że Ty żyjesz w jakimś innym systemie niż kalendarzowy? Matrix? Pozdro! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna A dał Wam ortopeda wynik USG "na papierze"? Nasz nawet złamanego kwitka nie wydrukował. Ot tak na gębę powiedział, co wiedział i do zobaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, to ciekawe jak obserwatorka obchodzi własne urodziny? Co 48 tygodni? Bu ha ha ha! Fajnie tak, za każdym razem inna data...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×