Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

hej dziewczyny:( ja znowu w grobowym nastroju...tym razem nie ze mną jest źle(to bym jakoś przebolała) a z moja kruszynką.Dziś bylismy na kontroli bioderek(wczesniej nie bylo usg,bo udany lekarz UWAGA z Prokocimia-moze niektore z Was orientują się,że to niby najlepszy szpital dzieciecy w Krk stwierdzil ze jest wszystko Ok natomiast dzis mu sie odwidzialo i stwierdzil ze mala ma nosic poduszke Frejki 20cm czy cos takiego jak ja w to ubierali to sie poryczalam kurwa co za konowal !!sorry,inaczej tego :"lekarza"nie nazwę. Pelepecia nie wiedzialam o tym kinie dla mamusiek! dzięki za info i na pewno pójdziemy razem na jakiś super film moze sie troszke odstresuje Ewa my mamy taki sam bujaczek jak malinowa -zreszta widzialas na nk dziekuje za komentarzyki Asiu Tobie rowniez:) Klaudyna jakie masz zaproszenia na slub i chrzciny?ten slub to koscielny bierzecie?ja wlasnie bede zamawiać,buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz Zaproszenia mam zwykle, kupilam w papierniczym, ale wiem ze na podwojna uroczystosc slub I chrzest na allegro mozna zamowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna widzialam wlasnie mnostwo na allegro Asia sliczne tez je widzialam a co sadzicie o zaproszeniach ze zdj dziecka?kuszą mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz ja mam podziekowania ze zdjęciem ( takie małe misie z winietką) nie chciałam przesadzić :) ale te co pokazujesz sa ś wietne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranyjulek, jaki jest wybór tego wszystkiego!!! I te smoczki, i łyżeczki, i pozytywki... I zaproszenia... I podziękowania... No obłęd! Jakoś nie zdawałam sobie sprawy, że przy okazji Chrztu można tyle fajnych rzeczy do "oprawy" zorganizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! 10 000 wpisów nam "stuknęło"! Aśka - Tobie przypadł "jubileuszowy"! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt jest w czym przebierać - tylko kasę trzeba mieć HA HA HA Asia no to fajnie,że Ci się podobają ciekawe jak zrobią projekt okładki:) Aha odbiłam dlon i stopke małej no co się ubawilam przy tym takie kochane paluszki wyszly teraz wiszą w ramce na scianie,a w srodku fotka:Dpolecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktory wiersyk najładniejszy? wierszyk 1 „Dziecko to dar od Pana , To cząstka Nieba na ziemi Wierszyk 2 W jednym Duchu my wszyscy w jedno Ciało zostaliśmy ochrzczeni. Wszyscy zostaliśmy też napełnieni jednym Duchem. Ciało bowiem, to nie jest jeden człowiek , lecz wiele. (1 Kor 12,13) Wierszyk 3 Jeden jest Pan, Jedna wiara, Jeden chrzest Jeden jest Bóg I Ojciec wszystkich (Ef 4,5 6) Wierszyk 4 Chrześcijanin rodzi się jako nowy człowiek W tym właśnie Sakramencie. Chrzest ma bowiem moc Dawania nowego życia, życia Bożego. Jan Paweł II Wierszyk 5 Chrzest Święty to najpiękniejsza chwila, w której spotkałeś się z Panem Jezusem Wierszyk 6 Ukochane Boże dziecię, gdy mieć szczęście chcesz na świecie, gdy Cię minąć ma zła droga, ponad wszystko kochaj Boga Wierszyk 7 Serce tak ciche, jak wiatr z muszelki daj mi, o Panie - Boże mój wielki. Daj mi też święte rączki i nóżki, żeby trzymały się Twojej dróżki. Wierszyk 8 Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, Narysować słońce roześmiane, zbudować domek z klocków. Małe raczki potrafią spleść się nad szyją i otrzeć łzy W małych rączkach mieści się cała miłość Wierszyk 9 Dziecko jest pięknem ludzkiego bytowania. Jezus potwierdził to swoim postępowaniem Bądźmy wpatrzeni w piękno dziecka Wierszyk 10 Mieć razem dziecko tworzyć rodzinę to naturalna droga, droga ku zjednoczeniu, na którą wkraczaliśmy w dniu naszego ślubu. Ta mała osóbka, między innymi jest świadectwem naszej miłości i zobowiązania wobec siebie. Wierszyk 11 Kiedyś o Jezu chodził po świecie, brałeś dziateczki w objęcia swe. Patrz tu przed Tobą stoi Twe dziecię, do serca swego przytul i mnie mam swój typ,ale liczę na Wasze opinie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa:) też tak myślę jak widzę te maleńkie paluszki to się łezka kreci:D niestety dzieci rosną i fajnie bedzie mieć taką pamiątkę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki i czekam na wiecej glosow :D moze ktoras z Was wykorzysta jakis wierszyk;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki U Nas przełom, jesteśmy po skoku rozwojowym. Moje dziecko przez jeden dzień zrobiło się nie do poznania, je bardzo dużo, cały czas gaworzy i to tak głośno że nie możemy z mężem pogadać, usypia sam w wózku lub łóżeczku na wieczór i już nie muszę go nosi poprostu kłade go i zasypia, łapie w rączki zabawki i przede wszystkim potrafi w leżaczku zająć się sam nawet 1,5h gadając i bijąc rybkę. Dzisjaj nawet trzymał w rączce kabanosa i włożył go do buzi bo kryzie wszystko bo swędzą go dziąsła, dałam mu też na palcu trochę cytryny to były fajne miny. Co do leżaczków to mamy taki http://allegro.pl/arti-lezaczek-bujaczek-relax-2-kolory-krakow-i2082246012.html Morfologia też dobra więc wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce tak ciche, jak wiatr z muszelki daj mi, o Panie - Boże mój wielki. Daj mi też święte rączki i nóżki, żeby trzymały się Twojej dróż Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu... Ewangelia Św. Łukasza 19.9 mi się te podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z procą w kieszeni, smokiem na smyczy biega po Raju Adaś zdyszany... Dobrze mu tutaj... jednak dni liczy, kiedy przylecą z Ziemi bociany... Niby spokojny, niby wesoły uczy się w Rajskiej Szkole grzeczności, ale codziennie pyta anioły: Czy przysłał dla mnie Bóg wiadomości... Z nogi na nogę drepce przy Bramie, w tę i z powrotem po Niebie chodzi, marzy o tacie, marzy o mamie i o tym, że się wreszcie... urodzi! z tego się usmiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarka nie bałaś się z tą cytryną? Chodzi mi o to, że cytrusy to silne alergeny. Moja dzidzia marudzi wieczorem. W dzień potrafi się bawić sama. Ale wieczory to masakra. Piszczy, marudzi... Mnie tylko trochę martwi, że Mała mało gada. Tzn jest jakieś aaa, eee. czasem mememe, mymymy, ale gardłowe dżwięki typu ghy to rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małemu dałam na smoczku trochę ale nic się nie działo tak samo dałam mu troszkę czekolady na palcu i też nic wiem że to są silne alergeny ale takie ilości to mu nie zaszkodzą bo nawet do żołądka mu nie dojdą. Mały musi się już przyzwyczajać bo jak skończy 3,5 miesiąca to powoli zaczniemy dietę rozszeżać bo nie mogę patrzeć jak się ślini jak my jemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka- my dostaliśmy różne prezenty na chrzest na Amelki np.kolczyki złote od chrzestnej a tak to pieniążki na Julki 3 pary kolczyków bransoletkę ciuszki i pieniądze :) jeśli chodzi Ewka o kasę to różnie dostaliśmy od 200-1000zł ineezz-mi też się 7 podoba najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz ja tez za 7:) Oj co do gaworzenia to nasza nadaje jak CBradio. A najbardziej gadatliwa jest jak do niej mowie "slimak slimak pokaz rogi" smieje sie jak opetana I odpowiada jakby wielce rozumiala, I to nie takie gloski ale tak jakby tlumaczyla cos zawziecie tyle z siebie wydaje dzwiekow:) poza tym do maskotekagada I owieczek na ochraniaczu na szczebelki:) Co do jedzenia to Baska nie zdecydowana czasem 120ml za malo I domaga sie wiecej zjada 150ml, to 4,5 godz nie je po czym bardzo domaga sie jedzenia I zjada zaledwie 100ml A jak to jest z kupkami na modyfikowanym? Bo Baska robi 1-2 a dzis nawet 3 I sie tak zastanawiam czy aby nie za duzo, bo na mm to dzieci chyba rzadziej robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz No i znowu mnie nastraszyłaś... bo u Szymka też za pierwszym razem powiedział, że wszystko ok ten ortopeda, ale już parę razy wspominałam - badanie kilkanaście sekund, zero wyniku, aby burknięty komentarz, że ok, etc. Teraz mam pietra, że do następnej wizyty pan doktor się lepiej przyłoży i nam zawali jakąś niespodziewankę! W przyszłym tygodniu się wybieramy... Co do wierszyków... ja mam ogromny sentyment do cytatów z JPII - dlatego 4, ale inne też mi się podobają. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa87 Śliczna na przypowiastka o aniele:) Naprawdę bardzo wzruszająca.. Co do wierszyka wg mnie 8, jest taki oryginalny, bo 7 widziałam na większości aukcji jak szukałam zaproszeń. A ja mam chrzciny w marcu i też byłam na etapie wybierania zaproszeń, i najbardziej mi sie podobało ze zdjęciem Maleństwa. Przynajmniej każdy będzie miał je na zawsze, nie wyrzuci napewno:D Innezz Ja też wczoraj byłam na bioderkach. Tylko, że u mnie po pierwszej wizycie też lekarz powiedział, że jest ok, w wieku 7 tygodni życia dziecka jest to prawidłowe ale jak będzie tak następnym razem (czyli wczoraj) to też będzie leczenie. Na szczęście poprawiło się:) Kurcze ja wiem, że to koszmarny widok dziecko w takim czymś, bo była dziewczynka akurat w poradni, ale ja sobie tłumaczyłam, że to dla dobra dziecka, żeby nie miało problemów z chodzeniem. Mój Synek wczoraj przez całą wizytę nawet oczu nie otworzył, spał jak suseł. Co do leżaczków, to ja mam ale nie korzystam. Acha i na moich zaproszeniach ślubnych też pisałam o kupony lotto i powiem z doświadczenia, że drugi raz tego bym nie zrobiła. Bo po pierwsze nic w nich nie było i tylko masa makulatury a po drugie i tak większość ludzi przyniosła kwiaty, których notabene nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te ramki z gipsikiem są śliczne. Te z drugiego linka mi się niesamowicie podobają! Kupię Brataniczce i Naszemu Uobuzowi... Ja w ogóle przez Was zbankrutuję... non stop mi tu podszeptujecie coś, co by nam się akurat przydało: książeczka Tiny Love, książeczki oczami maluszka, bujaczek z lwem Fischer Price (chyba na ten się zdecydujemy), ramki, jeszcze kiedyś rozmawiałyście o tych fajnych pierwszych albumach dla Bobasa... Stary na nas nie wyrobi!!! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×