Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Siemka, u nas dziś będzie ogień!Czuję to w kościach...Samo usypianie zajęło mi 40 min. na rękach + "Cztery Zielone Słonie " w tle.Kręgosłup mi wysiadł, jak Tobie Olcik:(Ledwo łażę(raczej powłóczę nogami powolnie przemieszczając się z kąta w kąt)... Teraz chwila wytchnienia.I ta pogoda:/ Ewcia, Biedronia, jak tam po weselu???Jeszcze kaca leczycie?;P Klaudyna, widzę, że cierpisz dziś ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Kitka, to bedzie ciezki dzien:/ Baska spala, ja ogarnelam troche mieszkanie, już mialam się polozyc i też kimnac, ale corka miala inne plany- już się zdrzemnela i gotowa do zabawy A jeszcze tel mi szwankuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko...wiem, że to strasznie egoistyczne, ale pociesza mnie, że nie jestem sama z tą manianą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia. ...DZIEKI ;) U NAS dzien zaczal sie od SRACZKI""""" ;)kurna MOZE to ta kaszka waniliowa Bobovity? ECH ale przecie to od 4 mca I musza przestrzegac scisle ustalonych norm? Olcik co do pleckow mnie tez ciagle bola, ale maz kupil mi takie plastry z czyms tam w srodku nakleja sie na ubranie I set uczucie takiego ciepla...I powiem Ci ,e mi BARDZO pomagaja. Kitka wspolczuje;( ale to prawda ze w grupie razniej...ponarzekamy SOBIE troszke wszystkie I jest lepiej...bo wiadomo ,ze kazdemu dzieciaczkowi ciagle cos dolega I nam Mamusiom I jest to najnormalniejsza rzecz na swiecie...no chyba ze dzieje sie BARDZO zle...ale to JUZ extremalna SYTUACJE I miejmy nadzieje ,ze niegdy nie beda dotyczyc naszych pociech. KLAUDIA WSPOLCZUJE...CHOC NIE MAM POJECIA JAKI TO BOL BO JA TE OSEMKI MAM OD ZAWSZE ODKAD PAMIETAM...;( nie WIEM kiedy wyszly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia powiedz mi prosze ile wypija mleka Twoja Basia teraz przy bardziej stalych posilkach? Bo tak mi sie wydaje ,ze MOJA przestala przybierac na wadze , albo tylko troszke przybiera a CIAGNIE w gore...ale chyba to nic zlego JUZ w tych miesiacach? Mam nadzieje ,ze to nie dlatego ze JE za malo mleka. Nadal jest pczek , ale widze ze traci tluszczyk;) nie chce tez jej zaszkodzic ...czy 3/4 razy w ciagu dobu po 150/180 to dobrze? Choc czasem wypije 120 , a innym razem 210. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia I FRANIU z tego samego dnia...ale Ty kermisz piersia ... ? Wiec nie ZAPYTAM ile mleczka dostaje bp bierze ile chce???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierze ile chce, ale np. w nocy nie pije w ogóle, a w dzień z 5 razy max, bo przeplatam mu kaszką i słoiczkami. Właśnie tą Bobovite waniliową pije-uwielbia ją... A Lajla je już stałe pokarmy, nie?Bo zastanawia mnie ta jej biegunka...Nie powinna jej mieć.Co prawda, dobrze, że z niej nie "leci", ale mimo wszystko.Możesz jej podać na zahamowanie Smectę(1/3 torebki na 1 raz).I do lekarza się jednak wybierz może...Ja bym poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż zdarza się,że chce pierś częście...Zależy od nastroju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny czy wam szef podpisał wychowawczy i do ilu dni masz czas zgloszenia bo mój pracodawca to pierdoła istna i choć już nie jedną mamuśke ostatnio miał to mnie sie pyta co ma robić nie mówiąc ze sie prosić muszę a tyle czlowiek harował. wychowawczy za czy nam od 7.06.12 bo podpisze mi tylko ze mu nie śpieszno z niczym a mi mało zostało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Baska już jest calkiem przestawiona. Mleko je tylko o rano o 8, pozniej 14 i w nocy. No i na 20 ma kaszke na mleku. A ok 11.30 podaje obiadek a ok 17 deserek Także jest 3 razy mleko po 150/180ml ale nie zawsze wypije wszystko. No i kleik ryzowy czy kaszka na 150/200ml mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI;) Kicia jak bedzie z niej dzis lecialo to pojde jutro do LEKARZA. MOJA matula powiedziala ze takie wodniste kupy moga byc tez jak mala duzo pije...a Ona wypija ok 300/400 ml wody I herbat dziennie. Wczoraj jej podalam mniej bo 3 razy po 70 . Zbaczymy jak dzis bedzie... KLAUDIA TO SUPER ZE MALA JUZ TAK LADNIE SIE PRZESTAWILA, JA NADAL DAJE RAZ ZUPKE RAZ DESER ; ale np jadla JUZ spagetti bo tu jest po 4 mcu) I JE uwielbia;) ale sie trzesla;) z deserow najlepszy pudding waniliowy z ryzem I jabluszkiem. Kicia MOJA tez lubi ta bobovite I dlatego JIE chce jej zabierac...wczesniej jadla aptamil vaniliowy a teraz KUPUJE JEj w Polskim sklepie bobovite. Dziewczynyile w PL kosztuje kaszka vaniliowa boowity? Bo Tutaj place za Nia 4.60. Czyli ok 24 zł....az mnie szlak trafia bo starcza na 5 /6 razy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylek kaszki bobovty w granicach 5zl. W Polsce bedziesz to kup, albo niech mamuska Ci paczka wysle kilka paczek, to i tak taniej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u nas dziś masakra się zapowiada;) i jeszcze ta pogoda, nawet na spacer nie pójdziemy. u nas chyba też zęby. Pelepetka mi od razu po zakończeniu macierzyńskiego podpisał wychowawczy,tj gdzieś od 14 maja chyba już jestem na wychowawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta waniliowa kaszka to jest z mlekiem w składzie czy robi się na modyfikowanym? my robimy tylko na mleku bo po tych co w składzie mają mleko momentalnie wysypka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia a jakiego mleka uzywacie? ja dopiero zaczynam kaszki podawac - i na razie mam te z mlekiem jakas tam z bananami (nestle) i wlasnie ta waniliowa bobovity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za pocieszenie od razu lepiej mi się zrobiło ;) Ola ile dalas na pierwszy raz Antosi tej kaszki Sinlac? dołączam się do tych, ktore maja dzis koszmarny dzien...nie wiem co moja małą opętało dopiero co usnela musialam podac jej panadol no nie dawalam juz rady ryk od rana i tez wszystko zle.Moze przez wrazenia po wczorajszych gosciach sama nie wiem.A ja dopiero co śniadanie zjadłam :( zmienilam rolety mam teraz ciemno jak w jaskini :D aaaaa i tez mamy wesele 14 lipca :P ale raczej odmowię, bo jest w Przemyślu.Ja nie widzę w tym przyjemnosci jechac z takim malym dzieckiem na wesele,ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie tylko te kaszki co na mleku trzeba. Balam się że jak kupie te z mm już to beda jakies atrakcje- a tak Baska dostaje na swoim bebilonie i ok jest. Ale ona i tak woli kleik ryzowy niż kaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używamy bebilon pepti tylko do kaszek bo mleko jeszcze z piersi pije. Ja cały czas na bezmlecznej diecie:/ dziś idę kupić jeszcze ten sinlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, ja mam taką z mlekiem w składzie...A nawet nie wiem czy jest bez mleka...Co do wychowawczego to ja przechodzę od połowy lipca, bo mam do wykorzystania zaległy urlop jeszcze.W środę idę na badania zdolności do pracy, bo bez tego urlopu ni hu hu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia czyli nie brałaś żadnego urlopu bo podobno na macieżyskim też przysługuje a ty zgłoćilaś sie z podaniem na stepnego dnia do MOP po skończeniu maciezyskiego bo ja sie chyba nie wyropie przez tego pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez jeszcze piersiowi - wiec mleka bede uzywac tylko do kaszek, i nie wiem jakie kupić , będziemy eksperymentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna a jakie Ty kaszki robisz, po kleiku ryżowym zaparcia jak fix także odpada:/ urlopu nie wykorzystywałam, wskoczyłam od razu na wychowawczy. Ale nie będe siedziec i tak tych trzech lat, wogóle to zamierzam poszukać nowej pracy ale to w przyszłym roku dopiero. pelepcia chodzi CI o zasiłek na wychowawczym tak? ja do dnia dzisiejszego jeszcze składam wniosek bo co chwila jakichs papierów brakuje. Ale trafiłm na miłego faceta, pisze protokoły co do brakujących dokumentów i w tym tyg już chyba komplet złoże. Jeszcze jutro do gina muszę zapierniczać po jakieś zawiadczenie że w kązdym trymestrze byłam badana ginekologicznie. uroki Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zaparc po kleiku nie ma. Zawsze po jedzeniu daje jeszcze wode do popicia. A kaszki podaje co 2-3 dzien. Albo bananowa albo brzoskwiniowa z bobovity i też na bebilonie pepti robie bo Baska takie mleko pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy te z mlekiem w skladzie , I nie Ma po nich reakcji tak mi sie wydaje( mam nadzieje ze to nie od tego) I tak to tez WIEM ,ze po zwyklym mleku jest ok. Bo MOJA ciagle nakomforcie. Za 3 tyg planujemy zmiane mleka na normalne, bo ten comfort cholerka Ma wiecej tych skladnikow tuczacych I po nim SA zielone kupska. A odkad mala JE bardziej normalnie" to I kupki zolte SA . Natalka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Inezz, na 150 ml wody dalam chyba 5 czubatych lyzek Sinlacu. Taka konsystencja nie bardzo zbita ale do podania lyzeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki! U Was też taka kijowa pogoda? Szkoda gadać :( W dodatku w młodą wstąpił wściek, nie idzie z nią nic zaplanować. Klaudia, muszę wypróbować tą sałatke :) na te Twoje gołabki też się szykuję :) ja też czasem robię sałatke z zupek, ale troche inną. Ola, Aga, zapodajcie jakiś przepiś z użyciem szpinaku, chętnie wypróbuje :) A, Klaudia, w tym krzesełku do karmienia materiał jest taki ceratkowy? Bo się nad nim zastanawiam, ale trochę sie obawaim właśnie tego materiału. Nosidełko też fajne :) Ale milena też wkleiła ciekawy link i teraz się zastanawiam :) Choc to Twoje jest tańsze ;) a ja będę potrzebowała jedynie na wyjazd w góry, tak to nie wiem czy będę go często używać, więc po co przepłacać? ;) Idę, bo młoda się wścieka :O jawna manipulacja, się cwana zrobiła jak nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do krzeselka, to "obicie" latwe do zmycia, ale się mala w tym krzeselku nie poci, a siedziala wczoraj ponad godz jak ja robilam obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Le soliel, ja robię tak: Na masło na patelni wrzucam paczkę rozdrobnionego szpinaku, do tego 5 ząbków czosnku. Jak się szpinak roztopi na patelni dorzucam pierś z kurczaka pokrojoną w kostkę, sypię troszkę jarzynki. Potem ze 3 duże łyżki śmietany i 1/3 kostki sera feta+ dwa plasterki sera zółtego na sam koniec. Gotuję penne tak na aldente bo ja nie lubię rozgotowanego makaronu. Makaron mieszam z sosem. A na talerzu lubię sobie jakimś parmezanem jeszcze sypnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×