Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

jak wszystkie to wszystkie :) witamy i my nocka - rewelacja! mala mi juz coraz dluzej spi.Zasneła o 21 a wstala o 6 ale wyspana jestem za wszystkie czasy. Kamila !!!! uduszę:P za ten wózek jest MEGA jak to Sylwia K 👄 pisze:) no ma co trzeba,wyglada super...tylko cena hmm ;) Klaudia co do żłobków ja się nawet nie rozglądam...szkoda czasu i atłasu :( Ty jestes moze konsultantką w Avonie?coś mi się kojarzy,ale pewna nie jestem? Sylwuś jeśli Viki nie ma biegunki, a w stolcu nie ma śluzu lub pasemek krwi, to zielony kolor kupki nie powinien niepokoić.Mnie osobiście niepokoi ilość tych wypróżnień u mojej :( w śr kontrola to zapytam moze o te zielone kupki u Was? dziewczyny z nad morza! jak ja Wam zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no w sezonie to uwierz,że nie ma czego zazdrościc:) Na plaży gdzie tłok miejscowego nie zobaczysz:) wiekszosc jeżdzi na plaże do małych pipidów:) my zawsze jeżdzimy do grzybowa,gdzie 200m od tego miejsca jest plaza nudystów...Piotrek mi zawsze oczy chciał zasłonic jak jakis facet hasał wzdłóz brzegu lub jak grają z dzieciakami w piłke i im dynda:D:D:D:D może zazdrosny jest,że On sie nie moze napatrzeć bo babki leża za parawanami i sie opalają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeehhhhh... nam się marzy w sierpniu chociaż na 10 dni wyskoczyć, ale tak naprawdę boimy się podróży. Najlepiej byłoby jechać nocą, a mój P. się do tego kompletnie nie nadaje. To typowy skowronek. Zasuwa na pełnych obrotach od bladego świtu, ale o godzinie 22:00 jest już "nietomny". Nie widzę Go za kółkiem w nocy... On siebie też. Wiem, że niektóre z Was mają za sobą już takie długie wyprawy samochodowe. Co warto wiedzieć? Porywać się na to, jak nie musimy, czy odpuścić? Od nas w zależności od natężenia ruchu można jechać 9-11h nad morze. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa moi znajomi jechali z IR do Pl samochodem.RObili sobie przystanek 2-dniowy w Paryzu, mowili, ze super bylo, Maly mial 6 m-cy. Wszystko jest kwestia organizacji i "podejscia do sprawy", moja kuzynka byla w lutym we Wloszech na nartach a mala jest z konca pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena tak czy siak moge sie zamienic na jakiś czas z Tobą.Ty do Krk, a ja tam do Ciebie?:P na dluzsza mete to ja Krk nie oddam :D w szoku jestem napisałaś o tej plaży nudystów,że im dynda jak grają z dziećmi bleee biedne dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMY sie;) Wstalismy dzis o 7:30 ;) Wielkie odliczanie TRWA ...JESZCZE 5 Dni I lecimy ;) POLSKA ;);););) Wozek naprawde FAJNY !!!! Teraz dopatrzylam na YouT. MOJA robi sie powoli spiaca...trzeba ja polozyc I wziac sie troszke za segregowanie ciuszkow w jej szafce, tez nastepna partia pojdzie do worka. U NAS JUZ tylko ciuszki 9/12 mcy...inne nie Ma nowy aby weszly. ;( niektorych znow nie miala na SOBIE nawet raz....Na jesien bede madrzejasza i kupie mniej. U NAS jak JUZ pisalam arbuz robi szal...pieluszka potem mokra a pierdziolkow I bolu brzuszka BRAK...wiec rewelacja...;) Natomiast banan jest beeeeeeeeeeee.;( mixowalam ze wszystkim...gdzie tylko sie pojawi mloda wypluwa wszystko;( Dzis ogolnie mam KIEPSKI nastroj ,...wk..wia mnie to ,ze dzien przed wylotem musze jechac na ta pieprz..na komisje gdzie mam naprawde tysiac RZECZY to zrobienia...JESZCZE do tego Ma lać!!! A ja Bidna z wozkiem , do innego miasta! JESZCZE pora jedzenia malej wypada, a potem spania. No szlak mnie trafia!!!! Echhhh zycie.. Milego dnia Kobitki I pocieszki;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowaaaaa :)))))))) tez zazdroszcze...mimo turystow ;) Ewa, my podrozujemy odkad maly mial 1,5 miesiaca :) pierwsza pozdroz to bylo 430 km na dolny slask :) pozniej do mielna kolejne 437 km i znowu na dolny ;))))))) w miedzyczasie zamość i trojmiasto, nie ma sie czego bac :) wystarczy duzo postojow robic i miec tabun zabawek. Wtedy mozna jechac nawet w dzien :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka usnęła....ja poczytałam co tam u was :-) Kamila wróciła .....Heloł :D Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju chodziki to u mnie jest "NIE'' Aga prawko zdałam w Częstochowie.....miałam i możliwość zdawania w Opolu. Jednak wybrałam Częstochowę , bo to miasto znałam wtedy zdecydowanie lepiej :-) Milena współczuję remontu z dzidziusiem....mnie też czekają przeróbki domu......osz w mordę ....nie wiem jak to będzie . Ale jak już będzie po remoncie to będzie się buziunia cieszyła pewnie :-) Sylwka dobrze,że jedziesz do Pl i kończysz z dietą boś chuda jak patyk ....zaczniesz w końcu jeść to nam może nie znikniesz :D . A tak bardzo poważnie do SZACUN dla Ciebie i ukłon w stronę Twojej upartości . :-) Jak dzisiejsza kontrola? Jak kolanko? Ala jak plecki, Klaudia jak noga? Aneta :******* Wiem,że niektóre zmieniłyście pampersy na rozmiar 4 ......przy jakiej wadze dokonałyście zmiany ? Jakaś szczególna różnica? Ja mam teraz 2 ostatnie paczki "trójek" i chcę już następne kupić "czwórki" i tak się zastanawiam...... Renia pamiętam ,że jak chciałaś zmienić Aleksowi uspokajacza to był mu za duży .....powiedź po jakim czasie zmieniłaś w końcu .....za 4 dni Ania kończy pól roczku i mam uspokajacza od 6 mscy....jednak jest taki duży ,że nie wiem czy go załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez byłam w szoku...no moja 5letnia kuzynka sie popłakała jak zobaczyła "ptaka morskiego" lub "mewę" jak to nazywamy.To było jak bylismy tam pierwszy raz...A ja do Krk chetnie ale bede i tak we wrzesniu bo juz pisałam,ze weselicho mamy .W sumie jest w Zakopcu wiec tydzien tam a tydzien w Krk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia;) JESZCZE mi brakuje troszke. ;) uwierz ta fotka jakas taka ;) Kolano JUZ supercacyki;) a kontrola jutro albo w srode czekam az mnie mezownik umowi I zadzwoni. Cos mi mala nie chce JESc od wczoraj...mleczko beeeeeeeeeeee...mam nadzieje ,ze to przejsciowo tak jak u Olci bylo... MALINOWA Ty masz chyba za dobrze CHOLERO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia;) JESZCZE mi brakuje troszke. ;) uwierz ta fotka jakas taka ;) Kolano JUZ supercacyki;) a kontrola jutro albo w srode czekam az mnie mezownik umowi I zadzwoni. Cos mi mala nie chce JESc od wczoraj...mleczko beeeeeeeeeeee...mam nadzieje ,ze to przejsciowo tak jak u Olci bylo... MALINOWA Ty masz chyba za dobrze CHOLERO ;) Ja tam przeciw nudystom nic nie mam ...na takie dorodne parowki to MOZE I SAMA bym POPATRZYLA hahahaha ale malej bym tam nie zabrala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia do mnie jak do Zenka:) jak wyrobie sie z remontem to bezproblemowo:) spokojnie znajdzie sie kilka miejsc noclegowych i nawet łózeczko turystyczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia no mozna znaleźć dorodne okazy ale w sumie wiekszosci sposród chaszczy nie widac takie smutne korniszonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Aguś koniecznie zapytaj o te zielone kupki bede ci bardzo wdzieczna :* Dziś też rano była zielona ale nie biegunka-sluzu ani niczego niepokojacego w niej nie ma tylko kolor. Nie wiem moze to od wczorajszego łososia z cukinią lub od mleka bebiko r tzn z kleikiem ryżowym bo podałam pierwszy raz dzis nie podam jej go wcale zobaczymy co bedzie. Klaudia jak ty podajesz ten serek bo ja dzis kupiłam twarożek z hippa te twarozki z biedronki tez ale najpierw chce sprobowac słoiczkowo. Poidajesz go miedzy posiłkami czy zamiast posiłku ? Ja deser podaje 1,5h po jedzeniu ale mała i tak mi go mało zjada chyba że są to truskawki to aż się trzesie na ich widok :D mały truskawkowy łakomczuszek :D My na następny weekend wybieamramy sie do Kalisza 200km od nas mamy tam domek w lesie troszke się wyluzować :) mała juz tam była i bardzo dobrze zniosła podróż (3h jazdy) całą drogę spała- uwielbia jezdzic samochodem:) Royal ten kolorek wózka o którym pisałam to chyba bardziej dziewczenski wiec do chłopaka średniuo by pasował żółty jest neutralny i tez bardzoi fajny. Ah jak żałuje że kupiłam ten mój coneco nie jest zły ale ten twój jest po prostu świetny. Tylko ciekawe jak się bedzie nim jezdziło bo kółka nie sa za duże. Dziewczyny za niedługo wybieram sie na roczek do chrzesnicy co się kupuje z takiej okazji jakieś sugestie ktoś był co kupił? A wy same co chciałybyście aby wasze pociechy dostały na roczek? Forum skarbnicą wiedzy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Aguś koniecznie zapytaj o te zielone kupki bede ci bardzo wdzieczna :* Dziś też rano była zielona ale nie biegunka-sluzu ani niczego niepokojacego w niej nie ma tylko kolor. Nie wiem moze to od wczorajszego łososia z cukinią lub od mleka bebiko r tzn z kleikiem ryżowym bo podałam pierwszy raz dzis nie podam jej go wcale zobaczymy co bedzie. Klaudia jak ty podajesz ten serek bo ja dzis kupiłam twarożek z hippa te twarozki z biedronki tez ale najpierw chce sprobowac słoiczkowo. Poidajesz go miedzy posiłkami czy zamiast posiłku ? Ja deser podaje 1,5h po jedzeniu ale mała i tak mi go mało zjada chyba że są to truskawki to aż się trzesie na ich widok :D mały truskawkowy łakomczuszek :D My na następny weekend wybieamramy sie do Kalisza 200km od nas mamy tam domek w lesie troszke się wyluzować :) mała juz tam była i bardzo dobrze zniosła podróż (3h jazdy) całą drogę spała- uwielbia jezdzic samochodem:) Royal ten kolorek wózka o którym pisałam to chyba bardziej dziewczenski wiec do chłopaka średniuo by pasował żółty jest neutralny i tez bardzoi fajny. Ah jak żałuje że kupiłam ten mój coneco nie jest zły ale ten twój jest po prostu świetny. Tylko ciekawe jak się bedzie nim jezdziło bo kółka nie sa za duże. Dziewczyny za niedługo wybieram sie na roczek do chrzesnicy co się kupuje z takiej okazji jakieś sugestie ktoś był co kupił? A wy same co chciałybyście aby wasze pociechy dostały na roczek? Forum skarbnicą wiedzy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie Pampersow my zmienilismy jaka mala przekroczyla7 kg...SA dluzsze...a Ona potrafila osrutkac sie po pachy ...wiec pomagaja ...mam tez wyrobione zdanie na temat zielonych pampersow baby/dry jak dla mnie masakra...wole active wear... te pierwsze niby powinny chronic wiecej siuchow ...a prawda jest taka ,ze po GODZINie JUZ sie nadaja do zmiany...Natomiast te drugie SA mega chlonne , ale to moje osobiste zdanie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka, dalej nie zmienilam bo Aleks nie chce i koniec! jedziemy caly czas na tym 0-3 mca ;))) mimo ze juz 7 zaczal :D Ja chodzika tez nie widze potrzeby uzywania..ale skoczka mamy :) i robi furore! Nie siedzi calymi dniami ale jak juz musze cos zrobic to Oli wsiada do centrum dowodzenia i znika ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona O bolu nogi juz dawno zapomnialam, . Ja mam ostatnia pzcke 3 I tez juz na 4 bede zmieniac. One sa od 9kg wiec tak akurat. Smoczek mam anatomiczny, ostatnio nie mieli w aptece canpolu I wzielam lovi dopiero w domu jak otwarlam jakis taki duzu I dziwny mi sie wydal, okazalo sie ze nie jest anatomiczny a dynamiczny I doopa blada. Bo inny I duzy wiec Baska pewnie nie zalapie- takze sobie leza, sa do 18ms moze kiedys sie przydadza Ale kupilam canpolu w realu wiec luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa My już 2 razy jechaliśmy samochodem tam i z powrotem po 1100 km ......to jest przy dobrych warunkach ponad 10 godzin w aucie . Trzy podróże były nocą i nie było żadnego problemu...Mała spała jak suseł , to ja musiałam ją budzić żeby zjadła ,bo cycuchy były pełne. Jeden raz jechaliśmy w dzień ( wyjazd z domu około 3 nad ranem). Podróż 12 godzin , bo korki , bo duży ruch ......Było w miarę ok, Anię dało się zabawić jak nie spała.....jednak też częściej robiliśmy postoje i Ania częściej jadła . Ja preferuję podróże nocą. U nas i ja i mąż jeździmy dużo autem i nocą jeździ nam się najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALINOWA...;) korniszonki to wszedzie MOZNA znalezc...nawet w sklepie na polkach;) wiec Duze NIE NUDYSTOM Z KORNISZONKAMI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra IDE mala spac polozyc a nie w krainie siusiorandii sie poruszam ;););) glodnemu chleb na mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka Tak jak pisalam podaje ten twarozek jako posilek - mniej wiecej po okolo 3 godz od poprzedniego jedzenia. Dodaje do tego biszkopty albo owoc Baska o 14 dostanie mleko to ok 17 bedzie deser-twarozek- I pozniej w okolicach 20 kaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena to się powspieramy :D Sylwka łobuzie :D Klaudia, a ja myślałam że "czwórki" są od 7 kg .....i myślę,że Ania już tyle ma.....w poniedziałek za tydzień będę wiedzieć ile waży.....a jak są od 9 kg te "czwórki" to muszę jeszcze poczekać . Hmmmmm....... Dobrze dziewczyny,że dolegliwości mijają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w miedzy czasie to podaje chrupka, albo chlebek do pomemlania, wczoraj dostala arbuza mam jeszcze wiec pewnie dzisiaj troszke dostanie w miedzy czasie na przekaske a raczej przepitke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena to jak bedziesz w Krk to wpadnij! do Zakopca bliziutko:)korniszonki czy nie dla mnie bleee jak to dzieci ogladają :/ aaa zapomniałam przecież ja mam nad Wisełką plaże, ale to nie to samo co u Ciebie MORZE inne: ;P apropo Kolobrzegu tam masz techno party?mój Rafał chce jechać :D i do RIO na parade:P świnia:P a co do Twojego to mu się nie dziwie moj by mi oczy wydrapal jakbym rzucila okiem na jakiąś "mewe" :D beti pampersy 4 są od 7-18 kg mam kilka paczek Dady juz na zaś wiadomo...promocja była moja przeszla na smoczek od 6msc ale woli od tych duzych lovi smoki z nuk'a. SYlwyś zapytam o te zielone kupsztale i napisze Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra IDE mala spac polozyc a nie w krainie siusiorandii sie poruszam ;););) glodnemu chleb na mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×