Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

z tej drugiej mamy spiochy i body z dl rekawem "marynarski szyk" i sa to rzeczy juz po innym dziecku a wygladaja super, nie rozciagniete, wyblakle-super jakosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ooooo! Ja Glucka bardzo lubię, ale kurczę - oni nie taką bardzo grubą tą bawełnę mają. A nad Ewą właśnie dumałam od wczoraj, bo miałam coś na sam początek i bardzo mi materiał odpowiadał, ale oni mają duże "gumowane" aplikacje, a ja wolę albo haftowane albo drukowane. Chyba teraz się jednak skuszę na coś z Ewy. Nie było Cię długo, a my tu jeszcze firmę Pinokio namierzałyśmy. Też fajne ciuszki dla chłopca można tam znaleźć. Seria Paul, Marcello, Kornel, Miś... http://pinokio.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej drugiej mamy spiochy i body z dl rekawem "marynarski szyk" i sa to rzeczy juz po innym dziecku a wygladaja super, nie rozciagniete, wyblakle-super jakosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ooooo! Ja Glucka bardzo lubię, ale kurczę - oni nie taką bardzo grubą tą bawełnę mają. A nad Ewą właśnie dumałam od wczoraj, bo miałam coś na sam początek i bardzo mi materiał odpowiadał, ale oni mają duże "gumowane" aplikacje, a ja wolę albo haftowane albo drukowane. Chyba teraz się jednak skuszę na coś z Ewy. Nie było Cię długo, a my tu jeszcze firmę Pinokio namierzałyśmy. Też fajne ciuszki dla chłopca można tam znaleźć. Seria Paul, Marcello, Kornel, Miś... http://pinokio.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ooooo! Ja Glucka bardzo lubię, ale kurczę - oni nie taką bardzo grubą tą bawełnę mają. A nad Ewą właśnie dumałam od wczoraj, bo miałam coś na sam początek i bardzo mi materiał odpowiadał, ale oni mają duże "gumowane" aplikacje, a ja wolę albo haftowane albo drukowane. Chyba teraz się jednak skuszę na coś z Ewy. Nie było Cię długo, a my tu jeszcze firmę Pinokio namierzałyśmy. Też fajne ciuszki dla chłopca można tam znaleźć. Seria Paul, Marcello, Kornel, Miś... http://pinokio.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Glupia matka chyba doszla o co dziecku chodzi. Antosia chce jesc troche wieksze porcje a rzadziej. I z 6 posilkow mamy 5;-) wlasnir 150 ml wciagnela;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to mija księźniczka wstała dziś już przed 8;-) i zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to mija księźniczka wstała dziś już przed 8;-) i zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffff już po chrzcinach :) nie było tak zle teściowa czy mała język za zębami choć małe co nieco sie jej wymskło. nati płakała w kościele a teściowa mi od paliła --dla czego nati płakała, pewnie za mało na karmiłaś a ja ze nie a ona na to ze ja wiem ze za mało nakarmiłaś nastała cisza :( ewcia twoje pare słów na pisanych w mojej sprawie dodały mi otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez nie spimy juz od 8;) choc widzę ze już powoli pora drzemki się zbliza. Pelepetka współczuje teściowej:*, co za zołza. Dobrze ze ja nie mam takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka mamcie, u mnie nerw od samego rana mały od jakiś 2 tyg straszny maruda nic mu nie pasuje tak źle tak nie dobrze tylko cycoch najlepszy człowiek nic zrobić nie może, spać mu się chce ale nie on woli się drzec, ale jak się uśmiechnie i pogada to wymiękam i nerw puszcza nie długo śmigamy na spacer u mnie dziś słonko za oknem wiaterek się trochę uspokoił. spadam nie można nic napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Tosia powiesila ze mna pranie i wlasnie zasnela w lezaczku. A ja pije kawe. Pelpecia wspolczuje. Ja mieszkam z tesciowa i nigdy mnie nie skrytykowala jesli chodzi o wychowanie i zajmowanie sie Antosia. W ogole sa w porzadku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj sie narobilo pomaranczka sie zmobilizowala I kropki moje stawia po wyrazach____>..... SMIECHU warte... U NAS dzis nock a piekna 2 razy po 5 h LALUCHA SPALA ;) wyspana jestem ze hej;) teraz po kawce I niestety papierosku na stacjonarny rower I jade haha z kuchni do kuchni ;) Ja mala jutro waze bo ostatnio sie nie udalo, na wadze elektronicznej pokazuje mi 6.700 ale to nie musi byc prawda! Mysle ,ze 6.500 bedzie. Tylko ze nie Ma co porownywac z dzieciaczkami cycowymi" bo wisdom ze to nie to samo. I EWCIA PAMIETAJ ze cyc STO razy lepszy niz BUTLA chocby Mały mniej przybieral! Dziekuje za odpowiedzi co do Fridy ;) ANDZIA U NAS TEZ WIOSNA NA CALEGO STOKROTKI NA ZIELONEJ TRAWCE I TEMP OK 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a moja lepiej przybierala na moim pokarmie niz mm. Duza Lajlusia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahbuhaha
'a potem gry i zabawy"./nosz ewa,przechodzisz sama siebie:P mysle ze z 3mcznym dzieckiem mozesz juz w monopol pograc:D Sylwia.,uwierz NIE zawsze cycek jest lepszy( w snesie nie skladu mleka-to oczywiste ze mleko matki jest the best).ja dzieki takiemu bielmu trafilam z odwodnionym dzieckiem do szpitala,bo w glowie mi sie kolatala mysl"nie dokarmiac','nie dokarmiac" tylko cycek..i dopa blada nastapila. Ewa klucze czesto mechacieje po praniu. w tesco (ale nie formy ff) tylko cherookie i disney sa pajace swietne jakosciowo.Generalnie next ma fajne ale cena powala.Pozatym coccodrillo z reka na sercu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a może to kwestia miesięcy życia, a nie pokarmu? W pierwszych zawsze największe "przybory" są, a potem stopniowo coraz mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia No i koniec końców pomarańcza sama pokazała, na co ją stać... :))) Nie mów, że wróciłaś do fajurów?! O niedobra Ty! Sama jestem ciekawa, czy jak skończę karmienie piersią, to się skuszę na papierocha, czy nie... Póki co - nie ciągnie mnie jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia obudzila się rano o 6.45 pozegnala tate ktory szedl do pracy, zjadla i matka musiala nosic bo przeciez inaczej bedzie plakac, bo trzeba obejsc mieszkanie z 3 razy żeby zobaczyc co i jak. Pozniej ja umylam ubralam i zaczelo się stukanie, okazalo się że to netia wymieniala kable w calym bloku i stukali bo stare trzeba było wyjac spod tynku i wlozyc nowe. W koncu po tym jak ja nosilam nosila nosilam bo jak halasowali to lezec jej się nie chcialo. No ale zasnela w koncu na rekach. I wyladowala w lozeczku pol godz spala zjadla ubralam ja i na spacer bo sloneczko, temp dodatnia ale taki mrozny wiaterek, ale przy okazji spaceru zalatwilam wszystko w ZUS-ie :) mala się wyspala na spacerku w domu troche plakala ale okazalo się że nie mogla się wypurkac, ponosilam troche na rekach "na samolocik" ulzylo i zadowolona z zycia lezy, bawi się i usmiecha. A i znalazla nowa przyjeciolke- swoje odbicie w lustrze- cala uhahana jak ja w lezaczku postawie pod szafa z lustrem to gada do siebie i smieje się jak opetana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie z pomarancza zgodzic co do nexta- ja mialam swoje nowe-ktore nadal jak nowe do wora juz powedrowaly i po kims i wygladaja super!co do tesco-tez sie zgadzam-ja mam z disneya i jestem zadowolona:) aha z glucka mam jeszcze taki kaftanik ktory jest z grubej bawelny-nawet nie wiedzialam, ze go mam-wczoraj wyciagnelam zalozylam i to byl osttani raz- za maly...ehhhh a taki aldny i fajny! te marynarskie rzeczywiscie cienkie ale i tak sie super trzymaja ale ten kaftanik to taki fajny-grubsza bawelna-naprawde fajny! Sylwek a dzis tu leje chyba nici ze spaceru-a mialam isc do pl sklepu po jakies ciastka:( Klaudyna- moj Artus nie jest za bardzo lustrem zainteresowany-tzn fajnie ale nie, ze gada-ale to co opisalas z BAsia moge przypasowac do Artusia jak widzi cien na suficie!jejku jakie piski, smiechy, "gadanie" malo sie nie zapowietrzy momentami;) dzis od 3 do 4 nad ranem takie smiechy i chichy byly;) (bo lampka na parapecie daje cien a wloczona jest cala noc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie z pomarancza zgodzic co do nexta- ja mialam swoje nowe-ktore nadal jak nowe do wora juz powedrowaly i po kims i wygladaja super!co do tesco-tez sie zgadzam-ja mam z disneya i jestem zadowolona:) aha z glucka mam jeszcze taki kaftanik ktory jest z grubej bawelny-nawet nie wiedzialam, ze go mam-wczoraj wyciagnelam zalozylam i to byl osttani raz- za maly...ehhhh a taki aldny i fajny! te marynarskie rzeczywiscie cienkie ale i tak sie super trzymaja ale ten kaftanik to taki fajny-grubsza bawelna-naprawde fajny! Sylwek a dzis tu leje chyba nici ze spaceru-a mialam isc do pl sklepu po jakies ciastka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA ja mam wiekszosc next I MarkS bo nie moglam sie opanowac. Ceny nie najlepsze no ale czego sie nie robi dla upragnionej corci ...dla mnie wane ,ze metki maja mieciutkie I w wiekszosci nie przy szyjce. Ale z TESCO tez mam pelno super ! POMARANCZA...JA SZANUJE ZDANIE WSZYSTKICH WIEC I TY SZANUJ MOJE...UWAZAM ,ZE MLEKO MATKI NAJLEPSZE...NO CHYBA ZE KTOS SIE GLODZI ...ALBO MLEKO ZANIKA JEST KIEPSKIEJ JAKOSCI ...TO SA WYJATKOWE PRZYPADKI...JA NIE BYLAM ZBYT ZADOWOLONA IZ NIE MOGLAM MALEJ KARMIC. I TO BYLA MOJA OSTATNIA WYPOWIEDZ W TWOIM KIER. CHYBA ,ZE ZMIENISZ NIK NA CZARNY I ZACZNIESZ WYRAZAC SWOJE ZDANIE, KTORE NAPEWNO SPOTKA SIE Z SZACUNKIEM WSZYSTKIM NORMALNYCH TU OSOB. PO ROWERKU...15 km zaliczylam... Ewcia no nie stety po ciezkiej walce po 11 mc.nie palenia powitalam slimy...echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka z Marka;) ale to od kolezanki-i widac, ze po kilku(nastu) praniach nie ma porowania z nextem;) powiedzialabym, ze juz tesco lepiej wypada w tym porowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tesco duzo i h&m. Sa ok. Coccodrillo super ale wcale niewiele tansze od nexta. Z nexta na wiosne kupie kurtke i moze jeszcze cos. Ja nie lubie kaftanow spiochow i polspiochow. Wole spodnie i body lub bluzeczki. I dziecko tak doroslej wyglada. Ja zapalilam miesiac temu jak bylam w krk kilka fajek ale nie ciagnie mnie. Balam sie ze te stresy szpitalne rzuca mnie znowu w nalog ale spoko jest. Jak sie chce zrelaksowac to lampka wina i juz;-) mam nadzieje ze Mloda da mi teraz obiad dokonczyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ja z Glucka miałam dla małego właśnie Marynarski Szyk (kaftan, śpiochy i body), Myszka Lubi Serek (półśpiochy, body i kaftan, pajac), Norwerski Styl (pajac), Lew Podróżnik (śpiochy, kaftan, pajac) - sporo tego było, dlatego teraz nie chcę powtarzać tych samych ciuszków w większych rozmiarach. Też bardzo podobają mi się ciuszki Next, Mothercare i jeszcze oczywiście H&M, a i fajne wg mnie są pajace i bodziaki Early Days. Z tym, że nie wszystkie modele mi odpowiadają, bo np. nie lubię pajaców zapinanych przez jedną nogawkę, spodenek i półśpiochów na gumce, a nie na bezuciskowym pasie, bodziaków wciąganych przez głowę bez napek na ramieniu... Ja tam wygodnicka jestem i muszę mieć takie, żeby był łatwe w obsłudze. Ostatnio kupiłam Szymkowi rampersika: http://allegro.pl/mothercare-welurowy-rampers-pajac-czapka-68-i2099800969.html Świetny jest, ale ubierany przez głowę. Dobrze, że chociaż na obydwu ramionkach ma po 2 napki, ale też do najwygodniejszych ten sposób zakładania nie należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY POMARAŃCZOWE I NIE :) NIE MA CO SIĘ SPINAĆ !!!!!! szczerze to ja nie rozumiem po co takie spinki ? skoro nie podobA sie Wam to co pisze Ewa to nie czytajcie tego poprostu :) kurcze wydaje mi się że po to mamy ten topik aby wymieniać sie info. i radzić na tyle ile potrafimy :) wspierać itp. po co się szarpać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie taka książeczkę? wczoraj dostalam i dzis mloda od pol godziny wlepia sie w nia przyczepilam do pałąku maty i nie ma dziecka :) do tej pory nic az tak jej nie zaciekawilo - kolory jej strasznie pasuja - czarno,czerwone i biale http://www.tinylove.com.pl/index.php?p947,ksiazeczka-interaktywna-dwustronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×