Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

E się facetem nie przejmuj. Ciekawe jakby oni się czuli przez 9 miesiecy gdyby to im przyszlo chodzic z brzuchem i rodzic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też postanawiam w przyszłym tygodniu skompletować wszystko co potrzebne do szpitala. Bo faktycznie, człowiek nie zna dnia ani godziny. Tak z miesiąc przed terminem to już się można wszystkiego spodziewać. A już napewno tego, że będziemy wielorybami, którym nie będzie w głowie bieganie po sklepach za podkładami, pieluchami i innymi drobiazgami. Wczoraj mężuś złożył komodę na rzeczy dla maluszka, a w sobotę obiecał złożyć łóżeczko. Zobaczymy czy się nada bo mam takie wiekowe, 20-letnie po młodszej siostrze, ale może parę miesięcy wytrzymamy, bo liczę na to że w przyszłym roku wprowadzimy sie do swojego domku i tam bym chciała już nowe kupić. W sumie na początku dzidziulek i tak nie będzie się za wiele ruszał w tym łóżeczku a poza tym i tak będzie miał ochraniacz na szczebelki. A potem to łóżeczko zostanie u rodziów i mały będzie miał gdzie spać, jakby miał tu kiedyś na dłużej zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę humorku, tak odnośnie tego, co by było, jakby faceci mieli rodzić: Małżeństwo pojechało do szpitala, gdyż zbliżał się termin porodu. Kiedy dotarli na miejsce doktor powiedział im, że wynaleziona została nowa maszyna, która jest w trakcie testów i mogą spróbować ją wykorzystać. Maszyna ta przenosi część bólu kobiety na ojca dziecka. Małżeństwo powiedziało ok., że chcą spróbować. Lekarz zasugerował, żeby spróbować z 10% bólu, bo to i tak będzie za dużo dla ojca... Zaczął się poród, facet, mówi, że jest ok. i może wziąć na siebie więcej bólu. Lekarz ustawił na 20% i cały czas spoko, więc zmienił na 50 % i w końcu na 100%. Mężczyzna zniósł to bardzo dobrze, a kobieta urodziła bez bólu. Wracają do domu, a na wycieraczce leży martwy listonosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina Mój tato dostal zadanie aby zniesc że strychu lozeczko po mnie- 25lat;) żeby sprawdzic czy nada się wlasnie na przyjazd wnusi w odwiedziny:) czy już jest na tyle stare że się rozpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobry ten kawal:D:D:D oj niby sie dziadem nie przejmuje ale siedzi we mnie...bo jestesmy tutaj w 5-niby sie dobrze dogadujemy(on jeden gosc) pomocny, o co nie zapytam w sprawie ciazy, opieki(jak pisalam ma 2 dzieci) pomoze, jak nie wie zapyta zone i mi powie, gdzie zadzownic, o co zapytac wszytsko doradzi a tu prosze MESKA DUMA urazona i sie zachowuje jak ostatni gbur!!!!w sumei to mi troche przykro bo sie nie spodziewalam:( no ale co zrobic- jeszcze jakbym sie wyreczala kims bo ja w ciazy ale nic takiego nie mialo miejsca- o nic nikogo nie prosze- jak chce cos wziasc to sam ktos proponuje pomoc a tu prosze taki "pstryczek" no przykro mi, przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wydawałoby się, że faceci to tacy bezkonflikowi są i że tylko jedna baba drugiej babie może tyle krwi napsuć. A tu proszę jaka niespodzianka. Chyba za dużo babskich hormonów krąży w powietrzu i skobieciał chłopak:) W sumie jak już się bardziej obrazić nie może, to spytaj go czy jeszcze jajka ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz w domu kurcze chyba wina hormonow i tej glupiej systuacji w pracy, ze wrocilam do domu- w sumie to juz w aucie czulam,ze sie zbliza burza ! no i w rocilam do domu, polozylam sie na lozku i musialam sobie tak zdrowo, od serca poplakac:( poryczalam i juz mi lepiej, albno soebie tak wmawiam..nie wiem milego weekendu dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania po burzy wychodzi słońce, czasami trzeba sobie ulzyc :) ja drugi dzień sama siedze, moj mężczyzna wraca dopiero w niedziele wieczorem, wiec weekend srednio sie zapowiada, nie lubie byc tyle dni sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co do pogody, to się nie wypowiem, co do przespania nocy- od 23 do 8 z przerwa od 2do 5 kiedy to sobie podziwialam sufit i spacerowalam po mieszkaniu. A wczoraj wybralismy się na zakupy (z okazji weekendu żeby na tydzien starczylo) do reala i tam kupilam kombinezonik zimowy taki bordowy na polarku z butkami i rekawiczkami roz 68. Żeby na cala zime wystarczylo i co- zaplacilam 30zl i do tego 2 dresiki polarowe bialo rozowe, w wiekszych rozmiarach, bo malutkich ciuszkow mam full i tak mam roz 74 i 86. Na pozniej. Ale po 4zl to nawet taniej niż uzywane. Także jestem zadowolona. Milego dnia i weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jeśli można wiedzieć to gdzie kupiłaś i za ile ? szukam od kilku tyg. a ma przewijak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokaze CI jaka bo nie mam jej na stronie LIDLA;) kupilam w Lidlu za 40 euro-w ofercie dnia z 99,99 euro (btw- lidl ma bardzo dobre oferty jesli chodzi np o meble- dobra jakosc-my ta mamy z czystego drewna a nie jakies sklejki-ja sie nie znam ale znajomy tak i kupili 2-ga bo warto) a przewijak bedziemy miec jako osobny mebel-ze tak powiem- od kolezanki-dlatego ja szukalam tylko komody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) A ja też dziś byłam na zakupkach. Kupiłam laktator jakby był potrzebny;), kosmetyki dla malucha i przewijak:) głownym celem był wózek ale dalej nie mam:/ udanej niedzieli mamuśki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry...... Pewnie tu dzis nikogo NIE zastane.... Ewcia...powiem tylko tyle ,ze poszlam w Twoje slady I kupilam wczoraj nawilzacz powietrza....Kurna ...spalam jak zabita I jeszcze obudzialam SIE bez zatkanego nosa!!!! Cudo!!!!!!! A tak ogolnie ...dzien jak codzien ;) wstalam ...Zjadlam platki...czekam na mezulka az zejdzie kawke zrobic ;) Potem jak pojdzie do kosciolka...to podzszykuje obiadek ;) Moze znow pojedziemy po Lesie pochodzic ;) Wielkie odliczanie trwa....2 dni zostaly do USG ;) to juz we wtorek o 9:15 hurrrrrrrraaaaaa! Zycze milej niedzieli Mamulce kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja też nabylam nawilzacz ale taki zwykly do ktorego wlewa się wode i wiesza na kaloryferze, ale faktycznie dziala cuda. Jeżeli chodzi o przewijak, to ja mam taki na lozeczko, kupilam w zestawie. Milej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to tylko Ja NIE bede uzywac przwijaka ;)? Hehe to jest jedyna rzecz ktorej NIE kupuje ;) ...jakos tak SIE przyzwyczailam na macie dzieciaczki przewijam...obojetne gdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfd
Heh az mnie naszlo na wspomnienia :) Moja mała tez jest z grudnia tyle, ze 2010 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam male mieszkanko, zadna komoda nie wchodzila w gre bo nie ma gdzie wstawic, a taki przewijak na lozeczku nie zajmuje miejsca a chyba leppiej. Na lozeczku niż przenosic dzieciatko i szukac miejsca żeby przewinac. Moja siostra nie miala przewijaka- malego przewijala na lozku, bo lozeczko miala obok lozka wiec bylo zbedne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfd
Heh.. ja tez mialam przewijak na lozeczku i dopoki tam byl to mala za nic nie chciala w lozeczku spac ;) Nie wiem czy bala sie czy jak.. W kazdym razie odkad zdjelam przewijak i przenioslam na taki stolik to spala dobrze :) I takie moje rady dla przyszlych mamuś : nie bujajcie, karmcie piersia, niech dziecko od razu samo zasypia w lozeczku i nie kupujcie multum rzeczy bo wiekszosc okazuje sie zbednych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDYNA ;) JA mam lozko od razu przy lozeczku ;) no moze metr dalej ;) U mnie tez chodzi o to , ze jak bede siedziala na dole to pewnie tez NIE bedzie mi SIE chcialo wejsc a gore przebrac mala ;));) a zakupilam 3 maty do przewijania ) wiec kazda bedzie w innym pokoju ;)... Najgorsze co by moglo SIE prztrafic to CC... Bo wtedy zgiac SIE do maty ...to wielki problem....No ale mam nadzieje mimo wszystko ze dam rade SN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien dobry:):) Dziewczyny ja tez bym przewijaka nie kupowala bo wg mnie zbedny wydatek(no moze, mozeeeeeeeeeee na lozeczko) do tej pory dzieciaczki przewijalam na lozku czu w lozeczku i bylo dobrze no ale kolezanka ma-taka jakby polke-3 poziomy - i na gorze jest przewijak wiec jako,ze jej nie potrzebny to nam powiedziala, ze da ww prezencie wiec juz sobie glowy przewijakiem nie zawracam:D Kurcze mezulek i reszta domostwa pojechala na paintballa i ja sama do wieczora...hm...zaczelam wczoraj kocyk robic dla maluszka wiec zleci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko ja postanowiłam kupić przewijak osobno , najlepiej taki na kólkach i z półkami pod spodem :) i tak naprawde to tylko tego mi brakuje i wanienki :) ale pewnie nie przejde obojetnie obok sklepu z ciuszkami ! mój M na zawodach więc pospało się do 10.00 !!!ale zabieram się za siebie , trzeba iść pod prysznic a później z M na wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie wybieram się na wybory. Mailalm pojechac- bo musze do domu rodzinnego gdzie zameldowana jestem- ale jakoś nie bardzo mi się chcę. Tymbardziej że wczoraj troche poszalalam zer spacerami zakupami i porzadkami i wieczorem nie dosc że kregoslup dawal o sobie znac przy kazdym ruchu, to jeszcze mialam takie dziwne bole, jakby mnie ktos tak bardzo nisko w podbrzuszu igla kul od srodka. Troche się wystraszylam wiec dziś sobie troche poleniuchuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego juz tez NIE MA....obiadek podszykowany;) Kurczaczek czosnkiem nasmarowany;) teraz tylko do piekarnika.... Andzia...Ja mam na Nast niedziele to baby shover....wiec NIE wykluczam ,ze ktos taki przewijak moze prztachac;)... No to wtedy bede miala ;) ale inaczej NIE kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×