Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

w skrocie chodzilo mi o to, ze lepiej kupic lodowke z jak najwyzszym wskaznikiem elektrooszczednosci bo lodowka jest wlaczona caly czas w przeciwienstwie do np zelazka itp Ewa mowisz, ze zmieniasz kolor czy tylko uwydatniasz juz "isteniejacy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Gadałam dzisiaj z kumpelą - Mamą półrocznego chłopczyka i podniosła mnie na duchu, że glejt od okulisty, to jeszcze wcale nie jest wyrok, że będę musiała mieć CC. Ostateczna decyzja będzie należała do mnie i do mojego gina, i możemy wynegocjować jakieś inne "wyjście". Ja osobiście chciałabym SN, chyba, że zaistnieje jakieś przeciwwskazanie typowo ciążowe (ogromna dzidzia, niewspółmierność, ryzyko niedotlenienia, etc.) Bardzo bardzo nie chcę CC "na termin". Ja wiem, że dla szpitala to bardzo wygodne, ale... JA CHCĘ, ŻEBY KRZYCHO SAM DAŁ ZNAĆ KIEDY! No i ta moja kumpelka mówi, że jest bardzo prawdopodobne, że mój gin na to pójdzie, a może się jeszcze i ucieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Mój istniejący kolor, to już aktualnie "ruina". Dawno nie farbowałam. Będzie jednak zmiana. Może nie drastyczna, ale zmiana. Troszeczkę jesieni na głowie - 2 tony ciemniej niż jest? Coś takiego... Ale nie "rodzina Adamsów". Ciepły średni naturalny brązik jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ...Ewcia... Ja Tam Wiem jedno....napewno lodowka energooszczedna!!!!! I NIE pytalas o pralke...ale nikomu nigdy NIE polecam Indesit!!!! Tragedia....nawet filter ciezko wyczyscic...bo wbudowany...bez otwieranych drzwiczek... Wrrrr meczarnia... Televizor...Sony oczywiscie najlepszy...LCD Ja bardzo sobie chwale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już już byłam zdecydowana na zakupy w konkretnym sklepie internetowym... i dupa! Przez ostatnie 2 miesiące mają mnóstwo negatywnych opinii za przedłużające się w nieskończoność terminy dostaw! O nie! Tak to się bawić nie będziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha Więzadła znowu dają popalić. :((( Nie masz jakiegoś pomysłu, jak to chociaż trochę złagodzić? Normalnie czuję jak mi się miednica rozchodzi. Nie mogę dobrze stanąć na prawej nodze, bo wtedy właśnie nawala mnie ta lewa pachwina. Masiakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam w końcu łóżeczko! Znalazłam Jardrew Hyzio w kolorze słomka i bez szuflady - w sklepie w Bielsku-Białej! Bu ha ha ha! Dobrze, że sprzedaż internetową prowadzą! Ale zawzięta Baba ze mnie! Jak se to wymyśliłam tak tydzień szukałam, bo tej wersji NIGDZIE nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia...NIE pociesze...mnie przez 2 tyg NIE bolalo tylko napierd...lo...a Potem do tej pory tak ćmi mnie codzien...a czasem taki " atak" ze NIE Wiem jak SIE z miejsca ruszyc... Naszczescie jakies 2 tyg cisza teraz ...Nic mi NIE pomagalo jak juz pisalam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia No to ja mam te pierwsze 2 tygodnie kumulacji. Czuję jak mi się cała miednica rozchodzi w szwach. Nic to! Nikt nie mówił, że nie będzie bolało! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ewa wspolczuje - zaupy AGD przechodzilam 2 lata temu brrr :-) TV kupowalam 4 lata temu wiec wtedy LCD, ale teraz jakbym kupowala to juz LED (lepszy kontrast, nowsza technologia itd) Sharp ma teraz super opinie żelasko - duza moc, dużo pary i maksymalnie ciezkie, takim zdecydowanie latwiej sie parsuje ja mam Tefal - sluzy ponad 2 lata, zero zastrzeżen robot - klasyczny zelmer :] do tego mam blender brauna (przyda sie do zupek :) ) kuchenkę mam z rusztami teleskopowymi - mozna wyciagac do samego konca i nie martwic sie ze blacha wypadnie fajne to lóżeczko niby klasyczne a jednak ladniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck Ja już szaleju dostaję z tym wybieraniem. Mam wybór między dwoma kuchenkami Elektroluxa, bo akurat te mi pasują: http://www.euro.com.pl/porownanie.bhtml?p1=505276720&p2=505861658&p3= Tylko, że ta droższa co ma teleskopy, ma też wkłady katalityczne - a to dla mnie trochę wada, bo w instrukcji obsługi pisze, że aby ją utrzymać w czystości trzeba ją regularnie puszczać pustą na 210C na godzinę. Bez sensu - przecież to marnowanie energii elektrycznej. Ta tańsza ma wnętrze emaliowane - trzeba ręcznie czyścić i ma zwykłe drabinki. Teleskopy można podobno ewentualnie dokupić. Po prostu nie wiem, na czym tak naprawdę polegają te "wkłady katalityczne"... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...noi nuda.... Mż na silowni a Ja siedze przed TV I 3 mandarynke obieram...robie wszystko aby NIE zechlac znow czegos typowo slodkiego... Upieklam dzis Ciasto czekoladowe bo mnie moj prosil...I teraz chodze obok jak debil;) Ale NIE tkne go nawet bo 2 szklany cukru do Niego ida;) I olej;) Halloo jest tam kto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Jestem ja i proszę mnie nie podpuszczać ze słodyczami, bo jestem "na głodzie"! :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.... Kolejne NIE przespana noc ;( ludzie zwariuje....znow pare godzin podziwiania scian w nocy...sluchania chrapania...I krazenia miedzy toaleta a sypialnia;( Za oknem szaro ...zaczyna SIE prawdziwa Ciemna strona jesieni...powiem NARESZCIE...bo to znaczy ,ze czas idzie do przodu...a czasem mam wrazenie ,ze stoi w miejscu. W niektorych sklepach juz mamy wystawy swiateczne ;) wyobrazacie sobie???? Heh....Uwielbiam ten nastroj swiateczny...gdy sniegu po kolana...latrine swieca...Ciemna noc....na twarze przechodni spadaja ogromne platki sniegu...I kazda wystawa sklepowa swieci tysiacem kolorowych swiatelek...Zza firanek domow przebijaja ...choinki....kocham to uczucie ;) Dla wiekszosci z Nas te Swieta beda wyjatkowe....bo pierwszy raz z naszym Szczesciem..... Oj ...jak milo pomyslec ,ze to juz tuz tuz.....Ja te Swieta spedze tez pierwszy raz w zyciu bez mojej reszty rodziny ;( bez braci ...Mamy...Taty......Tylko Skype pozostanie...no chyba ze bede w szpitalu ;) Dziewczynki jak noc???? Milego dniA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilkę spałam nawet całkiem dobrze choć były przebudzenia w nocy. jestem po śniadaniu i czekam jak mała da znać ze jej smakowało troche sie martwie ze nie rozrabia jak zwykle ale może już nie ma tyle miejsca zmykam dziś już od was bo musze doprowadzić dom do ładu przed pracą a kom pochłania mi ostatnio mase czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja po sniadanku kawusie sobie pije. Dziś leze sobie do gory brzuchem i nic nie robie, no moze obiad:) Wczoraj zaczelam robic pranko, jeszcze nie ciuszki, ale takie wieksze rzeczy typu material z lezaczka, posciel od lozeczka itd.. ale nie bardzo mam gdzie suszyc wiec tylko 2 pralki. Jutro kolejne 2 i jkos pojdzie. Zrobilam miejsce w szafach na ciuszki Malej także pranie, prasowanie i powoli zleci. Milego dnia zycze Chyba jednak cos zrobie cos slodkiego- jablka zapiekane z kruszonka:) mniam Tak mnie jakoś naszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Hej! A ja wczoraj przebrałam wszystkie ciuszki po małej, powybierałam co się nadaje na synusia (niewiele z tego) i pomalutku będę robiła pranko. Napracowałam się przy tym jak wół. Teraz muszę upchnąć różowiutkie w jakiś kąt na strychu i sobie poczekają na następną niuńkę w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja! :))) Wczoraj poniosłam sromotną klęskę i o 21:00 pogoniłam Mężusia po Kinder Bueno. Nie ma to jak słodkie grzeszki! Noc nadzwyczaj spokojnie... pierwsza od dawna uczciwie przespana. Może to zasługa nawilżacza powietrza? Wczoraj przyszedł zamówiony i od razu idzie "pełną parą". Jest różnica. Katar mi się rozrzedził i "schodzi". Zatoki się oczyszczają i w ogóle lżej się oddychało w nocy. My wczoraj podobny sukcesik i radość jak niedawno Hasanka-Sasanka. O co by nie chodziło - będziemy kupować samochodzik! :))) Dziś po porannej kąpieli po raz kolejny, i chyba już ostatni, zrobiłam podejście do Musteli przeciw rozstępom. Kompletnie mi to smarowidło nie służy. Nie dość, że beznadziejnie się wchłania, to jeszcze potem się wałkuje na skórze i ścina. Obrzydlistwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to drażliwy temat, ale... Macie jakieś rozstępy nabyte w tej ciąży? Ja już niestety tak. Na bokach, tam, gdzie szwy od fig by wypadały, pojawiły się krótkie bordowe pręgi... :((( Jak znam życie i swoje predyspozycje genetyczne, to brzuch też będę miała poorany niedługo. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Ja na brzuchu nie mam, mam za to na biuscie takie male biale tak po bokach, no ale coz,taki urok. Ale jeszcze 2 miesiace wiec pewnie się pojawia tymbardziej że moja siostra miala ogrom wiec pewnie to genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
A ja się zaprzyjaźniłam z mustelą mimo wielu jej niedociągnięć i wierzę, że nic nie wyskoczy, w poprzedniej ciąży uratowała mi brzusio, pośladków nie smarowałam i są w prążki tak bardzo delikatnie to określając :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Nie wierzę w żadne z tych specyfików. Tak jak powiedział mój ginekolog - większość to geny, a drobna reszta, na którą mamy wpływ to nawilżanie i uelastycznianie. A do tego starczy nawet zwykła oliwka... Ja tam wolę moje Emolium. Po nim skóra jest naprawdę cudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prawdą jest, że moje nowe "kreseczki" pojawiły się właśnie w tych miejscach, do których nie przywiązywałam nigdy wagi paćkając się Emolium. Zawsze szczególnie troskliwie smaruję uda, pośladki, brzuch i biust, a te boczki... to tak... przy okazji... albo i nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja poki co nic nie mam, ale tak jak mowia-specyfiki specyfikami jak ma sie malo kolagenu to nic nie pomoze, zobaczymy...ja sie smaruje olejkiem, brzuch, piersi i boczki-nachodze na posladki ale o nie jakos specjalnie nie dbam:( raz w tyg generalnie ale wieczorem i rano to szybko zeby jakos odbebnic;) mam jakies cienkie biale na posladkach i z boku na biuscie-nigdy ich wczesniej nie zauwazylam-ale one pewnie po okresie dojrzewania-w sumie nie wiem kiedy sie pojawily...ot sa to sa byle byly tak widoczne jak teraz-czyli prawie wcale;) ale tutaj wieje malo glowy nie urwie!!!a dzis rano 7:30 i ciemno za oknem!!!cos okropnego:( az sie smutno zrobilo, ze trzeba do pracy wychodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm....no to Ja....... Ja NIE mam zadnego nowego ;) I mimo ,ze BRZUSIO 107 cm na chwile obecna...to do dawnego rozciagniecia skory brakuje jeszcze 9 cm ;) ( z czasow bycia tlucznikiem ;)))))) Tak wiec prawie ich NIE widac ...jest ich duzo ale wszystkie biale ponad 10 letnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWULEK ...gratuluje decyzji o samochodzie ;) Ja 15 pazdziernika jade wybierac;) a 16 mam baby shover ;).... Ale to wszystko nic....za 6 dni .........Scan!!!!! Hurrra Wielkie odliczanie trwa....tesknie za wielkiej Laluki na ekraniku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana;* Wczoraj mnie nie bylo bo byla jakas awaria internetu i nie mialam caly dzien. Dzis mialam isc na badania ale nie chciało mi się wstać, jutro już napewno pójdę:) Co do sprzetu agd nie polecam marki amica-jest straszna:/ wczoraj własnie mialam wymieniane lozyska w pralce bo tak glosno chodzila. (8 miesięcy temy pralka kupowana)Już nigdy nic z tej firmy... A rorstępy? Narazie ich nie widać, zobaczymy jak będzie po porodzie jak brzuchol i reszta zmaleje. U nas dziś brzydka pogoda, zaczela sie ta szara strona jesieni:/ Ide robić jakieś sniadanko bo już głodni jesteśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×