Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

witamy Karolina:) nie jestes sama, większość z nasz to debiutujące w roli mamy:) Sylwuś jak czytałam Twojego postta to najpierw rogal na twarzy( "ćwiczenie pipki"), a później łzy jak czytałam jak razem z mężem się wzruszyliście. Mi to teraz dużo nie trzeba zeby lezka poleciała:) ciesze się że wszystko dobrze;* Ania łazanki zawsze robie z świeżej kapusty, z kiszonej nigdy nie robiłam. Ze świeżej są pyszne:) Chociaż teraz w 3 trymestrze odkąd mam zgagę i niestrawność po cięzkich potrawach całkiem zrezygnowałam z kapusty, a wrecz ją uwielbiam:( łazanki, gołąbki, bigosik...ehhh ale bym coś zjadła.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam zgagi:) a w planach na weekend gotowanie bigosu i golabki- do zamrazalnika i po porodzie dla przyszlego tatusia obiad jak znalazl, bo codziennie chyba nie dam rady gotowac obiadu, a tak to zawszw cos bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyznaczyli termin na 8 grudnia, ale na ostatnim usg komputer wyliczył termin na 29 istopada więc może być różnie. Aktualnie jestem w 34 tygodniu. w 33 tc synuś miał 49 cm długości i 2,5 kg wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna ale Ci dobrze, ja mam codziennie wieczorem:( co bym nie zjadła to codziennie mnie męczy. teraz pije mleko i przegryzam migdałami, trochę pomaga ale nie całkiem do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zyciu zgagi nie mialam, ale na pocieszenie dodam że tatus ma:) To jakis taki syndrom nie znam nazwy że przyszly ojciec też odczuwa ciazowe dolegliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zgagę mam ciągle. W dzień i w nocy, nie wazne co zjem :( na ostatniej wizycie mój gp pozwolił mi brać rennie, bo mleka niestety pić nie mogę od dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz........34(M)..... ..02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek............34(K). ......02-12-2011 Asia GB.......................29......Opole...........34(K)...... ..02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa......34(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim......34(M ).......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy..........34(M ).......07-12-2011 nika 29......................34........Warszawa........29(M)......08-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań..........32(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia........27(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............27(M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk.............27( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów............34(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........30(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............31 (M)........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................33(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........33(K). ......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....30(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............30(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............30(M )......31-12-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema. !!!!! Nika !!!!! Dopisz SIE do tabelki ;) skopiuj ja,...ze 3 stromy temu musisz skoczyc ;) witamy Cieplo ;) Natala ;) ja zawsze pisze to co mysle I szczerze ;) NIE owijam w bawelne ;) ciesze SIE ze SIE usmialas haha ;) ale to prawda trening pipki zaczac trzeba . Buziole I do jutra Maminki ;) muuuuuuuaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelllaaaa
Klaudyna:) Chcesz ten przepis na łazanki? Ja robię z kiszonej kapusty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirelllaaaa To akurat nie ja chcialam przepis na lazanki, ale jak masz pod reka, to wrzuc, moze ktoras skorzysta;) A ja postanowilam pospacerowac po mieszkaniu, troche po necie pobuszowac, bo nie mogę spac. Corcia tancuje mi w brzuchu,tatus sobie smacznie pochrapuje, a mamusia podziwia sufit w sypialni, wiec dla rozrywki wpadlam na internet, moze jak zmecze oczy to szybciej zasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz........34(M)..... ..02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek............34(K). ......02-12-2011 Asia GB.......................29......Opole...........34(K)...... ..02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa......34(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim......34(M ).......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy..........34(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........34(M)..... .08-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań..........33(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia........27(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............27(M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk.............27( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów............34(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........30(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............31 (M)........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................33(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........33(K). ......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....30(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............30(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............30(M )......31-12-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* witam nowe mamusie fajnie że jesteście:) mężuś pojechał do pracy a mi się coś spać nie chce Amelka śpi smacznie po wczorajszych atrakcjach :) założyliśmy jej akwarium z rybkami taka szczęśliwa tata ma zrobić dziś niespodziankę i dokupić inne rybki:) mała w brzuchu szaleje :) ja też uwielbiam łazanki ale również ich nie robię mama zawsze robi pyszne na pewno ze świeżej kapusty:) co do wagi urodzeniowe to ważyłam 3550 Amelke urodziłam ważyła 3500 i 58 cm moja gin mówiła że teraz też ok.3500 urodzę:) Sylwuś napisz jak ucho?czy kwiatek pomaga? Ewka nie dziwię Ci się że Cię denerwuje wykończenie mieszkania bo my robimy pokój dziecinny i mnie to wkurza że nie dzwonią że meble już są a co dopiero całe mieszkanie i jeszcze ta woda biedna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No jestem padnieta a wlasnie wstalam:/ jem sniadanko i lece do laboratorium na badanka a pozniej zapisac się do poloznej srodowiskowej żeby już to miec z glowy. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Natalia261985..............26......Wojnicz........34(M)..... ..02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek............34(K). ......02-12-2011 Asia GB.......................29......Opole...........34(K)...... ..02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa......34(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim......34(M ).......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy..........34(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........34(M)..... .08-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań..........33(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia........27(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............27(M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk.............27( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów............34(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........30(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............31 (M)........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................33(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........33(K). ......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....31(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............31(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............31(M )......31-12-2011 Hej Laski!! Dobrych parę dni mnie nie było, miałam taki szalony okres, że niemal zapomniałam, że jestem w ciąży :) Dzięki temu czas szybko leci:) Tydzień za tygodniem. Mała była chora, ja też od niej złapałam. Do pracy wciąż chodzę, wytrwała jestem, tak zmotywowana finansowo (taka malutka ironia :D ). Ale zbieram się już pomalutku na chorobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ania mnie ubiegla w zaktualizowaniu:) Poprosze o ten przepis na lazanki:) w planie mam dzis je zrobic:) Kurcze o 9:30 mam badanie krwi i mam byc na czczo a ja taka glodna jestem, ze zaraz sie przewroce:)nawet nie wiem jak ja tam dojde do przychodni...cholercia no!!!!!akurat dzis mnie musial poranny glod dopasc:O haha snilo mi sie dzis, ze urodzilam blizniaki-chlopca i dziewczynke:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania...tu mass przepis ba łazanki z mlodej kapusty....ja zawsze robie z ten strony.........http://wkuchennymoknie.blox.pl/2010/06/LAZANKI-Z-MLODA-KAPUSTA.html Ale Powiem Ci ze raz robilam z kiszonej kapuchy I tea sa pyszne....mezowi bardziej smakowaly niz z mlodej.... A ......dziendoberek..........!!!!!!!!!;);););););) looooooooooool Niunia kwiatek chyba zaczyna dzialac BO dais w nocy...tylko NA chwilenke mnie zabolalo....a Calais noc spalam ( z 2 h przerwa jak zwykle NA sprawdzenie cieni NA scianie) ale ogolnie ok.....;) dzieki ;) maz SIE smieje...ze niedlugo trawe zaczne wpierdzielac....a ja mu NA to ze jak BEDZIE trzeba to I ze 3 kamienie przelkne NA dokladke ;) No ha! Kawka stygnie!!!!!!!!! Dziewczyny jak ktoras ma jakis dobry przepis NA ciasto z bita smietana....BO ja mam tylko jeden sprawdzony....ale e dwie godziny w kuchni jak NIE wiecej....muse spedzic.....;( wiec moze macie cos prostrzego I smacznego??????? Planuje zrobic NA to swoje przelozone * baby shover.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha......ANIA!!!!! Mi SIE snilo ze mnie doktor po nogach lizal I w ten sposob sprawdzal czy jestem chora....masakra awrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Sylwia Buhaha niezły sen, ale się ubawiłam :) A może to był sen erotyczny? Przystojnego masz doktorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrrrrr... Koszmarna nocka... Usnęłam z trudem o 22:00, obudziłam się o 2:30 i tak już do 5:30 non stop w głowie film p.t.: mieszkanie, meble, wyprawka, zakup samochodu, praca, poród, mieszkanie, meble, wyprawka... I tak do obrzygania! I non stop! Dopiero jak Misiek poszedł do pracy to ja ze 2 godzinki usnęłam. Teraz zjadłam śniadanie i snuję się nietomna po mieszkaniu. Wyć mi się chce! Nic do przodu nie mogę podgonić, bo nie czuję się na siłach sama ganiać po mieście. Muszę czekać na Ślubnego. Jak nie weźmie paru dni wolnego to pójdę do szpitala z gołą dupą i wrócę do pustego mieszkania bez jednego prześcieradła czy garnka! A tak w ogóle to wiadomo... cud! miód! ultramaryna! i fistaszki! ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra! Dość lamentów! Witam serdecznie nowe Grudniówki na finiszu! Sylwia - fajnie, że sporo się w sumie dowiedziałaś, a Lajla jest taka akuracik wymiarowa na lżejszy poród. ;) Zdrowiej szybciutko i już będzie całkiem spoko luzik. Co do snu... no rozwaliłaś mi mięśnie czoła! :))) Jeśli chodzi o moją sytuację "zawodową" to mam umową na czas nieokreślony. Pracuję tam już 6 lat, także raczej bez obaw. Z tego co piszecie, zrozumiałam, że po porodzie zakład pracy będzie mi płacił macierzyński. A jeśli zechcę sobie przedłużyć pobyt z Malutkim na wychowawczym to co? Zostaję bez niczego, czy jak? Dodam, że Mój pracuje i zarabia bardzo dobrze także wszelkie minimum socjalne na osobę byśmy pewnie poprzekraczali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello;) Witam nowe mamusie:) Ile się czeka na wyniki na paciorkowca? Bo to chyba coś tam muszą spróbować wyhodować, tak? Sylwia, ale sen, hihihi. A co mąż na to?? :P Ja mam przepis na pyszny placek pt. "czekoladowe cudo", robiłam właśnie w zeszłą sobotę i na tą tez planuję, bo będzie ciąg dalszy urodzinowych gości. Tylko tam oprócz bitej śmietany jest też masa czekoladowa, z kawałkiami czekolady, mniam:) Tu jest przepis http://kuchnia.bobyy.pl/przepis/czekoladowe-cudo-3/print/1 Zamiast budyniu na 3/4l mleka dałam 2 op. na 1/2l. I zrezygnowałam z cukru do masy, bo ona jest dość słodka przez czekoladę. No i zawsze można dać trochę więcej czekolady. Za to do śmietany wsypałam łyżeczkę cukru pudru dla smaku. Składniki na biszkopt też dodaję w innej kolejności, ale to pewnie każdy ma swój sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kolejna spaniała noc mój powiedział ze chyba już nigdy sie nie wyśpi :P bo teraz ja buszuje i stękam w nocy tak od 1,30 do 3,30 A ZA CHWILKĘ NATALIA BEDZIE WOŁAĆ MLECZKO chodziło mi po główce może kompa od pale ale sie położyłam I CZEKAŁAM ZE JAKIŚ POTWÓR POJAWI SIE W OKNIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej na paciorkowca czekałam tydzień, nie wiem czy wszędzie się tak czeka. na szczęście wynik negatywny:D dalam jeszcze siuśki do badania, dziś odbiorę sobie wyniki popoludniu:) ja nie spalam od 4 i też tysiące myśli, obaw itd po glowie chodzilo:/ co do wszelkiego rodzaju macierzynskich itd to wiem ze po porodzie będe miała ponad 4 miesiące wyplacane za urlop macierzynski a co do wychowawczego to jest pozniej jakiś zasiłek tak jak Klaudyna pisala coś kolo400 zł ale to wlasnie chyba jest od dochodu uzależnione i nie każdemu chyba przysługuje...ale nie wiem na 100%. trzeba bedzie sie dowiedziec.. Sylwia sen mialaś super haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy wszystkie już macie spakowaną torbę do szpitala? Ja wiem, że ten temat już był 1000 razy, ale jak byście miały gdzieś linka do takiej dobrej, rozsądnej, sprawdzonej listy rzeczy, które trzeba zabrać. Najlepiej z uwzględnieniem ewentualnego CC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wyspane i niewyspane mamusie, co do urlopu macierzyńskiego to przysługuje nam 20 tygodni płatnego urlopu + 2 tygodnie dodatkowego, o który trzeba złozyć podanie w pracy + od 2012 r. jeszcze 2 dodatkowe tygodnie. W sumie 24 tygodnie płatnego urlopu macierzyńskiego. Jesli chodzi o urlop wychowawczy, to niestety jest on bezpłatny. Można starać sie o dodatek rodzinny , jesli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 504 zł. na osobę. A dodatkowo sie zapytam, co planujecie po macierzyńskim - wychowwczy, żłobek, niania, babcie? ja niestety po macierzyńskiem bedę raczej musiała wrócić do pracy i nie mam pojęcia co będzie najlepsze dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela...dzieki za przepis,....Npewno powalcze;) a czekoladowiec z orzechami wlasnie siedzi w piekarniku;) jutro maz....zegna swojego szefa...wiec polowe zabierze do pracy ;) JESZCZE tak myslalam o jakims fajnym deserku z owocami....mam take jeden przepis....Musze SIE JESZCZE zastanowic.;) Hehehe mezowi JESZCZE o snie NIE mowilam ;) wstaje o 5 do pracy wiec NIE mialam okazji....ale on przyzwyczajony do moich glupkowatych snow ;) EWCIA I CHYBA ZAPOMNIALAM NAPISAC ZE LOZYSKO PODNIOSLO MI SIE O 6 cm Co oznacza ze Narazie NIE mam przeciwskazan do porodu SN ...no zobaczymy....LEKKI POROD POWIADASZ HEHEHE OBY SIE SPELNILO;););) dzieki !!!!! A z TYM czolem Ty mnie rozwalilas hahahahahahahahahahaha az Sobie to ;)(););););););) komedia;););) ACHA!!!! glows do gory...jak nic SIE nie zacznie dziac w dobrym kieronku w TYM Twoim mieszkanku...to dziewczyny wsiadamy w co popadnie...I jedziemy pomoc Ewie....BO nam biedna osiwieje z tech zamartwian ...NIepewnosci I niewyspania!!!! EWCIA BEDZIE DOBRZE TRZYMAJ NO SIE KOCHANA DAMY RADE!!!! No dobra ja IDE ogladac modelki ;) I marzyc o starej sylwetce hehehe buziaki dziewczyny jak maliny ;););) muuuuuuuaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×