Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Każda z nas myśli że to może już :) ja już jestem ogromnie zmęczona chciałabym mieć to już za sobą a gdzie tam 18 grudzień a nie daj Boże że się przeciągnie jeszcze 2 tyg oooo nie to będę non stop atakować mojego męża :D :D :D A w piatek czeka mnie ogromna nerwówka i nie wiem czy się na nią narażać czy odpuścić.... mam sprawę sądową z moim pracodawcą i obawiam się jak cholera że się zestresuje tak że urodze...Nie chce dzidzi narażać na taki stres ale wygrać też chce...ahhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
karolkajolka: przetrzymaj jeszcze jakos, jutro bedzie lepiej. Kazda z nas ma czasami takie dni. Niestety. Na szczescie najczesciej wszystko wraca szybko do normy. klaudyna: dasz rade. Ja mam teraz 38+6, we wtorek zaczynam 39 i dzisiaj wierze, ze dam rade. A takie chwile zwatpienia jak Ty tez przechodzilam. kasztanka: trzymam kciuki bys jutro dala sobie rade mozliwie bezstresowo. No i by Twoje ataki na meza przebiegaly bardziej efektywnie niz moje. Chociaz dzis rano to myslalam, ze ze smiechu urodze :) Pozdrawiam wszystkich. Ale dzisiaj mam wahania nastroju... hormony pokazuja swa sile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie-ale generalnie to ja nie zwatpilam, tylko z kazdym dniem zastanawiam się czy to nie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
No wlasnie, nie wiem jak Ciebie klaudyna, ale mnie to takie czekanie pomalu irytuje. Zamiast zyc, obserwuje siebie i swoje cialo, sygnaly itd. A przeciez ten okres powinnam wypoczywac, zbierac sily i cieszyc sie ostatnimi tygodniami / dniami ciazy. Czasami mam pretensje do siebie za te niecierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Znowu od godziny spać nie mogę. Czuję tępy ból w plecach i lekki ból jak na okres. Ale nawet nie chcę się nakręcać, że to objawy zbliżającego się porodu. Do terminu 15 dni, więc przyjdzie mi jeszcze poczekać. Najgorsze jak nie można spać... Najchętniej bym ten okres czekania przespała. Ale jak widać, nie ma lekko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) u mnie noc przespana z wyjątkami na siku :) mąż pojechał do pracy na 6 00 Amelka śpi a Julka w brzuchu buszuje:) ja też już wyspana:) dziewczyny doskonale wiem co czujecie ja za równe 2 tyg. ma cc a cały czas mi się wydaje że to już nie można normalnie żyć miałam się cieszyć i poświęcić więcej czasu Amelci a stresuje się czy to czasami nie ten moment jestem niby doświadczoną mamą a przeżywam jak bym pierwsze maleństwo rodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Niunia, z Ciebie ranny ptaszek. Też tak mam. Dzisiaj jednak nie było mi dane przespać całej nocy. W przerwach na chodzenie, szykowanie jedzenia, jedzenie kładę się. Jak nie wychodzi, to z nudów przeglądam internet. I tak do teraz. Moje kochane maleństwo też już nie śpi. Odkąd mi się brzuch opuścił to czuję je znacznie słabiej, ale ciągle jeszcze wystarczająco mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ mAMUSIE :) czytam ale pisać trudniej :( Kochane ja dziś mam z moją maleńką morfologie :( dobrze że tatus z nami idzie bo płaczu będzie dużo ! :( już w szpitalu pielęgniarki mówiły że bardzo ciężko pobrać Polince krew i wołały taką doświadczoną starszą panią ! kurcze gdyby nie to że sama muszę spuśćić troche krwi to bym tam nie wchodziła bo zawsze płacze razem z Królewną :((((((((( W środe wizyta patronażowa wię dowiemy się ile dziecko przytyło :) czy pępuszek ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Nadal się tocze, ale w nocy to myslalam że bedzie yrzeba pojechac na izbe przyjec. Plecy bolaly tak że ruszyc się nie dalo. Jak już wstakam z lozka, to ok, ale problem żeby się polozyc spowrotem, do tego bole spojenia lonowego i te takie "okresowe"i tak noc beznadziejna. Do tego takie wrazenie mialam że Mala slabo się rusza i pol nocy liczylam ruchy, ale nawet ponad 10 na godz wiec wszystko wporzadku, wiec to chyba mi już odbija Milego dnia zycze. Asiu trzymam kciuki za Ciebie i za Malutka, co by szybko, sprawnie i bez bolu było;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia to nie tobie tylko odbija myślę że nam większości :) mnie teraz też boli jak na okres ale na razie nie biorę nospy Asia wiem co czujesz bo jak mojej Niuni pobierali to płakałam razem z Nią buziaki dziewczynki dla Was trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to w sumie ok bo myslalam że jestem w tym osamotniona:):):) A ja nie biore zadnych rozkurczowych. Nic mi nie było wiec lekarza nie pytalam, a teraz mam te skurcze takie okresowe, ale "w te dni" to ja się zwijalam z bolu i nawet nospa nie pomagala, a to co teraz mam to pikus w porownaniu z tym co mialam co miesiac. Ale obawiam się tych boli krzyzowych, bo plecy to mnie już od tygodnia bola non stop czy siedze czy leze czy stoje to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko raz wzięłam nospe chodź moja gin kazała mi brać co dziennie 3x po jednej ale nie chce się faszerować jak jeszcze wytrzymuję :) jakaś śpiąca jestem chyba przez tą pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka...;) widze ze poniedzialek zaczal SIE od smutkow ;) ale to JUZ chyba kazdy dzien BEDZIE tak wygladal;) to I ja dolaczam;)"""""" Noc / porazka wielka....doszedl jakis nowy dziwny Bol...NA dole w podbrzuszu taki tempy...ale mocny;( Czasem to tak SIE zastanawiam skad tyle moczu SIE we mnie bierze...???? Az NIEmozliwe! Milego dnia! Dziewczyny ja dzis bede probowac skrecac te polki z Ikea...to takie male szafeczki chyba dam RADE???? A jak NIE to jutro z mezem po wizycie u Poloznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie nocka całkiem niezła :) gdyby nie te głupie sny np gonił mnie hipcio w czerwonym szaliku hehe co ja sie naoglądałam :P teraz myśle co by tu zjeść na śniadanko może tosty na słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podejrzewam, że teraz to już tylko bedziemy jeczyc i narzekac, ale grudzień już blisko wiec nie bedzie tak tragicznie:) ja zamierzam jeszcze troche poprzestawiac meble i odkurzyc, poki mój w pracy jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEZLY SEN ;););) Klaudus tylko NIE przesadzaj! Ja tez bede SIE starala...tak BEZ wiekszego wysilku;) Mnie to SIE wydaje ,ze mala viable wysoko jest BO czuje ja ciagle przy same przeponie....a NA dole czem JAKBY NA pechez naciskala...ale siku tak czy tak robie co chwile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tylko 1 mala waska szafka zostala, ale najpierw musze wymierzyc czy mi się do kata zmiesci:) co by bez potrzeby nie ruszac no i male odkurzanie i leze pozniej caly dzien do gory brzuchem:) a jeszcze moszer do sklepu zejsc po ziemniaki. Sklep mam doslownie pod blokiem, ale na sama mysl że bede musiala wejsc na 2 pietro już się mecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja NA szczescie wszystko mam ;) I dzis takiego gestego krupniku ugotuje...! Cala ciaze...jadlam non stop krupnik NA przemian z czerwonym barszczem I kapusniakiem i warzywna.... Moze z 5 razy pomidowrowke...raz pieczrkowa...I raz barszcz bialy NA bialej kielbasie.... Chyba organizm SIE zelaza domagal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D i ja juz na stanowisku:-)) u mnie noc bardzo dobrze, przespana- mialam tak glupi sen, ze jak sie obudzilam to w szoku nie wiedzialam gdzie ja jestem- czy w hostelu w NYC czy u mojej Babci- mowie Wam ale zakrecony;) wczoraj w IKEI dla malutkiego nabylam 3 reczniki i taki "stojak"? na jego brudne rzeczy:D ogolnie jak to z mezem w IKEI- szybko bez zbednego chodzenia...eh nie lubie z nim jezdzic do sklepow.... MIlego dnia kobitki:) ale mi w Was w tych bolach szkoda....ja w sumie jeszcze 6 tyg wiec wszytsko przedemna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ANDZIA;) milego dnia!!!!! P.S. MOJ bardzo lubi chodzic po takich sklepach ;) tylko tych z ciuchami NIE lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 6 tyg to ja już na pewno bede po wszystkim;) Barszcz czerwony- Sylwia ja przez ostatnie 2miesiace to non stop w sobote gotowalam wielki garnek, czyli kociolek jak dla naszej dwojki:) No nic kat wymierzony, szafka się zmiesci:) ale najpierw do sklepu a pozniej się zabiore za porzadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, u mnie humor do bani, dopadły mnie jakieś lęki jestem jakaś dziwnie niespokojna wkurza mnie to. dziewczyny doradźcie bo oszaleje nie mogę się zdecydować na wózek który wózek byście wybrały jak byście miały tylko te dwa modele do wyboru, wiem może nie są super ale na nic droższego nie mogę sobie pozwolić, idą ciężkie czasy więc trzeba pasa zacisnąć żeby jakoś w miarę żyć z dwójką dzieci. więc to te wózki tylko pomijajcie kolor niebieski i zielony, bo miałam już niebieski i mam zieloną spacerówkę parasolkę 1 http://allegro.pl/zagma-x6-3w1-nowosc-2011-2012-parasol-gratisy-i1926879841.html 2 http://allegro.pl/3w1-najnowszy-zestaw-baby-merc-q7-x-i1893774150.html dzięki wielkie za opinie decyduje się na kupno przez neta bo już nie ma siły latać po sklepach, i już tyle obleciałam i nic mi nie wpadło w oko no i w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziewczyny tyle macie siły, a mnie coś opuściły :P ale obiadek zrobimy i kuchnię ogarniemy bo mój to potrafi zrobić bałagan nawet przy herbacie. przy filmiku prasowanie:) choć jest taki kąt w pokoju za który pasuje sie zabrać na reszcie może to bedzie dziś ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA....mnie SIE podoba z pierwszego linka czarno bialy...ewentualnie kawa z mlekiem ;) Ale jakos tak najbardziej podoba mi SIE z 2 linka czarny/ kwiatek . ( róz z szarym tez ladny...ale czarny/ kwiatek taki wyrazny;) Ale to tylko moje zdanie....wiadomo lie osob tyle upodoban...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam małe pytanko czy któraś z was planuje poród na jaczewskiego ? czy może słyszałyście jak tam jest jakieś opinie ? z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktore pija TA herbate z lisci malin... Ja wlasnie zrobilam sobie kubek NA sprawdzenie smaku....! Jak Wy dajecie RADE? Przeciez to paskudne jest????!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Liście malin dzięki zawartości garbników mają działanie ściągające i przeciwzapalne. Niszczą bakterie i mogą być używane jako lek przeciwbiegunkowy oraz lek w przebiegu nieżytów żołądka i jelit. Znoszą także bolesne skurcze mięśni gładkich w jelitach, macicy oraz w ścianach naczyń krwionośnych. Doskonałym napojem dla kobiet w ciąży jest napar z liści maliny - stosuje się go od wieków w Afryce, Ameryce i Azji. Wiadomo bowiem , że liście maliny mają wpływ na wzmocnienie mięśni macicy ; regularne picie naparu pomaga zatem znieść wysiłek związany z porodem. Liście maliny podnoszą też jakość i ilość naturalnego pokarmu matki. Już w drugim trymestrze ciąży powinno się pić napar z liści maliny raz dziennie, w trzecim trymestrze częściej - jeden, dwa razy dziennie." Tekst ten pochodzi ze strony www.malinowerodzenie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA jeśli chodzi o wyposażenie to chyba tylko jakieś drobne szczegóły wiec ja lubie jasne kolory czyli beż + beż, lub brąz +beż SYLWIA herbaty nie kupowałam jeszcze ale skoro nie dobra to sobie podaruje, moze soku sobie dolej :) co do szpitala nie dradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×