Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witam dziewczyny:) ja dopiero wstałam...noc koszmarna...wszystko mnie boli,mam jakies dziwne skurcze,tak co 20-15 min...zalałam sie mlekiem...normalnie tragedia ile mi dzisiaj wylecialo pokarmu...męza w nocy z łozka zwaliłam i zmienialismy posciel bo klejace to było strasznie...dzisiaj tez mam dzień luzu...no chyba,ze bedzie mi sie chciało mojego labradora zamiast wypuscic do ogrodu to pójsc z nim na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) ja dopiero wstałam...noc koszmarna...wszystko mnie boli,mam jakies dziwne skurcze,tak co 20-15 min...zalałam sie mlekiem...normalnie tragedia ile mi dzisiaj wylecialo pokarmu...męza w nocy z łozka zwaliłam i zmienialismy posciel bo klejace to było strasznie...dzisiaj tez mam dzień luzu...no chyba,ze bedzie mi sie chciało mojego labradora zamiast wypuscic do ogrodu to pójsc z nim na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) ja dopiero wstałam...noc koszmarna...wszystko mnie boli,mam jakies dziwne skurcze,tak co 20-15 min...zalałam sie mlekiem...normalnie tragedia ile mi dzisiaj wylecialo pokarmu...męza w nocy z łozka zwaliłam i zmienialismy posciel bo klejace to było strasznie...dzisiaj tez mam dzień luzu...no chyba,ze bedzie mi sie chciało mojego labradora zamiast wypuscic do ogrodu to pójsc z nim na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) ja dopiero wstałam...noc koszmarna...wszystko mnie boli,mam jakies dziwne skurcze,tak co 20-15 min...zalałam sie mlekiem...normalnie tragedia ile mi dzisiaj wylecialo pokarmu...męza w nocy z łozka zwaliłam i zmienialismy posciel bo klejace to było strasznie...dzisiaj tez mam dzień luzu...no chyba,ze bedzie mi sie chciało mojego labradora zamiast wypuscic do ogrodu to pójsc z nim na spacer... A kiedy na brzuchu położą mi Cię nasz świat na lepsze odmieni się Ty wniesiesz nowe promyki miłości świeże pokłady szczęścia i radości http://www.suwaczek.pl/cache/73c96131af.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie róbcie ochoty na takie jedzonko:P ja dzisiaj zupka z lanymi kluseczkami na rosołku i udko z ziemniakami i duszoną marchewką:P a męzus bedzie schabik z pieczarkami wcinał plus buraczki z chrzanem.. Niunia, to i tak niezle 1,5 h Julka nie spała:) mój mały od 12 do 3 oczy jak złotówki. mamusia dała cyca, przewineła ale co tam. Nie chciał spać, to gadałam do niego az wkoncu po 3 godzinach zasnal;) Niunia ja też się w pas zaopatrzę. od kiedy zaczynasz ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och zapomniałam ze nasze ma musie to teraz na diecie ale prosze sie nie martwić nas już nie długo czeka to samo :P malinowa a ja myślałam ze spałam naj dużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie wytrzymać;) jak się zobaczy takie maleństwo na które się tyle czekało to się nie mysli tak o jedzeniu jak w ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa to ty od razu obiadek zamiast śniadanka hihi jak ostatnio zostałam na chwilke z takim malestwem i kiedy ono tak siekało bo jak sie okazało robiło kupke to chcialam wołać kogoś bo bałam sie ze coś mu sie złego dzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa to ty od razu obiadek zamiast śniadanka hihi jak ostatnio zostałam na chwilke z takim malestwem i kiedy ono tak siekało bo jak sie okazało robiło kupke to chcialam wołać kogoś bo bałam sie ze coś mu sie złego dzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jedzonka nie robie:) mąz mnie zabiera na mikołajkowy obiad:) dziewczyny czy Wy tez macie dzisiaj problemy z forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia to mnie kochana pocieszyłaś myślałam że tylko moja Julka nocny marek jest a jednak nie :) ja zacznę za 2 tyg. ćwiczyć bo rana ładnie się goi :) dziewczynki mówię wam jak się wkurzyłam przyszedł mężuś z pracy zły i mówi że w pacy mu powiedzieli że na zdjęciach co dodałam ostatnio co mąż trzyma Amelkę jest pijany a on wypił tylko jednego drinka bo śpi z Amelką ludzie alkomaty mają w oczach wkurzyłam się i wykasowałam zdjęcia z nk a na fc zostawiłam tylko dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia to mnie kochana pocieszyłaś myślałam że tylko moja Julka nocny marek jest a jednak nie :) ja zacznę za 2 tyg. ćwiczyć bo rana ładnie się goi :) dziewczynki mówię wam jak się wkurzyłam przyszedł mężuś z pracy zły i mówi że w pacy mu powiedzieli że na zdjęciach co dodałam ostatnio co mąż trzyma Amelkę jest pijany a on wypił tylko jednego drinka bo śpi z Amelką ludzie alkomaty mają w oczach wkurzyłam się i wykasowałam zdjęcia z nk a na fc zostawiłam tylko dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia to mnie kochana pocieszyłaś myślałam że tylko moja Julka nocny marek jest a jednak nie :) ja zacznę za 2 tyg. ćwiczyć bo rana ładnie się goi :) dziewczynki mówię wam jak się wkurzyłam przyszedł mężuś z pracy zły i mówi że w pacy mu powiedzieli że na zdjęciach co dodałam ostatnio co mąż trzyma Amelkę jest pijany a on wypił tylko jednego drinka bo śpi z Amelką ludzie alkomaty mają w oczach wkurzyłam się i wykasowałam zdjęcia z nk a na fc zostawiłam tylko dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia to mnie kochana pocieszyłaś myślałam że tylko moja Julka nocny marek jest a jednak nie :) ja zacznę za 2 tyg. ćwiczyć bo rana ładnie się goi :) dziewczynki mówię wam jak się wkurzyłam przyszedł mężuś z pracy zły i mówi że w pacy mu powiedzieli że na zdjęciach co dodałam ostatnio co mąż trzyma Amelkę jest pijany a on wypił tylko jednego drinka bo śpi z Amelką ludzie alkomaty mają w oczach wkurzyłam się i wykasowałam zdjęcia z nk a na fc zostawiłam tylko dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia to mnie kochana pocieszyłaś myślałam że tylko moja Julka nocny marek jest a jednak nie :) ja zacznę za 2 tyg. ćwiczyć bo rana ładnie się goi :) dziewczynki mówię wam jak się wkurzyłam przyszedł mężuś z pracy zły i mówi że w pacy mu powiedzieli że na zdjęciach co dodałam ostatnio co mąż trzyma Amelkę jest pijany a on wypił tylko jednego drinka bo śpi z Amelką ludzie alkomaty mają w oczach wkurzyłam się i wykasowałam zdjęcia z nk a na fc zostawiłam tylko dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia to mnie kochana pocieszyłaś myślałam że tylko moja Julka nocny marek jest a jednak nie :) ja zacznę za 2 tyg. ćwiczyć bo rana ładnie się goi :) dziewczynki mówię wam jak się wkurzyłam przyszedł mężuś z pracy zły i mówi że w pacy mu powiedzieli że na zdjęciach co dodałam ostatnio co mąż trzyma Amelkę jest pijany a on wypił tylko jednego drinka bo śpi z Amelką ludzie alkomaty mają w oczach wkurzyłam się i wykasowałam zdjęcia z nk a na fc zostawiłam tylko dzieci . Aniołek-10.2003 Amelka-ur.14.09.2009 [link=http://www.suwaczki.com/][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqs65gx8viw7cb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia to mnie kochana pocieszyłaś myślałam że tylko moja Julka nocny marek jest a jednak nie :) ja zacznę za 2 tyg. ćwiczyć bo rana ładnie się goi :) dziewczynki mówię wam jak się wkurzyłam przyszedł mężuś z pracy zły i mówi że w pacy mu powiedzieli że na zdjęciach co dodałam ostatnio co mąż trzyma Amelkę jest pijany a on wypił tylko jednego drinka bo śpi z Amelką ludzie alkomaty mają w oczach wkurzyłam się i wykasowałam zdjęcia z nk a na fc zostawiłam tylko dzieci . Aniołek-10.2003 Amelka-ur.14.09.2009 [link=http://www.suwaczki.com/][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqs65gx8viw7cb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia to mnie kochana pocieszyłaś myślałam że tylko moja Julka nocny marek jest a jednak nie :) ja zacznę za 2 tyg. ćwiczyć bo rana ładnie się goi :) dziewczynki mówię wam jak się wkurzyłam przyszedł mężuś z pracy zły i mówi że w pacy mu powiedzieli że na zdjęciach co dodałam ostatnio co mąż trzyma Amelkę jest pijany a on wypił tylko jednego drinka bo śpi z Amelką ludzie alkomaty mają w oczach wkurzyłam się i wykasowałam zdjęcia z nk a na fc zostawiłam tylko dzieci . Aniołek-10.2003 Amelka-ur.14.09.2009 [link=http://www.suwaczki.com/][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqs65gx8viw7cb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ...WROCILAM od poloznej...w sikaczu glukoza I bialko...NIE wiedziec czemu ???? Wyslane do laboratorium . Baste NA wizyte mam NA 20 grudnia czyli 3 dni po terminie....Zobzacymy czy tam dotre... Zastanawia mnie tylko ten mocz...????? Mala NIE przemiescila SIE bardziej glowka w dol caly czas NA 3/5... Dzis non stop mnie boli jak NA okres...I mala lezy tak bardzo po prawej STRONIE ze zwariowac idzie ani SIE ruszyc ani nic ;( pod SAMYM zebrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ...WROCILAM od poloznej...w sikaczu glukoza I bialko...NIE wiedziec czemu ???? Wyslane do laboratorium . Baste NA wizyte mam NA 20 grudnia czyli 3 dni po terminie....Zobzacymy czy tam dotre... Zastanawia mnie tylko ten mocz...????? Mala NIE przemiescila SIE bardziej glowka w dol caly czas NA 3/5... Dzis non stop mnie boli jak NA okres...I mala lezy tak bardzo po prawej STRONIE ze zwariowac idzie ani SIE ruszyc ani nic ;( pod SAMYM zebrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ...WROCILAM od poloznej...w sikaczu glukoza I bialko...NIE wiedziec czemu ???? Wyslane do laboratorium . Baste NA wizyte mam NA 20 grudnia czyli 3 dni po terminie....Zobzacymy czy tam dotre... Zastanawia mnie tylko ten mocz...????? Mala NIE przemiescila SIE bardziej glowka w dol caly czas NA 3/5... Dzis non stop mnie boli jak NA okres...I mala lezy tak bardzo po prawej STRONIE ze zwariowac idzie ani SIE ruszyc ani nic ;( pod SAMYM zebrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ...WROCILAM od poloznej...w sikaczu glukoza I bialko...NIE wiedziec czemu ???? Wyslane do laboratorium . Baste NA wizyte mam NA 20 grudnia czyli 3 dni po terminie....Zobzacymy czy tam dotre... Zastanawia mnie tylko ten mocz...????? Mala NIE przemiescila SIE bardziej glowka w dol caly czas NA 3/5... Dzis non stop mnie boli jak NA okres...I mala lezy tak bardzo po prawej STRONIE ze zwariowac idzie ani SIE ruszyc ani nic ;( pod SAMYM zebrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ! Z tego Wynika ,ze 4 razy WROCILAM od poloznej...;) Malinowa jak widzisz NIE jestes sama z problemem z netem ;) I forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka !!! Co Ty SIE przejmujesz jaki is glupimy opiniami...zazdrosnikow...ja tam BYM specjalnie zostawila I JESZCZE jakas dedykacje dla nich dopisala! Co ZA ludzie!!! Ja tam nic takiego NIE widzialam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie zauwazyłam...:) kurcze tak mi sie wydaje,że czekamy,czekamy a to przyjdzie szybciej niż sie spodziewamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoyalFlush.............25......Irlandia........40(M).. ... ..30-11-2011 (?) Onk3(Magda)..............36......Osiek............40(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......39(K)... .....04-12-2011 BernadetaM............26......CH..................39(?) .........6-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......38(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......38(M).. ......06.12.2011 nika 29.......................29...Warszawa........38(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........38(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......38(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........38( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............38( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........38(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........38(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............38(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........37(K). ......18-12-2011 Malinowa87..(Milena).......24.....Kolobrzeg....37(K)..... .18-12-201 1 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....37(M)......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........38(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....36(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............35(M)...... 29-12-2011 Ann27 (Ania)...............27......Toruń.............35(K)....... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............35(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br / Niunia855(Paulina)...26...Tarnów.38(K).. .12-12-2011...Julcia--->25/11/2011(CC) Natalia261985..26..Wojnicz..40(M)..02-12-2011...Piotruś- -->28/11/2011 Ewa1311...31...Puławy.38(M )...07-12.2011...Szymek ..22.11.2011(CC) DUZO NAS BRAKUJE...CIEKAWE CO Z BERNADECIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się umowie na 12 grudnia na wizyte. Umowie, zobaczymy. Bole mam takie wlasnie jak na miesiaczke i plecy mnie bola, a podniesc się z lozka, to już jest nie lada wyczyn cala miednica mnie boli, ale co tam, nadal czekam. A co najlepsze- oko mnie przestaje bolec-nie lzawi już i nie piecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoyalFlush.............25......Irlandia........40(M).. ... ..30-11-2011 (?) Onk3(Magda)..............36......Osiek............40(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......39(K)... .....04-12-2011 BernadetaM............26......CH..................39(?) .........6-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......38(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......38(M).. ......06.12.2011 nika 29.......................29...Warszawa........38(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........38(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......38(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........38( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............38( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........38(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........38(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............38(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........37(K). ......18-12-2011 Malinowa87..(Milena).......24.....Kolobrzeg....39(K)..... .18-12-201 1 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....37(M)......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........38(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....36(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............35(M)...... 29-12-2011 Ann27 (Ania)...............27......Toruń.............35(K)....... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............35(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br / Niunia855(Paulina)...26...Tarnów.38(K).. .12-12-2011...Julcia--->25/11/2011(CC) Natalia261985..26..Wojnicz..40(M)..02-12-2011...Piotruś- -->28/11/2011 Ewa1311...31...Puławy.38(M )...07-12.2011...Szymek ..22.11.2011(CC) mam wrażenie,ze Bernadeta trafiła na tą krótszą liste:) choc jeszcze o tym nie wiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×