Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

szykujemy sie na wizyte :) co nam powiedzą ciekawego kto wie ?????? dziewczynki ale obiecuje ze mój da wam znać jak urodzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też się jeszcze toczę... zaczynam watpić ze uda mi sie wczesniej urodzić:/ no chyba ze głównym symptomem zblizajacego sie porodu jest depresja i mega suczy nastrój;( dzisiaj miaiłam w nocy coś co skurczem sobie nazwałam, bolało jak diabli w dole brzucha powtórzyło sie ze trzy razy i koniec. macie tak czasem? Doszłam do wniosku ze nie bedę sie nastawiać i nakręcać na jakikolwiek dzień kiedy mnie zbierze to urodzę i tyle. Oby tylko wszystko dobrze bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuchatki:) my bylismy w szpitalu...mąż jak wrócił to sie poprzytulalismy i po paru godzinach skurcze tak co 6-8 min...i wiecie co???mogłam poczekac w domu bo w szpitalu chyba ze stresu mi przeszło;/ nie bylo rozwarcia wiec dzisiaj mnie wypuscili...o 17:30 mam wizyte u gp...zobaczymy co powie... a mała tak jak u Sylwii,niby mała bedzie drobna ale pręzy sie niemiłosiernie...i nawet nie mam juz jak spac bo brzuch mnie boli jak kłade sie na bok,na plecach mi zaraz niedobrze to chyba bede spała na siedzaca;/ i od kilku godzin mam wilczy nastrój;/;/;/ miłego dnia brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, juz po 14 a mi sie wydaje ze 10 rano:) Malutki tak mi poprzestawiał dzień z nocą ze juz się gubie:) trzymam kciuki za Was;*, klauduna myśle ze lada dzien CIe wezmie. ja juz tydzien jestem mamą, ale to zleciało. Dziś byłam na zdjęciu szwów no i rozmawiałam ze swoim ginekologiem, mam straszną niedokrwistość:( ciągły ból glowy mnie dobija;/ wykupiłam leki dla siebie, zarejestrowaliśmy maluszka w urzędzie, nadaliśmy imiona. A przed chwilą była u nas położna. Jutro musimy zapisac malca do ortopedy sprawdzić stawy biodrowe(przez pośladkowe ułożenie i dużą masę urodzeniową).Mam nadzieję ze wszystko będzie ok. ide się połozyc chwilę poki Piotruś spi:) miłego popołudnia brzuchatki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ...ja tez mam taki nastroj czasem...Wczoraj MOJ MOWI do mnie ,ze CIEKAWE jakie to uczucie jak SIE lezy z rozlozonymi nogami przed innymi ...I tak mnie wk...wil TYM pytaniem...,ze ja MU NA to...WIESZ W POLSCE NORMANIE DO SZPITALA MUSISZ ISC W DZINSACH ...A POTEM CI WYCIANAJA TAKA WIELKA DZIURE W KROKU...TAKZE NAGI NIE JESTES...ALE JAK CHCESZ WIEDZIEC JAK TO JEST TO UWAL SIE Z GOLYM TYLKIEM NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM... Tak mnie zdraznil...a potem sobie mysle...ale Ty Sylwia debil jestes...to bylo poprostu zwykle PYTANIE faceta...ktory w zyciu NIE byl u ginekologa tak jak Ty...;) I tak mi SIE PRZYKRO zrobilo ,ze MU tak odpowiedzialam...;( ale przeprosilam ;) ANECZKA...TO MOWISZ ZE ZAWITALAS DO SWIATA BOLU KONCOWEJ FAZY CIAZY ;) boli boli...brzuch w nocy I plecy....Czyli tamten tydzien byl cisza przed burza...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa;) poczekaj JESZCZE chwilke ;) Zaraz przyjda skurcze co 3 minuty I wtedy Cie napewno NIE Wypuszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka....dbaj no o siebie dziewczyno...aby MALUSZEK byl ZDROWY to potrzebuje ADR wen Mamusi ;) TRZYMAM kciuki ,ze wszystko SIE ulozy...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś to nieźle mu powiedziałaś. A on biedny tylko pytał:) ale hormony rządza, zrozumie to:) Ja to w szpitalu byłam na takim "haju" z bólu po zejściu znieczulenia że nie przejmowałam się że przy mnie robią, zmieniają wkłady czy na obchodzie ogląda 8 osób. Wisiało mi to konkretnie;) to ich codzienność, tak sobie to tłumaczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś postaram się, muszę dojść do siebie, mysle ze leki i pomoc męża dadzą radę:) mam go 2 tyg w domku. Stara się i pomaga mi jak może:) wpatrzony w synka jak w obrazek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka...no I ja przeszlam operacje ciezka w przeszlosci...rana troche wieksza jak przy cesarce...tez mi wszystko wisialo ...dla mnie mogli tam legion wojskowy...mialam to gdzies ;) TAKZE dokladnie SIE rozumiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJ czeka NA coreczke jak NIE Wiem ;) BEDZIE ze mna prawie 5 tyg od 16 grudnia ...no chyba ze wczesniej urodze to wczesniej ;) ale NA wypadek cesraki wzial tez tyle wolnego.. Schody mam w domu I toalete NA gorze wiec lepiej aby ze mna posiedzial NA wszelki wypadek...a I jemu NIE zaszkodzi nauka robienia wszystkiego przy Lalusce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w domku :) gin powiedział szyjka puszcza ale ogólnie nie zle sie czy ma :P wiec sobie poczekamy jeszcze troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia ja też dziś byłam na ściągnięciu szwów za 2 tyg. zakładam pas i biorę się za ćwiczenia :) w mojej okolicy wszystkim dzieciom dają skierowanie do ortopedy mi tez dali kazali od 4 do 6 tyg. zrobić usg ja dziś Juleczke zarejestrowałam na 3 stycznia :)też się boję żeby wszystko było ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia O jakim pasie piszesz? Ja też jestem zainteresowana! Daj namiar na jakiś konkretny na allegro, jeśli masz swój typ godny polecenia. Ćwiczeniami też się podziel, jeśli możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz tez w koncu w domku po wizycie...zrobił mi test na gbs-ujemny:) ale powiedział,że do 18 na 100% się "rozsypie":) szyjka juz całkiem miekka,króciutka,rozwarcie na 2-3 cm,dzieciątko w kanale, łożysko zwapnione...teraz tylko czekac na skurcze...a jak do końca tygodnia nic sie nie bedzie działo to mam podejsc po skierowanie i mnie wysle do szpitala,zebym na swieta juz była w domu:) wiec jak narazie mam nadzieje bedzie ok:) a waga Lenki wyniosła dzisiaj 3600 +/- 200 g wieć nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ten pas http://moda.allegro.pl/hit-poporodowy-gorset-wyszczuplajacy-xl-i1977536339.html sprawdzony przez moją koleżankę i sprawdzona maść http://www.i-apteka.pl/product-pol-1401-CONTRACTUBEX-zel-50g.html podobno zdziała cuda też ją kupię i będę smarować bliznę :) dziewczynki jak Wasze maleństwa śpią w nocy ? moja Juleczka wczoraj od 11 30 do 1 30 nie spała oczka jak złotówki śmiała się słuchała jak do niej mówiłam czasami wydaje mi się że zachowuje się jak 2 miesięczne dziecko :) dajecie smoczka ? ja przy wycieraniu przy kąpaniu i jak jechaliśmy autem i była głodna tak to nie bo nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny contratubex***** uzywalam po opercji SWOJEJ NA blizne...pomaga...ale tylko gdy jest SIE bardzo systematycznym...I dlugo stosuje...ja ponad 6 mcy 2 razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermatix
Dermatix jest znacznie lepszy niż contratubex ale niestety znacznie droższy. Tubka 15 g kosztuje ok. 100 zł. Jest jednak rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermatix
Działa też znacznie szybciej. Poczytajcie w necie. Kupić można bez recepty. Nawet na allegro. Tu się bardziej opłaca niż w aptece gdzie cena potrafi dojść do 180 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. 1,5h podlaczona do ktg na. Plecach i na kazdym boku, ale przynajmniej jestem spokojna, bo okazalo się że ok.jutro zadzwonie do mojego lekarza umowic się na wizyte albo na 9 albo na12 bo termin mija 11 zobaczymy co powie. Szyjka się rozwiera nadal, skurczy brak tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Klaudus chociaz glowe masz spokojniejsza...u mnie po 11 ...sees am NA dol BO po co mam sciany podziwiac??? Maz spi od godziny ,az chrapie...mala tancuje a ja co ...jak zwykle spac mie moge... CIEKAWE co u Bernadety...urodzila ??? Cos SIE nie odzywa wcale....Wogole dzis to jakies listki tu panowaly...;( a gdzie cala reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki z rana :* moja Julcia dziś 1,5 h nie spała w nocy oczy duże śmiała się jeszcze się nie przestawiła kiedy noc :) Ewka ćwiczeń nie mam konkretnych ale najważniejsze to robić brzuszki żeby skóra nie została chodź mi się wydaje że mi może zostać jednak to drugie ciecie niby mąż mówi że mniej brzuszka mi zostało :) mamusie nie rozpakowane nie chce ciągle pisać że trzymam za Was kciuki i że już niedługo bo nie chce się mądrzyć jak mam swoje dziewczynki przy sobie ale pamiętajcie że jestem z Wami że twarde i zajebiste dziewczynki jesteście na pewno będzie wszystko dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema z rana...potwornej nocy....wszystko bolalo.;( spalam 5 h ...ZE TEZ JA SIE NIE MOGE PRZYZWYCZIC DO TEGO CIAGLEGO BOLU;( Niunka...malutka potrzebuje czasu aby wyuczyc SIE kiedy jest czas NA sen, wczoraj czytalam taki fajny artykol...,ze gdy robisz wszystko mniej wiecej w takich samych godzinach...np wieczorna kapiel, potem karmienie a potem lulu...Dzieciatko przyzwyczaja SIE do tych zasad...i wie ,ze po TYM rytuale PRZYCHODZI czas NA sen... Ja bede SIE starala stow WAC TA zasade...ale jak to wyjdzie w praktyce to SIE okaze...BO Narazie to sobie moge tylko gdybac ;) Dzisiaj do poloznej ...ale to po poludniu...CIEKAWE czy glowka SIE do konca wstawila..? Milego dnia KOCHANE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się! Jestem i ja, noc mogę uznac, nawet za taka przespana, chociaż w wiadomym celu musialan wstawac co 2h ale nawet się wyspalam. Najgorsze jest moje oko- już nie boli tak bardzo, ale jest spuchniete i ropieje, wiec pewnie zlapalam jakies zapalenie, ale mam krople, ktore też mi polecili na izbie przyjec wczoraj i oklady z rumianku mam robic- z zaparzonej i przestudzonej herbaty z rumianku. I powiem wam że cgyba cos dziala, bo tej ropy zaschnietej wokół oka, po calej nocy było dosc sporo. A wracajac do corci, to już wszyscy dzwinia pytaja jak tam, czy to już itd., a mnie już powoli cos zaczyna trafiac, no bo ilez mozna, się urodzi to się urodzi i proste. No a dziś mam dzien lenia- nie robie nic! A co. Mnie też się nalezy:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja z rana:D dzis sie wyspalam, nie to co wczoraj:Ou mnie to w kratke raz spie raz slucham jak mezus chrapie;) wczoraj u gp- wyszedl cukier w moczu i dzis ide zaniesc probke jeszcze raz do powtorki....jesli chodzi o zblizajacy sie porod -- ani slychu ani dychu;)nic nie wskazuje na to by maly mial w planie przyjsc szybciej;) takze ide sie zbierac-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije herbatke z lisci Malin.....ble.....I azraz die henne zalozyc BO mi brwi blondem przeswituja;) I maseczka przy okazji...a potem robie obaidek BO maz szybciej wraca I do poloznej ;) dzis kotlety z pieczarkami I cebulka ;) ziemniaczki z koperkiem I mizeria;) Klikne pozniej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia udanej wizyty :) obiadek pychotka a ja zrobie coś bardziej na słodko dla siebie racuszki z jabłkiem, rodzynki, miód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×