Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość styczniowka 2011
Klaudyna,moja kumpela tez tak miala.Rozwarcie na 4 i cisza.Kombinacji co nie miara zeby szybko poszlo,a potem jak ja zlapalo z nienacka to zanim dojechala na porodowke (20 minut zajmuje dojazd) to juz bylo widac glowke. Powodzenia dziewczyny.Zycze Wam szybkich porodow i zdrowych dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :* trzymam za Was mocno kciuki żeby było już po wszystkim i maluszki i wy dobrze się miałyście :) nie przejmujcie się pomarańczowymi pewnie nawet w ciąży nie były i nie są i mądrości pokazują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Dzień dobry wszystkim Jak minęła noc? Jak samopoczucie? U mnie dzisiaj spokojnie było, noc nawet dobrze przespana. Tłumaczyłam sobie, że muszę zbierać siły na poród i to chyba w jakimś stopniu pomogło. Dzisiaj zanoszę się z zacnym zamiarem ugotowania zupy. Barszcz ukraiński za mną chodzi. Wczoraj kupiłam wszelkie niezbędne składniki, a dziś do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się witam! U mni noc spokojna-nic nie pomoglo.ale przynajmniej się wyspalam:) Jedyne co mi dokucza, to chyba zapalenie kanalika lzowego w oku, myslalam, że moze na jakis kosmetyk uczulona jesteM, ale nie, a oko lzawi tak że masakra, musze do apteki po jakies krople, a jak nie pomoze, to po weekendzie do okulisty. A ja też mam w planach barszcz, ale czerwony-uwielbiam, a w ciazy to bym hektolitrami mogla jesc i pic:) Milego dnia Mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D a ja dzis bede pakowawac swoje i maluszka torbe do szpitala- chyba juz czas, zeby byla gotowa:) kurcze dziewczyny ucho mnie boli:( chyba od gardla poszlo, bo cos mi w nim siedzialo, niby kaszlalam niby mialam katar, wszytsko przeszlo a ucho boli- a nie jest "zatkane" jak to w ciazy sie zdaza...w pon ide do gp to zapytam co i jak a dzis kolezanka ma mi przywiezc jakies krople do ucha..ehhhhsie jakies dziadostwo przyplatalo:O a u Was jakie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) ja dopiero wstalam:):):) cos mój organizm jest bardzo łaskawy dla mnie od wczoraj... ja chyba sobie zrobie ostre leczo:) no i poczekam z niecierpliwościa na męża,żeby go "wykorzystac" i mam nadzieje,że jutro pojedziemy rodzic:P miłefo dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja tak samo jak Niunia trzymam za Was kciuki!!! Widze ze tu pomarańczkom się nudzi i swoje wywody piszą... Mój Piotrus wlasnie zasnął to weszłam zobaczyc co slychac:) Mały jest przesłodki spi, je, czasami placze;) kąpać się nie lubi za bardzo i przebierać:) najbardziej lubi wisieć na cycu, nawet w czasie snu;)w nocy budzi sie co ok2 godzinki na jedzonko albo jak zrobi kupke:) jest słodki:)) w pon mamy wizyte poloznej w domu no i jade na zdjęcie szwów. Rana sie goi bardzo dobrze. podrawiam wszystkie brzuchatki. ;* i czekam na wiesci która następna:))buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo przypelzlam ;) ja JUZ w trakcie sprzatania....ale mnie bierze NA grzybowa z kluskami ;) Eno ANDZIA....boys NIE miala takiego problemu z TYM uchem jak ja...Ja JUZ 2 miesiac biore ten zyrtec...jak NIE wezme to nachrzania mnie rowno! Mam nadzieje ,ze to jakas opuchlizna I po porodzie wyjdzie...!!!! Klaudus!!! No patrz jaka Gapa ze mnie NIE doczytalam wczoraj ,ze I Twoj w zakonie siedzial ;) hahahahahaha a to numer ;) NIE jestem sama ;) MOJ to dlatego,ze przeszedl NA chcrzescijanizm z wlasnej NIE przymuszonej woli, w wieku lat 15 z Muzelmanizmu;) BO stwierdzil ,ze tamta religia mydli Ludziom oczy ;) Przyjal chrzest swiety...poczym aby do konca Ojca zdraznic ZA wtykanie ciemnoty....do zakonu siup;) NA niece 5 latek....A CHYBA JESTESMY W STANIE SOBIE TO WYOBRAZIC JAKA BYLA REAKCJA MOJEGO SZANOWNEGO MEZA TATUSKA TYPOWEGO ZAKOCHANEO W MUZELMANIZMIE NA ZMIANE RELIGII SYNKA ;););) oj dluga historia.... Jedno jest pewne MOJ maz typowy chrzescijanin ojjjj 17 lat JUZ BEDZIE ;) wie wszystko NA temat tej religii....az wstyd SIE przyznac ale chyba wiecej niz ja ;) w niedziele do kosciolka...paciorek przed jedzeniem...wszystkie zasady o ktorych my chrzescijanie zapomnielismy;( Dobra ale co Ty tu Sylwka jakies wywody religion snujesz ???;) jakas glupawka mnie bierze ;););) hehehe to SIE nazywa glupawka przed porodowa.....zamiast SIE nastawiac NA darcie pipki to ja chrzanie kocopoly o religii ;) Dobra teraz kuchnia do sprzatniecia....;) maz sniadanko zjadl ...wiec moge tam SPOKOJNIE Wejsc;) Dziewczyny buziaki wielkie MILEJ soboty....wpadne tu po Tesco....dobra tabletka NA zgage I jade NA szmacie ;) Dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to u Was grubsza historia, bo mój to sobie znalazl ucieczke przed wojskiem i przy okazji studia zaliczyl, do wojska już nie biora wiec jak tylko ta cala ustawa o wojsku zawodowym w zycie weszla, to zakony się jakoś wyproznily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a ja robie sobie dzień piękności dziś :) maseczki, malowanie pazurków choć u nóg ciężko :D itd :) a co męża nie ma to muszę zabić nudę a wysprzatane mam już wszystko wiec nie ma co robic. Na drugim forum grudniówek kolejna dziewczyna urodziła...a my nadal czekamy :) Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wieczorem odwiedzi kolezanka kosmetyczka:) juz samej mi sie nie chce:) mimo,że sama sie tym zajmuje poprostu nie chce mi sie schylac:) a do szpitala przeciez musi byc ładny pedicure:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka, u mnie wciąż bez mian dalej się toczę choć w nocy czułam skurcze no dość czułe ale na tym się skończyło, ja cały dzień dzisiaj sprzątałam, potem obiadek szybki i karpatkę upiekłam a teraz siedzę i odpoczywam plecy mnie bolą . no i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Jak Wam mija sobota? Ja mialam nieciekawa noc,ale ale- pojawily sie pierwsze skurcze,zatem ciesze sie na swoj glupi sposob :) w koncu cos sie ruszylo..Czop tez wreszcie konkretniej odchodzi..Mam nadzieje ze to juz kwetia czasu i wreszcie przywitam sie z moim Malenstwem...Czas najwyzszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie skończyłam piec kaczkę w jabłkach i zrobiłam rogaliki z borówkami:) też plecy mnie bola...a teraz poczekam na kolezanke...nalezy mi sie chwila relaksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest u was z tym odchodzeniem czopu? dużo tego śluzu bo ja już zgłupiałam mam już jeden poród za sobą ale nic nie pamiętam bo chyba odszedl mi przy porodzie. a teraz mam taki gęsty glutkowaty i tylko rano a jka u was jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat mi odchodzi już od poniedzialku, jest duzo sluzu takiego budyniowatego podbarwionego krwia i to w ciagu calego dnia. Ale to normalne moze w calosci, a moze nawet przez 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...a zadna NIE MA tego sluzu takiego JAKBY zoltego? Budyniowatego? BEZ zapachu? Ale NIE jest kisielowaty wcale;( JUZ mam tak ze 3 tyg... Zrobilam dzis 2 przemeblowanie...tzn maz przesuwal ;) a ja sprzatnelam po WSZYSTKIM ;) I teraz wszystko mnie boli...brzuch mi SIE od wczoraj stawia jak cholerka...I bole okresowe z naciskiem NA dol...tak ciagnie....albo jakby mi SIE kupe chcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,u mnie byl taki przez dlugi czas..nie wiem jednak czy to byl wlasnie czop czy po prostu wydzielina pochwowa. Sluz zmienil sie lekko od zeszlego tygodnia i teraz mam pewnosc ze jest to czop..tylko ze ja juz po terminie jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Dzień dobry wszystkim Ja ciągle jeszcze tutaj. Choć mój szacowany termin już za dwa dni, łożysko jak dwa tygodnie po terminie, to ani jeszcze nie plamię, ani mi czop nie odszedł.. Dzisiaj rano (ok. 5 ) miałam dwa skurcze, co mogę do skurczy zaliczyć... Może za dnia przybiorą na częstości i intensywności. We wtorek mam też termin u lekarza, z ktg. Nie wiem jakie ma lekarz wobec mnie plany, ale się trochę obawiam ze względu na moje zwapnione łożysko. Tak bardzo bym chciała, by wszystko stało się siłami natury. Bez wywoływań etc. Życzę Wam wszystkim miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry A ja jestem padnieta- w nocy chyba z 15 razy wstawalam, wszystko mnie boli od stop do glowy- doslownie! O plecach nie wspominajac. W nocy też mialam że 2 skurcze i to by było na tyle. Dobrze że w poniedzialek ide na izbe na kontrole. Bo zastanawiam się czy bol mojego oka moze być zwiazany z ciaza-a raczej moze z cisnieniem w ciazy. Bo normalnie aż mnie caly oczodol boli i glowa. A Nasza corcia moglaby dziś swietaowac swoje imieninki, ale się Basia ociaga z wyjsciem na swiat Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klaudus bo dzisiaj Barburki :) Basienki czyli imieninki :) Ogolnioe moja mama jest Jadzka ale wszyscy ja nazywaja Baska...( z drugiego imienia bo mowia ,ze bardziej pasuje) Powiedz im koniecznie o tym oku...aby sie nie okazalo ,ze to jakies cisnienie wewnatrzczaszkowe alebo jakie inne dziadostwo...:( Ja wierze ,ze te wszystkie rzeczy *dziwne co sie dzieja to tylko reakcja naszych cial na te ogromne zmiany :) ja noc jako tako...spalam w miare ...ze zmeczenia oczywiscie z przerwa na sikacza. brzuch twardnieje nadal...mala sie wierci az boli...ale widocznie tak musi byc... Ciekawe co sie z Andzia dzieje...cosnie pisze...:)Mezem zajeta :):):):):) przecie wrocil nareszcie :) No Bernadecia 2...dni do terminu....do pelni6 dni????? kiedy kiedy kiedy????? a moze czekasz z nami na pelnie hehehehe :)jedno jest pewne czy teraz czy za tydzien ...damy rade :) Milej niedzieli...brzuchatki :)i te rozpakowane tyz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuchatki poranek całkiem niezły po fatalnym wieczorku spowodowanym gimnastyką przy goleniu:P moja sąsiadeczka miala termin 18.12.11 urodziła w sobote jak jej dobrze ze już ma to za sobą :) miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! jest i Andzia;) nie spie od 6 ale---nie nie nie-nie to zebym spac nie mogla...mezus nie mogl spac i wstal-zaczal grac ale mowi, ze cos mu nie podchodzila gra i tak zaczal myslec...no i wymyslil sluchajcie!!!GRUDZIEN juz:O wow no jakbym nie wiedziala- a przeciez zaslony nie wyprane- no przeciez zakurzone:O kuzwa o 6 sciagal zaslony do prania!!!!!!!!!!no ale nie zeby tylko sciagal- Ania a ktory proszek, Ania a na jaki program, Ania a na jaka temp, Ania, Ania, Ania.....a wiesz jak juz nie spisz-kawe Ci zrobilem!!!!!!!!!!no uwierzycie??????????/co za gosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, MELDUJĘ, IŻ JEDZIEMY DO SZPITALA, skurcze od 6;30 rano. teraz mniej więcej co10 min. Zobaczymy co poiedzą. To chyba już... Trzymjacie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×