Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Niunia ja na grzejnik pieluszki tetrowe wieszam ! czasami mocze je w wodzie z dodatkiem oilatum ( po kompieli malutkiej ) a mój M kupił takie świetne urządzenie które mierzy wilgotnośc i temp. w domku ;) i jak spada to heja z pieluchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia gdzie te zdjęcia ? nie widze :( a taka ciekawa tej ślicznotki jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj gapa ze mnie ;) znalazłam !!!!!! ale cudo małe !!!!!!!!!!! piękna !!!!!!!!!Sylwuś jeszcze raz gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawie szarlotki---> wiec ja robie tak, ze pieke dwa kruche blaty ktore przekladam usmazonymi jablkami-tylko gorace trzeba nalozyc zeby blaty od nich zmiekly troszku, a piane to tak, ze na szklanke bialek -2-2,5 szklanki cukru + cukier waniliowy + kwasek cytrynowy-taka wieksza szczypte do smaku- ubijam normlanie z cukrem jak juz piane sztywna to ta miske w ktorej ubijam daje na garnek z gotujaca sie woda i ubijam dalej (miska nie moze dotykac wody i musi zakrywac caly garnek)az piana jest snieznobiala, nie wyczuwa sie cukru-nic w zebach nie zgrzyta;) ta piana jest taka jak np w cieplych lodach:)pyszna! no i potem ta piane na wierzch placka, polac polewa-ale nie calego tylko np zygzaki-bo bedzie za slodkie i tyle:)aha- te jablka tot ylko mieszy placki-w sensie-blat-jablka-blat-piana:) jak cos pytaj bo byc moze napisalam to chaotycznie., ja spac nie moge kurcze:D jeden poldupek boli drugi jakby ktos pokrzywa przywalil-parzy i piecze:D no nic-zaczne pewnie salatke kroic co tak bede bezczynnie siedziec:D lece na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja bym spala to moja dama mała na czuwanie ją wzięło śmieje się patrzy spać się jej nie chce :) śliczna dama z córeczki Sylwi :) fajnie że się doczekała na święta:) ciekawe co u Klaudii czy już w domu ?czy mała miała żółtaczkę?Malinowa nic się nie odzywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha maz mi przez ramie czyta i mowi: jak sie spac nie moze zawsze sie wymowke znajdzie- jak nie poldupek to dziecko;) a no nie ma Klaudii-pewnie sie zgrywa z malutka i wpadnie jak juz sie ogarna, tak samo Sylwia i MIlena:d bo i ona zamilkla wiec juz z niunia:) no i Ania!trzeba ja przeniesc na dol tabelki bo maz poinformowal a ona dalej bidulka u gory;) ciekawe jak tam Bernadka sobie radzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama FILIPKA(Wiola).....19........Norwegia...........39(M)....... .......11-12 -2011 TakaBasienka87..............24........śląsk............ .......39( M).............12.12.2011 mamazuzki76(Monika).....34.......Świecie...............3 9(M) ..............15-12-2011 Malinowa87..(Milena)......24.......Kolobrzeg...........40 +2(K).............18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)........24.......Katowice.............40(K)......... ........18-12-2011 ollakoziol(Olka)...............24........Częstochowa.... ..40(K) ................24.12.2011 a co tam(Ania)...............28.........D-ca...................40 (M)............... 29-12-2011 Ann27 (Ania)..................27........Toruń.................40( K)................ 29-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB..............29.....Opole.............02-12- 2011.........Pola...............01/11/2011(CC) olcik777..............26......Kraków.........09-12-201 1.........Antosia............................. br Ewa1311............31.....Puławy..........07-12.2011. ........Szymek...........22 .11.2011(CC) Niunia(Paulina)..26.....Tarnów.........12-12-2011.... .....Julcia...............25/11/2011(CC) Natalia261985...26......Wojnicz.........02-12-2011.... .....Piotruś............28/11/2011 Tosieńka87.......24......Katowice.......06.12.2011... ..... .Filipek.............30/11/2011(CC) Onk3(Magda)...36......Osiek.............02-12-2011.... .....Coreczka...........................br Starbuck80.......31......Warszawa.....04-12-2011......... .Olga................03/12/2011(SN) nika 29.............29.......Warszawa.....08-12-2011..........Witus..............04/12/ 2 011/(SN) elizka_84..........27.......Gdańsk.........16-12-2011 .........Wiktor.............04-12-2011(SN) Ewelina_83......27.......Oświęcim......06-12-2011...... ....Marus.............09/ 12/2011 (SN) Dolarka5..........23.......Łódź.............12-12- 2011.........Mikołaj............12/12/2011 (SN) RoyalFlush.......25......Irlandia..........30-11-2011. .......Adrian /A.J./.....08/12/2011(SN) BernadetaM.....26......CH................06-12-2011...... ...Jan.................14/12/ 2011(CC) kajaczki(Marta).26......Warszawa....24.12.2011........... Nadia............15/12/2011 sylwestrowe(Ania).28..Opole...........31-12-2011......... .Tomasz.........15.12 .2011 (sn) karolkajolka.....26.......Szczecin........18-12-2011..... .....Dominik..........16-12-2011(sn) Klaudyna213...25......Poznań..........11-12-2011........ ..Basia..............21/12/2011(sn) HASANANA(Sylwia)..32..UK..........17-12-2011...........Lajluska...........22/12/2011(sn) pelepetka123(Ania)...28..Kraków...18-12-2011...........Natalia...............................br

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pozdrów Ania męża :) mój też tak mówi że na grudniówki chcesz wejść z samego rana to zwalasz na Julaske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI...JAK tylko siadam aby cos napisac...to mi dziumdzia placze..;( bo Ma gazy okropne...pierwszy dzien clay z Nia prezplakalam...ale teraz znalazlam sposob....WSZYSTKO TO PRZEZ KARMIENIE BUTLA...;( niestety...walczylam..ale JAK krew poszla...z z obu sutkow...I dostalam zapalenia pecheza...( kombinacje 2 antybiotykow biore) to JUZ bylo po wszystkim...;(;(;( plakalam caly dzien...Antybiotyk mam na 10 dni...wiec Moge zapomniec;( Kocam moja LAYLE NAD ZYCIE BOZE JAKIE TO SZCZESCIE... GRATULACJE DLA WSZYSTKICH NOWYCH MAMUSIEK.... ANDZIA...I inne dziewczyny ktore maja to przed soba...trzymam kciuki...I NASTAWCIE SIE NA NAJPIEKNIEJSZE PRZEZYCIA NA ZIEMI....JAK DLA MNIE BOL DO PRZEZYCIA( dodam ze czekalam 2.5 h z BOLAMI partymi bo nie pozwolili przec...a Potem powiedzieli ,ze rodzilam jakby to byl moj 3 porod nie pierwszy;) a cialo samo mowilo co mam robic;) Sle zyczonka swiateczne i buziaki... Pytanie do mam ktore niestety musza karmic BUTLA;( czy Wasze maluszki tez tak sie zagazowuja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia pozdrowie:-) Syllwek- szkoda,ze sie nie udalo karmic piersia, ale nie zalamuj sie!!!! napewno mamy cos tu zaraz z tymi gazami doradza-ale ja moge od siebie napisac, ze moze warto mleko zmienic, podobno to SMA-http://www.smanutrition.co.uk/Default.aspx?catid=13 jest dobre jak Dzieciaczki maja jakies problemy z brzuszkiem-mi tutaj doswiadczone mamy tak pow-, ze jakby sie cos dzialo to to mleko-i w szpitalu tez tu podaja jak dzieci maja problemy niby to mleko...Trzymaj sie - Lajluska juz z Wami-bedzie tylko lepiej:):):)nie placz juz🌻 I ja sie Dziewczyny dolaczam do zyczen- zdrowych,pogodnych, radosnych i rodzinnych Swiat Wam zycze:) ja juz raczej tu dzis nie wpadne- bo koncze w kuchni i trzeba dom ogarnac-bo od jutra juz nic nie bede robic- tylko jedzenie z lodowki wyciagac i ewentulanie odgrzewac;) Buziaki dla Was i oby jak najmniej zmartwien w czasie tych Swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś to że nie karmisz cycuszkiem to nie znaczy że jesteś złą mama ważne żeby Malutka była zdrowa i ty szybko do siebie doszłaś :)Sylwuś ja nie karmię butelką ale moje przyjaciółki i znajome karmiły to dzieci były za gazowane i kolki miały ale każde dziecko jest inne Moja Julka karmiona piersią a dziś też miała gazy dałam jej 5 kropelek espumisanu jak dawała pierdzioszkami a teraz wszystko jest ok. :) Buziaki dla Was dziewczynki :) Wszystkim Wam Kochane życzę Zdrowych Spokojnych i Rodzinnych Świąt:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) Sylwia gratulacje,Ania dla Ciebie rowniez:) Ja niestety nie dosc,ze spedzam swieta w szpitalu to jeszcze bez mojej dzidzi:( Malej sie nie spieszy a ja zalapalam infekcje i najpierw musze wybrac antybiotyk a nie chca ciac bez potrzeby i wiem juz tez,ze wyjde stad dopiero z malutka...wiec jeszcze z tydzien moge polezec:( Ale dam rade;) Zdrowych i pogodnych,swiat dziewczyny dla Was,waszych facetow i oczywiscie tych kochanych kruszynek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa -trzymaj się bidulko :* ale jak już wiesz że wyjdziesz z Malutką to warto czekać Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Sylwestra :) Corcia jest sliczna! Jesli chodzi o gazy- ja karmie piersia a i tak mamy z nimi problem :( pomaga czestsze odbijanie przy jedzeniu.Moze powinnas sprawdzic inny typ butelki?Dzidzia widocznie lyka za duzo powietrza przy jedzeniu. Dziewczynki my za niedlugo zbieramy sie do wyjazdu.Okropnego mam stracha bo to pierwsza tak dluga podroz samochodem-kolo godziny-nie wiem wiec jak na to zareaguje moje Slonce.Watpie by spal,wlasnie przez jego brzuszek... W kazdym razie zycze Wam Magicznych i Rodzinnych Swiat,:) Spelnienia Najszczerszych Marzen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze Moge na Was liczyc....()(););) ANDZIA to mleczko wlasnie jej nie podchodzilo ;( zmienilam na aptamil w kartoniku...I wypija nawet co 2 h po 50 ml....ale przed muse jej dawac infacol...Polozna dzis byla...I tak kazala,,,Rzeczywiscie jest lepiej... Mala dzis jest 3 dzien na swiecie...a ja KOCHAM ja tak mocno ...ze......ajjjjjj Daiewczyny czy WY tez Mcie takie zmiany nastrojow...bo ja placze znow JAK debil....JAK LAYLA PLACZE TO SERCE MI ROZDZIERA... gdyby nie moj Maz to ja nie WIEM ;( MALINOWA...;(;(;( biedna... EWCIA MIALAS RACJA....NAWET MI DZIS BALAGAN NIE PRZESZKADZAL....NORMALNIE BEZ SOBOTNICH PORZADKOW SIE OBYLO.... ALE CO SIE DZIWIC JAK PRAWIE WCALE NIE SPIMY;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Gratuluje nowo rozpakowanym :) a pozostalym aby ten dzien nadszedl szybko:) no i wesolych swiat. Ja wrocilam wczoraj do domku o 14. Wyszlam na wlasne zyczenie. Mala nie dostala zoltaczki wszystko z nia ok, mnie chcieli zostawic do 26go mimo że od samego porodu praktycznie powtarzali że w wigilie wyjde. Mala bez problemow wypisali a ja na zadanie. Także jestesmy w domciu. Mala ma silny odruch ssania, ale musze ja dokarmiac, bo malo pokarmu mam, jest go coraz wiecej ale mala się nie najada wiec po cycu dostaje jeszcze 20ml mleka. W nocy jak dostanie jesc o 22 to budzi siepo 2 na jedzonko a pozniej spi do 6, także się uspokoila, bo w szpitalu to najglosniejsza na oddziale:) to po mamusi chyba- bo ja też bylam krzykaczka mala;) Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 161651656556
hashahaha - czy jakos tak. jak ma córcia gazy to dawaj je herbatki koperkowej i espumisan - u mego syna zadziałały cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mamusie pierwsze gratulacje dla klaudyny i sylwi i pozostalych moja Natalia spi sobie slodko wiec zagladam do was porod zaczol sie w srode tak o 20 na calego skurcze bolaly i zaczelo postepowac rozwarcie a startowalam od 1mc o kolo 12 mowie do mojego ide do domu a tu okazuje sie ze juz pewne 8cm i juz polecialo tak wiec o 22.12.2011 0.45 urodzilam uffffffffffffffffffff w domu jestem od soboty wypisali mnie ale kazali podpisac ze to na wlasne zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś nie martw się kochana ja tez przeżywałam że nie moge karmić piersią ale tak jak dziewczyny pisza nie znaczy to że jesteś gorszą mamą !!!!!!!!!! ja niestety do dziś kombinuje z mlekiem ;( Malinowa ! uszy do góry !!!!! trzymam kciuki :) będzie dobrze !!!!! Royal to tylko godzinka , szybko minie ;) Klaudyna podziwiam ! ja nie miałam tyle odwagi i choć miałam nie raz ochotę uciec ze szpitala to się bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Na gazy pomaga odbijanie w trakcie jedzenia i te niemieckie krople sab simplex. Ja daje malej duzo mniej niz na ulotce a mimo to dzialaja super na brzuszkowe sprawy. I masowanie brzuszka. Poza tym polecam ksiazke o pielegnacji maluchow Pawla Zawitkowskiego " mamo tato co ty na to". Rewelacja. W empiku. W necie znajdziecie krotki poradnik w pdf tego autora jak nosic kapac przewijac malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Olcik ma racje z tymi kropelkami ! one dostępne sa tez w czechach ok.9 koron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komplet do chrztu dla chłopca
Zapraszam aukcję na której sprzedaje komplet do chrztu po moim synku. Strój jest bardzo ciepły podszyty polarkiem, w sam raz na zimowe chłody. http://allegro.pl/komplet-do-chrztu-horacy-na -polarze-r-68-uzywany-i1996241226.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama FILIPKA(Wiola).....19........Norwegia...........39(M)....... .......11-12 -2011 TakaBasienka87..............24........śląsk............ .......39( M).............12.12.2011 mamazuzki76(Monika).....34.......Świecie...............3 9(M) ..............15-12-2011 Malinowa87..(Milena)......24.......Kolobrzeg...........40 +2(K).............18-12-2011 ollakoziol(Olka)...............24........Częstochowa.... ..40(K) ................24.12.2011 a co tam(Ania)...............28.........D-ca...................40 (M)............... 29-12-2011 Ann27 (Ania)..................27........Toruń.................40( K)................ 29-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB..............29.....Opole.............02-12- 2011.........Pola...............01/11/2011(CC) olcik777..............26......Kraków.........09-12-201 1.........Antosia............................. br Ewa1311............31.....Puławy..........07-12.2011. ........Szymek...........22 .11.2011(CC) Niunia(Paulina)..26.....Tarnów.........12-12-2011.... .....Julcia...............25/11/2011(CC) Natalia261985...26......Wojnicz.........02-12-2011.... .....Piotruś............28/11/2011 Tosieńka87.......24......Katowice.......06.12.2011... ..... .Filipek.............30/11/2011(CC) Onk3(Magda)...36......Osiek.............02-12-2011.... .....Coreczka...........................br Starbuck80.......31......Warszawa.....04-12-2011......... .Olga................03/12/2011(SN) nika 29.............29.......Warszawa.....08-12-2011..........Wit us..............04/12/ 2 011/(SN) elizka_84..........27.......Gdańsk.........16-12-2011 .........Wiktor.............04-12-2011(SN) Ewelina_83......27.......Oświęcim......06-12-2011...... ....Marus.............09/ 12/2011 (SN) Dolarka5..........23.......Łódź.............12-12- 2011.........Mikołaj............12/12/2011 (SN) RoyalFlush.......25......Irlandia..........30-11-2011. .......Adrian /A.J./.....08/12/2011(SN) BernadetaM.....26......CH................06-12-2011...... ...Jan.................14/12/ 2011(CC) kajaczki(Marta).26......Warszawa....24.12.2011........... Nadia............15/12/2011 sylwestrowe(Ania).28..Opole...........31-12-2011......... .Tomasz.........15.12 .2011 (sn) karolkajolka.....26.......Szczecin........18-12-2011..... .....Dominik..........16-12-2011(sn) Klaudyna213...25......Poznań..........11-12-2011........ ..Basia..............21/12/2011(sn) HASANANA(Sylwia)..32..UK..........17-12-2011...........La jluska...........22/12/2011(sn) pelepetka123(Ania)...28..Kraków...18-12-2011...........N atalia...............................br kasztanka1(Sylwia)...24...Katowice...18-12.2011....Viktoria....20.12.2011(sn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASZTANKA...SLICZNE TO TWOJE SZCZESCIE;););) I Ty tez super wygladasz...JAK na pare dni po porodzie...Ja porazka...Tylko tyle ze biore prysznic...I sie smaruje kremami...na reszte nie mam czasu....zameczenie na maxa...ale warto. Przejda kolki I gazy to bedzie lepiej;) KUPILAM TE KROPELKI I NA RAWDE DZIALAJA...JEST JAKIES 50% lepiej!!! Podobno event Ma byc JESZCZE lepszy za pare dni, A OGOLNIE TO PISZE DO WAS A W STANIKU KILO KAPUSTY..;( bola tac cycuchy E sie nie da opisac...wielkie strupy na nich I do tego nawal mleka;( cyce twarde cieple I chyba po 5 kg ;( Dziewczyny macie jakies inne RADY na zatrzymanie laktacji o umieram z bolu, w UK bromergon odpada...pije duzo miety...a jutro kupie szalwie. JAK przytulam mala to serce mi sie kraje ze nie Moge jej dac tego wszystkiego ;( Dziewczyny co taka cisza??? JAK tam waste maluszki???? JAK sie czuje dziewczyny ktore JESZCZE sie nie rozpakowaly???? ANDZIA ????? JAK tam ....? A MOZE JUZ w szpitalu???? Albo JUZ Ma przy Sobie dzidziule? POWODZENIA Kochane!!! Trzymam za WAs kciuki... Aha moja pierdulitka Ma krzywy nosek od przeciskania sie przez kanal, polozna MOWI e to przejdzie...ale jakos takie mam wrazenie ze nie...JAK wychodzila z pipuchy to krecila glowka...I to dlatego...tak POWIEDZIALY ;) dziewczyny ktoras Ma taki problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja jak przestałam karmić Amelkę to spalałam alkoholem co dzień przez tydzień piłam lampkę wina i pokarm sam zanikł :) czasami nie ściągaj pokarmu bo Ci będzie napływać więcej żebyś nie daj Boże nie dostała zapalenie piersi podobno to bardzo boli .u Nas są też tabletki na spalanie pokarmu może u was też są Sylwuś bidulko trzymaj się :* Mamy karmiące piersią mi kuzynka męża poradziła żeby do herbaty dać troszkę kminku żeby się zaparzył pomaga na gazy piłam wczoraj i faktycznie Julka strasznie pierdziuszkowała chodź Julka ma mało gazów nie płakała nigdy z bólu brzuszka więc jest dobrze:) zaczyna coraz lepiej widzieć w niedziele skończyła miesiąc :)ogólnie grzeczna ale jeszcze nie ma uregulowanego całkiem kiedy noc a kiedy dzień :) kasztanka-gratuluję:) śliczna córeczka jak się dziewczynki czujecie ?jak maluszki? nie rozpakowane co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie! Ale nam "sypnęło" Bobaskami na koniec roku! Aż miło! Sylwunia My dajemy Młodemu profilaktycznie Delicol - 4 krople przed każdym karmieniem. To dawka mniejsza niż najmniejsza na ulotce. Szymek miał okrutnie wzdęcia ze 2 razy - nie była to kolka, tylko wzdęcie, jak się Mama najadła ryżu z jabłkami, a potem kanapek z dżemem ananasowym... Raczej chyba Mu nie podeszły te słodkości... Delicol to enzym pomagający trawić laktozę. Suplement diety - więc nie powinien zaszkodzić. Ale to pomoże tylko wtedy, kiedy przyczyną gazów jest słaba tolerancja laktozy u Dzidzi. Jeśli problem tkwi z niedobrym smoku albo butli, albo technice ssania - to już musisz się sama naprzyglądać Lajlusi i trochę poeksperymentować z różnymi butlami, smokami, pozycjami do jedzenia... Staraj się podawaj jej pokarm w pozycji takiej, żeby ciałko było pod kątem - główka wyżej, dupcia niżej, a nie na leżąco. Sylwia - skoro masz tyle pokarmu może warto przetrwać do wyzdrowienia i jeszcze raz podejść do cycka? Możesz przecież teraz laktatorem ściągać i wywalać. Jak utrzymasz laktację, odstawisz leki, wygoisz brodawki albo z kapturkami spróbujesz... Taka tylko moja sugestia... A jak bezpośrednio z piersi przez ból nie da rady, to do butli i swoje mleczko Malutkiej z butli. Moja kumpela rok tak jechała na laktatorze, bo Synek był wcześniakiem i nie umiał ssać... Humorami się nie przejmuj. Ja pierwsze 3 dni w szpitalu miałam chore w głowie - ja do tego doszła Szymka żółtaczka i pompa z cukrem i badania i cuda wianki, to ryczałam jak bóbr. Teraz Mały ma już 5 tygodni, a u mnie nadal - raz lepiej, raz gorzej. Podobno karmienie piersią czasem daje taki efekt - prolaktyna nie wpływa najlepiej na nastroje... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×