Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Nie rycz! Mała! Nie rycz! To już końcówa! Mało lat czekałaś? Mało miesięcy nosisz Lajlusię pod serce? Mało do tej pory zniosłaś? Te parę dni, to już jest pikuś! Pan Pikuś! Dosłownie za parę dni o tym wszystkim zapomnisz i będziesz żyć kupkami, czkawkami, pampersami, etc. Najważniejsze to dopilnować, żeby wszystko przebiegło bezpiecznie dla Maleńkiej. Reszta to są drobiazgi... Nic nie znaczące pierdulety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kiedyś pisałam na tym topiku, na samym początku. Gratulacje dla mam, Ewa szczególnie dla Ciebie bo Ciebie znam najbardziej :) 18 grudnia też zostałam mamą. Gniewko-Filip jest słodki ;) Ewa widziałam, że pisałaś o żelu Mustelli. Masz już jakąś opinię o nim? Zastanawiam się nad jego kupnem więc jeżeli masz już jakieś doświadczenie to proszę podziel się :) Pozdrawiam mamy i przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia-trzymam kciuki i czekam na wiadomość :) Sylwuś -nie płacz kochana wszytko będzie dobrze nie ważne czy mała się urodzi przez cc czy przez sn ważne żeby wszystko było z Wami dobrze a na PEWNO będzie Malutkiej dobrze u mamusi i dla tego nie chce wyjść na świat trzymaj się Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje...slicznoty moje JESZCZE raz....JAK to dobrze ,ze MOZNA tu sie wypisac...bo WY wiecie co...czuje...;( Mamazuzki....nadal jestes w naszej tabelce...serdeczne GRATULACJE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie smutaj:) będzie dobrze:) dziewczyny maja racje...już tyle przeszłas to i z tym dasz rade:) najwazniejsze,ze masz kochajacego męza,który jest przy Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamazuzki Witaj Kochana! Gratulacje! Jeśli chodzi o Mustelę, to właśnie dzisiaj ją dostałam i ręce mi opadły. Na dole drobnym druczkiem - nie jest rekomendowana w przypadku blizny po cesarskim cięciu... Czyli mogę sobie nią najwyżej dupsko wysmarować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ą ja zamiast spac i zbierac sily na porod, ogladam TV. Dostalam wlasnie antybiotyk, na tego paciorka co nie wiem czy go mam, i leze. Chyba z wrazenia nie mogę spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! cisza widze-dobrze moze sie w koncu ruszylo i u Klaudii i Anii i Sylwii i MIleny i Olki:-))) Ewa widze, ze "konkurencyjny" topic CI sie rozrasta - fajnie:) ja podczytuje bo pisac to ja nie mam co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem...po okropnej nocy w bolach...ale nie Ma JUZ o czym pisac mala ugniata wszystko...I wszedzie ;( Klaudus kiedy???? Ktora godzina ???? Bedziemy wszystkie TRZYMAC kciuki za JAK najmniejsze bole...I szybko ladnie rozwijajacy sie porod;) Czesc DZIEWCZYNKI! Czesc ANDZIA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się! U mnie narazie nic nowego. Dali mi jeszcze spokojna noc. Rano byl obchod, zlecili badania i lekarz prowadzacy stwierdzil że trzeba zaczac konczyc. Narazie podlaczyli mi ktg i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno bryyyyyyyyyyyy za miast sniegu mam szron za oknem b temperatura minusowa :( zle sie czuje ale czy to cos da pewnie nie :( dobrze ze choć meza mam w domku to bede miala kogo zanudzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie wsyztkie jak jeden maz stawily:D tylko Olki brak;) ja juz po kawie, wyprane, naczynia umyte- w sensie nie zebym ja z rana je myla-zmywarka;) zaraz sie ubieram i zabieram za lepienie uszek- wczoraj z mezula zorbilismy zakupy swiateczne- jeszcze tylko musze pl sklep odwiedzic- ale to w piatek jade z koelzanka:) mam nadzieje,ze Artus wytrzyma i da mi jeszcze w Wigilie sobie pojesc pierogow z kapucha i grzybami- a potem- niech sie dzieje wola nieba!!!:D milego dnia dziewczyny- ja planuje po uszkach - poukladac u mnie w szafie- bo przez ostatnie m-ce tylko wyciagalam zeby potem wrzucic to spowrotem z nerwa bo za male;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wstały desperatki które uparły sie ze urodza w swieta :P moja mama juz panikuje jak to ogarnie zakupy, pieczenie i gotowanie i odwiedziny małej wnuczki na oddziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) ale u Nas zimno -10 :) tylko śniegu brak a moja Ameluszka już nie może się doczekać śniegu :) wczoraj ubierałyśmy pierwszą choinkę w życiu Julki :) Sylwuś- trzymam kciuki za szybkie i bez bolesne rozwiązanie :* Klaudia jesteśmy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka u mnie jest to samo...:) jak moja mama da sobie z tym wszystkim rade?:D biedna juz sie głowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jade na porodowke. Rozwarcie 4,5cm bole z krzyza co 10-12 min ale typowych skurczow brak. Maja mi podac kroplowke albo przebija pecherz. Trzymajcie kciuki, aby poszlo latwo i szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, a Ty jak się dzisiaj czujesz? To jaki w końcu teraz jest plan działania u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś wiem że gadać to se można, ale trzymaj się jakoś Kochana! dałyśmy radę przez 9 miesięcy to jeszcze kilka dni przeżyjemy:):) najważniejsze żeby nasze dzidzie były zdrowe, a my to już se jakoś damy rade! Musimy, bo jak nie My to kto???:) Klaudyna trzymam kciuki żeby szybko i szczęśliwie poszło:) Ja po wczorajszej wizycie w szpitalu spokojna i zadowolona w sumie. Wszystko wskazuje na to że moja Mała będzie terminowa:) a jesli przez święta nic sie nie zacznie dziac to 27 lekarz przyjmie mnie juz na oddzial. ale stwierdzil ze wszystko jest juz gotowe i to kwestia dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka u mnie za to jak nic sie nie rozkreci to mam 24.12.11 do szpitala sie zglłosic na badania. ale dziewczyny cos postepuje bo mam sluz delikatnie krwia za barwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka mam nadzieje,że coś sie ruszy...u mnie tez jest "tak jakos inaczej niz zawsze" jak mąz wróci z pracy to jedziemy do szpitala...zobaczymy co powiedza... u mnie jak sie nic nie ruszy to 23 mam do szpitala isc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan DZIALANIA...: Jutro o 11:30 tego czasu mam spotkanie z doktorem w szpitalu, USG, I omowienie co I kiedy, najprawdopodoniej cesarka bedzie po swietach bo """ za duzo kobiet chce cesarki przed swietami"""" tak mi powiedziano... Smiech na sali....tak jakbym Sobie to planowala... Ale PEWNIE zostawia mnie w szpitalu...bo beds sie bali ze akcja porodowa sie zacznie wczesniej...a wtedy na biegu beda musieli robic... Szczerze JUZ mi wszystko jedno...takie kacapoly tu czasem pierd...la* ze sie tylko denerwuje. OGOLNE SAMOPOCZUCIE...KISZKA! Na lewa note wogole nie stapam bo taki ucisk ze szok...a brzuch to chyba pod samym gardlem dzwigam...zgaga po uszy...jednym slowem porazka;) Ale co tam walcze...przecie jestem CZLOWIEKIEM nie ??? Kobieta w dodatku...co mnie nie zabija to mnie wzmocni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w sumie niczego nie mogę być pewna, bo sam lekarz mi powiedział ze on mi gwarancji nie da ze wtedy czy wtedy urodzę. Spokojna jestem dlatego ze ilość wód jest ok i nawet jeśli nie urodzę w terminie to Małej nic nie grozi a 27 czyli 3 dni po terminie będę już pod opieką lekarzy. Mi to już jest wszystko jedno kiedy i jak najważniejsze dla mnie to żeby malutka była zdrowa, a czy święta w domu czy w szpitalu to już siła wyższa, niejedne jeszcze przed nami więc nie ma co rozpaczać:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,KLAUDIA...PRZYJMIJ SZCZERE GRATULACJE!!!! SLICZNOTKA MALA TA TWOJA BASIENKA...NARESZCIE!!!! hurrrrrrrraaaaaa!!!!! Tak sie ciesze ;)!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×