Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Mhmmmmm... a możliwe, że Mały tak śpi, jak Mama zje coś bardzo słodkiego i potem za jakiś czas da cyca? Po mleku bogatym w cukier? Wczoraj wieczorem był pączek... i było spanie... Dzisiaj rano było pół pączka... i jest spanie już 2,5h... A tak ogólnie to prawie nie jem słodkiego, więc to dla Niego może być coś kompletnie nowego. Ze słodyczy to jabłko, banan, herbatniki, biszkopty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukier pobudza ale chwilowo, potem jest wlasnie taki spadek energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Dzień też... z całą pewnością... Znowu śnieg, i ogólnie jakoś tak drętwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonsibonn
Dziewczyna jedno zdanie wtracila tzn Klaudia a Ty Ewa juz sypiesz linkami..jesooo...alez Ty meczaca jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba taki dzień Maluszki mają. mój obudził się o 10, zanął o 12, spał do 15.30, jedzonko, pielucha i śpi do teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, chyba tak. Tosia w Katowicach ciagle spala i co 10 min budzili ja na kropienie ocz. W samochodzie spala. W domu od 13 do 15.30 tez no i teraz tez jakues pol godziny juz spi w wozku ale slysze ze juz grzechotaja jej misie powieszine na wozku wiec chyba sie obudzila;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyrazilam swoje zdanie. A moja corcia dziś wrecz przeciwnie, spala w ciagu dnia tylko 2 razy po pol godziny. Teraz widze że już spiaca się robi wiec pewnie kolejna drzemka, o 20 karmienie, kapiel i zasnie ok 21 i pospi do 4-5nad ranem, zje i pozniej już jak z zegarkiem w reku co 3,5 godz. A rozgadala się ta moja mala, gaworzyla sobie caly dzien jak najeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUUUUUUUUUUU ale cicho :( to ide jakieś ciasto se zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Cisza jak makiem zasial. Wiekszosc pewnie dzien spedzila na powietrzu tak jak ja z Basia, bo temperaturka +9 i fajne sloneczko było.a pozniej wiadomo w domu zawsze cos do zrobienia jest. Np bigos- mnie dziś naszlo i już pieknie pachnie z kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy u dziadkow. Z jednymi mieszkamy a w weekend drugich odwiedzamy. Tak sobie mysle ze fajnie byloby juz mieszkac i siebie. A tu sporo jeszcze do zrobienia w tym naszym domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka! My się dzisiaj "nacieszamy" Tatkiem! Mały wniebowzięty! W końcu ma okazję obejrzeć mieszkanie z wysokości prawie 2 metrów! ;))) A jaki obiadek nam Tatko wyszykował! Pstrąg pieczony z ziołami, ziemniaczek, marcheweczka z groszkiem! Jak to się mówi? Miód malina? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmm za mna tez chodzi pstrąg z maselkiem czosnkowym...A u mich rodzicow tez byly dzis smakowitosci na obiad i paczki smazone przez moja babcie...mniaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola My jeszcze nie dokończyliśmy tego mieszkania, a już się szykuje misja dom. Big wyzwanie. Jak wybraliście projekt? Z netu? W biurze? Mieliście własną wizję i ktoś Wam zaprojektował? Jak się do tego najlepiej zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam się już taka prawie tradycja zrobiła, że w piątek Monsz kupuje dobrą rybkę świeżutką, a w sobotę piecze. Dziś miał być łosoś, ale pstrąg wygrał - podobno się do Niego uśmiechnął w sklepie. ;))) Oooooo! Pączka też bym dobrego zjadła, bo powiem szczerze, że po czwartkowych mam niedosyt. To jednak nie było to. Do nas jutro przyjeżdżają Dziadki (moje staruszki) - nie tyle do nas, co do Wnusia ukochanego, bo we czwartek kończy 3 miesiące. Dzisiaj byli u Bratostwa, bo Malutka pół roku skończyła. Jak nie było, to nie było, a jak sypnęło wnukami... ;) Monsz obiecał kupić jakieś super super ciasto, bo wyczaił jakąś cukiernię nową "Cukiernia Królewska Kilian": http://www.ciasto.pl/ No można się zaślinić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to bylo z wieloma perypetiami- nagla koniecznosc zmiany dzialki dala nam finansowo w kosc a projekt koncowy byl dopasowany pod fundamenty ktore wylali poprzedni wlasciciele dzialki. Bdowa to masakra. Moj tesc nam wszystkiego pilnowal, zalatwial ekipy i materialy. No i od lipca do wrzesniaa stanal dom z dachem. Teraz na wiosne trzeba od okienn zaczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do projektu to polecam strone biura archon i www.domyzwizja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Ale jaka będzie satysfakcja... pierwsza noc we własnym domu! Coś pięknego! Czyli cała wykończeniówka i meblowanie przed Tobą. Teraz to już bym sobie milion razy lepiej z tym poradziła, bo jak mieszkanie urządzaliśmy, to błądziłam, jak dziecko we mgle... Ale to w sumie super sprawa! Będziesz sama wszystko wybierać, czy jakiegoś dekoratora bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno mnie nie było choć przeczytam co sie dzieje to od pisać już ciężko. my szykujemy sie tak grze to chrzcin bedą juz w sobote co prawda kurteczka jeszcze za duża ale to nic wszystkim teraz pasuje a ja już bede miała to za sobą. uroczystość bedzie bardzo kameralna tylko bliska rodzina w domu posiedzimy zjemy gorącą kolacje bo chrzest bedzie w sobote na wieczornej mszy. a jeśli o spanie mojej nati to dziś przeszła samą siebie spała od 23-6.30 aż mąż sprawdzał czy oddycha. to ze śpi 5 godzin mnie nie dziwi ale ze prawie 8 to juz szok :) mamcia sie wyspała :):):) dziewczyny urządzanie mieszkania fajna sprawa ale ja generalnie wole planować wakacje i na nie wydawać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Moja Basia też pospala, mleko ok 20 zasnela ok 21 i obudzila się o 6. Ale nie dala się już polozyc spac, wiec troche się pobawila z mama i po 7 ostatecznie wstalysmy. Mala umyta przebrana wyladowala w swoim bujaczku, po czym zasnela na pol godz:) pozniej znow pobawila się na macie pogadala z rodzicami, butla o 9 i już ponad pol godz spi. Albo tak się wczoraj dotlenila na spacerku, albo tak na nia dziala niskie cisnienie. Pozdrawiam i milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×