Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hej Mam do was pytanko czy któraś ma fotelik samochodowy 0-18kg taki uniwersalny bo będę małemu kupować nowy i szukam dobrego który zaliczył testy zderzeniowe oraz opini użytkowania, narazie zastanawiam się nad takimi http://dino.sklep.pl/nowy/advanced_search_result.html?inc_subcat=1&keyword=renolux+next http://dino.sklep.pl/nowy/fotelik-fair-superbimbo-tre-lux-018kg-2011-p-11562.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Le_soili Nie wyrodna a Twoje dziecko ma dobry żołądek. Ja się przybieram by spróbować coś z kakao ale jakoś nie mogę. Może w weekend:D U nas też nie jest tak źle, bo trochę postęka ale ma wysypkę na policzkach zaraz. I jak Go karmię i patrze na te policzunie to podarować se nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nati wożę w foteliku zainstalowanym tyłem do kierunku jazdy za siedzeniem pasażera. myśle ze tak jest bezpiecznie bo mam nie kuka co u dziecka kiedy sama prowadze samochodzik. a z tym przenoszeniem to mnie zdziwiłaś EWCIa ja nadal tak bede robić do puki nati nie bedzie na tyle duża ze by ja wygodnie przenosić na rekach ( chodzi mi o stabilność główki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry fotelik po testach jesli jest prawidliwo uzywany to chyba nie rozpadnie sie w rekach.my zainwestowalismy w fotelik recaro ze wzgledu na gabaryty Mlodej jak wychodzila ze szpitala. Jest super wyprofilowany i bardzo stabilny. Dziecko zapiete w pasy- ten fotelik ma 5-punktowe, nie ma prawa wypasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpatka prawie gotowa:)zapraszam:-) kurcze to ja czekolade-lub cos z nia jem od samego poczatku-knopresa zjadlam chyba 2 dni po powrocie ze szpitala... juz sie boje wyjazdu do pl-bo a tego nie jedz a to zostaw a to go uczuli itd.... Pelepetka- ja lece z Pawlem a wracam sama...niewiemjak to bedzie- aleprzeciez nie ja pierwsza i ostatnia z dzieckiem bede leciec wiec co sie martwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarka,tu gdzie mieszkam Maxi Cosi sa uznawane za najbezpieczniejsze i najlepsze. Kilkoro znajomych je ma i rzeczywiscie bardzo dobra jakosc.Ja narazie jeszcze uzywam fotelika dolaczonego do wozka.Wlasciwie foteliki mamy dwa,oba do 6mies ale z jednak z jednego juz Synek moj wyrosl..za dlugi jest :) W kazdym razie jak juz bedzie mial te 6 miechow albo wyrosnie szybciej z drugiego to zainwestuje wlasnie w Maxi Cosi.. Niestety za ta jakosc trzeba slono zaplacic,niektore modele sa stosunkowo drogie :( (Cos mi dzis posty okrutnie zjada....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam... A u mnie właśnie odwrotnie, każdy się drze, że odmawiam sobie. Tylko mąż patrzy co jem bo wie, po czym juz były problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nati wożę w foteliku zainstalowanym tyłem do kierunku jazdy za siedzeniem pasażera. myśle ze tak jest bezpiecznie bo mam nie kuka co u dziecka kiedy sama prowadze samochodzik. a z tym przenoszeniem to mnie zdziwiłaś EWCIa ja nadal tak bede robić do puki nati nie bedzie na tyle duża ze by ja wygodnie przenosić na rekach ( chodzi mi o stabilność główki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wozimy tyłem do kierunku jazdy i na środku. Gdzieś wyczytałam, że najlepiej tam montować fotelik. A przenosimy normalnie w foteliku, tak jak pisała pelepetka, młoda się jeszcze czasem giba a w foteliku jest ok. Ja już też się rozgladam za fotelikiem nastepnym, powiem szczerze ze myslałam nad przedziałem 9-36. Mysłałam nad tym http://dino.sklep.pl/nowy/advanced_search_result.html?inc_subcat=1&categories_id=1020&keyword=cybex+pallas lub tym http://dino.sklep.pl/nowy/advanced_search_result.html?inc_subcat=1&categories_id=1020&keyword=guardian+pro+2 I polecam, fajna stronka http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/foteliki-samochodowe-testy-adac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SIE I JA... szczepionka przeciw grypie nie pomogla, chora jestem JAK diabli, goraczka I wielkie zimno pod nosem a Gil do pasa! ;( w masce chodze. O tyle dorze ze wyniki krwi przyszly I wszystko jest ok moge kontynuowac diete. Mala dzis cala noc poplakiwala tak ja brzuszek bolal, prykala JAK najeta;( echhhhhhh jakis koszmar. Ratunkuuuuuuu;( czuje sie jakby mnie ktos obuchem po lbie w nocy zlał! ;( Milego dnia dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA ROBISZ CALA KARPATKE SAMA??? To MOZE bys przepis wrzucila JAK znjadziesz chwilke....bo to chyba jedyne ciasto z ktorym kuleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HASANANA Mój sposób to mleko, miód, czosnek i masło. Zawsze pomaga przynajmniej mi:) Tylko dużo czosnku. Ja to poł główki na szklankę daje. I życzymy zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy w spadku po kuzynie Maxi Cosi jakiś. Podobno świetny, ale dla mnie to i tak koszmarek. Nie pamiętam modelu konkretnie. Wiem, że w żadnym foteliku niemowlę nie siedzące samodzielne nie powinno spędzać więcej czasu niż to niezbędne. Też mi się wydaje, że te opowieści o wypadkach z fotelikiem to troszkę przesada, ale facet pracuje na oddziale, więc może po prostu jest przewrażliwiony, bo do niego te już poszkodowane trafiają... Stawiam raczej na niefrasobliwość rodziców niż rozpadnięcie się fotelika, albo wypadnięcie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek DZIEKI ale kurcze nic slodkiego nie moge jest bo na proteinowej diecie jestem, ale MOZE mleko z czosnkiem da rade....ogolnie wzielam JUZ leki zeby zbic goraczke , I przeciwbolowe o cholerka JESZCZE okres w. TYM samym czasie. Zawsze wszystko na raz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek DZIEKI ale kurcze nic slodkiego nie moge JESc bo na proteinowej diecie jestem, ale MOZE mleko z czosnkiem da rade....ogolnie wzielam JUZ leki zeby zbic goraczke , I przeciwbolowe o cholerka JESZCZE okres w. TYM samym czasie. Zawsze wszystko na raz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka Ja osobiście bym Ci radziła raczej ściągać regularnie wydzielinkę z noska, dużo na brzuchu, żeby spływało, rozpuszczać np. Tetrisal S, Acatar Baby, albo zwykłą solą fizjologiczną. A najlepsze są inhalacje z soli - jeśli masz inhalator. My kupiliśmy i uważam, że to świetna sprawa. Przydaje się i dla Młodego, i dla nas. Po paru inhalacjach jest po katarku i się pięknie dziecku oddycha, no i gil się rozpuszcza. Nie ma co Małej faszerować chemią od samego początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PELEPECIA , 40 minut od Londynu. Polecony idzie zazwyczaj ok 5/7 dni. Zwykly 7/9 dni. A paczka to I po 3 tyg potrafi przyjsc, ( JAK polecona to 7 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PELEPECIA , 40 minut od Londynu. Polecony idzie zazwyczaj ok 5/7 dni. Zwykly 7/9 dni. A paczka to I po 3 tyg potrafi przyjsc, ( JAK polecona to 7 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAXI COSI NOWY MODEL Z IZOFIX...REWELACJA ... JAK ZLE SIE COS DZIEJE Z FOTELIKIEM ALBO ZLE WLOZYLAS MOMENTALNIE CIE INFORMUJE... I JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE JEST WYGODNY. MAM POROWANNIE Z FOTELIKIEM ABC NIEMIECKIM I MOIM WOZKOWYM SILVERCROS SURF. MAXI COSI BIJE JE NA GLOWE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi cosi, recaro i cybex moim zdaniem maja najlepsze foteliki i najdrozsze niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAXI COSI popieram my mamy już po jednym dziecku i myśle ze na natali nie poprzestaniemy :) a wózek mam ABC i jest oki sylwia nie pocieszyłaś mnie ale co zrobić tak sie zbierałam z wysyłaniem :P moja cioca mieszka 2 godzinki od Londynu jak bym pojechała z mężem samochodem to bym wpadła na te pyszności co potrafisz zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pelepecia zmieniłam torcik na tiramisu miałam wczoraj dwa małe do degustacji własnie ten smak i czarny las choc wiem jak oba smakuja tiramisu dla mnie strzał w 10.Deser musiałam zmienić na lody będzie 20 stoni więc idealnie pasuje Klaudyna chcialam ten tort na smietanie ale lipa,bo moze nie przetrwac sprzedawczyni odradzila i powiedziala ze nie bierze odpowiedzialnosci:o zaczelo padać bryy ciemno,ponuro Ewa mata swietna z tych dwóch co wlkeilas ta lepsza:) fotelik mamy maxi cosi cabriofix Ewela smieszny ten tekst wlkeilas jest coś w tym na bank Sylwia też ostatnio chorowałam zdrowiej laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeehhhhhhhhh... skończą mi się te szaleństwa... czas ostatniej wypłaty się zbliża! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga myślę ze goście beda chcieli dokładkę hihi a ile za tort bulisz ????? pogoda pod psem i wlaśnie te czarne chmury z krakowa do mnie dotarly a poszłam z nati na pole bo nie do wytrzymania była i co zaraz była nawrotka do domu ty nie dobra ze by w naszą strone te chmury pognać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek-akurat dzis robilam z pudelka bo Pawel kupil nie widziec czemu..., a normalnie robie ta: http://mojewypieki.blox.pl/2007/09/Karpatka.html kurcze dlugo ta poczta do Was idzie...ja zaproszenia wyslalam na chrzest w srode a w pl juz w paitek byly..i jak z pl wysylaja to tez tak idzie...czemu tot ak, w koncu irlandia-anglia jakby ten sam rejon...do usa przewaznie 5 dni roboczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka byłam w aptece i wziełam drosetux (na wszelki wypadek) stosowała go któraś z was??? no i jeszcze cebion multi a w domu moam nasivin wiec tym 2 razy dziennie i oczywiscie regularnie sciagam. Dziewczyny urzedujemy na tym forum juz dosc długo i mam tak luźny pomysł aby nasze imiona wkleić sobie w stopke tak aby każda pisząc mogła piusać do każdej po imieniu bo przecież tak jest dużo milej nic nickami. Co wy na to? U mnie tez pogoda paskudna :(((( nic sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×