Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ola Ja z utęsknieniem wyczekuję tych zębów, bo dziąsła zmasakrowane, wszystko, co nie ucieka - pogryzione, Szymo się złości... a te france nie chcą wyjść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa-moja kiedys zadrapala oko. Mnie doradzono sol fizjologiczna ale nie do przemywania ale do wkraplania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola I za to lubię kafeterię, bo się czaiłam i bałam się, czy można zakroplić, czy nie... :D Też mi się wydaje, że zadrapał albo zatarł potem zmieszanym z kremem ochronnym i kurzem.... Przesiedliśmy się wczoraj u Dziadków do "kabrioleta". Znaczy gondola poszła w zapomnienie. Szymek zachwycony, bo nie jest taki ściśnięty jak sardynka w puszcie i wentylacja jest, a nie kiszenie się. Mama też zadowolona, bo ta spacerówka z kompletu jest całkiem zdatna i ma dużo "opcji". Np. przepina się ten sam daszek co do gondoli, a on fajny, bo ma "szyberdach z przezroczystej folii, i drugie okienko "wentylator" w dziurki - można dowolnie odsłaniać, zasłaniać, kombinować. Oparcie regulowane w wielu pozycjach. Fajna osłona na nogi na jesień. Nadaje się. Pomimo, że waży niewiele mniej niż z gondolą, to łatwiejsza w zniesieniu po schodach, bo jakaś taka poręczniejsza. Wydaje mi się, że posłuży. Obym nie zapeszyła. Tylko zapinanie pasów bezpieczeństwa jeszcze "czarna magia". He he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo2
Ewka każda spacerówka ma to w standardzie ! nie ma się czym chwalic ! a zęby to dla Ciebie koszmar ? wiem ....:) jedyna z rzeczy której nie kupisz na allegro :) a Szymek prawie naj starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko kochana... :))) Mówi się, że im później ząbki wychodzą, tym mniej się psują potem! :))) Szkoda mi tylko dzieciątka, bo się umorduje. Niejednokrotnie pisałam, że jestem przeciwna poganianiu natury w rozwoju dziecka. Nie uważam, że Szymek musi mieć wszystko pierwszy. :))) Taka piękna pogoda za oknem, a Ciebie dalej jad zalewa? Biedna z Ciebie Kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJO! Ewa moja Pola ma chyba uczulenie na spacerówke:) chwilke posiedzi i ryk dziewczyny co na kaszel dla maluszka ? my mamy drosetux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie każda spacerówka "ma to w standardzie", bo nawet w tej samej firmie, były dachy kompletnie gładkie i z tymi bajerami... Widocznie mało spacerówek w życiu widziałaś Panno Orange. :))) Asia Nam też doktorka polecała Drosetux, no i oklepywanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane :) my dalej u teściów :)dziś odwiozłyśmy męża do pracy i pojechałyśmy do teściowej do pracy do przedszkola :)mówię Wam ile Amelka miała frajdy dużo zabawek Juleczka przespała się na leżaczku jak przedszkolaczek :)bardzo fajnie było :) u Nas też chłodniej fajnie bo nie lubię takich upałów :)jedynie na plaży :) Ewa-Juli samo jabłuszko nie smakuje a dziś jadła jabłuszko z suszoną śliwką i bardzo jej smakowało :)i później kupka była :) Asia-oklepuj Polinkę i spróbuj tą maść pulmex baby ja ją sobie kupiłam w razie ''w'' 13zł podobno bardzo dobra psikaj nosek i ściągaj i oklepuj może na ząbki tak reaguje ucałuj Pole:* Ewa nietoperkowa-ty też ucałuj Kubusia biedactwo się męczy jak my mamy katar jak męczy a co dopiero dziecko ściągaj Nasivin soft dla dzieci jest dobry ale masz fajnie że Kubuś tak długo spał :)my dziś pierwszy raz damy Julci na noc kaszkę zobaczymy do której będzie spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pogoda pod psem co chwilę pada i jakoś tak ponuro się zrobiło :o nasz wózeczek też ma dokładnie te same bajery.Najlepsze jest okienko z dziurkami daje przewiew;) Asia ja nie mam pojęcia co na kaszel dla takich maleństw jest dobre.Odpukać moja oprócz katarku nic nie złapała ;) Paulina to się dziewczynki wybawiły pewnie były w swoim żywiole? a kolczyka Julcia zgubiła na szczęście:) ja dopiero co martwiłam się o małej bioderka,a dziś dowiaduje się,że lekarze z Prokocimia władowali córeczkę z 20.12.11 do gipsu na pół roku :( podobno tak im się mała zmieniła,że szok :( ciągle płacze,ale co się dziwić! biedne maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-dokładnie dziewczyny w swoim żywiole :) Juleczka bo kolorowe zabawki dzieci :)panie które do niej mówiły to sobie pogadała pośmiała :)Amelcia dużo zabawek i dzieci :) musimy częściej babcie w pracy odwiedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina szkoda,ze córy nie mogą chodzić do przedszkola tego, w którym pracuje teściowa.Na pewno byłabyś spokojniejsza,że zostawiasz je tak naprawdę z babcią,a nie jakąś obcą panią,która ma jeszcze parę innych dzieci pod opieką ;) Jutro przed 8 przyjadą moje urwisy czy.siostrzeńcy - tegoroczny komuniant i starszy o dwa lata brat.Obawiam się,że z kompa to ja nie skrzystam jutro heh DoBrAnoC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki i dzieciaczki :-) Moje dziecię rozgadane od samego rana. Blebla i blebla......... Wczoraj zapodałam marchewki na skosztowanie, było zdziwienie ........ale smakowało :-) . Jak na razie żadnych dolegliwości nie ma. Czekamy na kupkę , jak będzie wszystko ok to będziemy troszkę sobie codziennie smakować. Moja kochana przyjaciółka ( a zarazem siostra męża) właśnie mi pisała eska , w końcu rodzi. Przenosiła już tydzień czasu, ale w dzisiaj dali jej kroplówkę i już ma skurcze co 3 minuty i jak pisze , są nie do wytrzymania. Oby szybko urodziła. Trzymajcie kciuki :-) Sylwka jak pożegnanie z rodzinką . Pewnie dużo łez było........ to ja ocieram łezki :-) i przytulam mocno . Kurcze pisałaś kiedyś o czymś co stosujesz na włosy , nie umiem znaleźć tego posta. Napisz jeszcze raz proszę ;-)............ a co do cycuchów , to mi ani nie mów , ja mam teraz jak karmię 75J , co to będzie jak wrócę do mojej kochanej miseczki D ???? Aż się boję ............brr.........ale wiesz mi kiedyś pomógł fajny żel ujędrniający , jak znajdę nazwę to napiszę . Qrde dobry był , fajnie napiął mi skórę na cycuchach;-) Ja to nawet się nie zastanawiałam jeszcze nad kolczykami . Dziewczyny a Wy ? Kiedy planujecie robić córką kolczyki ? Też tak wcześnie jak Paulina i Sylwka? Ewo nietoperkowa życzymy szybkiego pozbycia się katarku :-) Ewa , moja mała miała kiedyś przewiane oczko, ale to tylko łzawiła i było zaczerwienione ( tak jakby obtarte trochę) , pomogło przemywanie rumiankiem . Aguś my też miałyśmy obawy z bioderkami , ale u nas wszystko wyszło dobrze , jak i u Ciebie...... ale smutne,że taka mała dzidka musi w gipsie siedzieć. Wiesz moja kuzynka też miała jak była mała nosić gips, ale jej mam się nad nią litowała i kuzynka niewiele czasu spędzała w tym gipsie. Niestety teraz kuleje , ma problem z dyskiem , bóle krzyża ......same problemy. Biedne dzieciątko Twojego kuzyna , ale żeby było dobrze niestety czasami tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była KUPA .......... po marchewkowa , taki inny kolor miała, ciemniejsza..............ale zwartość pampersa ...SZOK... Dziewczyny chyba dobrze co ??? Zawsze były żółte kupki , bo jesteśmy tylko na cycu. Nie no chyba dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Ja się dowiadywalam i w Poznaniu dopiero po ukonczeniu przez dziecko pol roku przebijaja, no i my przebijemy. Bedzie cieplo, to beda uszka mialy dostep powietrza, tak też ta kosmetyczka poradzila. Pewnie poplacze i jej przejdzie. Szybko się przyzwyczai i zapomni że ja bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze. Moja po marchewce z jablkiem i brzoskwinia to aż pomaranczowa miala wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Klaudunia , normalnie się nie wie jak się pierwszy raz widzi w pampolu coś innego ........... spodziewałam się innego koloru , ale chyba nie takiego ......... ufffffff. he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia przekazałm Poli moc całósów :) dzieki ! Biedronko też rozmyślam nad kolczykami ale jakoś strasznie boje sie kłucia Pola wstała lewą noga :( płacz i marudzenie :( ale to pewnie przez katarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do koloru kupki :) to normalka :) nie ma sie czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema BABECZKI;) U NAS noc JAK z koszmaru...mala dziasla trze po boczku...nie wiem czy 3 zabek nie idzie ...dowiemy sie wkrotce. Dopiero bo leku przeciwbolowym zasnela.;( Biedronia...wrzuce Ci tu Linka do tego cudu... http://www.google.co.uk/products/catalog?q=kerastase+thermique+mask&hl=en&client=safari&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1024&bih=690&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=1341157207285150804&sa=X&ei=fgmlT8CaJYfL0QXrq7DmAw&ved=0CIcBEPICMAE Taka masks termiczna ja po kazdym myciu zokladam ja na 5/10 minut ale MOZNA krocej albo 30 minut...JAK Mundas wlosy CZESTO to tylko raz w tygodniu , bo masks jest naprawde silna" I czyni cuda;) bynajmniej na mooch wlosach , ktore dodam rozjasniam ok 17 LAT. BARDZO wydajna! Opinie co do kolczykowania maluszkow SA rozne. My przebijamy za 2 tyg JAK mala bedzie miala 5 mcy, niektore Mamusie nie chca sprawiac dodatkowego bolu maluszkom. I szczerze to ja ja nie neguje podejscia takiego do sprawy" KAZDY Ma swoje przekonania I trzeba JE sznowac;) NIUNKA JUZ JULCI PRZEBILA, Layla nastepna w kolejce...a potem Basia...a Inne DZIEWCZYNKI to nie WIEM ;( Dziewczyny JAKIE plany???? Buziole milej soboty a ja lece spagetti I babke smietankowa robic bo mezysiowi obiecalam. Domek posprzatany wiec trzeba sie wziac za pichcenie;) Ache....ciezko bylo rozstac sie z bliskimi ;( ale za 8 tyg znow sie widzimy ...wiec odliczam...potem bedzie kiepsko ...dopiero gwiazdka()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema BABECZKI;) U NAS noc JAK z koszmaru...mala dziasla trze po boczku...nie wiem czy 3 zabek nie idzie ...dowiemy sie wkrotce. Dopiero bo leku przeciwbolowym zasnela.;( Biedronia...wrzuce Ci tu Linka do tego cudu... http://www.google.co.uk/products/catalog?q=kerastase+thermique+mask&hl=en&client=safari&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1024&bih=690&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=1341157207285150804&sa=X&ei=fgmlT8CaJYfL0QXrq7DmAw&ved=0CIcBEPICMAE Taka masks termiczna ja po kazdym myciu zokladam ja na 5/10 minut ale MOZNA krocej albo 30 minut...JAK Mundas wlosy CZESTO to tylko raz w tygodniu , bo masks jest naprawde silna" I czyni cuda;) bynajmniej na mooch wlosach , ktore dodam rozjasniam ok 17 LAT. BARDZO wydajna! Opinie co do kolczykowania maluszkow SA rozne. My przebijamy za 2 tyg JAK mala bedzie miala 5 mcy, niektore Mamusie nie chca sprawiac dodatkowego bolu maluszkom. I szczerze to ja ja nie neguje podejscia takiego do sprawy" KAZDY Ma swoje przekonania I trzeba JE sznowac;) NIUNKA JUZ JULCI PRZEBILA, Layla nastepna w kolejce...a potem Basia...a Inne DZIEWCZYNKI to nie WIEM ;( Dziewczyny JAKIE plany???? Buziole milej soboty a ja lece spagetti I babke smietankowa robic bo mezysiowi obiecalam. Domek posprzatany wiec trzeba sie wziac za pichcenie;) Ache....ciezko bylo rozstac sie z bliskimi ;( ale za 8 tyg znow sie widzimy ...wiec odliczam...potem bedzie kiepsko ...dopiero gwiazdka()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ne przebijam bo mi sie nie podobaja kolczyki u nalych dzieci ale nie mam nic przeciwko temu ze inne mamy to robia;-) kwestia gustu i tak jak Sylwia pisze- kazdy ma prawo do swoich przekonan. My dzis tez koszmarna noc mielismy... A dzis Mloda zjadla rosol. Taki normalny z garnka. Zmiksowalam makaron i marchewke ale tak nie do konca, dolalam rosolu i juz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Ten katar u Kubusia jest dziwny bo jest tylko w nocy, a w zasadzie już nad ranem i nagle kończy się z 2h po wstaniu. Potem w ciągu dnia nie ma nic. Wiem że jak się śpi to rano czesto nos jest zapchany bo ja też tak mam ale u niego to jest od kilku dni i o zgrozo z odciąganiem czy zakrapianiem.. wystarczy że zbliżę cokolwiek do nosa i już jest kopanie, odpychanie, kręcenie glowa.. nie mogę sobie dac z nim rady nawet we dwójkę jest ciężko. Kupiłam katarek i rzeczywiście jest super ale mały zraził się do jakiegokolwiek majstrowania przy nosie.. :/ Kubuś juz wcina słoiczki az miło, do poludnia króliczka, teraz morele z kasza manną :) Owoce mu ciężej idą, nie przepada za nimi, w zasadzie morele są pierwsze które tak zjadl, bo wszystkie inne były dla niego kwasne ;) może też dlatego że dodałam tej manny z nestle a ona jest taka slodka/waniliowa :) i przy okazji gluten zaliczamy bo nie wiedziałam gdzie go upchać :) Biedronko jak Kubuś zaczął jeśc zupki to też ze zdziwieniem oglądałam kolorystykę zawartości pieluszki, a jak pojawiło się pierwszy raz twardzsze to kopara mi spadla bo takie dziwne to dla mnie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku...a MOZE masz za cieplo albo za zimno w pokoju Kubusia? Bo wtedy sie gilki nocne" zbieraja ..albo suche albo mokre;( MOJA Ma tak JAK dlugo placze przed snem...katarek do rana a w ciagu dnia nic...jakis sucharek ewentualnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas wieczorem masakra. Zasnela po 19 o 20 obudzila się z takim glosnym placzem że szok. Zrobilam kaszke w butli-nie pasuje, to dodalam kaszki jeszzce troche i lyzeczka podalam, zjadla troche, ale też nie to. No to podalam mleko wypila 120ml i poszla spac. Wszystko pakuje do buzi, trze dziaselka, takie już ma rozpulchnione od jakiegos czasu a zebow nie widac. Co do kataru, to Baska nie ma, ale rano zawsze ma jakiegos tam "gila" a "glutociagu" to też nie znosi. Wieerci się, wierzga nogami, czasem jak gdzies już na wylocie jest, to patyczkiem kosmetycznym delikatnie wygarniam i wtedy obywa się bez placzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo
żeby gile wyszły mi pediatra poleciła psiuknąć w noc po 2x i przewrócić na brzuszek i faktycznie po chwili giluchy wypadają. A, i polecam Devikap (vit D) na receptę, 3PLN za 30 kropelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) dałam Julci wczoraj i dziś na wieczór kaszkę z 150ml wody zjadła prawie całą bananową :)też ją lubi :) Juleczka ma u góry dziąsła spuchnięte ale nie marudzi i trze dziąsła bardzo:) Beti- znajdź jak możesz nazwę tego żelu na cycuszki :) trzymam kciuki żeby twoja przyjaciółka szybko urodziła :)daj znać jak urodzi :) Ania robi dobre kupki :) Asia-jak Pola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×